TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Rota, Klima

için 46 sonuç bulundu.
Soğutma Kapasitesi (Btu/h) seçiniz

Rota Klima

Rota, güvenli ve konforlu bir kullanım olanağı sunan ürünleri ile tercih edilen klima markaları arasında yer alıyor. Gelişmiş teknik donanımının yanı sıra modern tasarımlı klima modelleri ile de dikkat çeken Rota, tüketicinin beğenisini kazanmayı başarıyor. Rota klima fiyatları ise güçlü ısıtma ve soğutma performansına göre uygun aralıklarda seyrediyor.

Rota Sezonsal İnverter Klimalar

Rota Sezonsal İnverter Klimalar

Konforlu ve yüksek enerji tasarruflu Rota sezonsal inverter klimalar, dikkatleri üzerine çekiyor. A++ enerji verimlilik sınıfına sahip olan Rota sezonsal inverter klimalar, ev ve ofis gibi yerler için tasarlanıyor. Geliştirilen sezonsal klima teknolojisi, yüksek enerji verimliliğinin yanı sıra üstün teknolojik özellikleri ile evinizde en iyi konforu yaşamanızı sağlıyor. Rota sezonsal klima, inverter özelliği ile A sınıfı inverter klimalara göre %20 daha fazla tasarruf elde ediyor. Otomatik dikey üfleme özelliği ile homojen ortam sıcaklığı yaratıyor. Bu sayede sıcak ya da soğuk havayı eşit bir şekilde etrafa yayıyor. -15°C’ye kadar ısıtma yapabilme özelliği ile yüksek performansa imza atıyor. Turbo fonksiyonu ise inverter teknolojisinin birleşimi ile son derece hızlı ısıtma ve hızlı soğutma sunuyor. Uzaktan kumanda üzerinden istenilen modlar ayarlanabiliyor. Stand By modu etkinleştirildiği zaman sadece 1 W enerji tüketen Rota sezonsal inverter klima, kullanıcı bütçesine ve doğal kaynak tüketimine katkıda bulunuyor. Rahatsız etme tuşuna basıldığında ise tüm uyarı sesleri ve LED ekran ışığı kapanıyor. Bu sayede iç ünite fanı daha sessiz bir moda geçiyor. Rota klima yorumları arasında da öne çıkan arıza teşhis sistemi ise sezonsal klimalarda herhangi bir arıza durumunda devreye girerek kullanıcıyı uyarıyor. Rota sezonsal klimalar, üstün teknolojisi sayesinde iç ve dış ünite fanları dahil tüm motorları inverter olarak kontrol edebiliyor. Bu sayede soğutma modunda A++ enerji verimlilik sınıfı ile öne çıkıyor. Inverter teknolojisine sahip Rota sezonsal klimalar, kapasitesini kendisi otomatik olarak ayarladığı için kompresördeki duruşları ve kalkışları en aza indiriyor. Bu sayede enerjiyi çok daha verimli kullanma olanağı sunuyor.

Rota Salon Tipi İnverter Klimalar

Rota Salon Tipi İnverter Klimalar

Rota salon tipi klimalar, yüksek tavanlı ve geniş alanlar için tasarlanıyor. Ayrıca inverter teknolojisi ile göz dolduruyor. Rota inverter sistemi, oda sıcaklığındaki değişimleri otomatik olarak algılıyor. Böylece Rota salon tipi klimanın ortam sıcaklığındaki değişimlere göre çalışmasını sağlıyor. Aynı zamanda asma tavanı dar olan ya da tavanı çok yüksek olan ticari alanlar için ideal çözümler sunuyor. Bu sayede yüksek tavanlara sahip odalar dahi çok kolay ve hızlı bir şekilde ısıtılabiliyor ya da soğutulabiliyor. Rota salon tipi inverter klimanın ısı saptamaları, klasik klimalara göre çok daha az olduğundan kullanıcısına daha konforlu bir ortam sağlıyor. Yeni nesil teknolojisi sayesinde sıcaklık dalgalanmalarını en aza indiren Rota klima, sabit sıcaklığı garanti ediyor. İşlevsel uzaktan kumandasıyla tek bir tuşa dokunarak da güçlü ve hızlı bir şekilde çalışmaya başlıyor. Rota salon tipi klimalar, üstün teknoloji ile geliştirilmiş fonksiyonları ile klimanızın fan devresi ve sıcaklığını uyku düzeninize göre otomatik olarak ayarlayabiliyor. Esnek montaj seçeneği ile sunulan Rota salon tipi klimalar, 2 portlu ünitelerden 5 portlu ünitelere kadar uzanan çok geniş bir ürün aralığı ile tüm uygulamaları mümkün kılıyor. 1 multi dış üniteye 5 adede kadar iç ünite bağlanabiliyor. Multi split dış üniteler ise düşük çalışma sesi ve yüksek enerji verimliliği için yenilenen kompresör ile donatılıyor. Bu sayede çevreye herhangi bir rahatsızlık vermiyor. Dış üniteler ise kompakt ve dayanıklı olacak şekilde tasarlanıyor. Böylelikle kolayca çatıya ya da terasa yerleştirilebiliyor ve dış duvara monte edilebiliyor. Otomatik yatay ve manuel dikey hava yönlendirme kanatçıkları da Rota salon tipi klima özellikleri arasında yer alıyor. Bu kanatçıklar, havayı homojen bir şekilde dağıtıyor ve konforu maksimum düzeye çıkarıyor.

Rota Kaset ve Kanal Tipi İnverter Klimalar

Rota Kaset ve Kanal Tipi İnverter Klimalar

Büyük ve geniş mekanlar için özel olarak tasarlanan Rota kaset tipi klimalar, klima çeşitleri arasında yoğun ilgi görüyor. En son teknoloji ile donatılan Rota kaset tipi klimalar, yüksek verimlilik ve konfor için 360° hava üfleme fonksiyonu sunuyor. Bu sayede her köşeye aynı miktarda hava yayarak tüm ortamı ısıtıyor ya da serinletiyor. Sadece 204 mm yüksekliğe olan Rota kaset tipi klimalar, kullanım rahatlığını da beraberinde getiriyor. Son derece güçlü çalışan inverter teknolojisi, daha kısa bir süre içerisinde üstün soğutma ve ısıtma işlemi gerçekleştiriyor. Böylece kış mevsiminin zorlu hava şartlarına karşı etkili bir performans sergiliyor. Kendi kendini temizleme işlevi sayesinde de hem uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor hem de kullanıcıyı yormuyor. Rota kaset tipi klimalarda kullanılan akıllı sensörler, ortamdaki ısıyı analiz ediyor ve istenilen sıcaklığa geldiği zaman otomatik olarak kapanıyor. Böylece enerji tasarrufu sağlıyor ve konforu en üst seviyeye taşıyor. Rota kanal tipi klimalar ise mağaza ve ofisler için uygun olacak şekilde tasarlanıyor. İç dekora sorunsuz uyum sağlayan bu modellerde sadece emme ve deşarj ızgaraları görünüyor. Kendini temizleyen filtre, tozun iç üniteye gelmesini engellerken katalizör filtre ile de zararlı gazları ve kötü kokuları ortadan kaldırıyor. Bu ileri teknoloji ile odanızdaki hava filtresi daha iyi ve sağlıklı olacak şekilde çalışıyor. Ayrıca daha temiz nefes almanızı sağlayan bu teknoloji, bakteri ve mantarların oluşumunu da önlüyor. Klima tavsiye sayfalarında da öne çıkan Rota kanal tipi klimalar, inverter fanlar ile güç tüketimini önemli ölçüde azaltıyor. Klima, kablolu kumanda teknolojisi ile de ESP değiştirebilme imkanı ve hava debisinin optimizasyonunu sağlıyor. Aynı zamanda hava emiş yönü, arkadan ya da alttan emiş şeklinde değiştirilebiliyor.

Arama Kriterleriniz

Rota
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (4)
AFS (1)
Airfel (106)
Alarko (79)
Alf (1)
Altus (57)
Ariston (11)
Arçelik (46)
Baymak (97)
Beko (16)
Bexel (1)
bird (1)
Bosch (88)
Buderus (1)
Copa (22)
Daikin (50)
Daiseku (11)
DayRelax (4)
Delonghi (4)
(112)
E.C.A (33)
Ekotec (1)
Electra (3)
Electrolux (24)
Finlux (7)
Fluo (6)
Franke (7)
fujiplus (26)
fujitherma (10)
Fujitsi (27)
Gaggenau (1)
General (16)
GREE (9)
Grundig (3)
Hisense (10)
Hitachi (57)
İhlas (1)
İndesit (3)
Kabel (28)
LG (120)
Midea (38)
Mitsubishi (73)
olefini (60)
Panasonic (21)
Profilo (3)
Raks (1)
Regal (36)
Rota (46)
Rubenis (2)
Samsung (177)
Sharp (20)
Siemens (3)
Sigma (164)
Simfer (2)
Springday (12)
Sunny (1)
Termikel (1)
Toshiba (167)
Tronic (9)
Vaillant (41)
Vessen (23)
Vestel (144)
Viessmann (87)
Windsor (6)
York (69)
Zanussi (1)
Zen (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Soğutma Kapasitesi (Btu/h)

(15)
(11)
(8)
(7)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Enerji Sınıfı

A++ (23)
A+ (8)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Klima Türü

(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL