TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Alarko, Klima

için 67 sonuç bulundu.
Soğutma Kapasitesi (Btu/h) seçiniz

Alarko Klima

1954 yılından beri iklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren ve sürdürülebilir teknolojileriyle alanında en çok tercih edilen markalardan biri olan Alarko, tasarladığı klimalarla dört mevsim ev ya da iş yerlerinin vazgeçilmezi oluyor. İnverter teknolojisi ve A++ enerji sınıfı etiketiyle elektrik tüketimini azaltan doğa dostu klimalar, ozon tabakasına zarar vermeyen soğutucu gaz kullanarak hem iç hem de dış mekanların hava sağlığını gözetiyor.

Kullanım Alanlarına Göre Alarko Klima Çeşitleri

Kullanım Alanlarına Göre Alarko Klima Çeşitleri

Alarko klima modelleri duvar tipi split klima, salon tipi split klima ve yer-tavan tipi split klima olmak üzere üç farklı tasarımla öne çıkıyor. Kullanılacak alanın büyüklüğüne ve kullanım amacına göre tercih edilen split klimalar iç ve dış olmak üzere iki üniteden meydana geliyor ve her ortama uyum sağlayan estetik duruşlarıyla dikkat çekiyor. Diğer klima türlerine göre çok daha sessiz çalışan split klimalardan en çok tercih edilen model ise duvar tipi split klimalar oluyor. XPOWER FRESH ve XPOWERGOLD olmak üzere iki ürün serisiyle öne çıkan duvar tipi split klimalar daha çok ev ortamında kullanılıyor ve montajı çok pratik bir şekilde yapılabiliyor. Salon tipi klimalar ise insan sirkülasyonunun yoğun olduğu mağazalar ya da geniş toplantı salonlarında sıklıkla tercih ediliyor. Kuvvetli fan sistemleri havanın ortama eşit şekilde dağılımını sağlıyor ve mekanın hep ferah kalmasına izin veriyor. Alarko salon tipi klima çeşitleri paslanmaz kabine ve kolay temizlenen panellere sahip olup bağımsız nem alma özellikleriyle yazın ortamdaki nemi uzaktan kumandayla azaltma imkanı sunuyor. Yer-Tavan tipi klimalar ise hem yere hem de tavana monte edilebiliyor ve en çok ofislerde ve mağazalarda kullanılıyor. Güçlü üfleyen fanları sayesinde hava akımını azami düzeyde gerçekleştiren klimalar estetik açıdan ortama sağladıkları uyum ve montaj kolaylıklarıyla öne çıkıyor. Alarko yer tavan tipi split klima çeşitleri sessiz tasarımları ve kolay temizlenebilen filtre ve panelleriyle öne çıkıyor. Bunun yanında bağımsız nem alma özelliğiyle yazın ortamdaki nemi azaltırken otomatik buz çözme özelliğiyle kışın ısıtma esnasında dış ünitede oluşan buzlanmayı yok ediyor.

Alarko Klima Tasarımları ile İnovasyon Konforla Buluşuyor

Alarko Klima Tasarımları ile İnovasyon Konforla Buluşuyor

Üstün kalite ve inovasyon anlayışıyla sağlıklı hava koşullarını oluşturmayı hedefleyen Alarko klima çeşitleri nano-teknoloji ile üretilen gelişmiş filtreleme özelliğiyle öne çıkıyor. Yüksek yoğunluklu filtre özelliği ortama sürekli olarak temiz hava yayarken kendi kendini temizleme özelliği düşük fan devri ile ortamdaki küf oluşumunu önlüyor. Süper iyonizer özelliği ise ortama pozitif ve negatif iyonlar yayarak kokuları, dumanı, tozları ya da polen parçacıklarını def ediyor, bakterileri temizleyerek havayı sürekli taze ve pürüzsüz tutuyor. Alarko klimalar hızlı soğutma ve ısıtma özellikleriyle kompresörlerini daha yüksek devirlerde çalıştırarak hem ısıtma hem de soğutma modunda istenilen ısı değerine çok hızlı bir şekilde gelebiliyor. DC Inverter teknolojisiyle değişmemesi istenilen ısı değeri, klimanın çıkış gücünü hassas bir şekilde ayarlaması sonucunda sabit bir şekilde kalabiliyor ve bu sayede konforlu bir kullanım deneyimi yaşatıyor. Alarko klimalar haftalık zamanlayıcı seçeneğiyle de <ön plana çıkarak hayatı kolaylaştırıcı rol oynuyor. Bu özellik sayesinde bir hafta boyunca klimanın açılma ve kapanma saatleri ayarlanabiliyor ve bu ayar her hafta kendini tekrarlıyor. Böylelikle günlük hayatınızın akışı klimanızın da katkısıyla kesintiye uğramıyor, aksine daha konforlu bir hale geliyor. Alarko klimalar çevrimiçi kontrol aplikasyonu sayesinde basit ayarlarla Wi-Fi ağına bağlanabiliyor ve istediğiniz zamanda istediğiniz yerden klimanızın ayarlarını değiştirmenize ya da kontrol etmenize izin veriyor. Ürünlerine üstün teknolojiyi entegre ederek hayatı ve havayı iyileştirmeyi hedef edinen Alarko klimalar evinizden ya da iş yerinizden uzaktayken de sizi düşünüyor.

Yüksek Tasarruf ve Sağlıklı Ortam Bir Arada

Yüksek Tasarruf ve Sağlıklı Ortam Bir Arada

A++ enerji sınıfında bulunan Alarko klima tasarımları X ECO Inverter teknolojisiyle sabit hızdaki klimalara kıyasla yüzde 60’dan fazla bir enerji tasarrufu sağlayarak hem havanızı hem cebinizi hem de doğayı koruyor. Enerji tasarrufuna katkı sağlayan ekonomi modu aktif edildiği zaman ünite kompresörün çalışmasını sağlarken fan devrini otomatik olarak ayarlıyor ve 8 saat boyunca en az enerji tüketimiyle maksimum konfor sunuyor. Bunun yanında ozon tabakasına zarar vermeyen R410A soğutucu gaz, klima çalışırken atmosferin olumsuz etkilenmesinin önüne geçiyor ve iç mekanın güvenliğiyle beraber ekolojik bütünlüğü de gözetiyor. Alarko klimaların DIY uyku modu, ayarların uyku tercihine göre yapılabilmesiyle dikkat çekiyor. Mod aktif hale geldiği andan itibaren ilk 2 saat içinde oda sıcaklığı toplam 2 °C yükseliyor ve bunu izleyen 5 saat boyunca sıcaklık ayarı sabit tutuluyor. Yaşlılar, çocuklar ve gençler için belirlenmiş olan uyku eğrilerine göre de sıcaklık değerleri değişebilen Alarko klimalar siz uykunuzdayken hem ortamınızın ısısını hem de cebinizi düşünüyor. Alarko klima seçiminde dikkate alınması gereken en önemli özelliklerden biri de BTU değeri oluyor. Açılımı British Thermal Unit olan ve klimada ısı değeri birimine karşılık gelen BTU rakamları 9000, 12000, 18000 gibi ısının yayılacağı ortamın büyüklüğüyle orantılı olarak artabiliyor. Evde geniş bir salon kullanılıyorsa 9000 BTU’luk bir klima yetersiz gelebileceği gibi çok küçük bir salonunuz varsa 36000 BTU’luk bir klima da yüksek değerli kalabiliyor. Öncü teknolojilerle sağlıklı havayı tasarruf ve konforla buluşturan Alarko klima modelleri her bütçeye uygun fiyatlarla sunuluyor. Çeşitli kullanım amaçlarına uygun olarak geliştirilmiş farklı tip ve özelliklerdeki klimalar ister ev olsun ister bir ofis ya da bir restoran, her türlü ortamın hava koşulu en ince detayına kadar düşünülerek tasarlanıyor ve herkes tarafından kolayca erişilebilir bir fiyat politikası uygulanıyor.

Arama Kriterleriniz

Alarko
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

AFS (3)
Airfel (95)
Alarko (67)
Alf (1)
Altus (17)
Ariston (8)
Arçelik (45)
Baymak (59)
Beko (13)
Bexel (1)
bird (2)
Bosch (107)
Buderus (1)
Copa (18)
Daikin (40)
Daiseku (12)
DayRelax (5)
Delonghi (4)
(183)
E.C.A (32)
Electra (2)
Electrolux (18)
Finlux (15)
Fırat (3)
Fluo (4)
Franke (2)
fujiplus (40)
Fujitsi (28)
General (13)
GREE (11)
Grundig (2)
Hisense (8)
Hitachi (45)
İhlas (1)
İndesit (3)
Kabel (20)
LG (110)
Midea (29)
Mitsubishi (82)
olefini (60)
Panasonic (18)
Profilo (2)
Raks (1)
Regal (28)
Rota (24)
Samsung (136)
Sharp (22)
Siemens (8)
Sigma (171)
Simfer (8)
Springday (12)
Sunny (1)
Süsler (1)
Termikel (1)
Toshiba (180)
Tronic (6)
Vaillant (31)
Vessen (13)
Vestel (111)
Vestfrost (3)
Viessmann (73)
Windsor (2)
York (61)
Zen (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Soğutma Kapasitesi (Btu/h)

(17)
(16)
(13)
(11)
(4)
(4)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Enerji Sınıfı

A++ (58)
A (7)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Klima Türü

(4)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL