TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Samsung, Klima

için 160 sonuç bulundu.
Soğutma Kapasitesi (Btu/h) seçiniz

Samsung Klima

Güvenilir ve kaliteli ürünlerin markası olan Samsung, ürettiği ürünler ile birçok konuda hizmet verir. Şıklık ve kaliteyi buluşturan uzun ömürlü ürünlerin yaratıcısı olan Samsung firması geniş ürün yelpazesi sayesinde küçük ev aletlerinden teknolojik cihazlara kadar her konuda imzasını atar. Ayrıca kullanıcılarını yalnızca ürün satarken değil satıştan sonraki süreçte de düşünen Samsung, yenilikçi çözümler üretirken teknolojik unsurları da bünyesinde barındırır. Bu nedenle klima denildiğinde de akla Samsung markası gelir. Klimaların yalnızca sıcak havalarda serinlettiği düşünülse de aslında klimalar yazın soğuk, kışın ise sıcak bir ortama kavuşmayı sağlar. Bu nedenle tüm mekanların ısıl konforu için gereken ürünlerden bir tanesidir. Birçok ortamın vazgeçilmez ihtiyacı olan klimalar ev ortamından başka iş yeri, ofis, dükkan ya da kafe gibi iç mekanlar için de oldukça uygundur. Bu açıdan bakıldığında büyük bir ihtiyaç olan klimayı doğru seçmek oldukça önemlidir. Samsung klima modelleri ise birçok fiyat kategorisindeki müşterilerini memnun etmesinin yanı sıra uzun ömürlü ürünleri ile ihtiyaçlara cevap verir. Bu nedenle klima markaları denildiğinde akla Samsung'un gelmesinde birçok nedenin olduğu doğru bir gerçektir.

Samsung Klima Özellikleri

Samsung Klima Özellikleri

Klima alırken bir takım unsurlara dikkat edilmesi gerekir. Bu unsurlar doğrultusunda seçim yapmak hem ortamda talep edilen iklimlendirmeyi sağlar hem de uzun ömürlü kullanım olanağı sunar. Klima alırken öncelikle klimanın konulacağı ortam çok önemlidir. Ortamın büyüklüğüne göre seçim yapılmasının yanı sıra, klima tüm odaya eşit derecede etki edecek şekilde kurulmalıdır. Aksi takdirde odanın içinde etkisini göstermesi uzun sürecektir. Klimanın çevre dostu olması ve havada kurutucu etki bırakmaması da sağlık açısından oldukça önemlidir. Bu doğrultudan bakıldığında Samsung klima tavsiye edilebilir bir üründür. Çünkü Samsung klimalar baş ağrısı ya da boğaz kuruluğuna yol açmaz. Özellikle çocuklu ailelerin bu doğrultuda aklında soru işareti kalmaması gerekir. Klima seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise ses seviyesinin hangi desibel aralıklarında olduğudur. Samsung klimalara baktığınızda sessiz çalışabilen özellikte birçok klima çeşidi vardır. Bu nedenle kulaklarınızda rahatsız edici uğultu yaşatmazlar. Her yönden kullanıcısını düşünen Samsung klima modelleri; sağlıklı, ergonomik ve yüksek verimlidir. Özellikle "bir kez alayım ömürlük olsun" düşüncesinde olan kullanıcılarının yüzlerini gülümsetme özelliğine sahiptir. Uzaktan kumanda ile açılıp kapanabilen Samsung klimalar ayrıca ısı ayarının da kumandalar aracılığı ile yapılabilmesine imkan tanır. En zor hava şartlarında bile çalışabilen klimalar tasarım anlamında da birçok çeşide sahiptir. İster klasik dikdörtgen şeklinde isterseniz de üçgen şeklinde klimalardan kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Samsung Klima Modelleri

Samsung Klima Modelleri

Geniş ürün seçeneklerine sahip olan Samsung, klima çeşitleri anlamında oldukça geniş bir yelpaze sunar. Ortamınızın atmosferini değiştirmekle kalmayan Samsung klima modelleri havada kurutucu etki yapmaz. Bu sayede burun tıkanıklığı ya da baş ağrısı gibi sağlık problemleri yaşamazsınız. Ayrıca yazın en sıcak olduğu günlerde klimanızın sadece kumandası aracılığyla düğmesine bakarak kısa sürede ferahlatıcı bir ortama kavuşabilirsiniz. Soğuk kış günlerinde de Samsung klima çeşitleri sayesinde kolaylıkla sıcacık bir ortama kavuşabilirsiniz. Açılıp kapatılması son derece kolay olan Samsung klima inverter enerjiyi daha verimli kullanır. Hızlıca soğumayı ve ısınabilmeyi sağlayan inverter teknolojisi yüksek verimde çalışır. Ayrıca klimanın bulunduğu mekan istenilen sıcaklığa ulaştığında ayarlanabilen özelliği sayesinde kendi kendini kapatır. İnverter teknolojisinin en sevilen özelliklerinden bir tanesi de hava temizleme özelliğidir. Havadaki partikülleri temizleyerek kötü kokuları hapseden Samsung klima son teknolojik ürünlerle entegre edilir ve kullanıcının beğenisine sunulur. Ayrıca ortamın sıcaklığı istenilen dereceye ulaşırken elektrik faturanızın çok gelmesini de engelleyen teknoloji sayesinde gece klimayı açık bırakarak uyumayı mümkün kılar. Klimanızı alırken doğru seçim yapmak için, enerji sınıfına, teknolojik özelliklerine ve koyacağınız konumun özelliklerine dikkat etmek gerekir. Bu hususlar göz ardı edilerek alınan klima hangi model olursa olsun birkaç ay içinde sizi mutsuz eder.

Samsung Klima Çeşitleri

Samsung Klima Çeşitleri

Birçok hava şartlarına karşı performans sergileyen Samsung klima özellikleri her bütçeye göre değişiklik gösterir. Üçgen tasarımlı klima A++ özelliği nedeniyle yüksek verimi sağlarken, 8 kutuplu kompresör ilklere imza atar. Dünyada bir ilk olan 8 kutup, ortamda daha sıcak ya da daha ferah ortamı sağlarken sizi asla bekletmez. Aksine en kısa sürede beklenilen sıcaklığa kavuşmanızı sağlar. Eğer klima alırken teknolojik özelliklerden de geri kalmak istemiyorsanız Windfree Wi-Fi inverter klima tam da size göre bir seçim olarak değerlendirilebilir. Ortamda yapay soğutma işleminden ziyade adeta doğal bir soğukluk hissi olsun diyenler için üretilen ürün, diğer klimalardan farklı bir özellik sergiler. Buna göre, evde olmadığınız zamanlarda sahip olduğu Wi-Fi teknolojisi sayesinde uzaktan ayarlanma olanağı tanır. Ayrıca havadaki tozu hapsederek ferah bir nefes almanızı sağlar. Samsung klima yorum ve değerlendirmelerinde ürünlerin üstün teknik özellikleri öne çıkar. Bütçeye uygun ürünleri sayesinde ortamınızı istediğiniz hale sokmaya yardım eden klima seçenekleri aynı zamanda tasarım anlamında da yüzleri gülümsetir. Ortamın estetik özelliklerini bozmayan klimalar aksine ortamda havalı bir atmosfer oluşmasını sağlar. Klima kullanıcılarını uzun vadede tatmin eden ürünleri nedeniyle Samsung klima tavsiye edilebilir ürünler listesinde ilk sıralarda yer alır. Ayrıca klima fiyatları açısından bakılırsa birçok bütçeye uygun uzun ömürlü ürün yelpazesine sahiptir. Duvara monte edilerek kolayca kullanılan Samsung klimaların temizlenmesi de oldukça kolaydır. Birçok Samsung klima modelinde bulunan otomatik kapak temizleme özelliği sayesinde yorulmanıza gerek kalmaz. Eğer doğru ürüne karar vermekte zorlanıyorsanız ve Samsung klima fiyatı hakkında bilgi almak istiyorsanız seçiminize kategoriden kolaylıkla filtreleyerek karar verebillir, bütçeniz doğrultusunda ihtiyacınızı karşılayabililirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Samsung
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (4)
AFS (1)
Airfel (98)
Alarko (74)
Alf (1)
Altus (41)
Ariston (11)
Arçelik (37)
Baymak (92)
Beko (12)
Bexel (1)
bird (1)
Bosch (81)
Buderus (1)
Copa (21)
Daikin (51)
Daiseku (11)
DayRelax (4)
Delonghi (4)
(109)
E.C.A (36)
Electra (2)
Electrolux (22)
Finlux (6)
Fluo (6)
Franke (3)
fujiplus (26)
fujitherma (10)
Fujitsi (27)
Gaggenau (1)
General (18)
GREE (10)
Grundig (3)
Hisense (8)
Hitachi (57)
İhlas (1)
İndesit (5)
Kabel (25)
LG (117)
Midea (36)
Mitsubishi (59)
olefini (68)
Panasonic (21)
Profilo (3)
Raks (1)
Regal (34)
Rota (45)
Rubenis (2)
Samsung (160)
Sharp (22)
Siemens (3)
Sigma (155)
Simfer (8)
Springday (12)
Sunny (1)
Termikel (1)
Toshiba (177)
Tronic (9)
Vaillant (41)
Vessen (22)
Vestel (134)
Viessmann (85)
Windsor (4)
York (66)
Zen (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Soğutma Kapasitesi (Btu/h)

(43)
(39)
(37)
(25)
(13)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Enerji Sınıfı

A++ (115)
A+ (6)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Klima Türü

(4)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(11)
ve üzeri (17)
ve üzeri (18)
ve üzeri (18)
ve üzeri (18)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL