Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Merkezi Kilit

için 1,158 sonuç bulundu.

Merkezi Kilit

Merkezi kilit sistemleri, yüksek güvenlik ve konfor sağlayan bir teknoloji sunuyor. Araç sahipleri, merkezi kilit sistemleri sayesinde araçlarını kolaylıkla kilitleyebiliyor ya da açabiliyor. Üst model araçlarda yer alan merkezi kilit sistemleri ise güvenliği maksimum seviyeye çıkarıyor. Oto merkezi kilit fiyatları ise yeni nesil teknolojisi ve teknik donanımına göre uygun aralıklarda seyrediyor.

Oto Merkezi Kilit Sistemi ile Daha Fazla Güvenlik

Oto Merkezi Kilit Sistemi ile Daha Fazla Güvenlik

Merkezi kilit sistemleri, güvenli bir sürüş deneyimi için büyük önem taşıyor. Bu kilit sistemleri sayesinde daha emniyetli bir sürüş keyfi yaşanabiliyor. Aynı zamanda arabanız park halindeyken dahi güvenle korunabiliyor. Merkezi kilit sistemleri bazı araçlarda bulunurken bazı araçlarda ise bulunmuyor. Ancak daha sonra taktırılabiliyor. Bu sayede yolculuk sırasındaki güvenliğiniz de artıyor. Bu nedenle oto merkezi kilit sistemi, güvenlik konusunda öne çıkan teknolojiler arasında yer alıyor. Oto merkezi kilit sistemi, kapı kilitleri ya da uzaktan kumandayla araç kapılarının ve bagajın açılıp kapanmasına yardımcı oluyor. Güvenlik ve konfor açısından araç sahibine birçok avantaj sağlayan merkezi kilit sistemleri, uzun ömürlü kullanım olanağını da beraberinde getiriyor. Üst model araçlardaki merkezi kilit sistemlerinde ise hız ayarı özelliği de yer alıyor. Bu özellik ile merkezi kilit sistemi, arabanın hızı belli bir hız sınırın altına geldiğinde otomatik olarak devreye giriyor. Bu sayede kapılar kendisini otomatik olarak kilitliyor. Kaza durumlarında ise araçların merkezi kilitleri sensör sayesinde otomatik olarak açılıyor.

Yeni Nesil Oto Merkezi Kilit Sistemi

Yeni Nesil Oto Merkezi Kilit Sistemi

Merkezi sistem ile uyumlu bir şekilde hareket eden oto merkezi kilit kumandası, araca herhangi bir müdahale etmenize gerek kalmadan ilgili kilitlerin açılıp kapanmasını sağlıyor. Güvenlik amacıyla tasarlanan bu sistem, özellikle trafikte ışıklarda durduğunuzda ya da aracınızı çok yavaş kullanmak istediğinizde dışarıdan müdahale edilmesini engelliyor. Yeni geliştirilen uzaktan kumandalar ile de camlar ve elektronik tavanlar da oldukça pratik bir şekilde kontrol edilebiliyor. İçeriden ve dışarıdan kontrol edilebilen bir yapıda olan oto merkezi kilit seti, kapı kilitlerinden devreye girebildiği gibi uzaktan kumandayla da devreye girebiliyor. Uzaktan kumandalı araba anahtarları, araçla temasa geçmeden bu işlemin yapılmasını sağlıyor. İnfrared tekniğine sahip oto merkezi kilit ise araca belli mesafede, araç içinde bulunan bir tanıma sistemi sayesinde kilit işlemini hızla gerçekleştiriyor. Ayrıca elektronik camlar ve açılabilir tavanlarda da uzaktan kumandayla işlem yapılabiliyor. Merkezi kilit sistemi, uzaktan kumanda haricinde arabanın hızı belli bir hızı geçtiğinde de otomatik olarak devreye girebiliyor. Bu özellikler arabaların modellerine göre farklılık gösteriyor.

Fonksiyonel Oto Merkezi Kilit Sistemi

Fonksiyonel Oto Merkezi Kilit Sistemi

Kızıl ötesi yardımıyla çalışan oto merkezi kilit motoru, tek kilitlemeli merkezi kilit sistemi ve çift kilitlemeli merkezi kilit sistemi olarak ikiye ayrılıyor. Tek kilitlemeli merkezi kilit sisteminde, birbirine bağlı birçok kilit motoru bulunuyor. Bu kilit motorları ise arabanın modeline bağlı olarak sistemi kilitleyebiliyor. Ön kapı, anahtar kilit içerisinde çevrilerek mekanik olarak kilitleniyor. Çift kilitlemeli merkezi kilit sistemi ise elektronik kontrol üniteli sistem tarafından yönetiliyor. Oto merkezi kilit beyni, kilit motoruna ek olarak takılmış bulunan motorları devreye sokuyor ve iç kapı kollarını kapı açma sisteminden ayırıyor. Sadece bagaj kapağı anahtarla, sistem devrede olsa dahi bağımsız olarak açılabiliyor. Oto merkezi kilit alarm sistemi ise kumanda ile alarmı devreye sokarak hem sesli hem de sinyalli ikaz veriyor. Bu sayede 4 kapı otomatik olarak kilitleniyor ya da açılıyor. Aynı zamanda aracınızda otomatik cam kaldırma modülü varsa da alarm devreye girdiğinde camlar otomatik olarak kapanıyor. Daha fazla araç güvenlik ürünü için Oto Güvenlik kategorisini inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Ürün Notu

(166)
ve üzeri (240)
ve üzeri (256)
ve üzeri (258)
ve üzeri (260)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL