Filtreleri Temizle
Marka
Vestel

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

BTU Değeri

Başka bir kelime deneyin

Klima Tipi

Başka bir kelime deneyin

Soğutma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı-Soğutma

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı-Isıtma

Başka bir kelime deneyin

Isıtma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Vestel Klima

için 35 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Vestel Klima

Yaz günlerinin bunaltıcı sıcaklarının önüne geçebilmek veya kış günlerinin soğuğunu engellemek için birbirinden farklı yollar mevcut. Bunların en çok tercih edilenlerinden biri ise pek tabii klimalar olarak karşınıza çıkıyor. Vestel klima kullanıcılarının yaz sıcaklarından korunması için gelişmiş bir teknoloji sağlıyor. Evinizdeki havanın derecesini, nemliliğini ve kalitesini değiştirecek olan Vestel klima modelleri ile artık kavurucu yaz sıcaklarını veya soğuk, serin havaları dert etmenize gerek yok. Tek tuşunuzla birçok opsiyon barındıran bu cihazlar ile birlikte evinizde kaliteli vakit geçirebilir ve hava koşullarının aktiviteleriniz için sizi engellemesinin önüne geçebilirsiniz. Konforun her zaman ön planda olduğu iç mekanlardaki bu tür olumsuzların önüne geçebilmeniz yaşam koşullarınızı pozitif yönde etkileyecek, iyileştirecektir. Birbirinden farklı çeşitleri ile birlikte her alana adapte edebileceğiniz bu cihazlar birçok farklı kullanım da sağlıyor. İster iş yeriniz ister eviniz, isterseniz de müşterilerinizin memnuniyetini sağlamanız gereken restoran gibi mekanlarınız. Her alanda bu klimaları kullanarak kaliteli hava akımı sağlayabilir ve serinliği üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Sadece soğutma değil aynı zamanda ısıtma fonksiyonu da bulunduran bu cihazlar sayesinde her mevsimi en uygun koşullarda geçirebilir ve iç alanların konforunu sağlayabilirsiniz. İster bireysel kullanımda, isterseniz de toplu kullanımda birçok fayda sağlayacak olan ve iş yeri alanlarında verimliliği yüksek oranda yükselten bu klimalar ile yılın dört mevsimi ideal bir ortamda aktivitelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vestel Klima ile Inverter Teknoloji

Vestel Klima ile Inverter Teknoloji

Vestel klima çeşitleri birçok türde karşınıza çıkabiliyor. Evinizde ya da kullanmak istediğiniz diğer alanlarda opsiyonel olarak özelliklerine göre sınıflandırılan bu klimalar ile sizlere en uygununu seçerek maksimum verimlilik sağlayabilirsiniz. Alana göre seçtiğiniz klimaların bu şekilde amacına hizmet etmesini sağlayabilir ve rahat bir alan oluşumu sağlayabilirsiniz. Klimaların enerji kullanımına göre tercihinizi gerçekleştirebilirsiniz. Modelden modele farklılık gösteren enerji harcama miktarı istediğiniz ısıtma ya da soğutma durumuna göre şekillenir. Vestel klima fiyatları da bu doğrultuda çeşitlenebilir. Seçeceğiniz klimayı kullanacağınız alanı belirlemek klima seçimine başlarken karar vermeniz gereken ilk adımdır. Bu işlemden sonra büyük oranda seçiminiz şekillenir. Her klimanın kullanıldığı alan ve kullanıldığı amaç farklılık gösterebilir. Ya da kullanıldığı alandan ziyade direkt olarak harcadığı enerji miktarına göre de bunun seçimi yapılabilir. Salon tipi ve duvar tipi gibi modellerde bulunan klimalar üstün tasarrufları ile birlikte cebinize de dost olarak. Son teknoloji Vestel inverter klima modelleri ile birlikte ister salonunuzda konumunu değiştirebileceğiniz salon tipi klimalar edinin, isterseniz de duvarınıza sabitleyebileceğiniz duvar tipi inverter klimaları tercih edebilirsiniz. Çevre dostu klimalar ile birlikte hem doğaya verilen zararı engelleyin hem de cüzdanınızda tasarruf ederek ev ekonominize katkıda bulunun. İçerisinde zararlı gaz bulundurmayan inverter klimalar sayesinde ozon tabakasına verilen zararı durdurabilir ve Vestel’in çevreci modelleri ile birlikte kaliteli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Bulundurduğu birçok mod ile birlikte her ortama karşı uygun bir ortam oluşturabilirsiniz. Sıcak yaz günlerinde dışarıda oldukça zor koşullarla karşılaşabilirsiniz. Bunun için dışarı çıkmayı tercih etmediğiniz günlerde evinizde vakit geçirirken de aynı sıcaklık hissiyatını yaşamamak için klima tercih edebilirsiniz. Aksi takdirde içerideki hava ve dışarıdaki hava koşullarının herhangi bir farkı olmayacaktır. Yaz koşullarını iyileştirmek adına bu klimaları tercih edebilir ve anında bir serinleme hissiyatı sağlayabilirsiniz. Sadece yaz mevsiminde değil, kış mevsiminde de tam aksi olarak ısıtma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Soğuk kış günlerinde sizleri ısıtacak olan modlar ile birlikte her mevsim konforu sağlayabilir ve tasarruflu modellerle birlikte aynı zamanda kolayca maksimum verimlilik elde edebilirsiniz.

Vestel Klima ile Kullanışlı Modlar

Vestel Klima ile Kullanışlı Modlar

Günümüzde klimaların çalışma mekanizmaları oldukça gelişmiş durumda. Aç ve kapa komutlarının haricinde birçok da mod teknolojisi bulunuyor. Bulunduğunuz koşullara istinaden bu modları klimanızın kumandası aracılığı ile kontrol ederek aktif veya pasif konuma getirebilirsiniz. Vestel klima modları birçok farklı opsiyon sunuyor ve kullanıcıların, sizlerin her türlü senaryosuna uyum sağlayabiliyor. Klimanızı kullanırken sağladığı güç ne olursa olsun çeşitli modlarla birlikte bu gücü daha düşük bir seviyede tutabilirsiniz. Bunun için ise Eco Mod’u tercih edebilirsiniz. Eco mod sayesinde normal seviyede bulunan cihaz gücünü daha aşağı çekerek hemen hemen ayrı verimlilikte bir ısıtma veya soğutma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda cebinize de iyi gelecek olan bu mod siz kullanıcıların tasarrufuna yönelik olarak tasarlandı. Ekonomik olarak tasarrufun yanı sıra çevresel tüketim kaynakları konusunda da tasarruf sağlarsınız. Harcadığınız daha az kaynakla doğaya katkıda bulunursunuz. Aynı zamanda klima modellerinde bulunan turbo mod da alışılagelmiş durumların dışındaki senaryolarda sizlerin yardımcısı oluyor. Artık klimanızın ortamı soğutması veya ısıtması, ortama adapte olması için uzun süreli beklemeye son verebilirsiniz. Turbo mod sayesinde ani bir serinleme veya ısınma ihtiyacı duyduğunuzda bu ihtiyacı çok kısa sürede karşılayabilirsiniz. Sıcaktan bunaldığınız yaz günlerine ilaç gibi gelecek olan bu özellik aynı zamanda soğuk kış günlerinde de en büyük yardımcılarınızdan oluyor. Klimanızın fanlarının normal seviyesinden daha hızlı çalışması üzerine bu ani serinleme veya ısıtma ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Sıcak havalar çoğu zaman, özellikle yaz aylarında nem sorununu da beraberinde getirebiliyor. Nem sorunu yaşanan ortamda aynı zamanda havanın, ortamın kalitesi düşüş yaşıyor. Klimalarınızın nem alma fonksiyonu ile birlikte bu durumun da önüne geçebilirsiniz. Yaz günlerinde sıcaklıktan ziyade sizleri daha çok etkileyen nem sorununu bu fonksiyon ile birlikte ortadan kaldırabilir ve oldukça temiz bir atmosfer yaratabilirsiniz. Alanınızın soğutma işlemini bu sayede daha sağlıklı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu gibi birçok mod sayesinde hayatınız kolaylaşacak ve klima kavramına Vestel ile yeni bir boyut gelecek. Siz de sıcak havaların etkisi altında kalmamak için hemen ortamınıza uygun klima seçeneklerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Vestel Klima Salon Tipi Modeller

Vestel Klima Salon Tipi Modeller

Klimalar model olarak aralarında ayrışabiliyorlar. Modelden modele kullanım alanlarında da farklılık görülüyor. Vestel klima salon tipi modeller bu çeşitlerden biri olarak karşınıza çıkıyor. Salon tipi klimalar boyut olarak genel hali itibari ile bir buzdolabı ebadını andırıyor. Soğutma veya ısıtma kapasitesine göre genel olarak geniş alanlarda kullanımını sağlayabileceğiniz bu klimaların kullanım alanları da oldukça çeşitli. Birçok insanın bir arada bulunduğu ve bir noktadan sonra mutlaka serinleme ihtiyacı duyulacak olan düğün salonlarında bu tip klimaları kullanabilir ve salona gelen misafirlerin kaliteli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda havanın transferi ile birlikte daha sağlıklı bir ortam yaratabilirsiniz. Bu tip modellerin kullanımı alışveriş merkezi gibi alanlarda da sık olarak görülüyor. Bunun dışında hastaneler, sinemalar, restoranlar ve benzeri birçok kişinin aynı anda aynı yerde bulunduğu ve hava koşullarının kaliteli duruma getirilmesini gerektiren alanlarda da bu tip modellerin kullanımını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde bu alanlarda bulunan kişilerin zamanlarını kaliteli hava koşulları ve istenilen serinlik altında geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Bu tip modellerin geniş alanlarda tercih edilmesinin sebeplerinden biri de sağladığı güçlü hava akışıdır. Ebadı ve ünitesi sayesinde gerçekleştirdiği bu güçlü hava akışı sayesinde bulunduğu geniş alanın tümüne etkili bir şekilde serinlik veya ısıtma sağlar. Aynı zamanda bu klimaların çeşitli ayarları mevcuttur. Sizlerin seçimine göre istediğiniz bir saatte çalışmaya başlayıp aynı şekilde belirlediğiniz saatte çalışmasını durdurabilir. Aynı zamanda sağladığı sessiz çalışma koşulları sayesinde bulunduğu alandaki kimseyi rahatsız etmeyerek işlemini gerçekleştirir. Herhangi bir elektrik kesintisi durumunda elektrikler tekrar kullanıma açıldığında bu klimaların ayarlarını tekrar düzenlemeniz gerekmez. Bir önceki ayarlarında çalışmayı sürdüren cihazınız sizlere bu noktada kolaylık sağlar. Aynı zamanda uyku modu ile birlikte sizin uyku koşullarınıza göre klimanız kendini ayarlar. Sizleri rahatsız etmeyecek bir akımda sıcaklığı ortama verir; duruma göre serinlemenizi veya ısınmanızı sağlar. Kullanımını uzun süre sağlamadığınız klimanız altı saat sonrasında çalışmayı durdurarak kendini uyku moduna alır. Bu sayede de tasarruf gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Vestel klimalar her alanda sizlerin sağlığını ve cebini düşünüyor.

Vestel Klima Duvar Tipi Modelleri

Vestel Klima Duvar Tipi Modelleri

Ev ortamında veya ofis ortamında tercih edilen modellerden bir diğeri ise duvar tipi klima modelleri olarak karşınıza çıkıyor. Vestel salon tipi klima modellerinin beraberinde getirdiği yüksek güçteki hava akımı gibi özellikleri gerektirmeyen alanlarda duvar klima modellerinin kullanımını sağlayabilirsiniz. Eğer cihazınızın tabanda bulunmasını ve alanınızın kullanımını etkilememesini istiyorsanız asma olmayan, güvenliğini sağladığınız alanlarda bu modelleri tercih edebilirsiniz. Inverter özellikleri ile karşınıza çıkan bu cihazlar sizlere seri bir şekilde serinleme veya ısınma imkanı verir. Aynı zamanda da odanızın sıcaklığını belirlediğiniz seviyede stabil tutabilmeniz için oldukça ideal bir teknolojidir. Inverter sistemle birlikte ısıtma ve soğutma işlemlerini daha sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilir ve aynı zamanda da harcadığı düşük enerji ile birlikte faturanızda da tasarruf gerçekleştirebilirsiniz. Bulundurduğu R410A gaz ile birlikte çevreci bir kullanım sağlayabilirsiniz. Soğutucu akışkan gaz olan R410A sayesinde çevreye herhangi bir zarar vermez ve klimanızı verimli şekilde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bu ev ve ofis modeller bulunduğu ortama büyük ölçüde estetik bir görünüm kazandıracak. Beyaz, gri ve benzeri renk seçenekleri ile ortamın dekorasyonuna uygun olarak seçimlerde bulunabilirsiniz. Uzaktan kontrol etmenize yardımcı olacak olan kumandanın özellikleri de ışığın mevcut olmadığı durumlarda sizlerin yardımına koşuyor. Kolayca ayarlamalarınızı yapmanıza olanak tanıyan bu kumandanın üzerindeki tuş kombinasyonları sizlere kolaylık sağlıyor. Klimanız soğutma modunda iken mavi LED ve ısıtma modunda iken kırmızı LED ile kaplanmış olan tuşlar gece görüşünde sizlere yardımcı oluyor. Bu sayede hem estetik bir görüntü, hem de kullanım kolaylığı elde edebilmenize olanak sağlıyor. Uyku esnasında ultra sessiz modunu ayarlayarak uykunuzun bölünmesini engelleyebilirsiniz. Aynı zamanda cihazınız zaten sessiz bir şekilde çalışıyor. Sizlerin günlük aktivitelerini engellemeyecek şekilde sahip olduğu güç ile birlikte sizleri ısıtmaya veya serinletmeye odaklı bu cihazların birbirinden farklı kullanıcı dostu özellikleri mevcut. O an cihazınızın hangi derecede veya hangi modda çalıştığı ile ilgili bilgiyi ise cihaz içindeki LED gösterge panelinden takip edebilirsiniz. Kumanda kontrolünü de burayı baz alarak kolay bir şekilde ve hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Vestel Klima ve Klima Seçimi

Vestel Klima ve Klima Seçimi

Klima seçiminde birçok unsuru gözetmek gerekiyor. Her alanın cihazda gerektirdiği özellik farklı. Ev ve ofislerinizde duvar tipi tercih edebilecekken daha geniş alanlarda salon tipini seçmeniz sizlere fayda sağlayacaktır. Duvar tipi normal boyuttaki oda ve ofislere verimli bir kullanım sağlar. Salon tipi ise barındırdığı ekstra güç ve akış hızı sayesinde düğün salonu, sinema, alışveriş merkezi gibi alanların soğutma veya ısıtma işlemlerini kolayca ve homojen bir şekilde gerçekleştirme kapasitesine sahiptir. Bu durumları göz önünde bulundurarak seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda alanın fiziksel özellikleri de bu seçimde büyük önem taşır. Apartman dairesinde oturuyorsanız bu dairenin cephesine göre seçim farklılık gösterebilir. Güney cephede gün içerisinde daha fazla güneş ışığı alan daireniz diğer cephelerde gün içerisinde gerekli sıcaklığı almayabilir. Gün içerisinde sıcaklık seviyesini yükselten güney cephelerde daha güçlü modeller tercih edilebilir. Bunun yanı sıra pencere sayısı gibi etkenler de önemlidir. Pencerelerden içeri giren güneş ışığı sayesinde sıcaklık seviyesi yükselebilir veya aksi durumda alçalabilir. Duvar bulunan alanlarda ısı yalıtımı olması nedeniyle güneş ışığının beraberinde getirdiği sıcaklığı önler. Oda içerisinde kullandığınız aydınlatmalar ise bir diğer etken. Işık da odaya kendi çapında bir sıcaklık yayar. Aynı zamanda aydınlatma cihazlarının yanı sıra televizyon, buzdolabı gibi diğer ısı yayan cihazların varlığı da bu duruma etki etmektedir. Özellikle birçok bilgisayarın ve elektronik sistemin bir arada bulunduğu iş yerleri, ofislerde daha yüksek güçte bir cihaz sisteminin kullanılması doğru olur. Oda içerisinde ortalama olarak bulunan kişi sayısı da büyük önem taşır. Buna göre verilen kararlarda ortamın havası sağlıklı olur ve ısı her yere homojen olarak dağılım gösterebilir. Bu etkenler göz önünde bulundurulduğu takdirde uzun ömürlü ve verimli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Sizlere uygun enerjideki cihaz ile birlikte istediğiniz ölçüde tasarruf sağlayabilirsiniz. Klimanıza karar verme aşamasında sayfamız aracılığı ile Vestel klima yorumları incelenebilir ve kullanıcı tecrübelerinden bu şekilde faydalanabilirsiniz. Siz de edindiğiniz klimanız sayesinde her mevsimi optimum derecede geçirebilir ve sıcaklık dalgalanmaları yaşamadan yaz kış demeden mevsimlerin keyfine varabilirsiniz.

Vestel Klima BTU Değerleri

Vestel Klima BTU Değerleri

Vestel klimalarda seçim aşamasında en önemli olan aşamalardan biri BTU hesaplamasıdır. BTU değerlerine göre klimalar genel olarak sınıflandırılır. Bu değeri hesaplarken ise birçok farklı etken göz önünde bulundurulur. Ülke içerisinde yaşadığınız bölge ve buranın iklim koşulları bile seçiminizi büyük ölçüde etkileyebilir. Bunun dışında bulunduğunuz alanın fiziki şartları da hesaplama işlemine katılır. Odada, mekanda kaç kişinin bulunacağı gibi sosyal durumlar da etki konumundadır. Bulunduğunuz odanın büyüklüğüne göre BTU değerleri de farklılık gösterir. BTU değerleri klimanızın ne kadar güçte bulunduğunuz ortama etki edeceğinin göstergesidir. Ortalama 10 veya 18 metrekarelik bir alanda Vestel 9000 BTU klima kullanabilirsiniz. Bu BTU değerleri 45000 değerine kadar yükseliş gösterebilir. Tamamen bulunduğunuz alanın büyüklüğü ve diğer fiziki koşullara bağlıdır. Salon tipi klimalar düğün salonu ve benzeri daha geniş alanlarda kullanımı sağlandığı için BTU değerleri 60000’e kadar yükseliş gösterebilir. Klimanızın enerji maliyeti BTU değeri arttıkça artış gösterir. Bu yüzden enerjiyi boşa harcamamak adına veya gerekli enerjiyi sağlayamamak gibi durumlarda bu seçimler oldukça fazla önem taşır. Salon tipi, duvar tipinin yanı sıra sizlere bu konuda tasarruf sağlayacak modellerden bir diğeri ise Vestel mobil klima olarak karşınıza çıkıyor. Mobil klima ile evinizde veya ofisinizde her odada ısıtma, soğutma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Tekerleri sayesinde her alana kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda bu modellerde kurulum konusunda da bir zorluk yaşamaz veya desteğe ihtiyaç duymazsınız. 9000 BTU değeri ile ortalama başlangıç gösteren Vestel klima 12000 BTU değerine kadar ortalama olarak sizlere destek sunuyor. Hemen hemen duvar tipi klimalar ile BTU konusunda benzerlik gösteren mobil klimalar sizlere her alanda tasarruf sağlıyor ve de ergonomik tasarımı ile birlikte evinizin, iş yerinizin bütün alanlarında kullanımını sağlamanıza olanak tanıyor. Mobil modellerin yanı sıra ortalama 12000 ve 48000 BTU arasında enerji desteği veren kaset tipi modelleri işletmelerinizde kullanabilirsiniz. Tavanda gizli olarak barındırabileceğiniz bu modellerle aynı zamanda işletmenizde alandan büyük ölçüde tasarruf edeceksiniz.