TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Daikin, Klima

için 50 sonuç bulundu.
Soğutma Kapasitesi (Btu/h) seçiniz

Daikin Klima

Yaz aylarında evinizde ya da ofisinizde sıcaktan bunalmadan vakit geçirebilmeniz ve kış aylarında da konforlu bir sıcaklığa ulaşmanızı sağlayacak üstün Japon teknolojisine sahip Daikin klima modelleri arasından seçim yapmanız mümkündür. Eskiden lüks olarak görülen klimalar, günümüzde tamamen ihtiyaç haline gelmiştir. Kategoride yer alan klima çeşitleri ile siz de ihtiyacınıza uygun ve beğendiğiniz Daikin klima modelini hemen bulabilir, inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Öne Çıkan Daikin Klima Modelleri

Öne Çıkan Daikin Klima Modelleri

Daikin çatısı altında pek çok ürün bulunmaktadır. N Serisi, Tegora Seasonal, Shira Plus, Shira Seasonal, Shira Eco, Mira, G Serisi, Emura, Ururu Sarara serileri arasında seçim yapabilirsiniz. Tüm serilerde ürünlerin birinci önceliği, çevre ve kalitedir. Modeller arasında tasarım, enerji tüketimi, çalışma sesi, kapasite, iç ortamdaki havayı temizleyen hava filtreleme sistemleri gibi farklılıklar bulunur. Örneğin Daikin Klima N serisi iç ortamdaki havayı devri daim ederken, Ururu Sarara modelinde dış ortamdan havayı alıp temizledikten sonra soğutarak ya da ısıtarak iç mekana verir. Eğer serinlerken ses duymak istemiyorsanız, bir yaprak hışırtısı kadar sessiz çalışan iç ünitesi ile öne çıkan Mira serisine göz atabilirsiniz. Klima özellikleri modelden modele farklılık gösterse de, ürünlerin tamamı Daikin kalitesi ve güvencesi ile üretilir. Bu sayede bulunduğunuz ortamdaki ısıyı dilediğiniz gibi değiştirirken sağlığınızı, doğayı ve bütçenizi düşünür. Inverter özelliğine sahip cihazlar ile yüksek verim elde edersiniz. Daikin Inverter klimalar kapasitelerini ortamın ısısına göre ayarlayabilirler. Bu sayede sürekli olarak çalışma kapasitelerini ortam sıcaklığına göre düzenlerler. Inverter olmayan klimalar ortamda istenen ısı elde edildiğinde otomatik olarak kapanırlar ve ısı değiştiğinde tekrar çalışmaya başlarlar. Fakat bu esnada ortamda ısı farklılığı oluşur ve klima tekrar tam kapasite çalışmaya başlayarak yüksek enerji harcar.

Daikin Klima Ayarı ve Enerji Verimliliği

Daikin Klima Ayarı ve Enerji Verimliliği

Konfor ve tasarrufun öncülerinden Daikin klimaları kullanırken dış ortam sıcaklığını göz önünde bulundurmanız sağlığınız ve bütçeniz için önemlidir. Klimanızı kullanırken sıcaklık ayarını dış ortam sıcaklığının 6°C altına getirmeniz uygun olacaktır. Dış mekan sıcaklığı çok yüksekken, klimayı en düşük ayarda çalıştırmanız soğuk şok stresine sebep olabilir. Yine aynı sebepten enerji verimliliği düşer. Bunun önüne geçmenin bir diğer yolu da klimanın programlama özelliğini kullanıp ortamı önceden uygun ısıya getirmektir. Böylece enerji tüketimini azaltmış ve klimanızı daha verimli kullanmış olursunuz. Daikin klima kullanırken 1°C’lik bir farkla %7'lik bir enerji tasarrufu yapılabilir. Günümüzde giderek daha önemli bir konu haline gelen enerji verimliliği için yapmanız gereken A enerji sınıfı ya da inverter teknolojisine sahip bir cihaz tercih etmek olacaktır. Böylece hem faturalarınızın yükselmesinin önüne geçer, hem de çevrenin korunmasına katkıda bulunursunuz. Tüm Daikin klima modelleri sezonsal verimlilik etiketi barındırır. Bu sayede satın alacağınız klimanın ısıtma ve soğutma yaparken ne kadar enerji harcadığını, enerji etiketi üzerinde görebilirsiniz. Klimanın doğru monte edilmesi de enerji verimliliği açısından önemlidir. Doğru montaj için iyi eğitimli ve tecrübeli yetkili Daikin klima servislerinden hizmet alabilirsiniz. Klimalar iç ve dış ünite olmak üzere iki parçadan oluşur ve aralarında elektrik kablosu, su tahliye hortumu, gaz boruları gibi farklı malzemeler ile birbirlerine bağlanırlar. Bu bağlantıların doğru yapılması klimanızın verimliliği ve kullanım ömrü açısından önemlidir. Daikin klima yorumlarında da göreceğiniz gibi en iyi soğutma ve ısıtma için iç ve dış ünitenin konumu ve sabitleneceği yükseklik son derece önemlidir ve uzman personel tarafından yapılmalıdır.

Daikin ile Konforlu Yaşam Alanları

Daikin ile Konforlu Yaşam Alanları

"Klima alırken nelere dikkat etmeliyim?" sorusu şüphesiz, klima satın alacak olanların ilk aklına gelen sorudur. Bu konuda pek çok kulaktan dolma yanlış bilgi bulunmaktadır. Klima alırken öncelikle dikkat etmeniz gereken en önemli şey kalitedir. Daikin klima yüksek üretim teknolojisi ile kaliteyi, insan sağlığını ve çevre bilincini her zaman ön planda tutar. Estetik tasarımı ile de ön planda olan Daikin klima modelleri, bulunduğunuz her ortamda bakışları üzerine çekmeyi başarır. Yattığınız odada kullanmak için bir klima alacaksanız, iç mekan ünitesinin ses seviyesinin düşük olduğu Daikin klima çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bu sayede yaz aylarında serinlerken ya da kışın ısınırken uyku kalitenizden taviz vermemiş olursunuz. Aynı zamanda uyuduğunuz ortamdaki hava sürekli olarak tüm Daikin klima modellerinde yer alan üstün filtreleme özelliği sayesinde sürekli olarak tazelenir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise alacağınız klimanın BTU cinsinden değeridir. İhtiyacınızdan çok daha yüksek BTU'ya sahip bir ürün almanız durumunda hem enerji tüketiminiz fazla olacak hem de bulunduğunuz alan aşırı soğuyarak yada ısınarak konforsuz bir ortam yaratacaktır. Yine ihtiyacınızdan düşük BTU'ya sahip klima almanız durumunda da klima ortamı soğutmak ya da ısıtmak için aşırı çabalayıp fazla enerji harcayacaktır. Daikin klima modelleri arasından ihtiyacınıza uygun BTU değerine sahip bir ürün bulabilirsiniz. Her türlü ortam için, ısıtma ve soğutma sağlayabilen Daikin klimalar konforunuzu ön planda tutar. Klimanın BTU cinsinden değeri arttıkça klimaların fiyatı da aynı şekilde artar ancak doğru ürünü tercih etmeniz uzun vadede sağlığınız, konforunuz ve bütçeniz için en doğrusudur. Farklı Daikin klima fiyatları ile sunulan ürünlere kategori üzerinden ulaşabilir; fiyatlarına göre sıralayabilir ve satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Daikin
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (4)
AFS (1)
Airfel (106)
Alarko (79)
Alf (1)
Altus (57)
Ariston (11)
Arçelik (46)
Baymak (97)
Beko (16)
Bexel (1)
bird (1)
Bosch (87)
Buderus (1)
Copa (22)
Daikin (50)
Daiseku (11)
DayRelax (4)
Delonghi (4)
(112)
E.C.A (33)
Ekotec (1)
Electra (3)
Electrolux (24)
Finlux (7)
Fluo (6)
Franke (7)
fujiplus (26)
fujitherma (10)
Fujitsi (27)
Gaggenau (1)
General (16)
GREE (9)
Grundig (3)
Hisense (10)
Hitachi (57)
İhlas (1)
İndesit (3)
Kabel (28)
LG (120)
Midea (38)
Mitsubishi (73)
olefini (60)
Panasonic (21)
Profilo (3)
Raks (1)
Regal (36)
Rota (46)
Rubenis (2)
Samsung (177)
Sharp (20)
Siemens (3)
Sigma (164)
Simfer (2)
Springday (12)
Sunny (1)
Termikel (1)
Toshiba (167)
Tronic (9)
Vaillant (41)
Vessen (23)
Vestel (144)
Viessmann (86)
Windsor (6)
York (69)
Zanussi (1)
Zen (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Soğutma Kapasitesi (Btu/h)

(16)
(12)
(10)
(8)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A++ (31)
A+++ (11)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Klima Türü

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (6)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL