TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Copa, Klima

için 22 sonuç bulundu.
Soğutma Kapasitesi (Btu/h) seçiniz

Copa Klima

Isıtma ve soğutma sistemleri ile sektörde başarılı bir çizgi yakalayan klima markaları arasında yer alan Copa markası, geniş ürün yelpazesi ile kapalı alanlarda en ideal ısı seviyesini yakalamak amacıyla tercih ediliyor. Ev, ofis, büro, toplantı odası, otel, restoran, konferans salonu, sinema salonu, hastane ve okul gibi çok çeşitli iş yerleri ve işletmelerde sıklıkla tercih edilen klima çeşitleri, yaz ve kış aylarında fonksiyonel bir şekilde kullanılabiliyor. Değişen mevsim şartları için farklı ayarları bulunan Copa klima modelleri, evin farklı odalarında rahatlıkla kullanılıyor. Doğru bir şekilde konumlandırıldığında kademeli bir şekilde enerji tüketimini azaltan klima çeşitleri, yaz aylarında bulunduğu ortamı serinletmeyi mümkün kılıyor. Sıcak havalarda ortamı soğutmayı kolaylaştıran modeller, farklı bir serinletme cihazına ihtiyaç bırakmıyor. Soğuk havalarda ise ısıtma sisteminin devreye girdiği ürün seçenekleri, mekanı kısa süre içerisinde ısıtıyor. Klima modelleri, kış aylarında; doğal gaz ve kalorifer gibi ana ısıtma kaynaklarının yanı sıra yardımcı ısı kaynağı olarak da değerlendirilebiliyor. Havada bulunan toz ve partikülleri filtreleyen klima modelleri, sağlıklı yaşam alanları oluşturmaya yardımcı oluyor. Bulunduğu ortamdaki nem dengesini en ideal seviyede ayarlayan ürün seçenekleri, işlevsel kullanım özellikleri ile ihtiyaç duyulan ev eşyaları arasında yer alıyor. Klima tavsiye ve önerileri arasında yer alan modeller, eski klimasını değiştirmek isteyen tüketicilere önerilirken, yeni bir klima almak isteyen kullanıcılar için avantaj sağlayan kaliteli alternatifler arasında yer alıyor.

Wi-Fi ile Kontrol Edilebilen Yeni Nesil Copa Klima Modelleri

Wi-Fi ile Kontrol Edilebilen Yeni Nesil Copa Klima Modelleri

Isıtma ve Soğutma kapasiteleri ile kullanıcıların beklentilerini karşılayan Copa klima modelleri, yaşam alanlarında bulunan kablosuz ağlara bağlanabiliyor. Akıllı telefonlar ile senkronize olabilen sistem, uzaktan kontrol edilebiliyor ve güvenli bir şekilde kullanılabiliyor. Copa teknolojisi ile tasarlanan klimalar, kullanıcılara profesyonel bir kullanım tecrübesi yaşatıyor. Bulunduğu mekanın daha konforlu bir hale gelmesine yardımcı olan ürün seçenekleri, çocuklu aileler tarafından da rahatlıkla değerlendirilebiliyor. Uzaktan kumanda sistemi ile kontrol edilebilen klima modelleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda, manuel olarak da kullanılabiliyor. Modern tesislerde, alanında uzman mühendislerce geliştirilen klima modelleri; zamanlayıcı ve uyku modu gibi fonksiyonel özellikler sayesinde kullanıcılar için pratiklik sağlıyor. Zamanlayıcı fonksiyonu sayesinde klima modelleri, bireylerin istedikleri zaman dilimleri arasında çalışıyor. Uyku modu özelliği ise hava akımını ve ortam sıcaklığını otomatik olarak belirleyerek, kullanıcılar için en ideal sıcaklık ya da soğukluk seviyesini ayarlamaya yardımcı oluyor. Bireylerin vücut sıcaklıklarına uygun olacak şekilde ortamda bulunan havayı kontrol eden Copa klima çeşitleri, işlevsel programlama özellikleri sayesinde, zamandan ve enerjiden tasarruf etmeyi sağlıyor. Copa klima modelleri, ısıtma ve soğutma kapasiteleri ile yüksek verimlilik sağlıyor.

Hava Dolaşımını Değiştirerek Nefes Almayı Kolaylaştıran Copa Klima Çeşitleri

Hava Dolaşımını Değiştirerek Nefes Almayı Kolaylaştıran Copa Klima Çeşitleri

Gelişmiş klima özellikleri ile ön plana çıkan ürün seçenekleri, hava sirkülasyonunu sağlıyor, bu sayede ortamdaki hava taze ve ferah oluyor. Sağlıklı bir şekilde nefes almayı kolaylaştıran ürün seçenekleri, havada bulunan polen, toz ve duman gibi zararlı etkenlerin ortadan kalkmasına yardımcı oluyor. Daha zinde hissetmeye yardımcı olan klima modelleri, temiz bir hava akışı oluşturduğu için güne başlamayı kolaylaştırıyor. Havaların aşırı soğuk ya da sıcak olması bireylerin gün içerisindeki performanslarını olumsuz yönde etkiliyor. Ev ve iş yerlerinde, çok fazla üşüyen ya da sıcak hava dolayısıyla yapacakları işe konsantre olmakta zorlanan kullanıcılar, Copa klima modellerini tercih ediyor. Soğuk havalarda, ortamı kısa sürede ısıtmaya yardımcı olan ürün çeşitleri, sıcak havalarda ise rahatsız etmeyen bir serinlik oluşturuyor. Bu sayede bireyler, yaptıkları işlerden daha fazla verim alırken, kısa sürede daha fazla işi bitirme imkanı elde ediyor. İşveren ve çalışanların daha profesyonel bir ortamda çalışmaları, hava dolaşımının düzgün bir şekilde gerçekleşmesine ve yeterli oksijenin alınmasına bağlı olabiliyor. Kalabalık ve dar iş yerlerinde ya da yüksek katlı plaza ortamlarında, mekanı havalandırmak ve temiz havayı elde etmek her zaman mümkün olmuyor. Copa klima modelleri, yeni nesil teknoloji ile tasarlanan fonksiyonel özellikleri sayesinde, bireylerin dikkatlerini dağıtmadan sessiz bir şekilde çalışıyor. Bu bağlamda klima seçenekleri, çalışanların verimini arttıran temel ihtiyaçlar arasında görülüyor.

Copa Klima Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Copa Klima Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Copa klima modelleri, enerji verimliliği sınıfında yer alıyor, bu sayede güç tüketimini azaltıyor. Kısa ve uzun vadede tasarruf yapmayı sağlayan ürün çeşitleri, aile bütçesi, iş yeri ve işletmelerin bütçelerine olumlu bir katkı sağlıyor. Copa klima özellikleri, tüketicilerin yeni bir ürün almadan önce dikkat ettikleri temel unsurlar arasında yer alıyor. Çevre dostu kullanım olanağı sunan klima çeşitleri; çalışma ve performans göstergeleri, hava dönüş ızgarası, sağ ve sol hava çıkış yönü ayarlama kanatçığı, hava çıkışı, hava filtresi ve tahliye borusu gibi bölümlerden oluşuyor. Turbo göstergesinin yanı sıra, arıza kodu göstergesi ve ayarlanan sıcaklık göstergesi seçenekleri de bulunan klima modelleri, kullanıcıların klimalarını çalışırken kontrol etmelerine yardımcı oluyor. Ortam ısısını takip etmeyi kolaylaştıran gösterge sistemleri, klimalar arızalandığında tüketicilerin haberdar olmasını sağlıyor. Uzaktan kumanda göstergeleri ile pratik bir şekilde kullanılabilen klima modelleri, temizleme düğmesi sayesinde temizleme fonksiyonunu aktifleştirirken, aydınlatma ve kilit düğmeleri ile kolaylık sağlıyor. Copa klima yorumları, ürünlerin tercih edilmesinde önemli bir rol oynuyor. Klima modellerinin, fiyat-performans kategorisinde değerlendirildiğinde ön plana çıkması, tüketicilerin dikkatini çekiyor. Klima fiyatları; ürünlerin fonksiyonel çalışma özelliklerine, kullanılan malzeme kalitesine, cihazlarda kullanılan gelişmiş ısıtma ve soğutma sistemlerine göre belirleniyor. Copa klima fiyatları bu bağlamda farklılık gösterebiliyor. Kaliteli ve sağlam malzemelerin birleşiminden imal edilen klima modelleri, ürünlerle birlikte gelen kullanım kılavuzundaki maddelere uyulduğunda uzun ömürlü bir şekilde kullanılabiliyor.

Arama Kriterleriniz

Copa
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (4)
AFS (1)
Airfel (106)
Alarko (79)
Alf (1)
Altus (57)
Ariston (11)
Arçelik (46)
Baymak (97)
Beko (16)
Bexel (1)
bird (1)
Bosch (87)
Buderus (1)
Copa (22)
Daikin (50)
Daiseku (11)
DayRelax (4)
Delonghi (4)
(112)
E.C.A (33)
Ekotec (1)
Electra (3)
Electrolux (24)
Finlux (7)
Fluo (6)
Franke (7)
fujiplus (26)
fujitherma (10)
Fujitsi (27)
Gaggenau (1)
General (16)
GREE (9)
Grundig (3)
Hisense (10)
Hitachi (57)
İhlas (1)
İndesit (3)
Kabel (28)
LG (120)
Midea (38)
Mitsubishi (73)
olefini (60)
Panasonic (21)
Profilo (3)
Raks (1)
Regal (36)
Rota (46)
Rubenis (2)
Samsung (177)
Sharp (20)
Siemens (3)
Sigma (164)
Simfer (2)
Springday (12)
Sunny (1)
Termikel (1)
Toshiba (167)
Tronic (9)
Vaillant (41)
Vessen (23)
Vestel (144)
Viessmann (86)
Windsor (6)
York (69)
Zanussi (1)
Zen (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Soğutma Kapasitesi (Btu/h)

(7)
(5)
(4)
(4)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A++ (14)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Klima Türü

(5)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL