TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Regal, Klima

için 36 sonuç bulundu.
Soğutma Kapasitesi (Btu/h) seçiniz

Regal Klima

Sektörde belirli bir yere sahip olan klima markaları arasında yer alan Regal, ürettiği modellerle ulusal pazarda adından söz ettiriyor. Regal klima modelleri, kapalı alanları soğutmak ya da ortam ısısını belirli bir ölçüde arttırmak amacıyla tercih ediliyor. Değişen mevsim şartlarına uygun şekilde ayarlanabilir ısı seviyesi sistemi ile dikkat çeken Regal klimalar; ev, öğrenci yurdu, pansiyon, ofis, büro, toplantı salonu, okul, hastane, otel, restoran, kafe, tiyatro, sinema, konferans salonu ve alışveriş merkezleri gibi çok çeşitli yaşam alanlarında ve iş yerlerinde değerlendiriliyor. Havada bulunan nem dengesini düzenlemeye yardımcı olan klima çeşitleri, havadaki toz ve partikülleri filtreleyerek yaşam alanlarını, daha konforlu bir hale getirmeyi kolaylaştırıyor. Yeni nesil teknoloji ile tasarlanan Regal klima çeşitleri, daha az enerji ile daha fazla verimlilik sağlaması nedeniyle kullanıcıların tercihleri arasında yer alıyor. Regal klima yorum ve önerileri dikkate alındığında bireyler, fonksiyonel kullanım özelliklerinden dolayı Regal klimalara yöneliyor. Ürün seçenekleri, eski klimasını değiştirmek isteyen ya da ilk defa yeni bir klima alacak olan tüketicilere öneriliyor. Klima modelleri; yaz ve kış aylarında amaca uygun bir şekilde kullanılabilme özellikleri sayesinde kullanıcıların beklentilerini karşılıyor. Isıtma ve soğutma sistemleri ile adından söz ettiren Regal klimalar, kullanıcılar için kaliteli alternatifler arasında bulunuyor.

Kötü Kokuları Önleyerek Verimliliği Arttıran Regal Klima Modelleri

Kötü Kokuları Önleyerek Verimliliği Arttıran Regal Klima Modelleri

Havada bulunan toz, polen ve duman gibi istenmeyen zararlı etkenleri filtreleyerek mekanın hava dolaşımını değiştiren klima modelleri, ortamdaki kötü kokuları yok ediyor bu sayede kaliteli nefes almayı kolaylaştırıyor. Çocuklu aileler için kullanıma uygun olan klima çeşitleri, hava sirkülasyonunu sağladığı için tazelik ve ferahlık sunuyor. Sıcak havalarda bulunduğu ortamı soğutmayı kolaylaştıran klima modelleri, kullanıcıların yaptıkları işe konsantre olmalarını kolaylaştırarak çevre koşullarından olumsuz bir şekilde etkilenmelerinin önüne geçiyor. Bu sayede yapılan işlerden daha fazla verim alınırken, soğuk havalarda ise bulunulan ortam hızlı bir şekilde istenilen sıcaklık seviyesine getiriliyor. Ortamdaki sıcaklığın veya soğukluğun çok fazla olması bireylerin motivasyonunu etkileyen ve iş verimini azaltan etkenler arasında yer alıyor. Her alanda geniş bir kullanım imkanına sahip olan klimalar, avantajlı kullanım özellikleri ve teknik özellikleri sayesinde bireylerin yaptıkları işe odaklanmalarını kolaylaştırıyor. Kapalı alanlarda, yüksek katlı plaza ve iş yerlerinde ya da pencere açmanın zor olduğu alanlarda güvenli bir kullanım olanağı sunan klimalar büyük ölçüde kolaylık sağlıyor. Bu bağlamda klima seçenekleri her alanda verimi ve performansı arttıran, önemli ihtiyaçlar kategorisinde yer alıyor.

Çevre Dostu Kullanım Olanağı Sunan Regal Teknolojili Klimalar

Çevre Dostu Kullanım Olanağı Sunan Regal Teknolojili Klimalar

Regal teknolojisi ile geliştirilen ürün çeşitleri, çevre ve ekoloji dostu bir kullanım olanağı sunuyor. Doğal çevre içerisinde yaşamını sürdüren diğer canlılara zarar vermeden kullanılabilen ürün modelleri, bireylerin ekolojik düzene karşı var olan sorumluluklarını yerine getirmelerine yardımcı oluyor. Klima özellikleri, ürünlerin tercih edilmelerini sağlayan önemli kriterler arasında bulunuyor. Farklı kullanım modları bulunan klima modelleri, soğutma ve ısıtma işlevlerine ek olarak; yatay kanat, nem alma, düşey kanat, turbo, iyonizer, iç ünite eşanjör kurutma ve ısıtma, otomatik açma kapatma ve reset işlevi seçenekleri ile en ideal hava şartlarına kısa sürede ulaşmayı sağlıyor. LCD uzaktan kumanda yardımı ile yönetilebilen ürün seçenekleri, kumanda üzerinde yer alan tuşlar sayesinde pratik bir şekilde kullanılabiliyor. Kapalı mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanan klima modelleri, sessiz çalışma özelliklerinin yanı sıra favori modu ve uyku modu gibi teknik özellikler içeriyor. Kullanıcılar, en konforlu ortam ısısı ayarlarını belirleyebildikleri gibi uyku modu fonksiyonu sayesinde gerekli görülmeyen zamanlarda klimaların çalışmasını durdurabiliyor. Tüketicilerin hizmetine sunulan klimalar, yüksek ve düşük voltaj koruması sistemleriyle beklentileri karşılıyor. Zaman ayarlı açma ve kapatma fonksiyonu bulunan modeller, 3 dakikalık gecikmeli çalışma özellikleri sayesinde kompresörü korumayı kolaylaştırıyor. Buz çözme fonksiyonu ile pratiklik sağlayan ürünler, düşük kalkış akımı ve üfleme hafızası yönü gibi özellikler sayesinde daha verimli bir şekilde kullanılabiliyor. Hızlı ve kolay bir şekilde temizlenebilen klima modelleri, çıkarılıp yıkanabilen ön filtre sistemleri sayesinde, klima kullanımını kolaylaştırıyor. Klima tavsiye ve önerileri arasında yer alan modeller, temizlendikten sonra iyice kurutulduğunda kullanıma hazır hale geliyor.

Fonksiyonel Kullanım Özellikleri Sunan Bütçe Dostu Regal Klima Çeşitleri

Fonksiyonel Kullanım Özellikleri Sunan Bütçe Dostu Regal Klima Çeşitleri

Duvara uygun bir şekilde konumlandırıldıklarında güç tüketimini kademeli bir şekilde azaltan klima seçenekleri, uzun vadede enerji tasarrufu yapmayı sağlıyor. Tüketiciler, yeni bir klima modeli satın almadan önce ürünleri detaylı bir şekilde inceliyor. Fiyat- performans kategorisinde değerlendirildiğinde ön plana çıkan Regal klimalar, kullanıcıların dikkatini çekiyor. Düşük enerji ile daha uzun süre kullanılabilen ürün çeşitleri, aile bütçesini korumaya yardımcı oluyor. Tüketici memnuniyetini ön planda tutan marka, kullanıcıların ihtiyaçlarını gözlemleyerek ürettiği ürün modellerini ulaşılabilir fiyat aralıkları ile sunuyor. Enerji verimliliği sınıfında yer alan modeller, isteğe bağlı olarak enerji tasarrufu modunda da etkin bir şekilde kullanılabiliyor. Dijital sıcaklık gösterge sistemleri bulunan ürün çeşitleri, kullanıcıların ortam ısısını kontrol edebilmelerini kolaylaştırıyor ve kişisel gereksinimlerine uygun olacak şekilde klima ayarlarını yapmalarına yardımcı oluyor. Klima fiyatları ürünlerde kullanılan; ısıtma ve soğutma teknolojilerinin özelliklerine, cihazlarda kullanılan malzeme kalitesine ve modellerin, mevsim şartlarına göre değişen fonksiyonel özelliklerine göre belirleniyor. Regal klima fiyatları, bu bağlamda tüketicilerin ulaşabileceği, farklı fiyat aralıklarına sahip olabiliyor. Dayanıklı ve kaliteli malzemelerin birleşiminden imal edilen ürünler, kısa vadede arızalanmıyor bu sayede yeni bir klima almaya ihtiyaç bırakmıyor. Ürünlerin kutusunda bulunan, kullanım kılavuzu ise bireylere rehberlik ediyor. Kullanım kılavuzunda yer alan yönergeler takip edildiğinde, klima modelleri uzun ömürlü bir şekilde kullanılabiliyor.

Arama Kriterleriniz

Regal
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (4)
AFS (1)
Airfel (106)
Alarko (79)
Alf (1)
Altus (57)
Ariston (11)
Arçelik (46)
Baymak (97)
Beko (16)
Bexel (1)
bird (1)
Bosch (88)
Buderus (1)
Copa (22)
Daikin (50)
Daiseku (11)
DayRelax (4)
Delonghi (4)
(112)
E.C.A (33)
Ekotec (1)
Electra (3)
Electrolux (24)
Finlux (7)
Fluo (6)
Franke (7)
fujiplus (26)
fujitherma (10)
Fujitsi (27)
Gaggenau (1)
General (16)
GREE (9)
Grundig (3)
Hisense (10)
Hitachi (57)
İhlas (1)
İndesit (3)
Kabel (28)
LG (120)
Midea (38)
Mitsubishi (73)
olefini (60)
Panasonic (21)
Profilo (3)
Raks (1)
Regal (36)
Rota (46)
Rubenis (2)
Samsung (177)
Sharp (20)
Siemens (3)
Sigma (164)
Simfer (2)
Springday (12)
Sunny (1)
Termikel (1)
Toshiba (167)
Tronic (9)
Vaillant (41)
Vessen (23)
Vestel (144)
Viessmann (87)
Windsor (6)
York (69)
Zanussi (1)
Zen (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Soğutma Kapasitesi (Btu/h)

(15)
(7)
(6)
(6)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A++ (17)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Klima Türü

(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(7)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL