TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Klima

için 2.242 sonuç bulundu.

Klima

Isıtma & soğutma ürünleri arasında önemli bir yere sahip olan klima yazın sıcak havalarda serinlemeye kışın ise soğuk havalarda ısınmaya yarayan önemli bir elektronik cihazdır. Bu yazımızda sizler için klima ile ilgili bilmediklerinizi, klima markaları, klima fiyatları ve klima alırken dikkat etmeniz gerekenlerden bahsedeceğiz.

Klima Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Klima Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Özellikle yaz aylarında kullanıcılar tarafından hayli rağbet gören klima, pek çok marka tarafından piyasaya sunulmaktadır. Peki piyasada bu kadar çok marka, model ve özellikle klima modelleri varken doğru klimayı nasıl seçeceğiz? Bu konuda size rehber olabilecek birkaç püf noktadan bahsedeceğiz. Eğer klima almaya karar verdiyseniz öncelikle mekanınızın ihtiyacına göre bir klima bir klima tespitinde bulunmanız gerekir. Çünkü eğer klimanızın kapasitesi makanın ihtiyacından daha büyük olursa ortam hem çok çabuk soğuyacaktır hem de kompresör sık aralıklarla açılıp kapanacaktır. Bu yüzden büyük mekanlarda salon tipi klima küçük mekanlarda ise split tipi klima tercih etmenizi öneririz. Ayrıca elektronik cihazların tümünde önemli bir husus da ürünün enerji sınıfıdır. Enerji tüketimini düşürmek için A sınıfı bir klima seçiminde bulunmak doğru olacaktır. Ayrıca klimanızı yazın serinlemek kışın da ısınmak için kullanmayı planlıyor iseniz ısıtma konusunda iyi klimalar olarak İnverter klimaları söyleyebiliriz. İnverter klimalar ayrıca enerji harcaması bakımından da standart klimalar ile kıyaslandığında %44 oranında daha avantajlıdır. Klima satın alırken belli başlı göz önünde bulundurmanız gereken öneriler bunlar.

Klima Markaları

Klima Markaları

Kategorimiz pek çok üründe olduğu gibi klimalar konusunda da geniş bir ürün yelpazesine sahip bulunuyor. Kategorimizde Baymak, LG, Vestel, Samsung, Mitsubishi, Uğur gibi pek çok markaya ait klima seçenekleri yer alıyor. Bu klimalar arasında İnverter teknolojisine sahip klimalar, A enerji sınıfı klimalar, dijital özellikli klimalar, Full HD filtre özellikli klimalar, sessiz modda çalışan klimalar ve daha pek çok özelliğe sahip ürünler yer alıyor. Bu kadar fazla özelliğe sahip klimalar arasndan doğru bir tercih yapmak için beklentilerinizi doğru belirlemeniz gerekmektedir. Ayrıca bazı klimalarda R419A gaz bulunmaktadır. Bu, o klimanın çevreci gaz tükettiğini ve çevre dostu bir ürün olduğu anlamına gelmektedir. Böylece ısınma ve serinleme gereksinimlerinizi giderirken çevreye zarar vermemiş olursunuz.

Klima Fiyatları

Klima Fiyatları

Kategorimizde geniş bir ürün yelpazesi olduğundan yukarıda da bahsetmiştik. Bu yüzden fiyat konusunda da sitemiz sizlere geniş bir skala sunmaktadır. Her bütçeye uygun ürünler sayesinde siz de kendinize uygun bir klimayı sitemiz üzerinden kolayca sipariş edebilirsiniz. Klima fiyatları hakkında bilgi verecek olursak fiyatların özellik, marka, enerji sınıfı gibi kıstaslarla farklılık gösterdiğini söyleyebiliriz. Yani genel olarak enerji sınıfı A ve üstü olan klimaların fiyatları enerji sınıfı A altında olan bir klimadan daha yüksektir. Yine aynı şekilde İnverter teknolojisine sahip bir klima standart klimalardan daha yüksek fiyata sahiptir. Bunlar arasından detaylı bir inceleme yaparak bütçenize uygun en doğru ürünü sitemizden bulabilirsiniz. Ayrıca eğer diğer ısıtma ve soğutma ürünlerine göz atmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Doğru Klima Seçimi İçin:

  • Eğer klimanızın 24 saat içerisinde belirli saatlerde açılıp kapanabilmesini istiyorsanız 24 saat çoklu programlama özelliği olan klimaları tercih etmelisiniz.
  • Eğer çevre dostu bir klima arıyorsanız R410A çevreci gazı kullanan klimaları tercih etmelisiniz.
  • Sağlıklı ve dengeli ısınan bir ortam arzuluyorsanız, değişken sıcaklık değerini otomatik olarak algılayan ve buna göre ısıtma-soğutma konumlarını ayarlayan klimalara yönelebilirsiniz.

Bunlara Önem Gösterin!

  • İdeal lonfor koşullarına uygun bir ortam için klimanızı seçerken uzman yetkili teknisyenlerden fikir alın.
  • Mekanınızın ihtiyacına göre bir klima tercihinde bulunamazsanız ortam çok çabuk soğuyacaktır ve kompresör sık aralıklarla açınılıp kapanacaktır.
  • Daha sağlıklı bir ortam için klima satın almadan önce filtre donanımlarını iyi araştırın.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

AFS (3)
Airfel (95)
Alarko (67)
Alf (1)
Altus (17)
Ariston (8)
Arçelik (45)
Baymak (59)
Beko (13)
Bexel (1)
bird (2)
Bosch (107)
Buderus (1)
Copa (18)
Daikin (40)
Daiseku (12)
DayRelax (5)
Delonghi (4)
(183)
E.C.A (32)
Electra (2)
Electrolux (18)
Finlux (15)
Fırat (3)
Fluo (4)
Franke (2)
fujiplus (40)
Fujitsi (28)
General (13)
GREE (11)
Grundig (2)
Hisense (8)
Hitachi (45)
İhlas (1)
İndesit (3)
Kabel (20)
LG (110)
Midea (29)
Mitsubishi (82)
olefini (60)
Panasonic (18)
Profilo (2)
Raks (1)
Regal (28)
Rota (24)
Samsung (136)
Sharp (22)
Siemens (8)
Sigma (171)
Simfer (8)
Springday (12)
Sunny (1)
Süsler (1)
Termikel (1)
Toshiba (180)
Tronic (6)
Vaillant (31)
Vessen (13)
Vestel (111)
Vestfrost (3)
Viessmann (73)
Windsor (2)
York (61)
Zen (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Soğutma Kapasitesi (Btu/h)

(586)
(461)
(446)
(373)
(243)
(52)
(46)
(8)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Enerji Sınıfı

A++ (1446)
A+ (139)
A (124)
A+++ (88)
B (37)
Başka bir kelime deneyin

Klima Türü

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(292)
ve üzeri (368)
ve üzeri (386)
ve üzeri (391)
ve üzeri (402)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL