TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Viessmann, Klima

için 73 sonuç bulundu.
Soğutma Kapasitesi (Btu/h) seçiniz

Viessmann Klima

Üstün Alman teknolojisi ile geliştirilen Viessmann klima modelleri şık tasarımları ve inovatif özellikleriyle fark yaratıyor. Avrupa Birliği ülkelerinde ve Türkiye’de kabul edilen klima standartlarıyla geliştirilen klima çeşitleri enerji verimliliği sağlayan yüksek tasarruflu yapılarıyla hem tüketicilere hem de çevreye faydalı bir kullanım sunuyor. Estetik dizayna sahip sayısız tasarımları ve sistem çözümleri ile ısıtma - soğutma sistemlerinin en gözde markalarından biri olan Viessmann, yüksek kalite güvencesi ve çevreye saygı prensibinin yanı sıra araştırma geliştirme çalışmaları ve yenilikçi ürünleri ile de ön plana çıkıyor. Kolayca montaj edilebilen ve komplike olmayan bir kullanım avantajı sunan klimalar, binaların otomasyon sistemleri ile rahatça bütünleşerek tüm ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarını karşılıyor. Yarım asrı aşkın tecrübeye sahip Viessmann markası ısı pompaları ve ayrıca güneş enerjisi sistemleri ile birlikte yeniden yetişebilen ham maddeler ve sıvı ya da gaz yakıtlar için ısıtma sistemleri üretiyor. Bu doğrultuda geliştirilerek zarif, işlevsel ve uzun ömürlü bir kullanım vadeden Viessmann klima modelleri, bulunduğu ortama şık bir ambiyans katarken hijyenik hava kalitesi sağlamasıyla da tam bir konfor yaşatıyor.

Üstün Kalite Sunan Viessmann Klima Çeşitleri

Üstün Kalite Sunan Viessmann Klima Çeşitleri

Hassas güvenlik kriterleri ve son teknolojiye sahip çalışma performansı ile beğeni kazanan klimalar evlerde ve ofislerdeki havayı temizleyerek bakteri oluşumunu engelliyor. Her ortama uygun çeşit ve nitelikte yapılandırılan Viessmann markasına ait modeller arasında duvar tipi Split klimalar, çoklu sistem klimaları ve VRF klima sistemleri yer alıyor. Ergonomik yapıları ve avantajlı klima fiyatları ile dikkat çeken Viessmann duvar tipi klimalar her ev ortamına uyumlu özellikleri ve minimum servis ihtiyacı ile uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Güçlü donanıma sahip inverter teknolojisi ile üretilen çoklu klima sistemleri ise mevsimsel verimlilik kriterlerine uyumlu içerikleri ve farklı ünite kombinasyonları ile birçok kullanım seçeneğine imkan veriyor. Inverter teknolojisine sahip çoklu klima sistemlerinin Vitoclima serisi arasında daha çok evlerde kullanılan duvar tipi, geniş metrekareli alanlar için geliştirilen ayaklı salon tipi, yemekhane ve açık ofis gibi alanlar için kaset tipi ve ayrıca iç ünitelere kolayca montajı yapılan kanal tipi modeller yer alıyor. Farklı motor kapasitelerine sahip modeller, konumlandırılacağı odaların metrekarelerine ve çevrelerindeki özelliklere göre değişiklik gösterebiliyor. Herhangi bir cereyan ve doğrudan yoğun hava akışına maruz kalınmadan hızlı soğutmaya olanak veren Viessmann klimaların nitelikli teknolojisi sayesinde konforlu bir serinlik sağlanıyor. Uzmanlar tarafından yapılan keşif sonrasında ortama en uygun kapasite ve enerji verimliliğine sahip klima tavsiye edilerek kısa sürede aktif hale getiriliyor.

Her Ortama Özel Çözümler Sunan Klima Özellikleri

Her Ortama Özel Çözümler Sunan Klima Özellikleri

Viessmann klima çeşitleri yaz sıcaklarında ya da kışın sert günlerinde istenilen sıcaklığa kısa sürede ulaşan teknolojisiyle hava değişikliklerinin olumsuz etkilerini gideren ferah ve sağlıklı bir hava kalitesine sahip olunmasını mümkün kılıyor. Şık dizaynları ve üstün dayanıklılığı ile tüketicilerin beğenisini kazanan Viessmann klima yorumları arasında fonksiyonel nitelikler ve çevreye duyarlı elektrik tüketimi ön plana çıkıyor. Enerji tasarrufunun yanı sıra bakım ve montaj kolaylığı ile her köşede istenilen ısı ayarını sağlayan performansı da ürünlerin tercih edilirliğini arttırıyor. Geniş kanat açıları sayesinde homojen bir hava dağılımına izin veren klimalar, turbo fonksiyon özellikleri ile de tercih edilen iç ortam sıcaklığına daha hızlı ulaşabilme imkanı sunuyor. Soğuk hava üfleme koruması ile de iç ünite bataryalarının içerisindeki gaz ısısı, ayar ısısına gelmesinden önce içeriye soğuk hava üflemesini engelliyor. Çalışma sonrasında fanı çalıştırılarak otomatik temizleme sağlanıyor. Özel filtresi iç mekandaki havada bulunan nemin kurutulmasıyla bakteri ve mikroorganizmaların oluşmasını engelliyor. Stand by moduyla da minimum güç tüketimi mümkün oluyor. Viessmann’ın en önem verdiği konulardan biri de güvenlik. Akıllı otomatik Re-start özelliği sayesinde elektrik kesintileri yaşanması durumunda binalardaki tüm klimaların aynı anda çalıştırılmasının önüne geçen bir sistem uygulanıyor. Böylece oluşabilecek zararlar önlenmiş oluyor. Sert kış koşullarında, evlerde kimse olmadığında bile sıcaklığın 0 derecede sabit tutulması için özel fonksiyonlar devreye alınabiliyor. Evden uzakta olunsa bile Wi-Fi aksesuarı aracılığıyla akıllı telefonlara veya tabletlere kolayca indirilebilen uygulamasıyla sıcaklık uzaktan yönetilebiliyor. Konforlu ve sağlıklı bir uyku çekmek için geliştirilen özel modu sayesinde vücudun metabolizmasına uygun değişim hızıyla eş nitelikte önce soğuk sonra ılık hale gelen set değerleri aktif hale geliyor. Sessiz çalışma özelliğiyle gürültü ve titreşim yaratmayan yapısı huzurlu bir ortam sağlıyor.

Her Bütçeye Uygun Viessmann Klima Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Viessmann Klima Fiyatları

Klima markaları arasında kalitesi, dayanıklılığı ve sürdürülebilirlik anlayışı ile fark yaratan Viessmann klimalar kalite fiyat performansı açısından da erişilebilir imkanlarla sunuluyor. Yalnızca gerekli zamanlarda defrosta geçerek daha konforlu ve tasarruflu ısınma imkanı sağlayan klimaların farklı kapasitelerdeki modelleri, bulunulan ortama en uygun enerji verimliliğine olanak veriyor. Sezonsal verimlilik değerleri olan yüksek SEER/SCOP sayesinde çok daha düşük işletim giderleri sağlayan Viessmann klima fiyatları cazip koşullarla tüketicilerle buluşuyor. Yükselen enerji maliyetlerine karşı ofisleri, apartmanları ve evleri en verimli olacak şekilde iklimlendirmek mümkün oluyor. 0,5 – 24 saat arasında zamanlayıcı ayarının bulunması, özel kumanda sensörüyle ayar ısısını kullanıcıların bulunduğu mekanın sıcaklığına göre otomatik olarak ayarlaması ve akıllı telefon ile uzaktan kontrol gibi nitelikleriyle hayatı kolaylaştırıyor. İç ünitesinde yer alan gösterge panelinde herhangi bir sıkıntı olması durumunda arıza kodu bildirimi de bulunuyor. Ayrıca sağa sola, yukarı ve aşağı 3D otomatik salınım kontrolü ile her köşeye ısının eşit oranda dağılmasına olanak veren sıra dışı bir konfor sağlıyor. Tüm üstün özellikleriyle birlikte ekonomik fiyat avantajları sağlayan Viessmann klimalar farklı bütçelere uygun imkanlarla sunuluyor.

Arama Kriterleriniz

Viessmann
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

AFS (3)
Airfel (94)
Alarko (63)
Alf (1)
Altus (18)
Ariston (8)
Arçelik (49)
Baymak (57)
Beko (13)
Bexel (1)
bird (2)
Bosch (106)
Buderus (1)
Copa (23)
Daikin (26)
Daiseku (12)
DayRelax (5)
Delonghi (4)
(180)
E.C.A (32)
Electra (2)
Electrolux (18)
Finlux (15)
Fırat (1)
Fluo (4)
Franke (2)
fujiplus (40)
Fujitsi (28)
General (13)
GREE (11)
Grundig (2)
Hisense (8)
Hitachi (45)
İhlas (1)
İndesit (3)
Kabel (20)
LG (110)
Midea (29)
Mitsubishi (86)
olefini (60)
Panasonic (18)
Profilo (2)
Raks (1)
Regal (25)
Rota (23)
Rubenis (1)
Samsung (137)
Sharp (22)
Siemens (8)
Sigma (169)
Simfer (8)
Springday (12)
Sunny (1)
Süsler (1)
Termikel (1)
Toshiba (178)
Tronic (6)
Vaillant (31)
Vessen (14)
Vestel (111)
Vestfrost (3)
Viessmann (73)
Windsor (2)
York (61)
Zen (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Soğutma Kapasitesi (Btu/h)

(19)
(17)
(14)
(12)
(6)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Enerji Sınıfı

A++ (51)
(5)
(4)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Klima Türü

Salon Tipi (10)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(8)
ve üzeri (9)
ve üzeri (9)
ve üzeri (9)
ve üzeri (9)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL