Filtreleri Temizle
Marka
York

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

BTU Değeri

Başka bir kelime deneyin

Soğutma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı-Isıtma

Başka bir kelime deneyin

Isıtma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

York Klima

için 3 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

York Klima

Yaz aylarının bunaltıcı havasına çözümler getiren iklimlendirme yöntemlerinin başında klimalar geliyor. Yüksek seviyelere çıkan hava sıcaklıklarının ideal değerlere çekilmesini sağlayan cihazlar hayatı kolaylaştırıyor. Yaşam konforunu arttıran klima modelleri ile kolaylıkla serinleyebilirsiniz. Evinizi ferah bir hale getirebilir, iş yerinizde serin bir çalışma ortamı oluşturabilirsiniz. Soğutma teknolojilerinin yeni nesil cihazlarıyla oda sıcaklığını istenilen düzeylere getirebilirsiniz. İdeal değerlerin üzerindeki, gereğinden fazla olan ısının dışarı yollanmasıyla kapalı mekanların soğumasını sağlayabilirsiniz. Türkiye'de ve dünyada ilgi görmeye devam eden York klima tasarımlarıyla etkili çözümler elde edebilirsiniz. İklimlendirme üretimi yapan markaların içerisinde uzun yıllar boyunca kullanıcıların beklentilerini karşılayan York'un ileri teknoloji tasarımlarını keşfedebilirsiniz. Yaşam alanınızın ihtiyacı olan en uygun ürünü bulabilirsiniz. Mekanların yapısal özelliklerine göre en etkili soğutmayı sağlıklı yöntemlerle gerçekleştiren cihazlarla tanışabilirsiniz. Geçmişten günümüze kadar yenilikçi tasarım anlayışla geliştirilen modellerin modern detaylarıyla beklentilerinizi karşılayabilirsiniz. York klima Türkiye ürünlerini tercih ederek hayalinizdeki konfora ulaşabilirsiniz. Kullanım yapmak istediğiniz alanın özelliklerine göre çözümler getiren cihazlarla serinleyebilirsiniz. İdeal enerji tüketimi, fonksiyonel kullanım avantajı ile eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz. İstenilen sıcaklık değerlerinde, temiz havaya sahip olan ortamınızda gün boyu ferahlayabilirsiniz. Evlerde, mağazalarda, ofislerde, okullarda kullanılmak üzere tasarlanan, her türlü yaşam alanında değerlendirilebilen klimaları yakından keşfedebilirsiniz. Pratik bir kullanım sağlayan, ek özellikleriyle ekstra konfor sağlayan modelleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

York Klima ile Serin Yaşam Alanları

York Klima ile Serin Yaşam Alanları

Hava sıcaklıklarının oldukça yüksek değerlere sahip olmasıyla kapalı alanlarda rahatsız edici olumsuz koşullar oluşabilir. İnsan sağlığı açısından risk oluşturan bunaltıcı havaların etkisini klimalar ile azaltmak mümkün oluyor. Teknolojik cihazların hayatın her alanında sunduğu konforu soğutma sistemleriyle de deneyimleyebilirsiniz. Evlerden iş yerlerine kadar pek çok farklı kapalı alanda klimaların serinletici çözümlerinden yararlanabilirsiniz. Özellikle mevsim koşullarının normalin üzerinde gerçekleştiği bölgelerde hayatı zorlaştıran sıcaklıkların önüne geçebilirsiniz. Evinizde ailenizin, iş yerinizde çalışanlarınızın ve müşterilerinizin serin ortamlarda bulunmasını sağlayabilirsiniz. Sağlıklı, sessiz York klimalar ile hayalinizdeki kullanım sizleri bekliyor. Kurulum yapmak istediğiniz alanın metrekaresine ve yüksekliğine, yalıtım koşullarına, birey sayısına göre uygun model seçimiyle aradığınız cihaza sahip olabilirsiniz. İç ve dış üniteleriyle kaliteli ve kullanışlı çözümler getiren yeni nesil cihazları tercih edebilirsiniz. Çalışma kapasitesini ortamın ihtiyacına göre kendisi ayarlayan York inverter klima modelleriyle enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Otomatik olarak açılan ve kapanan cihazlarla ortamın ihtiyacına göre çözümler elde edebilirsiniz. Standart klimaların sürekli hava üflemesinin aksine istikrarlı enerji kullanımı sunan İnverter tasarımların avantajlarından faydalanabilirsiniz. Mono ya da multi split çeşitli seçenekler içerisinde beklentileriniz doğrultusunda seçimler yapabilirsiniz. Duvar tipi, salon tipi, tavan tipi, pek çok farklı model arasından yaşam alanınız için ideal olan tasarımı kolaylıkla bulabilirsiniz. Verimli kullanım özellikleriyle etkili sonuçlar veren modeller ile havanızı değiştirebilirsiniz. Evinizin ya da işletmenizin ihtiyacı olan ürünlerle konforlu bir ortama sahip olabilirsiniz. Günün her anında ferah ve serin havanın tadını çıkarabilirsiniz. Serinleme ihtiyacınızı York kalitesiyle ve de tecrübesiyle dizayn edilen ileri teknoloji klimalarla giderebilirsiniz. Dünyanın pek çok farklı bölgesinde olduğu gibi ülkemizde de beğeni kazanan markanın fonksiyonel modellerini kullanabilirsiniz. Çeşitli çalışma kapasitelerine sahip olan, farklı kurulum seçenekleri bulunan cihazlarla ortamınızın dekorasyon bütünlüğünü de koruyabilirsiniz. Geniş alanlardan kalabalık ortamlara kadar her türlü kapalı mekanda kullanım yapabilirsiniz. York klima teknik özellikleri ile soğutma teknolojilerinin en güncel uygulamalarından yararlanarak verimli bir şekilde serinleyebilirsiniz. İç ve dış ünite, kontrol elemanları seçenekleriyle aradığınız çözümleri getiren modellere göz atabilirsiniz.

Sağlıklı ve Verimli Soğutma İçin York Klima

Sağlıklı ve Verimli Soğutma İçin York Klima

Klima teknolojileri günümüzde oldukça gelişmiş tasarımlara sahip durumda. Klasik soğutmayla temel işlevini yerine getiren cihazların yanı sıra pek çok farklı fonksiyonla geniş bir kullanım deneyimi sunan ürünler mevcut. Düşük seviyelerde enerji tüketimi sağlayan, ileri teknoloji filtrelerle hava kalitesini arttıran, uzaktan kontrol yöntemi bulunan çeşitli cihazlar bulunuyor. Alanın ihtiyacı olan soğutmayı yapabilen modellerin ekstra fonksiyonlarıyla yüksek verim elde edebilirsiniz. Sağlıklı soğutma yapan tasarımların havanızı güzelleştiren etkilerini hissedebilirsiniz. York klima kumandası ile tek tuşla hayalinizdeki ferahlığa kavuşabilirsiniz. Yüksek sıcaklıklarda fazla ısıya sahip olan odanızı, ofisinizi kısa süreler içerisinde serinletebilirsiniz. Alandaki kişi sayısına, alanın yapısal özelliklerine göre çözümler sağlayan cihazları keşfedebilirsiniz. Ev tipi klimaların haricinde geniş alanlarda etkili soğutma yapabilen salon tipi modelleri tercih edebilirsiniz. Yüksek tavanlı geniş alanlarda, giriş çıkışların sık olduğu ve dışarıdaki havayla temasın olabildiği yerlerde değerlendirebilirsiniz. Her türlü kapalı mekana yönelik üretilen modelleri bulabilirsiniz. Doğru ölçümler sayesinde belirlenen kapasiteyle çalışma yapabilen modellerin fark yaratan etkilerini deneyimleyebilirsiniz. İdeal enerji tüketimiyle, sağlıklı bir şekilde serinleyebilirsiniz. Hava kalitesini destekleyen, nem dengesini koruyan klimalar ile eşsiz bir deneyime sahip olabilirsiniz. Sevdiklerinizin, misafirlerinizin havasını yeni nesil cihazlarla koruyabilirsiniz. Duvarda, yerde, tavanda ya da pencere önünde konumlandırılan birbirinden farklı klimalarla beklentileriniz doğrultusunda seçimler yapabilirsiniz. York marka gelişmiş ürünlerle işlevselliği deneyimleyebilir, ek fonksiyonların farkıyla konforlu bir kullanım sağlayabilirsiniz. Günün büyük bir kısmını geçirdiğiniz yaşam alanlarında ideal sıcaklık değerleriyle keyifli anlar yaşayabilirsiniz. İki yön kaset, dört yön kaset, duvar tipi, yer tavan tipi, konsol tipi ya da düşük, orta, yüksek statik kanallı klima modelleriyle aradığınız özellikleri bulunan cihazlara sahip olabilirsiniz. Çok yönlü hava sistemleri ve de yeni nesil filtre özelliklerine sahip olan gelişmiş hava temizleme imkanı sunan tasarımları keşfedebilirsiniz. İnsan sağlığı açısından risk oluşturmayan modern cihazlardan yararlanabilirsiniz. Sayfamızda yer alan seçenekler eşliğinde York klima fiyatları ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Kullanıcı yorumları aracılığıyla ilginizi çeken seçenekler hakkındaki ayrıntılara göz atabilirsiniz.

York Klima Çeşitleri

York Klima Çeşitleri

Yaz mevsimi içerisinde konforlu ortamlara klimaların serinleten etkileriyle sahip olmak mümkün. Her türlü kapalı mekana uygun farklı tip cihazların kullanımı ile etkili sonuçlar alabilirsiniz. İdeal kapasite özellikleriyle kurulum yapılan modellerin doğru kullanımı ile sadece serinliğe değil yüksek verime de sahip olabilirsiniz. Ev tipi, ticari, multi ve VRF klimalar içerisinde alanınıza uygun modelleri bulabilirsiniz. York marka geniş ürün yelpazesi içinde her türlü beklentiye yönelik geliştirilen tasarım yer alıyor. İç ve dış ortamda ısı alışverişi yapabilen bağımsız üniteleri bulunan split sistemleri keşfedebilirsiniz. York split klima modellerinin duvar ve de salon tipi tasarımlarıyla farklı alanlara uygun çözümler bulabilirsiniz. Dış ortamdan kapalı alana, kapalı alandan dış ortama ısı transferi yapabilen gelişmiş modellerin etkileriyle gereksinim duyduğunuz hava değerlerine ulaşabilirsiniz. İki üniteden oluşan split tasarımların farklı iç ünite sayılarına sahip olan mono ya da multi seçenekleriyle tanışabilirsiniz. Dış ünitenin alanın dışında konumlandırılmasıyla gürültüsüz çalışmanın farkıyla serinleyebilirsiniz. Orta büyüklükteki ortamlarda duvar tipi, geniş ortamlarda salon tipi tasarımları değerlendirebilirsiniz. York klima salon tipi modellerle insan ve hava sirkülasyonunun yoğun olabildiği yerlerde istenilen sonuçlara ulaşabilirsiniz. Özellikle tavan yüksekliği fazla olan, giriş ve çıkışların kullanılmasıyla dış ortamın havasıyla temasın bulunduğu, kalabalık kişi sayısı barındıran yerlerde tercih edebilirsiniz. Alışveriş merkezlerinde, hastanelerde, restoranlarda ve pek çok farklı büyük kapalı mekanlarda faydalanabilirsiniz. Ayaklı, dikey salon tipi tasarımlarla serin ve ferah alanlar oluşturabilirsiniz. Müşterileriniz, çalışanlarınız, misafirleriniz için ideal ortam sıcaklıkları sağlayabilirsiniz. Yer tavan tipi klimalar ile evlerinizde yer kaplamayan kullanışlı çözümlere sahip olabilirsiniz. Geniş açılı havalandırma kapağı bulunan tasarımların odanın her köşesine eşit hava dağılımı sağlayan hava akış kontrolüyle ferahlayabilirsiniz. Isıtma ve soğutma işlemlerini tek sistemle yapabilen konsol tipi modellerle odanızın dekorasyon özellikleriyle uyumlu kullanım yapabilirsiniz. Kompakt tasarımların minimum yer kaplama avantajlarıyla tanışabilirsiniz. Dört ya da iki yönlü ısıtma ve soğutma sağlayan kaset tipi modelleri her mekanda kullanabilirsiniz. Eşit hava salınımı özellikleriyle konforlu ve rahat iç mekanlara sahip olabilirsiniz. Farklı kullanım tipleriyle farklı alanlara çözümler getiren ileri teknoloji modellerle beklentilerinizi karşılayabilirsiniz. Dijital gösterge, zaman ayarlayıcı, sesiz çalışma, uyku modu, nem alma modu, otomatik yeniden çalışma gibi ek özelliklerle benzersiz bir deneyim sizleri bekliyor.

York Klima Teknolojileri

York Klima Teknolojileri

Soğutma teknolojileri alanında ürünler tasarlayan markaların içerisinde York, kalitesi ve tecrübesiyle fark yaratıyor. Uzun yıllar boyunca geliştirdiği klimalarla yaşam alanlarının ihtiyacı olan ferah ve sağlıklı havayı sağlamaya devam ediyor. Ev, kafe, ofis, okul, mağaza gibi pek çok farklı kapalı alanda tercih ediliyor. Her türlü ortamın özelliklerine yönelik çözümler getiriyor. Fonksiyonel cihazlarla konfor düzeyini arttırıyor. Klima teknolojileri alanındaki tasarımlarıyla sayısız kullanıcının beklentilerini karşılamak üzere cihazlar geliştirmeye devam ediyor. Farklı BTU değerleriyle ideal ısı miktarıyla transfer yapabilen klima seçenekleriyle dikkat çekiyor. Büyük ya da küçük her türlü alanın ihtiyacını karşılayabilen kapasitelerde çalışabilen tasarımları bulunuyor. Çeşitli kapasitelere sahip olan modellerin farklı kullanım tipleriyle de çok sayıda alternatif sunuyor. İç ünitelerin çeşitli kurulum seçenekleriyle mekanların ölçüleriyle uyumlu çözümler getiriyor. Kaset tipi, salon tipi, yer tavan tipi, duvar tipi modelleriyle yer kaplama beklentilerine yönelik seçenekler sunuyor. Ortamın havasını istenilen düzeylere getirirken kullanılan modern filtrelerle sağlıklı sonuçlar elde edilmesine yardımcı oluyor. İleri teknoloji filtre özellikleriyle kaliteli hava oluşumu sağlıyor. Eşit şekilde dağıtma yapabilen tasarımlarla dengeli hava akışı mümkün oluyor. Son teknoloji teknik özelliklerle desteklenen tasarımların pratik fonksiyonları da bulunuyor. York marka modellerin dokunmatik ekrana sahip olan kumanda seçenekleri mevcut. Dokunmatik ekran üzerinden kolayca ayarlamalar yapabilirsiniz. LCD ekranlı kablosuz kumandalarla pratik bir şekilde çalışma sağlayabilirsiniz. İç ünitelerle birlikte kullanılabilen taze hava cihazıyla ortamın havasını yenileyebilirsiniz. Ortamın ısı yükünü azaltan ısı geri kazanım cihazıyla sıcaklık dengesini sağlayabilirsiniz. Akıllı hava akış kontrolüne sahip olan modeller ile eşit ve dengeli ısı dağıtımı sayesinde ferahlayabilirsiniz. Sessiz çalışma özelliği ile gürültü olmadan kullanım yapabilirsiniz. Konfor beklentilerinize cevap verebilen son teknoloji ürünlerle hayalinizdeki kullanım deneyimine sahip olabilirsiniz. 12, 18, 24 BTU modeller arasında gereksinimleriniz doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. York klima yorum bilgileri ile ilginizi çeken tasarımlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. York 12’lik klima fiyatları ile ilgili her türlü ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

Kullanım Alanlarına Göre York Klima Seçenekleri

Kullanım Alanlarına Göre York Klima Seçenekleri

Klima kullanımı her türlü kapalı alanda yapılabiliyor. İç ortamların istenilen sıcaklık değerlerine kavuşması için üretilen cihazları farklı mekanlarda kullanabilirsiniz. Birbirinden farklı yapısal özellikleri bulunan ortamların ihtiyaçları doğrultusunda kullanım mümkün. Ev ve ofis, ticari, VRF, multi klima modelleriyle her türlü mekana uygun çözümler geliştiriliyor. Evlerden işletmelere kadar pek çok farklı alanda kullanım sağlanabiliyor. Yeme içme sektöründen turizm sektörüne kadar her işletmenin gereksinim duyduğu kullanıma özel modeller yer alıyor. York marka ürünleri çeşitli BTU değerleriyle çalışma yapabilen özellikleriyle değerlendirebilirsiniz. Çeşitli kriterlere göre belirlenen BTU hesaplaması sonrasında kapalı mekanların ihtiyacı olan çalışmayı sağlayan tasarımlar mevcut. İdeal kapasiteli tasarımların kullanımı ile enerji tasarrufu sağlanabiliyor. Çevre dostu bir kullanım mümkün oluyor. Uygun kapasiteyle çalışma yapabilen modelleri farklı kullanım şekilleriyle keşfedebilirsiniz. Duvar tipi, kaset tipi, salon tipi, tavan tipi, yer tipi, kanallı klimaların her alana özel çözümleriyle tanışabilirsiniz. Evde ya da iş yerinde, farklı alanlarda çeşitli kullanım şekline sahip olan seçeneklerle aradığınız kullanımı sağlayabilirsiniz. Kullanım yapılmak istenilen mekanın bulunduğu coğrafyanın koşullarına, mekanın genişliğine ve yüksekliğine, yalıtım durumuna, mekanda yer alan ortalama kişi sayısına gibi temel parametrelere göre seçim yapabilirsiniz. Doğru hesaplamalarla doğru kullanım tipleriyle aradığınız çözümleri elde edebilirsiniz. Ofislere özel tasarımlarla serin çalışma ortamında verimli bir şekilde çalışabilirsiniz. Evlere özel tasarımlarla ailenizle ferah bir şekilde aynı ortamı paylaşabilirsiniz. Kalabalık ve geniş işletmenizde çalışanlarınıza ve müşterilerinize ideal sıcaklık değerleriyle konforlu bir ortam sağlayabilirsiniz. Bankalardan mağazalara, kafelerden eğitim kurumlarına kadar pek çok farklı alanda kullanıma uygun modelleri tercih edebilirsiniz. Klimaların geniş kullanım alanlarıyla bulunduğunuz her ortama göre ısıtma ve soğutma imkanı sunan son teknoloji cihazları bulabilirsiniz. York klima yedek parça ve servis imkanlarıyla uzun süreli bir kullanım deneyimleyebilirsiniz. Çeşitli BTU değerleriyle çalışabilen uygun kapasitedeki klimalara göz atabilirsiniz. York 18’lik klima fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir, yaşam alanınıza uygun kullanım tiplerini inceleyebilirsiniz.

York Klima Etkili Çözümler

York Klima Etkili Çözümler

York marka tasarımların yeni nesil çalışma sistemleriyle ve fonksiyonlarıyla hayalinizdeki kullanım mümkün. Modern klima teknolojilerinin inverter modelleriyle pek çok farklı avantaj sağlayabilirsiniz. Düşük enerji tüketimiyle enerji tasarrufu yapabilirsiniz. Geniş alanlarda bile düzenli hava dağılımı sağlayan inverter teknolojisinden yararlanabilirsiniz. Kararlı oda sıcaklığına en kısa sürelerde ulaşabilirsiniz. Temiz hava kaynağıyla hava kalitesini arttırabilirsiniz. Ani ısınma ve soğuma dalgaları olmayan klimalar ile yüksek verim elde edebilirsiniz. Hassas hava kontrolü, sessiz çalışan iç ünite, antialerjik filtre avantajlarıyla inverter tasarımlarını tercih edebilirsiniz. York 12000 btu inverter klima modelleriyle aradığınız özelliklere sahip olabilirsiniz. A enerji sınıfı seçenekleriyle çevre dostu çalışmaya sahip olabilir, bütçenizi de koruyabilirsiniz. Etkili ve verimli çözümlere sahip olan tasarımlarla eşsiz bir deneyime sahip olabilirsiniz. Yazın ve de kışın hayalinizdeki ısıtmaya ve de soğutmaya York farkıyla ulaşabilirsiniz. Yeni nesil teknolojilerin kullanım avantajlarıyla her türlü beklentinize cevap bulabilirsiniz. 4 yönlü kaset tipi klimaların hava üfleme özellikleriyle homojen hava dağılımından yararlanabilirsiniz. Nem oranını dengeleyen, kötü kokuları filtreleyen ve havayı temizleyen modern cihazları kullanabilirsiniz. Sağlığınıza zararı bulunmayan çalışma sistemleriyle kaliteli bir havaya sahip olabilirsiniz. Klima kullanımının sahip olması gereken çözümlere York modelleriyle ulaşabilirsiniz. Dört mevsim boyunca ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarınızı giderebilir, verimli iklimlendirme yöntemleriyle geniş kapsamlı bir kullanım deneyimleyebilirsiniz. Alanların ihtiyaçlarına yönelik yüksek performans sunan modelleri keşfedebilirsiniz. Duvara ya da tavana monte edilebilen, ayaklı dikey bir şekilde konumlandırma yapılabilen, çeşitli kullanım tipleriyle değerlendirilebilen tasarımları beklentileriniz doğrultusunda inceleyebilirsiniz. Ek fonksiyonlarıyla pratikliği ve konforu arttıran sıra dışı modelleri seçebilirsiniz. İş yerlerinde, evlerde her türlü kapalı mekanda kullanım yapılabilen benzersiz tasarımlar ile yaşam konforunuzu istenilen düzeylere çekebilirsiniz. Gösterge ekran özelliği, kumanda fonksiyonları ve pek çok farklı kullanım ayrıntılarıyla beklentilerinize ve alışkanlıklarınıza uygun tasarımları bulabilirsiniz. Sayfamızda yer alan seçenekler aracılığıyla beklediğiniz çözümleri yerine getiren cihazları kolaylıkla bulabilirsiniz. York inverter klima 18000, 24000 ya da 12000 seçenekleriyle ihtiyacınız olan kapasiteli tasarımlara göz atabilirsiniz.