Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Buzdolabı

için 431 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Buzdolabı

Oto buzdolabı modelleri farklı fonksiyonel özellikleri ve kapasiteleri ile aracınızla yapacağınız uzun yolculuklarda ya da piknik, kamp, plaj gibi aktivitelerde yiyecek ve içeceklerinizi rahatlıkla ve bozulmadan taşıyabilmenizi sağlıyor. Oto buzdolabı fiyatları ise zengin donanımına göre ulaşılabilir aralıklarda yer alıyor.

Buzdolabı ile Daha Keyifli Seyahatler

Buzdolabı ile Daha Keyifli Seyahatler

Araç içerisinde kolayca taşınabilen araç buzdolapları, içeceklerinizin ve yiyeceklerinizin gün boyu taze kalmasına yardımcı oluyor. Ayrıca sağlıklı bir şekilde muhafaza etmenize imkan tanıyor. Oto buzdolabı, elektrik kullanımlarına ve kapasitelerine göre farklılık gösteriyor. Aynı zamanda daha uzun süre soğuk kalabilmesi için soğuk jel ya da buz kaseti gibi ürünler ile tercih edilebiliyor. Araç buzdolabı seçiminde öncelikle ihtiyaç duyulan kapasitenin belirlenmesi gerekiyor. Kalabalık aileler ya da kamp gruplarının geniş kapasiteli oto buzdolabı tercih edebiliyor. Oto buzdolabı çeşitleri elektrik kullanımlarına göre de değişiklik gösteriyor. Aracınızın çakmak girişine bağlanarak çalışan ürünler, sadece otomobilde kullanılacak buzdolabı için yeterli oluyor. Ancak buzdolabının kamp ya da piknik alanları gibi elektriğin kısıtlı olduğu yerlerde de kullanılma ihtimali varsa 220 V ile beslenebilen araç buzdolapları talep görüyor. Yüksek kalkış akım koruması ile desteklenen oto buzdolabı modelleri, kolaylıkla kontrol edilebiliyor. Üstün motor teknolojisi ile de oldukça sessiz ve titreşimsiz bir şekilde çalışıyor. Bu sayede daha uzun ömürlü ve sorunsuz bir kullanım imkanı tanıyor.

Farklı Fonksiyonel Özellikler Sunan Buzdolabı Modelleri

Farklı Fonksiyonel Özellikler Sunan Buzdolabı Modelleri

Oto buzdolabı tavsiye sitelerinde yer alan Thermal çift ile çalışan araç buzdolapları, Thermo-couple teknolojisi ile üretiliyor. Bu buzdolapları 12 Volt ve 24 Volt ile çalışabiliyor. Aynı zamanda hem soğutucu hem de ısıtıcı olarak kullanılabiliyor. Oto buzdolabı 12 V, araç akünüzün voltajı düştüğünde otomatik olarak kapanıyor, araç akünüzün voltajı normal değere döndüğünde ise otomatik olarak tekrar çalışıyor. Bu sayede buzdolabının aşırı ısınması da engelleniyor. Buzluk tipi araç buzdolabında ise herhangi bir soğutma sistemi yer almıyor. Sadece buzluk işlevi gören bu buzdolabı, içine konulan buz ya da donmuş su şişelerini birkaç saat soğuk tutuyor. Çanta tipi buzdolapları da soğuk kalmasını istediğiniz yiyecek ya da içeceği araç dışında belli bir süre taşıyacaksanız oldukça ideal bir seçenek oluyor. Araç buzdolabı gazlı modellerin bazıları ise termoelektrik sistemi ile donatılıyor. Bu sayede ortam sıcaklığını algılayarak en uygun ısıtma ya da soğutma derecesini ayarlıyor. Dondurucu bölmedeki yalıtım özelliği sayesinde de buz kabı ve buzlar muhafaza ediliyor.

Geniş Kapasiteli Buzdolabı Çeşitleri

Geniş Kapasiteli Buzdolabı Çeşitleri

Oto buzdolabı kompresörü, sıklıkla kullanıldığında daha fazla, az kullanıldığında ise daha az elektrik harcıyor. Ayrıca kapağının açılıp kapanma sayısı, açık kalma süresi ve hava sıcaklığının artması da enerji tüketimini artırıyor. Kompresörlü araç buzdolabının konumu da çalışmasını etkiliyor. Özellikle doğrudan güneş ışığı almamasına dikkat etmek gerekiyor. Bu özellik, kompresörlü oto buzdolabı tavsiye sayfalarında öne çıkıyor. Araç buzdolapları, yüksek saklama kapasitelerinin yanı sıra bardak tutucularla da destekleniyor. Bu sayede birçok ürünü rahatlıkla saklayabiliyor. Özel bölmeleri ile de şişeler rahatlıkla dik şekilde konulabiliyor. Araç aküsü şarj koruması ile düşük voltajda otomatik olarak kapanıyor. Böylece aküyü boşaltmıyor. Kablo muhafazası ise konforlu ve güvenli bir kullanım olanağı sunuyor. Tutma kolu ile kapağı kilitleme özelliği, oto buzdolabı yorum sayfalarında da öne çıkıyor. Bu özellik araç sahiplerine pratik bir kullanım imkanı tanıyor. Tutma kolu öne doğru çevrildiğinde ise kapak kilidi kolaylıkla açılıyor. Araç buzdolabı, fonksiyonel tutma kolu sayesinde rahatlıkla taşımanıza yardımcı oluyor. Maksimum hijyen için kapaklar, soğutma haznesi çıkarılabiliyor ve yıkanabiliyor. Kompakt tasarım ise koltuk üstünde ya da yerde kullanım olanağı sunuyor. Aracınızda kullanabileceğiniz diğer ürünleri de incelemek isterseniz Seyahat Ürünleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(32)
ve üzeri (43)
ve üzeri (47)
ve üzeri (47)
ve üzeri (49)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL