Filtreleri Temizle
Marka
Dolce Vita

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

BTU Değeri

Başka bir kelime deneyin

Soğutma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Isıtma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Dolce Vita Klima

için 3 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Dolce Vita Klima

İklimlendirme ürünleri geliştiren Dolce Vita, doğa ve çevre dostu özellikler taşıyan klimalar üreterek kullanıcılarına konfor kazandırır. Markanın gelişmiş teknolojilerden yararlanan ürünleri, oldukça ve hızlı ve son derece emniyetli bir biçimde ısınmanız için size destek olur. Akılcı özellikler taşıyan Dolce Vita marka iklimlendirme cihazları, az alan kaplayan tasarımları ile de dikkat çekicidir. Bu ürünler arasından erişebileceğiniz Dolce Vita klima modelleri, farklı ebatlara ve farklı kapasitelere sahip birçok alternatifi içerir. Böylece evinizin sahip olduğu fiziksel koşullara en uygun nitelikleri taşıyan Dolce Vita klima seçeneklerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Renk tonları bakımından da zengin alternatifleri içeren Dolce Vita klima modelleri, evinizde oluşturmak istediğiniz dekora en uygun ürünleri tercih etmenize yardımcı olur. Hem açık hem de koyu renk alternatiflerinin bulunması sayesinde mağaza, ofis ve büro gibi farklı kapalı alanlara uyum gösteren iklimlendirme cihazlarına erişebilirsiniz. Hafif olan tüm modeller, taşıma ve montaj sırasında kollarınızı daha az yormanız için idealdir. Tasarımlarını tamamlayan bağlantı noktaları üzerinden montajını tamamlayabileceğiniz Dolce Vita klima seçenekleri, hızlı ve güvenli bir şekilde çalıştırmaya başlayabileceğiniz ürünleri içerir. Uzun bağlantı borularını da kullanmaya olanak tanıyan bu ürünler, emniyeti bir kurulum ve kullanım için idealdir. Estetik özellikleri ile de fark yaratan Dolce Vita klimalar, markanın logosunu ve adını vurgulayan tasarımlara sahip birçok ürünü içerir. Böylece son derece zarif ve kalitesini yansıtan şık ürünleri evinizin farklı noktalarında kullanmaya başlayabilirsiniz. İnce hatlara sahip olan Dolce Vita klima çeşitleri, yer tasarrufu elde etmek ve son derece dekoratif bir görünüm yaratmak konusunda kullanıcılarına yardımcı olur. Dış yüzeyleri darbelere karşı oldukça dirençli şekilde geliştirilen Dolce Vita klima çeşitleri, uzun yıllar boyunca faydalanabileceğiniz alternatifleri içerir. Tozlanmaya karşı da koruma yaratan modeller, toz birikiminin önüne geçerek kullanıcılarına güven verir. Öte yandan toz filtresi desteğini kullanıcılarına sağlayan cihazları da oldukça verimli bir biçimde çalıştırabilirsiniz. Evinize tozların dolmasını önleyecek Dolce Vita klimalar, daha kaliteli bir solunum için gerekli olan desteği yaratır. Partikül filtresi de bulunan modeller, küçük partiküllerin evinize ulaşmasını engelleyerek daha temiz bir havaya sahip olmanızı sağlar. Isıtma ve soğutma ürünlerinin yer aldığı klima sayfamızda bulunan birçok klimayı da inceleyerek evinizin özellikleri için en elverişli ürünlere pratik bir biçimde ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Dolce Vita Klimaların Önemli Özellikleri

Kullanıcı Dostu Dolce Vita Klimaların Önemli Özellikleri

Enerji tasarrufu ve sezonsal verimlilik sağlayan Dolce Vita klima seçenekleri, inverter teknolojisinden faydalanan birçok modeli içerir. Bu teknoloji ile birlikte sıcaklık kontrolünün hassas bir biçimde gerçekleştirilmesi mümkün hale gelir. Böylece belirlenen ısı seviyesine ulaşıldığında çalışma işlemlerini durduran modeller, fazladan enerji tüketimi yapılmasının önüne geçer. Kompresör performansını son derece hassas hale getiren inverter teknolojisi, elektrik tasarrufu sağlamak isteyen kullanıcıların beğenisini kazanır. Isıtma ve soğutma performansları da son derece yüksek olan Dolce Vita klima alternatifleri, yıl boyunca yararlanabileceğiniz kullanıcı dostu ürünler arasında boy gösterir. Yüksek ısıtma kapasitesi desteği ile beraber kış aylarında evinizi dakikalar içerisinde daha sıcak hale getirebilirsiniz. Soğuk üfleme desteğinin engelleyen ısıtma özelliği, sıcak başlangıç desteğiyle kullanıcılarına yardımcı olur. Bu sayede, klimanızın ısınmasını beklemek için belli bir süre beklemenize de gerek kalmaz. Soğuk üfleme desteği ise yaz aylarında serinlemek isteyen kişilerin beğenisini kazanır. Soğuk hava üfleyerek etkin şekilde ısıyı düşürmeyi başaran ürünler, serinlemek için fazla zaman harcamanıza gerek bırakmaz. Isı ayarını detaylı bir şekilde yapmaya da imkân tanıyan Dolce Vita klima seçenekleri, ortam ve hava koşullarına en uygun şekilde cihazınızı ayarlamanıza imkân tanır. Kademeli ısı ayarı desteği yaratan ürünler, ısı seviyesini birer derece ile ya da yarım derecelik aralıklarla belirlemenize olanak sağlayan klimaları içerir. Duvar tipi iklimlendirme cihazlarını içeren Dolce Vita klima alternatifleri, açılı üfleme desteğine erişmenizi sağlar. Odanızın farklı noktalarına doğru üfleme işlemlerini yoğunlaştırmak için bu klimaların fan açısı ayarını değiştirebilirsiniz. Öte yandan sadece bulunduğunuz noktaya doğru üfleme işlemlerinin sürdürülmesini sağlamak için de ayarlama yapabilirsiniz. Böylece odada tek başına olduğunuz zamanlarda sıcak ya da serin havanın size doğru üflenmesini sağlayabilirsiniz. Kanatçıkları geniş bir açı ile kullanılabilen klimalar, homojen ısı dağılımı desteği yaratarak da kullanıcılarına yardımcı olur. Bu özellikle beraber odada yer alan tüm kişilerin aynı oranda iklimlenmesi mümkün hale gelir. Bir diğer önemli özelliği de düşük ses seviyesi ile çalışmak olan Dolce Vita klima modelleri, gürültüye maruz kalmadan iklimlendirme desteğine ulaşmanız için idealdir. Gürültü oranını minimum oranda tutan bu ürünlerin yanı sıra uyku modu desteğiyle kullanıcılarına yardım eden modeller de vardır. Bu özellikle beraber uyku saatlerinizde de iklimlendirme hem sessiz hem de verimli şekilde sürmesini sağlayabilirsiniz.

Dolce Vita Klimaların Hayatı Kolaylaştıran Detayları

Dolce Vita Klimaların Hayatı Kolaylaştıran Detayları

İç ünite kısmında dijital ekrana yer verilen Dolce Vita klima çeşitleri, ürünün hangi seviyede çalıştığını yakından takip etmenize olanak tanır. Uzaktan kumanda aracılığıyla performanslarını belirleyebileceğiniz Dolce Vita klima seçenekleri, ısı ayarını anında değiştirmenize imkân sağlar. Bu sayede ergonomik uzaktan kumanda desteği üzerinden ısı ayarını, mod seçimini, üfleme açısını belirleyebilirsiniz. Büyük ve kullanışlı tuşları bulunan uzaktan kumanda klimaları, ergonomik oldukları için hızlı bir kullanımı mümkün hale getirir. Aynı zamanda kumandaların oldukça geniş bir çekim alanının bulunması, sinyallerin anında klimanıza ulaşmasını sağlar. Kısayol tuşlarını da içeren kumandalar, favori ayarlarınızı kolayca aktif hale getirmenize yardımcı olur. Öte yandan hafıza özelliği bulunan modeller de Dolce Vita klima seçenekleri arasında boy gösterir. Bu özellikle beraber klimanız sıklıkla kullandığınız ayarları hatırlayarak size destek olur. Aynı zamanda otomatik yeniden başlatma desteğini de kullanıcılarına sunan bu ürünler, Dolce Vita klima yorumları açısından olumlu geri bildirimler elde eder. Bu özellikle beraber elektrik kesintisi ile karşılaşmanız durumunda klimanızın enerjiye ulaştıktan sonra yeniden çalışmaya devam etmesi mümkün hale gelir. Zamanlama desteğinden de yararlanmanıza olanak tanıyan Dolce Vita klima çeşitleri ile beraber oldukça işlevsel bir kullanmaya başlayabilirsiniz. Zamanlama ayarı sayesinde ürününüzün hangi saatlerde ve hangi sıcaklık seviyelerinde çalışması gerektiğini belirleyebilirsiniz. 24 saatlik zaman dilimi içerisinde ayarlama yapmaya imkân tanıyan modeller, son derece esnek bir kullanım yaşamanızı sağlar. Bu özellikle beraber evde olduğunuz zamanlara göre klimanızın çalışma performansını yönetebilirsiniz. Eve geldiğiniz zamanlarda çalışmaya başlayan, evden ayrıldığınızda çalışmasını durduran Dolce Vita klima modellerine sahip olarak verimli bir kullanıma merhaba diyebilirsiniz. Hem evler hem de iş yerleri ve işletmeler için ideal olan bu ürünler, sık sık ayarlama yapmakla vakit kaybetmenizi de engeller. Dilerseniz uzaktan kumanda yardımıyla zaman aralığını ve sıcaklık düzeyini değiştirebilirsiniz. Son derece geniş bir ısı aralığında kullanılabilen Dolce Vita klima modelleri, yüksek ve düşük sıcaklık değerlerine uyum göstererek iklimlendirme sağlar. Kumandasında ısı ölçme özelliğine yer verilen ürünler de son derece kullanışlıdır. Bu özelliği kullanarak ortamın sıcaklığını kolayca ölçebilir, buna bağlı olarak klimanızın ayarlarını değiştirebilirsiniz. Mobil uygulama desteği ile kullanılabilen klimaları ise cep telefonunuzdaki uygulama yardımıyla yöneterek hız ve işlevsellik kazanabilirsiniz.

Dolce Vita Klima Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken Bazı Ayrıntılar

Dolce Vita Klima Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken Bazı Ayrıntılar

Klima yerleştirmek istediğiniz duvarın ölçülerini ve bu odanın ebatlarını not aldıktan sonra Dolce Vita klima alternatiflerine göz atabilirsiniz. Böylece odanızın fiziksel özellikleri ve ihtiyaçları ile tam uyumlu olan Dolce Vita klima çeşitlerine erişebilirsiniz. Turbo fonksiyonu bulunan Dolce Vita klima çeşitlerini tercih etmeye özen göstererek de verimli bir şekilde ısınma ve serinlik oluşturma desteğine erişebilirsiniz. Klimaların maksimum performansla çalışmasını sağlayan bu özellik, etkili bir biçimde ısınmanız ya da serinlemeniz için son derece uygundur. Sessiz mod özelliğini de kullanıcılarının seçimine sunan Dolce Vita klima alternatifleri, uyku saatlerinizde ya da kitap okurken iklimlendirme cihazınızın minimum oranda ses çıkarmasını sağlamanız için geliştirilmiştir. Hem iç üniteleri hem de dış üniteleri ile güven veren bu ürünler, emniyeti ön plana alan yapılarıyla verimli bir kullanımı mümkün hale getirir. Donma sorununa karşı dayanıklı olan klimalar, sıcaklık değerlerinin düştüğü kış aylarında yaşayabileceğiniz sorunları engeller. Buz çözme özelliği bulunan klimalar ise gece saatlerindeki düşük sıcaklıklar dolayısıyla donan ürünlerin çalışmaya kaldıkları yerden devam etmesini sağlar. Nem alma desteğini de kullanıcılarına sağlayan Dolce Vita klima modelleri, ortamdaki nem miktarını minimize etmenize yardımcı olur. Öte yandan kendi kendisini temizleme özelliği ile kullanıcılarından tam not elde etmeyi başaran iklimlendirme cihazları da vardır. Dolce Vita klima yorum yazılarında da dikkat çekilen bu ayrıntıya sahip ürünleri seçmeye özen gösterebilirsiniz. İç ünite kısmında ortaya çıkabilecek küflenme ve kötü koku oluşumu gibi sorunları engelleyen bu özellik, son derece hijyenik ve güvenli bir kullanıma başlamanızı sağlar. Bakteri oluşumunu engellemeye de yardımcı olan Dolce Vita klima seçenekleri, evinizin havasını daha hijyenik hale getirmeniz için idealdir. Öte yandan soğutucu gaz desteği ile de kullanıcılarını memnun eden Dolce Vita klima modelleri, çevre ve doğa dostu ürünlerden oluşur. Çevreye zarar vermeyen güvenli soğutucu gazlardan yararlanan klimalar, oldukça emniyetli bir kullanım gerçekleştirmeniz için geliştirilmiştir. Arıza teşhis özelliği bulunan klimalar da Dolce Vita seçkisinde yer alan ürünlerdendir. Bu özellikle beraber klimanızın herhangi bir sorun yaşaması durumunda bunu kolayca öğrenebilir, gerekli aksiyonu alabilirsiniz.

Dolce Vita Klimaların Fiyatları

Dolce Vita Klimaların Fiyatları

Farklı bütçeler için uygun olan Dolce Vita klima fiyatları sayesinde sizin için en uygun özelliklere sahip iklimlendirme ürünlerine rahatça ulaşabilirsiniz. Soğutma ve ısıtma kapasiteleri açısından göz atabileceğiniz çok sayıdaki Dolce Vita klima modeli, evinizin ve bulunduğunuz coğrafyanın özelliklerine en uygun seçimleri yapmanıza imkân tanır. Wi-Fi teknolojisini kullanan iklimlendirme cihazlarının da Dolce Vita klima çeşitleri arasında yer alması, işlevsel bir ürüne sahip olmanızı kolaylaştırır. Kablosuz bağlantı kurmaya imkân tanıyan bu teknoloji sayesinde klimanızın özelliklerini etkin şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Böylece klimanızın özelliklerini uzaktan yöneterek verim sağlayabilirsiniz. İyonizer filtre özelliği ile de dikkat çeken Dolce Vita klimaların bulunması, odanızdaki havanın güvenli bir şekilde temizlenmesine yardımcı olur. Daha temiz bir ortamda solunum gerçekleştirmeniz, kendinizi rahat hissetmenize katkı sağlar. Çıkarılabilir parçaları da içeren bu ürünler, ekonomik alternatifleri bir arada içerir. Teknik özelliklerine göre fiyatları değişen klimalar, bütçenize ve beklentilerinize uygun cihazlara erişmenize yardımcı olur. Ön filtre kısmı çıkarılabilen klimalar, temizlik ya da değişim işlemlerini kısa bir sürede tamamlamanız için geliştirilmiştir. Partikül filtreleri ile güven veren Dolce Vita klimalar, istenmeyen maddelerin evinize dolmasını engellemeniz için idealdir. Düzenli aralıklarla bu filtreleri inceleyerek temizlik işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Böylece partikül filtrelerinin temiz kalmasını sağlamanız mümkün hale gelir. Düşük oranda elektrik tüketimi yapmalarıyla da kullanıcılarını memnun eden Dolce Vita klima çeşitleri, enerjiyi verimli kullanmak isteyen kişilerin işlerini kolaylaştırır. Kullanıcılarına pratik uzaktan kumanda desteği ile yardımcı olan ürünler de Dolce Vita klima seçkisinde yer alır. Işıklı kumanda desteği ile beğeni toplayan ürünler, tuşları ve ekran bölümünü kolayca görmenize yardımcı olur. Hem ince hem de az alan kaplayan yapıları ile güven veren Dolce Vita klima kumandaları, kullanıcılarının konforunu artırır. Uzun ömürlü bir şekilde pillerden yararlanmayı da sağlayan bu aksesuarlar, klimanızın özelliklerini hızlı bir biçimde yönetmenize yardımcı olur. Klima kumandanızın yanı sıra cep telefonunuza indirebileceğiniz uygulama üzerinden mobil cihazınız yardımıyla da klimanızı yönetmeye başlayabilirsiniz. Komutları anında alan ve bunları hemen uygulamaya başlayan Dolce Vita klima seçenekleri, hızlı bir kullanım yaşamak isteyen kişilerin tercihidir. Birçok modu kullanıcılarına sağlayan bu ürünler, ekonomik avantajlara erişmenize de yardımcı olur. Böylece hem fonksiyonellik açısından hem de hesaplılık bakımından beklentilerinizle uyumlu klimalara kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

Enerji Tasarrufu Elde Etmeyi Sağlayan Dolce Vita Klimalar

Enerji Tasarrufu Elde Etmeyi Sağlayan Dolce Vita Klimalar

Ekonomik çalıştırma modu detayına sahip olan klimalar sayesinde enerji tasarrufu elde ederek doğaya ve bütçenize birçok katkıda bulunabilirsiniz. Elektrik tüketimini minimize eden inverter teknolojisini de kullanan bu ürünler, tüm modlarda düşük elektrik tüketimi gösterir. Mod değişimlerinin de hızlı bir şekilde yapılabilmesi, değişen koşullara kolayca uyum göstermenize olanak sağlar. Öte yandan dört yönlü otomatik hava üfleme desteğini de kullanıcılarına sunan klimalarla beraber yüksek verimlilik sağlayabilirsiniz. Kolayca açılıp kapatılabilen bu cihazlar, bekleme modu seçeneğini de size sunar. Bu seçenekle beraber ürününüzün çalışmaya hazır halde olmasını ve minimum düzeyde elektriğe ihtiyaç duymasını sağlayabilirsiniz. Drenaj bağlantısı işlemlerini de kolaylaştıran tasarımları sayesinde Dolce Vita marka klimaları oldukça pratik bir şekilde kurabilirsiniz. Mağaza, kafeterya gibi kapalı alanlara da kurulabilen bu ürünler, son derece işlevsel özellikler taşır. Hem iç ünitelerindeki hem de dış ünitelerindeki malzemelerin paslanmaya karşı dayanıklı olması, Dolce Vita klimaları uzun ömürlü şekilde kullanmanızı mümkün hale getirir. Favorilerim özelliği bulunan klima modelleri de beğeni toplayan ürünler arasındadır. Sıkça kullandığınız modları ve ısıtma seviyelerini favorileriniz yardımıyla hemen bularak hızlı bir şekilde ayarlama yapabilirsiniz. Geniş ve okunaklı bir ekranı da bulunan klima kumandaları, ayarları ve ısıtma özelliklerini kolayca takip etmenize imkân tanır. Güvenlik koruması desteğini de kullanıcılarına sağlayan ürünler, olası sorunları engelleyerek uzun ömürlü bir kullanım desteği yaratır. Kullanıcılarını sesli bildirim desteği ile bilgilendiren gelişmiş ürünler de fark yaratır. Mod seçiminizin aktif hale gelip gelmediğini anlamak için bu destekten yararlanabilirsiniz. Dış yüzeyleri kolayca temizlenebilen bu ürünler, hijyenik bir kullanım yaşamanıza yardımcı olur. Nemli bir bez yardımıyla temizleyebileceğiniz iç ünite gövdesi sayesinde ürünün yüzeyinde toz birikintilerinin oluşmasını engelleyebilirsiniz. Aşırı ısınmaya karşı dayanıklı materyallerle imal edilen klimalar sayesinde kış aylarında odanızı gönül rahatlığıyla iklimlendirebilirsiniz. Hava temizleme ve kötü koku filtreleme özellikleri son derece verimli bir şekilde çalışan bu klimalar, yaşam konforunuzu artırmanıza yardımcı olur. Odanızın büyük bir bölümüne erişebilecek şekilde iklimlendirme cihazlarını duvarlarınızı monte etmeye özen gösterebilirsiniz. Bu sayede etki alanı geniş olan klimalar yardımıyla yıl boyunca konforunuzu koruyabilirsiniz. Şimdi Dolce Vita klima seçenekleri içerisinde yer alan birbirinden özel ve işlevsel opsiyonları inceleyip siparişinizi hemen verebilirsiniz.