Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Atv & UTV Lastik

için 361 sonuç bulundu.

Atv & UTV Lastik

Arazilerin ve engebeli yolların yaramaz çocukları olarak da nitelendirilen ATV/UTV araçlar sahip oldukları lastikler ile farklı performans düzeylerine ulaşabilirler. Yalnızca arazi ortamında değil şehir içinde de kullanılabilen ATV asfalt lastiği edindiğinizde şehirde eğlenceli bir sürüşe çıkmanızı sağlayabilir. Ürün kategorimizi ziyaret ederek ATV yol lastiği ve ürün alternatiflerini yakından inceleyebilirsiniz.

ATV ve UTV Lastik Alternatifleri Farklı Performanslar Sunuyor

ATV ve UTV Lastik Alternatifleri Farklı Performanslar Sunuyor

Motorlu taşıt kullanımında lastiğin rolü büyüktür. Tıpkı motor, süspansiyon, yakıt sistemi ve şanzıman gibi araç kullanımında sürüş performansını etkileyebilen lastikler sahip oldukları desenler, ebatlar ve hamurlar ile birbirlerinden ayrılırlar. Kullandığınız araç için lastik seçimi yaparken bu nedenle birden çok parametreye dikkat etmeniz gerekir. ATV ve UTV gibi genel olarak arazilerde, engebeli yollarda kullanılan araçlar için lastik seçimi yaparken bu nedenle kullanım ortamı dikkate alınarak lastik seçilmesi gerekir. Örneğin; taşlı, yumuşak toprağa sahip bir arazide sürüş için kullanılması gereken lastik ile az engebeli, sert zemine sahip arazilerde kullanılması gereken lastik birbirinden doğal olarak farklı olacaktır. ATV lastiği fiyatları bu alternatiflerin sahip oldukları özellikler ve ebatlar bazında birbirinden ayrılmaktadır. Siz kendi kullanım alanınız için bir lastik arıyorsanız, ürün kategorimizi inceleyerek ürün alternatiflerini bulabilirsiniz. Ayrıca ATV lastik ebatları araması yaparak, aracınız için uygun olan boyutlarda lastik seçeneklerini kolayca inceleyebilirsiniz.

ATV ve UTV Lastik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

ATV ve UTV Lastik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

ATV ve UTV araçlar arasındaki temel fark araçların kullanım alanları ile ilgilidir. ATV araçlar tüm yol tipleri ve kullanım amaçlarına hitap ederken, UTV araçlar ise gelişmiş motorlu taşıtlar olarak kafes şeklinde bir karosere sahip araçlardır. Bu ayrım araçlarda lastik seçimini etkilememekle beraber, siz ATV ya da UTV aracınız için ideal olan lastiği jant büyüklüğü, kullanım alanının zemin standartları gibi unsurları dikkate alarak bir lastik seçimi yapmalısınız. ATV ve UTV araçlar çoğunlukla engebeli ve zorlu arazilerde kullanılmak amacıyla geliştirilmiş araçlar olduğundan, bu araçların lastikleri desenleriyle zorlu şartlara karşı manevra kabiliyetini arttırırlar. Sadece engebe değil çamur, bataklık faktörlerine karşı da özel olarak geliştirilmiş desenler ve diş yapıları ile ATV çamur lastikleri tercih edilebilir. Eğer kış şartlarının sert geçtiği bir arazide ATV veya UTV araç kullanılacaksa bu durumda da ATV kış lastiği alternatifleri arasından seçim yapmak gerekir. Farklı ebatlarda, desenlerde, yanak genişliğinde lastikleri ürün sayfamızı inceleyerek inceleyebilirsiniz.

ATV ve UTV Lastik ile Şartları Belirleyen Siz Olabilirsiniz

ATV ve UTV Lastik ile Şartları Belirleyen Siz Olabilirsiniz

Yapacağınız lastik seçimi, ATV veya UTV aracınız ile seyahat standartlarınızı büyük ölçüde etkileyeceğinden, performans özellikleri açısından tercih edeceğiniz lastikte birtakım nitelikleri dikkate almanız gerekir. Tutuş performansını arttıran yüzey hatlarına sahip bir ATV lastik takımı edinmek istiyorsanız farklı bir ürün, eğer yakıt tasarrufunu arttırmak ve uzun süreli kullanımda daha az yakıt ile daha fazla yol kat etmek istiyorsanız farklı bir ürün tercih etmeniz gerekiyor. Bu şartları belirleyen unsurlar ebatlarla ilgili standartlar oluyor. Bu noktada unutmamanız gereken mesele lastik genişliği arttıkça yakıt tüketiminin arttığıdır. Aracı kullanacağınız arazinin yapısına uygun sürüş standartlarını sağlayacak genişlikte lastiği, optimum sınırlar arasında seçerseniz böylelikle hem tutuş performansınızı yükseltmiş hem de yakıt harcama düzeyinizi düşürmüş olursunuz. Çekiş gücünü belirleyen diş desenini de dikkate alıyor olmanız, motor performansı yüksek bir sürüş için oldukça önemlidir. ATV dış lastik ürünlerinin yer aldığı ürün kategorisinde çeşitli genişlikte ve diş desenine sahip lastik seçeneklerini görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz aracınızın ihtiyacı olabilecek tüm lastik çeşitlerine Lastik & Jant kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Anlaş (73)
BKT (9)
Deestone (67)
Duro (10)
Kenda (2)
Maxxis (2)
Mitas (2)
Sunf (22)
Unili (1)
Unilli (65)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Jant Çapı

(99)
(55)
(46)
(14)
(9)
(5)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yükseklik

(58)
(37)
(25)
(21)
(16)
(14)
(14)
(4)
(3)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Genişlik

(69)
(54)
(30)
(10)
(9)
(6)
(5)
(4)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(18)
ve üzeri (25)
ve üzeri (26)
ve üzeri (26)
ve üzeri (27)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL