TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sharp, Klima

için 20 sonuç bulundu.
Soğutma Kapasitesi (Btu/h) seçiniz

Sharp Klima

Japonya'da, televizyon ve radyo gibi elektrikli ürünlerin ilk üretimlerini gerçekleştiren Sharp; yenilikçi detayları içeren geniş ürün yelpazesine sahip klima çeşitleri ile kulanıcıların karşısına çıkıyor. Pratik özellikleriyle hayatın vazgeçilmezlerinden olan klimalar arasından, talebinize uygun seçenekleri inceleyerek en doğru tercihi yapabilirsiniz. Yaz ya da kış koşullarına göre en ideal soğutma ve ısıtma işlemini sağlamak için yüksek teknolojiyle geliştirilen Sharp modelleri konforlu alanlar sunuyor.

Sharp Klima Serisi

Sharp Klima Serisi

Sharp klima, çok sayıda markanın sınırsız klima çeşidinin yer aldığı sektörde, duvar tipi klimalar ile kendi sınıfını oluşturuyor. Kyoto, Osaka ve Tokyo serilerini barındıran Sharp duvar tipi klimalar, kullanıcılara farklı yenilikler sunuyor. Sharp'ın ürettiği çeşitler arasında, özellikle şirketlerde ve ofislerde tercih edilen hareket ettirilebilen mobil klima, 100 m2 ve üzeri alanlar için hazırlanan salon tipi klima ile inverter özellikli duvar ve yer tipi klima modelleri bulunuyor. En çok tercih edilen duvar tipi klimalar, genel olarak evlerde kullanılıyor. Split klima olarak da adlandırılan duvar tipi klimalar, genel olarak 25 m2 ila 35 m2 büyüklükte alanların ısıtılması ya da soğutulmasında kullanılıyor. Klimaların seçiminde; kullanıldığı alanların büyüklüğü, klima özellikleri, kullanılan alanların fiziki özellikleri yüksek verimin elde edilmesinde büyük önem taşıyor. Belirtilen bu özellikler dışında, Sharp klima tarafından geliştirilen akıllı zamanlama, turbo soğutma ve iyon teknolojisi gibi özelliklerin seçim yaparken dikkat edilen noktalar olduğu görülüyor. Klimalar gelişen teknolojiye bağlı olarak çok farklı özellikleri içeriyor. Inverter özellikli klimalar, gelişmiş özellikleri sayesinde ortamın sıcaklığını sabit tutmak için sürekli çalışacak şekilde tasarlanıyor. Sharp'ın tüm ürünlerinde kullandığı bu teknoloji ile kullanıcılar yüksek verim elde ederken enerjiden tasarruf yapıyor.

Sharp Klima Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Sharp Klima Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Klima seçiminde gerek kişisel gerek kullanım alanına ilişkin birçok etmene dikkat edilmesi gerekiyor. Kişisel öncelikler denince klimanın enerji verimliliği, alerjik durumlar için özelliğe sahip olması, teknik destek yaygınlığı gibi konular akla geliyor. Kullanım alanına ilişkin olarak kullanılacak alanın yüzey özellikleri, alanın ölçüleri gibi detaylar öne çıkıyor. Fakat tüm bu öncelikler içinde ön plana çıkan en önemli durumun kullanım alanının ölçüleri olduğu görülüyor. Sharp ve diğer klima markaları, ürünlerini geliştirirken kullanım alanına uygun motor özellikleriyle hazırlıyor. Bu durum göz önüne alındığında klima sahibi olmak isteyen kullanıcıların ürünün monte edileceği alanın ölçülerine uygun ürünleri tercih etmesi gerekiyor. Klimaların BTU olarak bilinen değerleri kullanım alanına uygun ısıtma gücünü temsil ediyor. Sharp, fiziki özellikler göz önüne alınarak inverter özellikli 9.000 ila 24.000 BTU değerlerine sahip tasarımları kullanıcılarına sunuyor. Kullanılacak alanın büyüklüğü, kullanılacak alanda bulunacak kişi sayısı ve mevsimsel özellikler en uygun BTU değerine sahip klimanın seçimini etkiliyor. Genel bir değerlendirme yapıldığında 18 m2 büyüklüğe kadar 9.000 BTU değerinde bir klima yeterli oluyor. 30 m2'lik bir alanda 12.000 ila 18.000 BTU duvar tipi klima kullanılabiliyor. BTU değerlerinin ve teknolojik özelliklerin gelişmesine bağlı olarak klima fiyatları aynı seviyede artıyor. Bu nedenle hem en yüksek verimliliği elde etmek hem de bütçeleri korumak adına seçim yaparken alan ve BTU değeri ilişkisine dikkat etmek gerekiyor. Klimalar, dayanıklı tüketim ürünleri olması nedeniyle satış sonrasında cihazların yetkili servis hizmetlerinin yaygın ve istenilen anlarda ulaşılabilir olması dikkat edilecek konular arasında bulunuyor. BTU değerleri, teknik ve kullanım özellikleri ve akıllı teknolojiyle donatılan klima fiyatları farklılık gösteriyor. Klimaların doğrudan elektrikle çalışan ürünler olması nedeniyle A+ veya A++ gibi yüksek enerji sınıfında yer alan çevre dostu klima modelleri daha az enerji harcadığı için fiyatları daha yüksek oluyor. Sharp klimaların tamamında kullanılan inverter özelliğe sahip klimalar fiyatları etkiliyor. Inverter klima modelleri, enerji kullanımını sınırlayan özellikleri nedeniyle satış daha yüksek fiyatlarla satışa sunuluyor. Bu klimalar, kullanıma göre gerçekleştirdiği enerji verimliliğiyle kısa sürelerde oluşan fiyat farklılığını kullanıcılara geri kazandırıyor.

Sharp Klimanın Yenilikçi Özellikleri

Sharp Klimanın Yenilikçi Özellikleri

Klima tasarımlarında yaşanan gelişime bağlı olarak klimaların bakımları da giderek kolaylaşıyor. Günümüzde servis bakımı dışında klimaların filtre temizliği, fan temizliği gibi durumlar kullanıcılar tarafından pratik olarak yapılıyor. Pratik temizlik işlemleri dışında klimaların yılda en az bir kez genel bakımlarının da yetkili servisler tarafından bakıma alınması gerekiyor. Klimaların bina dışında bulunan güç motoruna bağlı çalışması nedeniyle sağlık konusunda büyük risklere açık hale geliyor. Bu riskleri ortadan kaldırmak ve konforlu kullanmak adına bakım konusuna dikkat etmek gerekiyor. Yılda bir kez klima gazı kontrolü, klimanın havalandırma parçalarının özel klima solüsyonu ile temizlenmesi ve klima filtresi bakımının yapılması önem arz ediyor. Sharp, klimalar için yapılan bakım giderlerini azaltmak için bir takım uygulamalar geliştiriyor. Üretilen klima çeşitlerinde havayı pozitif negatif olarak ayıran iyon teknolojisi kullanılıyor. Teknolojik yenilikle klimada oluşan bakteri ve küfün % 90 oranında azaltıldığı görülüyor. Negatif iyonlar insan vücudundaki hücreleri canlandırdığı için gün boyunca kendinizi daha rahat, taze ve enerjik hissetmenize yardımcı oluyor. Geliştirilen uygulamalar, kullanıcıların sağlığını korurken, aynı zamanda filtre ve havalandırma bölümündeki parçaların ömürlerini uzatıp ekstra masrafların oluşmasını önlüyor. Havayı iyonlara ayırarak arındıran ilk marka olan Sharp, enerji verimliliği açısından ısıtma ve soğutma sistemleri alanında öncüler arasında yer alıyor. Kullanım işlemlerinden en yüksek verimi almak adına klima dış ünitesinin tasarımına büyük önem veren Sharp, -20 derece bina dışı sıcaklıkta bile kullanılan alanda 24 derece sıcaklık sağlıyor. Geliştirilen yeni nesil motor özelliği bina dışı sıcaklığı düşünmeden en ideal oda sıcaklığında huzurlu bir kullanım yaratıyor. Motor bölümünde sağlanan yenilikçi uygulamalar inverter özellikle birleştiğinde, kullananların daha az enerjiyle daha yüksek performansın elde edildiği ürünlere sahip olması sağlanıyor.

Arama Kriterleriniz

Sharp
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (4)
AFS (1)
Airfel (106)
Alarko (79)
Alf (1)
Altus (57)
Ariston (11)
Arçelik (46)
Baymak (97)
Beko (16)
Bexel (1)
bird (1)
Bosch (87)
Buderus (1)
Copa (22)
Daikin (50)
Daiseku (11)
DayRelax (4)
Delonghi (4)
(112)
E.C.A (33)
Ekotec (1)
Electra (3)
Electrolux (24)
Finlux (7)
Fluo (6)
Franke (7)
fujiplus (26)
fujitherma (10)
Fujitsi (27)
Gaggenau (1)
General (16)
GREE (9)
Grundig (3)
Hisense (10)
Hitachi (57)
İhlas (1)
İndesit (3)
Kabel (28)
LG (120)
Midea (38)
Mitsubishi (73)
olefini (60)
Panasonic (21)
Profilo (3)
Raks (1)
Regal (36)
Rota (46)
Rubenis (2)
Samsung (178)
Sharp (20)
Siemens (3)
Sigma (164)
Simfer (2)
Springday (12)
Sunny (1)
Termikel (1)
Toshiba (167)
Tronic (9)
Vaillant (41)
Vessen (23)
Vestel (143)
Viessmann (86)
Windsor (6)
York (69)
Zanussi (1)
Zen (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Soğutma Kapasitesi (Btu/h)

(7)
(6)
(3)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL