Filtreleri Temizle
Marka
Daikin

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

BTU Değeri

Başka bir kelime deneyin

Klima Tipi

Başka bir kelime deneyin

Soğutma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı-Soğutma

Başka bir kelime deneyin

Klima Teknolojisi

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı-Isıtma

Başka bir kelime deneyin

Isıtma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Daikin Klima

için 69 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Daikin Klima

Teknolojinin gelişmesi pek çok kolaylığı insanlara sağlamaktadır. Özellikle önceden katlanılmak zorunda olunan zorlu koşullar günümüzde geçerliliğini yitirmiştir. Artık çevresel koşullardan ötürü insanların konforları engellenmemektedir. İşte klima da bu konuda verilebilecek en iyi örnekler arasında yer almaktadır. İstenilen alanı istenilen sıcaklığı düşürüp yükseltebilen klimalar sayesinde insanların yaşam kaliteleri artmaktadır. Böylelikle yaz aylarında meydana gelen bunaltıcı sıcaklar insanlar için sorun olmaktan çıkmaktadır. Aynı şekilde kış aylarında da üşümek yerine içerisinde bulunan ev ve ofis gibi alanlar daha yaşanabilir sıcaklığa getirilebilmektedir. Daikin klima da insanların daha kaliteli bir hayat yaşamalarına olanak veren harika gereçlerden birisi olmaktadır. Kullanışlı yapıları ve güçlü motorları ile Daikin insanların konforunu artırmaktadır. Yerleştirildiği alanın ısısını hızlıca istenilen düzeye getirerek daha yaşanabilir alanlar oluşturmaktadır. Bunun yanından üretiminde güncel teknoloji etkin olarak kullanıldığı için ortamda gürültü oluşturmamaktadır. 20 dBA’ya kadar düşebilen çalışma sesleri ile ortamlarda gürültü oluşturmadan çalışabilmektedir. Ayrıca enerji tasarrufu konusunda da oldukça gelişmiş olan modelleri ile bütçenizi de korumaktadır. Yeni nesil modellerde bekleme modundayken enerji tüketimi %80’e kadar düşüp bütçenizi koruma konusunda size yardımcı olmaktadır. Bu sayede dilediğiniz zaman Daikin klima kumandası vasıtasıyla kolaylıkla kullanıma hazır hale gelmektedir. Buna ek olarak A+++ gibi yüksek enerji tasarrufu modelleri ile çok düşük miktarda enerji kullanmakta ve sizlere de bu konforun tadını çıkarmak kalmaktadır.

Daikin Klima Çeşitleri

Daikin Klima Çeşitleri

Sevilen ve oldukça yaygın olarak kullanılan bir ürün grubu olduğu için Daikin klimaları oldukça geniş bir ürün yelpazesini bünyesinde barındırmaktadır. Her türlü kullanım alanına ve ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap vermek amacı ile tasarlanan modelleri sayesinde siz de kendinize uygun olan modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Modeller arasında ilk göze çarpan ürün ise Daikin klima 18000 BTU olmaktadır. BTU bir İngiliz ölçü birimi olmakla birlikle anlamı bir litre suyun sıcaklığını bir fahrenhayt derece artırmak için gerekli olan enerji anlamına gelmektedir. Bu değer almak istediğiniz klimalarda ne kadar yüksek olursa klimanın o kadar güçlü olduğunu çıkartabilirsiniz. 18000 BTU olan modelleri de gündelik yaşamda ihtiyaçları karşılama konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Buna ek olarak sessiz çalışma, iç ortamdaki havayı temizleme gibi özellikleri olan ve evinizin tasarımı ile tam uyum sağlayan modelleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Karşımıza çıkan bir diğer model ise Daikin klima 12000 BTU modeli olmaktadır. 18000 BTU olan modele kıyasla daha düşük kapasiteye sahip olan bu model farklı kullanım alanı ve ihtiyaçlar için birebir olmaktadır. Özellikle günümüzde inşa edilen ve düşük metrekareye sahip olan evlere oldukça uygun olan bu model minimalist alanları iklimlendirmek için birebir olmaktadır. Düşük kapasiteleri sayesinde enerji tasarrufunu kullanıcılarına sundukları için yaygın olarak tercih edilmektedir. Daikin klima 24000 BTU olan modelleri de daha çok büyük yerleşkeler ve geniş iç mekanlar için tercih edilir. İhtiyaçları en iyi şekilde karşıladığı için bu model istenilen alanı kısa sürede dilenen sıcaklığa getirebilmektedir. Bu sayede gereksiz enerji kullanımının önüne geçilip doğru ürün seçimi ile kullanıcıların talepleri en iyi şekilde karşılanmaktadır. Diğer modeller ise 7.000, 9.000, 14.000 ve 22.000 BTU kapasitede olup kullanıcılarının taleplerine en iyi şekilde cevap vermektedir. Bu tarz ara modeller sayesinde doğru ürün seçimi yapmak ve ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılamak sizin için mümkün olmaktadır. Üstelik sadece kapasite olarak da değil çeşitli tasarımlar, ekstra özellikler, enerji sınıfları ve geniş filtre seçenekleri ile size uygun olan ürünü sayfamızdan kısa sürede bulabilirsiniz.

Daikin Klima Kullanım Alanları

Daikin Klima Kullanım Alanları

Her türlü kullanım amacına uygun modelleri ile Daikin klimalar yerleşkelerinde konfor ortamı oluşturmak isteyen kişilerce sıkça tercih edilir. Öne çıkan ilk kullanım alanı da evler olmaktadır. Mevsimlerin eskiye oranla daha sıcak ve kuru geçmesi insanları zorda bırakmaktadır. Hatta yaz günlerinde sıcak havaların da etkisi ile pek çok kişi rahatsızlık çekmektedir. Bu gibi sorunlar ile karşılaşmak istemeyen kişilerde evlerinde rahat edebilmek için klima kullanmaktadır. Geniş seçeneklere sahip olan Daikin klima modelleri insanların bu doğal ihtiyacını karşılayan ürünleri bünyesinde barındırmaktadır. Her türlü alanı kolay ve hızlı bir şekilde soğutabilen modelleri ile insanların zorlu hava koşullarından etkilenmesini önlemektedir. Her türlü ev için uygun olan modelleri sayesinde hava koşullarından etkilenmek istemeyen kişilerin sorunlarına çözüm üretmektedir. Diğer bir kullanım alanı ise ofisler olmaktadır. Bilindiği üzere sıcak hava insanların iş yerlerindeki verimini doğrudan etkilemektedir. Bununla birlikte algı düzeylerini düşürmekte ve odaklanma sorunlarını beraberinde getirmektedir. Tam da bu yüzden iş yerlerinde klimalar yaygın olarak kullanılmaktadır. Daikin salon tipi klima modelleri ile iş yerlerinde çalışanların verimleri yükseltilip daha yaşanabilir alanlar oluşturulabilmektedir. Bu sayede çevresel faktörlerden oluşan engeller minimum düzeye indirgenip iş yerlerinde performans artışı sağlanabilmektedir. Kullanım alanları sadece bunlarla kısıtlı olmayan Daikin klimaları kafe, restoran, çay evi ve yazlık gibi alanlarda da yaygın olarak kullanılmaktadır. Üstelik sadece soğutma değil ısıtma ve soğutma fonksiyonları da olduğu için dört mevsim kullanıma olanak verirler. Bu yüzden birçok kişi iklimlendirme işlerinde Daikin klimalarına güvenmektedir. Yaz kış demeden daha konforlu alanlar oluşturmak için güvenle klimalarını kullanmaktadırlar. Klimaların, günden güne gelişmesi ve teknolojinin bütün avantajları kullanılarak üretilmesi sayesinde daha da akıllı hale gelmektedirler. Her türlü cihazı mobil aygıtlardan yönetebildiğimiz bir çağda klimalar da bundan faydalanmaktadır. Cep telefonunuzdan, tabletinizden ve bilgisayarınızdan yönetebileceğiniz klimanız sayesinde siz eve veya işyerinize gelmeden ortam sıcaklığını ideal düzeye ayarlayabilirsiniz. Wi-Fi bağlantılı olan klimalarınız ile gündelik yaşamda zamandan kazanıp enerjiden tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca birbirinden şık klima modelleri ile evinize güzel bir görünüm kazandırıp dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Geniş Seçenekli Daikin Klima

Geniş Seçenekli Daikin Klima

Bu kadar çok tercih edilen bir ürün olması ve herkesçe sevilmesi Daikin klimalarının kullanımını yaygınlaştırmaktadır. Bu sebeple Daikin de kullanıcılarının taleplerini en iyi şekilde karşılayabilmek için farklı seçeneklere sahip ürünler geliştirmektedir. Seçenekler arasında ilk olarak geniş kapasite aralığı karşımıza çıkar. Nitekim günümüzde var olan yerleşkelerin standart bir ölçüye sahip olmamaları ve farklı mimaride tasarlanmaları onların iklimlendirme ihtiyaçlarını da değiştirmektedir. Kimi yerleşke için Daikin klima 9000 BTU gibi düşük kapasiteli bir model yeterli olurken kimisi için 24000 BTU kapasitedeki ürünler gerekmektedir. Bundan dolayı Daikin geniş bir ürün yelpazesini ve farklı kapasite seçeneklerini sizlere sunar. Siz de evinizin iklimlendirmesine en uygun olan modeli bulmak için sayfamızda bulunan ürünlere göz atabilir, ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak ürünleri tercih edebilirsiniz. Diğer bir seçenek ise sessiz çalışma özelliği olmaktadır. Birçok modelinde hali hazırda bulunan bu özellik ile evinizde ve işyerinizde daha huzurlu bir ortam oluşturabilirsiniz. Çalışırken tıpkı bir yaprak esintisi gibi az ses çıkartan modelleri ile uzun süreler sorunsuzca kullanabilirsiniz. Göze çarpan seçenekler arasında yer alan diğer bir özellik ise havayı temizlemeleridir. Son teknoloji kullanılarak geliştirilen filtreleri sayesinde içeride bulunan havayı temizleyerek çalışabilmektedir. Bu sayede ortamdaki hava her zaman temiz kalıp size daha sağlıklı bir yaşam alanı sunmaktadır. Bunun yanında çalışmak için dışarıdan hava alan modelleri de bulunmaktadır. Tıpkı diğer modellerde olduğu gibi bu ürünlerde ilk önce havayı filtreden geçirip temizleyerek sizlere verir. Böylelikle her iki model de beklediğiniz gibi yaşanabilir bir alanı sizlere sunmaktadır. Daikin klima modelleri arasında bulunan farklı enerji sınıfları da kullanıcılara seçim yapabilecekleri geniş bir alan sunmaktadır. Enerji tüketimine özen gösteren ve verimli çalışmak üzere tasarlanmış modelleri sayesinde siz de bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. A+++ gibi yüksek enerji sınıfı modellerini tercih ederek elektrik faturalarınızı düşürebilirsiniz. Diğer yandan yine birçok üründe var olan uyku modu tasarrufundan faydalanarak uyku modunda %80 oranında tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca çeşitli dış tasarıma sahip olan modelleri ile duvarlarınızın rengi ve mobilyalarınız ile uyum yakalayarak dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Daikin Klima Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Daikin Klima Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Satın almak istediğiniz her üründe olduğu gibi klima da alırken dikkat etmeniz gereken birkaç püf nokta bulunmaktadır. Bunlardan ilki ise alacağınız klimanın iklimlendirmek istediğiniz alana tam olarak yeterli olmasıdır. Doğru kapasiteye sahip olan ürün seçimi yaparak siz de yerleşkelerinizde hem zamandan hem de enerjiden tasarruf edebilirsiniz. Bunun için internette kısa bir araştırma yaparak size uygun olan modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Belirleyici olan unsurlar ise iklimlendirmek istediğiniz alanın metrekaresi, tavan yüksekliği, pencere sayısı ve pencerelerin kapladığı alan olmaktadır. Bu değerleri hesaplama araçlarına girerek sizin için uygun olan klima kapasitesini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bir diğer konu ise almak istediğiniz klimanın tasarımı olmaktadır. Seçeceğiniz modeller de klimanın tasarımına dikkat edip hem evinizde bulunan mobilyalar hem de renkleri ile uyumunu düşünürseniz dekorasyon konusunda hanenize bir puan ekleyebilirsiniz. Eğer klimanızın daha akıllı olmasını istiyorsanız da Wi-Fi bağlantısı olduğundan emin olup akıllı cihazlarınızdan yönetebilmeye olan vermesine dikkat edebilirsiniz. Ayrıyeten enerji tüketimini de göz önünde bulundurarak faturalarınızda tasarrufa gidebilirsiniz. Uyku moduna alındığı zaman tasarruf yaptığından emin olup bütçenizi olumlu yönde etkileyebilirsiniz. Ses konusunda duyarlı birisiyseniz de alacağınız ürünün düşük desibellerde çalıştığından emin olarak huzurlu bir ortam oluşturabilirsiniz. Ayrıca alacağınız ürünün havalandırma seçeneklerine de önceden göz atmanız sizin için faydalı olacaktır. İklimlendirme için içeride bulunan havayı temizleyen modelleri tercih edebileceğiniz gibi dışarıdan aldığı havayı temizleyip içeriye veren modellere göz atabilirsiniz. Daikin klima fiyat bakımından da kullanıcılarının yüzünü güldürmektedir. Kaliteli ürünleri uygun fiyata sunmayı prensip edinmiş markalardan birisi olan Daikin bütçeniz ile de dost olmaktadır. Size uygun olan kapasite ve tasarımdaki ürünlere karar verdikten sonra sayfamızda bulunan modellere göz atarak fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Bu sayede ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan klima modelini kısa sürede bulabilirsiniz. Ayrıca sayfamızda bulunan Daikin klima yorum da ürünleri daha yakında tanıma konusunda size yardımcı olmaktadır. Önceki kullanıcıların deneyimlerine göz atmak size alacağınız ürün hakkında eşsiz bilgiler verecektir. Bu yorumları inceleyerek siz de doğru bir ürün seçimi yapıp alacağınız klimayı uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Daikin Klimanın Sizlere Sunduğu Avantajlar

Daikin Klimanın Sizlere Sunduğu Avantajlar

Klima kullanımı günümüzde bir lüks olmaktan çıkıp ihtiyaç haline dönüşmüştür. Nitekim küresel ısınma sebebiyle daha çetin geçen mevsimler insanların daha zorlu hava koşullarına maruz kalmalarına yol açmaktadır. İşte Daikin klimaların sizlere sunduğu avantajlar tam olarak burada başlar. İlk olarak ise geniş kapasiteli ve güçlü iklimlendirmeleri karşımıza çıkmaktadır. Her türlü alana uygun bir modelin bulunması doğru ürünü seçme ve alacağınız modeli uzun yıllar severek kullanma konusunda sizlere yardımcı olur. Bunun yanında doğru ürün seçimi yaparak istediğiniz ortamı kısa sürede daha yaşanılabilir düzeye getirebilirsiniz. Hava kirliliğinin oldukça yaygın olduğu günümüzde ise güçlü filtreleri sizlere yardımcı olmaktadır. Hem dışarıdan aldığı havayı temizleyip içeriye veren hem de sadece içerideki havayı temizleyip daha taze hale getiren modelleri sayesinde yaşam kalitenizi artırabilirsiniz. Temiz hava soluyup sizin ve ailenizin daha sağlıklı kalmasını sağlayabilirsiniz. Daikin klima özellikleri arasında yer alan uzaktan kumanda edilebilme özelliği ile akıllı cihazlarınızdan kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Bu sayede evinize veya işyerinize varmadan ortamı dilediğiniz sıcaklığa getirip bekleme sürelerinden kurtulabilirsiniz. Ayrıca enerji tasarrufu konusunda bütçeniz ile dost olan modelleri ile faturalarınızda indirime gidebilirsiniz. Daikin inverter klima, A+++ gibi yüksek enerji tasarrufunu sizlere sunmaktadır. Bu sayede elektrik faturalarınızı istediğiniz gibi minimum seviyede optimize edebilirsiniz. Uyku modunda da gereksiz enerji tüketiminin önüne geçmeleri sayesinde alacağınız klimayı en verimli şekilde kullanabilirsiniz. Diğer yandan şık tasarımları ile evinizde uyguladığınız dekorasyonu tamamlayabilirsiniz. Dikdörtgen, oval ve spiral tasarıma sahip modelleri ile eşsiz bir tasarımı yakalayıp evinizdeki diğer mobilyalar ile uyum yakalayabilirsiniz. 3 boyutlu hava üfleme özelliği olan modelleri ile iklimlendirmek istediğiniz ortamı daha etkili bir şekilde ısıtıp, soğutabilirsiniz. Tek bir yöne hava üflememeleri de sizlere hem konfor hem de verimliliği beraberinde getirmektedir. Gece çalışırken uyku kalitenizi yükseltmek için odanın ısısını stabil bir düzeyde tutmaktadır. Bu da ani ısı değişimlerinden rahatsız olup konforunuzun düşmesini engeller. Size de gece boyunca rahat ve konforlu bir uykunun tadını çıkarmak, gündüzleri ise çetin hava koşullarından etkilenmeden rahatça yaşamak kalır.

Daikin Klima En Verimli Şekilde Nasıl Kullanılır?

Daikin Klima En Verimli Şekilde Nasıl Kullanılır?

Alacağınız klimayı uzun yıllar verimli şekilde kullanmak için bilmeniz gereken birkaç ince nokta bulunmaktadır. Bunların başında ise onun doğru bir alana konumlandırılması gelmektedir. Oluşabilecek beklenmeyen bir arızada dış üniteye kolay bir şekilde ulaşabilmek için pencereye yakın bir yerde olması önem arz etmektedir. Bununla birlikte iç ünitenin de sağlam bir duvara yerleştirilmesi istenmeyen kazaların önüne geçecektir. Ayrıca iç ünitenin önünde dolap, vitrin vb. engellerin olmaması da ondan alacağınız verimi artıracaktır. Yapılan araştırmalara göre insanların konfor içerisinde yaşayabileceği sıcaklık 20 ila 27 santigrat derece, nem ise %30 ile %60 arasında olması gerekmektedir. Aşırı sıcak ve soğuk olunan ortamlar hem gereksiz enerji tüketimine hem de konforsuz bir yaşam alanına neden olmaktadır. Bu yüzden öncelikli olarak klimanızın bu çalışma aralıklarında bulunması gerekmektedir. Bir diğer husus ise klimaların doğru açı ile çalıştırılmasıdır. Direk insanların yüzüne üflemeleri yerine yaz aylarında tavana, kış aylarında ise zemine vuracak şekilde çalıştırılmaları gerekmektedir. Bilindiği üzere sıcak hava ortam içerisinde yükselmekte soğuk hava ise hacminden dolayı zemine doğru inmektedir. Klimanızı bu şekilde ayarlamak da onu en verimli şekilde kullanmanıza olanak vermektedir. Nemli günlerde klimanızı nem alma modunda çalıştırma da sizlere daha yaşanabilir bir alan sunmakla birlikte daha kaliteli hava teneffüs etmenize olanak vermektedir. Ayrıca güneşin çok dik vurduğu ve sıcaklığın oldukça yüksek olduğu günlerde yerleşkelerinizde bulunan perdeleri kullanarak güneş ışınlarının içeriye girmesini engelleyebilirsiniz. Bu sayede dolaylı yoldan odanızın ısınmasını engelleyip klimanızı daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Daikin klima kontrol paneli oldukça basit olmaktadır. Yalnız anlamayan kişilerin yapacağı müdahaleler verimini düşürebilmektedir. Bu yüzden sadece kılavuzda yer alan bilgileri esas alarak müdahalede bulunmaya ve anlayan kişilerin ayarlamalar yapmasını sağlayarak verimli kalmalarını sağlayabilirsiniz. Daikin klima temizle işlemi için de yine yeteri kadar bilgi sahibi olan kişilerin veya yetkili servisin bu işlemi gerçekleştirmelerini sağlayarak uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Son olarak gün boyunca sürecek kullanımlarınızda odanın ısısını korumak ve stabil düzeyde tutmak için kapıları kapalı tutabilirsiniz.