Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Güneşlik

için 3,803 sonuç bulundu.

Güneşlik

Araç içinde kullanılan aksesuarlar hem sürücü ve yolcuların rahat ve konforlu olmalarını sağlıyor hem de araçların daha uzun ömürlü olmalarına yardımcı oluyor. Özellikle sıcak yaz günlerinde araç içi sıcaklığı güneş ışınlarının etkisiyle tehlikeli boyutlara ulaşabiliyor. Arabanın modeline ve ön camlarının büyüklüğüne göre özel olarak tasarlanan oto güneşlik modelleri, aynı zamanda şık ve modern tasarımları ile göz dolduruyor.

Güneşlik Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Güneşlik Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Araç için güneş satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalar arasında arabanın boyutlarına uygunluğu yer alıyor. Satın alınan oto ön cam perde, araç camından daha küçük boyuta sahip ise güneşin zararlı ışınlarından etkili bir şekilde aracı koruyamayabiliyor. Eğer aracın boyutundan daha büyük bir güneşlik seçilirse de takılırken sorun yaşatabiliyor. Bu nedenle araba güneşliği satın alırken camların doğru olarak ölçülmesi büyük önem taşıyor. Güneş ışınlarından tamamen kurtulmak için ise oto güneşlik seti kullanılabiliyor. Ön, arka ve yan camlar için özel olarak tasarlanan güneşlik setleri, araç içinde tam bir koruma sağlayarak rahat ve konforlu bir yolculuk fırsatı sunuyor. Güneşlik seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli noktayı da kolay takılıp çıkartılabilmesi oluşturuyor. Portatif olarak tasarlanan katlanabilir güneşlik modelleri kullanıcıya pratiklik sağladığı için daha çok tercih ediliyor. Oto güneşliği seçiminde kullanıcının tarzına ve zevkine uygun modelin tercih edilmesi de büyük önem taşıyor. Sevilen tasarımlar kullanıcının güneşliği takması için motive edici rol oynuyor.

Oto Güneşliklerin Özellikleri

Oto Güneşliklerin Özellikleri

İyi bir güneşliğin güneşe karşı tam koruma sağlaması gerekiyor. Kumaş yapısının kaliteli olması ve güneşin zararlı ışınlarını emmesi araba güneşlik modellerinde aranılan özelliklerin başında yer alıyor. Kaliteli kumaşlar kullanılarak tasarlanan modeller aynı zamanda daha dayanıklı oluyor ve uzun süre kullanılabiliyor. Özellikle kavurucu yaz günlerinde güneş ışınlarının yarattığı zararlı etkileri sürücü ve araç içindeki diğer insanları etkilediği kadar otomobilin iç kısmına da zarar verebiliyor. Aracın ön panelleri, direksiyon ve torpido bölümü doğrudan güneş ışığına maruz kalarak doğal rengini kaybedebiliyor. Araba ön cam güneşlik modelleri, bu zararlı etkileri kolay ve pratik bir şekilde ortadan kaldırıyor. Araçların ön camları hem eğimli yapıları hem de kapladıkları hacminden dolayı araç içine yüksek oranda güneş ışığı alıyor. Özellikle güneşin altında uzun saatler boyunca park edilen araların iç kısımlarında güneş ışınlarının etkisi ile renk solmaları ve hasarlar gözleniyor. Aynı şekilde araç yan camları ve arka camlar içinde güneşlik kullanılması aracın hasar görmesini engellemeye yardımcı oluyor.

Güneşlik Fiyatları

Güneşlik Fiyatları

Oto cam perde fiyatları, modeline, kalitesine, markasına ve boyutuna göre farklılık gösteriyor. Araç kullanırken güneş ışınları zaman zaman sürücünün görüş alanını engelleyerek kazalara sebep olabiliyor. Bu nedenle uzmanlar tarafından özellikle güneşli günlerde mutlaka güneşlik kullanılması öneriliyor. Araba ön cam güneşlik fiyatları diğer camlara takılanlara göre daha büyük boyutlu olduğu için daha yüksek fiyata sahip oluyor. Ayrıca tek tek satın almak yerine set halinde satın almak çok daha ekonomik olabiliyor. Araçların olmazsa olmaz aksesuarları arasında yer alan oto kapı güneşlik modelleri, sadece sürücünün konforu ve aracın hasar görmesini engellemiyor. Aynı zamanda aracın arka koltuğunda seyahat eden çocukların da rahat ve konforlu bir yolculuk yapmasını destekliyor. Yan kapılara takılan güneşlikler çocukları güneşin zararlı ışınlarından koruyor ve ayrıca da emniyet kemeri tokalarının aşırı ısınmasını engelleyerek çocukların incinmesini önlüyor. Özellikle uzun süreli seyahatlerde çocukların sevdiği çizgi film karakterleri kullanılarak tasarlanan modeller onların keyifli ve eğlenceli bir yolculuk yapmasını da sağlıyor. Diğer araç aksesuarlarını da incelemek için Aksesuar & Tuning kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(295)
ve üzeri (533)
ve üzeri (631)
ve üzeri (655)
ve üzeri (696)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL