Filtreleri Temizle
Marka
Alarko

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

BTU Değeri

Başka bir kelime deneyin

Klima Tipi

Başka bir kelime deneyin

Soğutma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı-Soğutma

Başka bir kelime deneyin

Klima Teknolojisi

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı-Isıtma

Başka bir kelime deneyin

Isıtma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Alarko Klima

için 7 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Alarko Klima

Yazın gelişiyle birlikte ev ve ofis ortamlarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz ürünler arasında bulunan klimalara rağbet artıyor. Alarko klima çeşitleri ile yazları daha serin geçirebilir, yazın en sıcak günlerinde dahi serinliğin tadını çıkarabilirsiniz. Alarko klimaların modern tasarımıyla birlikte kullanımdan aldığınız verimi maksimuma çıkaracak ve en iyi deneyimi yaşayacaksınız. Bazı kullanıcılar, elektrik kesildiğinde klimaların kendi kendine kapanamaması durumundan şikayetçi idi. Alarko ise kullanıcıya verdiği üstün değer sebebiyle klimalarına ekstra çalıştırma fonksiyonu sağladı ve bu sayede elektrik kesintilerinde bile otomatik olarak kapanan klimalar tasarladı. Markanın klimaları kullanım esnasında bakteri oluşumunu engelleyecek nitelikte ürünlerdir. Ev ve ofis ortamlarına uyum sağlamak için birden fazla çeşit ve kapasite değerine sahiptir. Gürültüyü azaltarak odadaki varlığını kullanıcılarına unutturur. Alarko markası, yarım asrı aşkın süredir iklimlendirme alanında faaliyet gösteriyor ve yenilikçi teknik yöntemleri ile birlikte günümüzün en iyi endüstrisindeki yerini korumaya devam ediyor. Isıtma, pompa ve iklimlendirme ürünleri üreten firma, bu alanlarda üretilen yüzlerce ürünün teknik tasarım ve teknolojisine de öncüdür. Üstün kalite ve yenilikçi yöntemleri benimseyen Alarko, bu alanda aktif olarak yer almaya ve klimaları ile müşterilerine en iyi çözümleri sunmaya devam ediyor. Alarko, 1954 yılından beri iklimlendirme sektöründe faaliyet gösteriyor. Sürdürülebilir teknolojisi ile kendi alanında en çok tercih edilen markalardan biri haline gelen Alarko klima seçenekleri ile dört mevsim ev veya iş yeri için yeterli ve verimli çözümler sunuyor. Çevre dostu klimalar, güç tüketimini azaltmak için frekans dönüştürme teknolojisi ve A ++ enerji sınıfı etiketini kullanıyor. İç ve dış mekanların hava sağlığını korumak için ise ozon tabakasına zarar vermeyen soğutucu gaz tercih ediyor.

Alarko Klima Modelleri

Alarko Klima Modelleri

Alarko klima çeşitleri üç farklı tip ile öne çıkıyor; duvara monte split klima, salon tipi split klima ve zemine monte klima. Kullanım alanının büyüklüğüne ve kullanım amacına göre iç ve dış ünitelerden oluşan ve kolaylıkla her ortama uyum sağlayan, tüm bunlarla birlikte estetik duruşu ile insanların dikkatini çeken Alarko klima modelleri tercih edilebilecek ürünler arasında en iyisidir. Duvara monte split klima, klimaların en çok tercih edilen modelidir ve split klimaların çalışması, diğer klima tiplerine göre çok daha sessizdir. Duvara monteli split klimalar genelde ev ortamlarında kullanılırlar ve çok pratik bir şekilde kurulabilirler. Kalabalık mağazalarda veya büyük konferans salonlarında ise salon tipi klimalar sıklıkla tercih edilir. Güçlü fan sistemi, havayı ortama eşit bir şekilde dağıtır ve alanı her zaman havadar tutar. Alarko klima salon tipi modelleri paslanmaz çelik parçalara ve kolay temizlenebilir panellere sahip olup, bağımsız bir nem alma fonksiyonu ile birlikte üretilir, uzaktan kumanda ile gerekli ayarlamalar sağlandığında sıcak ortamdaki nemi azaltabilir. Öte yandan, yere monte şeklinde kullanılması önerilen klimalar zemine veya tavana monte edilebilir ve daha çok ofis ve mağazalarda kullanılır. Yüksek motor gücü ile maksimum hava akışı sağlayan klima, estetik açıdaki hoş uyumu ve kurulum kolaylığı ile de öne çıkar. Alarko tavan tipi klimalar, sessiz tasarımları ve temizlemesi kolay filtre ve panelleri ile dikkat çeker. Ayrıca bağımsız nem alma fonksiyonu ile sıcak ve bunaltıcı ortamdaki nemi düşürebilir ve otomatik defrost fonksiyonuna sahiptir, böylece kışın da ısıtma sırasında dış ünitenin buzlanması ihtimalini ortadan kaldırır. Her kullanıcı satın aldığı klimayı uzun süre boyunca sorunsuz kullanmak ister. Alarko klima her zevke ve bütçeye sahip kullanıcıların bu taleplerine cevap vermek için uygun çözümler sunar. Alarko klima fiyat konusundaki düzenlemelerini de genellikle birden fazla kritere göre belirler. Ürünün özelliklerine göre fiyat alanında değişiklikler gerçekleşebilir. Ürüne eklenen her yeni özellik, fiyatların yükselmesinde rol oynar. Klimaların çalışma kapasitesi de fiyatları etkileyen faktörlerden biridir. 9000 BTU kapasiteye sahip inventör teknolojili yepyeni Alarko klimalar ile inverter fonksiyonu olmayan veya BTU kapasitesi farklı klimaların fiyat değerleri doğal olarak farklı. Markanın çok kaliteli klima seçenekleri hakkında daha detaylı bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir ve ihtiyacınız doğrultusunda size en uygun klimayı satın alabilirsiniz.

Alarko Klima ile Kullanıcı Memnuniyeti

Alarko Klima ile Kullanıcı Memnuniyeti

Kullanıcı memnuniyetini ön planda tutan Alarko ürünleri ile ihtiyacınız olan iklimlendirme cihazlarını kolayca bulabilirsiniz. Alarko Carrier klima seçenekleri daha kısa sürede en yüksek verimi elde etmek isteyen kullanıcılar için 12.000 BTU kapasite ile birlikte benzersiz bir hizmet sunuyor. A Sınıfı enerji grubuna dahil oluşu ile verimliliği bir araya getiren Alarko klima sayesinde serin bir yaz ve ılık bir kış geçirebilirsiniz. Cihazlar dahil oldukları enerji sınıfları sayesinde kullanım sırasında enerji tasarrufu yapmak isteyen kullanıcılar için ideal bir çözüm sunar. Ürünün hafif ve şık tasarımı her ortama uyum sağlayabilir. Nanoteknoloji ile üretilen ürünler sayesinde mükemmel bir filtreleme etkisi elde edebilirsiniz. Düzenli temizliğe dikkat ettiğiniz sürece bakteri ve kötü koku oluşumu ile karşılaşmazsınız. Markanın klimaları salon tipleri ve duvar tipleri gibi çeşitli formlardaki tasarımları ile kullanıcılara sergilenmektedir. Alarko klimalar 24000 BTU kapasiteli seçenekleri ile ofis ve ev ortamlarında istediğiniz serinliği sağlarken aynı zamanda tasarruf edebilirsiniz. Model çeşitlerinin duvara monte versiyonu, kullanıcılara dar bir alanda daha verimli sonuçlar sağlayabilir. Ürünler sahip oldukları teknoloji ve gelişmiş klima sistemi sayesinde ortamı olabildiğince çabuk soğutur. Inox tasarım efektine sahip klima seçeneklerinin ön paneli beyaz ve şık bir görünümle kullanıcılara sunulmuştur. Çoğu model ile -15 dereceye kadar soğutma sağlanabilir. Otomatik başlatma sürecini etkin hale getirerek klimanın çalışmaya başlayacağı ve çalışmayı durduracağı zamana önceden karar verebilirsiniz. Alarko klimalar arasında seçim yaparken, daha sağlıklı sonuçlar elde etmek için kullanım alanınızın büyüklüğünü göz önünde bulundurarak seçim yapmanız klimadan aldığınız verimin artmasını sağlar. Örneğin geniş bir ofis ortamında kullanmayı planladığınız klimanın Alarko klimalı salon tipi olarak seçilmesi verimli bir tercih olur. Enerji tasarrufu sağlayan A sınıfı ürünleri tercih ederek hem kendi bütçenize hem de doğaya katkıda bulunabilirsiniz. Otomatik çalıştırma fonksiyonlu bir Alarko klima satın alarak, konumunuzdan ayrılmadan oturduğunuz yerden klimayı çalıştırabilirsiniz. Üründen maksimum verimi daha kısa sürede almak isteyenler, Alarko klima çeşitleri arasından inverter desteğine sahip modelleri tercih edebilirler. Klima sesinden rahatsız olan kullanıcılar, ürün seçiminde ses ve güç değerlerine özellikle dikkat etmelidir. Yaz aylarını daha verimli geçirmek için mümkün olan en kısa sürede hava sirkülasyonu sağlayan yüksek teknolojik Alarko ürünlerine geçiş yapabilirsiniz.

Alarko Klimalar ile Tanışın

Alarko Klimalar ile Tanışın

Alarko klimalar, mükemmel kalite ve yenilikçi yöntemlerini sağlıklı iklimlendirme koşulları oluşturmak için kullanır ve gelişmiş filtreleme işlevlerini nanoteknolojiyi kullanarak gerçekleştirir, böylelikle kullanıcıların bir numarası haline gelir. Yüksek yoğunluklu filtre fonksiyonu sürekli olarak temiz havayı ortama yaymakla birlikte, kendi kendini temizleme fonksiyonu düşük fan hızı sayesinde ortamda küf oluşumunu engeller. Süper iyonlaştırıcı işlevi, pozitif ve negatif iyonları ortama salabilir ve bu sayede koku, duman, toz veya polen parçacıklarını ortadan kaldırabilir ve bakterileri temizleyerek havayı taze ve pürüzsüz şekilde koruyabilir. Alarko klima inventer teknolojisi ile birleştiğinde hızlı ısıtma ve soğutma fonksiyonu sayesinde daha yüksek hızda çalışır, farklı modlarda istenilen sıcaklığa çok hızlı bir şekilde ulaşabilir. DC inverter teknolojisi kullanılarak klimanın üfleme gücü hassas bir şekilde ayarlandığından, gerekli sıcaklık değeri sabit tutulabilir ve böylelikle konforlu bir hava sirkülasyon deneyimi sağlanır. Alarko klima çeşitleri kullanımı daha da kolaylaştırmak için haftalık zamanlama seçenekleri sunar. Bu fonksiyon ile klimanın açılma ve kapanma süresi bir hafta süre ile ayarlanabilir ve işlem haftada bir tekrarlanır. Bu sayede klima ile günlük hayatınız kesintiye uğramaz, aksine daha konforlu hale gelir. Çevrimiçi bir uzaktan kontrol uygulaması yardımıyla Alarko klimalar, basit ayarlarla Wi-Fi ağlarına bağlanabilir ve nesneler arası teknolojiyi kullanarak istediğiniz zaman klimanın ayarlarını değiştirmenize, cihazı kontrol etmenize olanak tanır. Alarko klimalar, üstün teknolojiyi ürünlerine entegre ederek yaşam ve hava kalitesini iyileştirmek amacı ile ürünler tasarlar, evde ya da işte siz ortamda olmasanız dahi sizi düşünür. Alarko klimalar, çeşitli teknik fonksiyonlar da dahil olmak üzere çok geniş ürün gamına sahiptir. Alarko klima modelleri duvara monte split klimalar, salon tipi denen split klimalar ve buna benzer birçok formda piyasada bulunur. Duvara monte split klimalar kullanım açısından diğer klimalara kıyasla daha kolaydır. Bu modeller ev ortamında genelde ilk tercih halindedir.

Alarko Klima ile Ekonomik Enerji Tüketimi

Alarko Klima ile Ekonomik Enerji Tüketimi

Konfor ve temiz havayı birleştiren klimalar, sıcak havalarda ve sert kış koşullarında eve döndüğünüzde sizin için ideal havayı hemen sağlayabilir. Yüksek verimli inverter teknolojisi ile donatılmış Alarko Carrier klima çeşitlerini kullanarak havanın nem seviyesi ve sıcaklığını ihtiyacınıza göre ayarlayabilirsiniz. Wi-Fi seçenekleriyle kullanılabilen Carrier klimalar sahip oldukları teknoloji sayesinde insanların ilgisini çeker. İyonlaştırıcı işlevi, daha güvenli, daha sağlıklı ve daha rahatlatıcı hava üretebilir, bakteri ve parçacıkları önlemek için ortamı dezenfekte edebilir ve kokuları giderir. A +++ enerji tasarruf sınıfına dahil Alarko klima çeşitleri arasından birini seçerek istediğiniz duvara monte sağlayabilir ve verimli bir klimayı deneyimi elde edebilirsiniz. Alarko’nun bazı klimaları, sessizce çalışmalarını sağlayan işlevler ile donatılmıştır. Bu teknoloji aynı zamanda cildin nem dengesinin korunmasına yardımcı olur ve gelişmiş bir filtreleme sistemi ile birlikte cihazlarda bulunur. Çapı 2,5 daha mikrondan küçük parçacıkları yakalayabilen bu filtre sisteminin kullanılması, solumaya zararlı küçük parçacıkları ortadan kaldırır. Duvara monte edilip kullanılabilen bu modellerin yanı sıra Alarko farkı ile zemine veya daha farklı alanlara yerleştirilebilen klimaları da bulabilirsiniz. Klimanın mükemmel soğutma ve ısıtma performansına ve diğer birçok fonksiyona sahip olması markanın sağladığı klimalar ile mümkün. Duvara monte şeklinde kullanılan split klima, uyku modu ve turbo modu ile birlikte öne çıkıyor. Çocuk kilidi yardımı ile ürünü güvenli ve rahat bir şekilde kullanabilir, Wi-Fi seçeneği ile birlikte uzaktan kontrol sağlayabilirsiniz. Bu ve bunun gibi özellikler klimayı ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmenin temel işlevleridir. R32 soğutucu gaz kullanılan Alarko klimalar geleceğin iklimlendirme teknolojisini evlere taşımayı sağlar. Enerji verimliliği ile cebinize dost olur ve düşük küresel ısınma potansiyeli nedeniyle doğa dostudur. Alarko klima kullanarak, R32 gaz kullanılan klimalar ve işlevlerine sahip olabilirsiniz. Alarko klimaları araştırdığınızda farklı ve gelişmiş, çok tercih edilen çeşitlerin ortak özelliğinin inverter teknolojisi olduğunu göreceksiniz. Alarko’nun sahip olduğu teknolojisi ile klimalarında kullandığı inverter teknolojisi, verimliliği artırarak faturalarınızı düşürür ve böylece enerjiyi daha tasarruflu kullanır. İnverter Alarko klima, ekonomik enerji tüketimi, hızlı soğutma-ısıtma performansı ve uzun ömrü ile her zaman yanınızda.

Alarko Klimalar ile Kusursuz İklimlendirme

Alarko Klimalar ile Kusursuz

Alarko klima tasarımları, inverter teknolojisini kullanan sabit hızlı klima çeşitleri sayesinde A ++ enerji seviyesine sahiptir ve aynı anda %60'tan fazla enerji tasarrufu sağlayarak havanızı, ceplerinizi ve doğal ortamınızı korur. Cihazın enerji tasarrufu sağlayan eko modu aktifleştirildikten sonra, kompresörü çalışırken fan hızını otomatik olarak ayarlar ve 8 saatlik en düşük enerji tüketimi ile maksimum konfor sağlar. Ayrıca, R410A soğutucu gaz ozon tabakasına zarar vermez, klimanın çalışması sırasında atmosfer üzerindeki olumsuz etkileri önleyebilir ve ekolojik bütünlüğü ve iç güvenliği hesaba katarak maksimum çevrecilik sağlar. Alarko klimanın uyku modu, uyku saatlerine göre klimanın çalışacağı zamanları hafızasında tutabilir ve buna göre çalışma sağlar. Modun etkinleştirildiği andan itibaren, oda sıcaklığı ilk 2 saatte toplam 2° C yükselir ve sıcaklık ayarı sonraki 5 saat boyunca sabit kalır. Alarko klimanın ayarladığı ortam sıcaklık değerleri yaşlılar, çocuklar ve gençler için belirlenen uyku eğrisine göre değiştirilebilir, uyku sırasında ortam sıcaklığı ve ortam nemini aynı anda dikkate alır. Alarko klima çeşitleri arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli özelliklerden biri BTU değeridir. BTU değeri, klimalardaki kalorifik değer birimine karşılık gelen İngiliz ısı birimini ifade eder ve 9000, 12000 ve 18000 gibi ortamın büyüklüğü ile doğru orantılı olarak artabilir. Evde büyük bir lobi kullanıyorsanız, 9000 BTU klima yetersiz olabilir veya odanız küçükse, 36.000 BTU klima yine de yüksek bir değeri koruyabilir. Alarko klima modelleri, önde gelen teknolojiyi tasarruf, konforlu ve sağlıklı hava ile birleştiriyor ve farklı bütçelere uygun ürünler satışa sunuluyor. Çeşitli amaçlar için geliştirilmiş farklı tip ve fonksiyonlara sahip klimalar, ister ev, ister ofis, ister restoran olsun, her ortam için en iyi detaylara sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Alarko klimalar ile ilgili ürünlerin teknik özellikleri fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ihtiyacınız olan klimayı seçip güvenle kullanabilirsiniz.

Alarko Klima ve Temiz Hava

Alarko Klima ve Temiz Hava

Sıcak hava, insan vücudunun susuz kalmasına ve kan basıncının ani değişimlerine, kalp hastalığına ve hatta nefes almada zorluklara neden olabilir. Soğuk hava ise çeşitli yaygın soğuk hastalıklarına neden olabilir ve yaşam kalitesini düşürebilir. Klimalar, insan sağlığını yazın sıcak, kışın soğuk havanın olumsuz etkilerinden koruyan ürünlerdir. Çeşitli modeller için klimalar yalnızca ısıtma ve soğutma sağlamakla kalmaz, aynı zamanda hava kalitesini de iyileştirir. Aşırı sıcak ve soğuk havanın verdiği rahatsızlığı ortadan kaldırarak olumlu psikolojik etkilerin ortaya çıkmasına yardımcı olur. Salon tipi klimalar alçak duvarlara veya tavanlara monte edilebilir. Alarko klima çeşitleri arasında inverter teknolojisine sahip ürünler bulunur. DC inverter teknolojisi kullanılarak klimanın kapasitesi oda sıcaklığına göre en verimli şekilde ayarlanır ve oda sıcaklığı düzenli aralıklarla kontrol edilerek sabit kalır. Klimanın A ++ enerji derecelendirme etiketi vardır ve daha az elektrik tüketerek enerji tasarrufu halinde olmayı sağlar. Alarko klima modelleri yüksek kapasiteleri sayesinde hızlı ısıtma ve soğutma ile yüksek düzeyde memnuniyet sağlar. İyi hava sirkülasyonu sağlanarak özellikle kalabalık yerlerde hava konforu en üst düzeyde tutulur. Alarko klima modelleri evler, işyerleri, okullar, mağazalar ve konferans salonları gibi insanların yoğun olduğu her yerde kullanıma uygundur. Günümüzde yazın ve kışın klima ekipmanları, hava konforu için vazgeçilmez bir talep halindedir. Klimalar aşırı soğuk ve aşırı sıcak havanın neden olduğu rahatsızlıkları ortadan kaldırmakla kalmaz, aynı zamanda solunum üzerindeki olumlu etkisiyle insan sağlığını da korur. Ürünlerin fiyatı ise kullanıcılar tarafından dikkat edilen çok önemli bir faktör halinde. Her bütçeye göre fiyat etiketine sahip Alarko marka klimalar herkesi memnun edebilmek için çabalıyor. Alarko yıllar içinde bireyler ve evleri, yaşam alanları için yüzlerce ürün sunmuş, ürün kalitesinden ve subjektif teknik tasarımından asla taviz vermeyerek müşterilerine aynı zamanda da geniş bir ürün ve fiyat yelpazesi sunmuştur. Alarko markası, uzun yıllardır hizmet verdiği ülke ve bölgelerin ekonomik kategorilerini baz alarak fiyatlarını her bütçenin karşılayabileceği seviyede tutuyor. Alarko klima ürün gamında onlarca modelde ekonomik çözümleri kolayca bulabilirsiniz.