Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Klima

için 147 sonuç bulundu.

Mitsubishi Klima

Soğutma çevrimi olarak kullanılan klimalar, bir ortamdan ısı çekerek yani o ortamın sıcaklığını azaltarak havayı tazelemek amacıyla geliştirilmiş bir sistemdir. Ortamdaki fazla nemi alır ve taze hava sağlar. Özel olarak geliştirilmiş mekanizmalar ile kullanıcılarının karşısına çıkan bu ürünler insanların bulunduğu çevredeki veya ortamdaki sıcaklığı ayarlayabiliyor. Bulunduğunuz ortamın konforunu arttırmak için kullanabileceğiniz Mitsubishi klima, kullanıcılarının rahat ettiği ortamı oluşturmak için geliştirilmiştir. Sıcaklık ve nem ayarı sağlayabilen bu cihazlar, aşırı nemin ve aşırı sıcaklığın giderilmesini sağlar. Klimalandırma ve iklimlendirme işlemleri yapan ürünlerde belirli bir çalışma mekanizması bulunuyor. Belirlenmiş bir basınç altında, sıvı halde bulunan soğutucu akışkanlar, sıcaklıkla buharlaşıyor ve buhar halden yeniden sıvıya dönüştürülüyor. Termodinamiğin ikinci kanunu ile çalışma gösteren bu aygıtlar, özellikle sıcaklıkların ve nemin yükseldiği ortamlarda sıklıkla ihtiyaç duyuluyor. Rahat ve verimli bir yaşam biçimi benimsemek isteyenler için ideal olan klimalar, özellikle kapalı ortamlarda kullanılıyor. Ortamın havasını soğutuyor ve neminin alınmasını sağlıyor. İsteğe bağlı olarak cihazlar, tozların ve partiküllerin de filtrelenmesine yardımcı oluyor. Evlerinizde ve iş yerlerinizde kullanım için ideal olan Mitsubishi klima kumandası ile kolayca kontrol edilebilir özellikten oluşuyor. İstediğiniz gibi sıcaklığı ayarlayabilir ve diğer özelliklerden faydalanabilirsiniz. Hayatınıza prestij kazandıracak olan ürünler, sıcaklığın yüksek olduğu şehirlerde ve ortamlarda tercih ediliyor. Aynı zamanda temiz bir hava solumanıza da yardımcı oluyor.

İleri Teknolojiyle Geliştirilen Mitsubishi Klima

İleri Teknolojiyle Geliştirilen Mitsubishi Klima

Birbirinden farklı model ve tasarımlardan oluşan klimalar, soğutma ve ısıtma işlemleri yapıyor. Hayatınızı daha konforlu bir hale getirebilmek için tasarlanmış olan bu cihazlar, bunun yanı sıra ortamdaki havada bulunan tozların ve partiküllerin de temizlenmesini sağlıyor. Hem ofislerinizde hem de evlerinizde kullanabileceğiniz ürünler, tüm kapalı alanlarda kullanım için idealdir. Klimalar, lüksten ziyade bir ihtiyaç olarak kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Gelişen teknolojiyle birlikte cihazlar hem enerji tasarrufu sağlıyor hem de maksimum performans sağlayarak kullanıcılarını etkiliyor. Mitsubishi klima modelleri, çeşitli ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerdir. Ekonomik yapısı ile enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olan bu ürünler, sessiz bir şekilde çalışma özelliği gösteriyor. Böylece sessiz sedasız klimanızı çalıştırarak bulunduğunuz ortamın iklimlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Elektrik harcamalarınızı yüksek oranda azaltan bu ürünlerde bakım maliyetleri de oldukça uygundur. Az enerji tüketen ve kaliteli hava elde etmenizi sağlayan cihazlar, teneffüs ettiğiniz havanın kötü kokularını ortadan kaldırır ve temizlenmesini sağlar. Etkileyici özellikleri ile kullanıcılarını memnun bırakan klima, pek çok avantajlı seçenekler ile karşınıza çıkıyor. Cihazlarda uygulanan elektrostatik ve karbon filtrelemeleri ortamdaki havanın kalitesini yükseltmeye yardımcı oluyor. Antifungus kaplaması sayesinde sterilizasyon sağlayan klimalar, uzaktan kumanda sistemi ile kontrol edilebilir özellikten oluşuyor. Hissetme moduna aldığınızca cihaz, ısısını sizlerin ısı ihtiyacına uygun olacak şekilde ayarlamaktadır. Dengelenmiş bir ısı derecesi sunan ürünler, egzost özelliği ile ortamdaki kötü kokuların ve sigara dumanı gibi isli yapıların giderilmesini sağlar. Zararlı kokuların tamamının yok edilmesini sağlayan cihazlar, isteğe bağlı olarak taze hava sunabiliyor. Mitsubishi klima filtresi, ortamdaki kötü kokuların tamamen giderilmesini sağlayarak sizlere taze oksijen sunuyor. Bu klimalar ile birlikte nefes almanız daha kolay hale geliyor. Sunduğu avantajlı özellikler sayesinde bir adım öne çıkan klimalar, özellikle yaz aylarında kullanıcılarının yardımına koşuyor. Bir ihtiyaç olarak kullanılan cihazlar, ortam iklimlendirilmesini sağlamanın yanı sıra ısıtma ve soğutma seçeneklerini kullanıcılarına sunuyor. İsterseniz soğuk havanın kırılmasını sağlamak için ısıtma ayarını açabilir veya sıcağın bunaltıcı etkisinden kurtulabilmek için soğutma modunu kullanabilirsiniz.

Hava Sirkülasyonu Sağlayan Mitsubishi Klima

Hava Sirkülasyonu Sağlayan Mitsubishi Klima

İsterseniz duvarda isterseniz ayakta kullanabileceğiniz klima modelleri, hem ısıtma hem de soğutma seçenekleri ile kullanıcılarının karşısına geçiyor. Geniş bir kullanım alanına sahip olan ürünler evlerde, AVM’lerde, ofislerde ve daha pek çok işletmede kullanılabiliyor. Yoğun mekanlarda daha çok Mitsubishi salon tipi klima modelleri tercih edilirken ofis ve konutlarda ise duvar tipi modeller kullanılıyor. İnsan sirkülasyonunun fazla olduğu yerlerde kullanılan salon tipi klimalar, yüksek hızlı çalışma mekanizmaları ile ön plana çıkıyor. Ek olarak ısıtıcı takviyesine de sahip olan cihazlar, dış ortamlarda dahi kullanılabiliyor. Ortam iklimlendirilmesinde önemli bir rol üstlenen klima, düşük dış ortam sıcaklıklarında sizleri ısıtabiliyor. Bunun yanı sıra sıcaktan bunaldığınız dakikalarda ortamdaki nemi çekerek sizlere soğuk hava üflüyor. Pek çok avantajlı özellik ile kullanıcı karşısına geçen ürünler sessiz çalışabilen yapısı ile dikkat çekiyor. Konforlu bir kullanım alanı oluşturan cihaz, homojen olarak havanın ve sıcaklığın dağılmasını sağlar. Yaz aylarında yaşanan yüksek sıcaklık artışlarına karşı adeta bir silah gibi klimalarınızı kullanabilirsiniz. Hava sirkülasyonunu istediğiniz derecede sağlayan cihazlar, ortamı hangi derecede istiyorsanız o dereceye getirebiliyor. Sıcaklık dengesini kurabilen ürünler, salt olarak soğutma işlemleri yapmıyor. Hava sıcaklığının eşitlenmesinde önemli bir role sahip olan klima, genel olarak kapalı mekanlarda soğutma işlemlerinde kullanılıyor. Böylece istediğiniz ortam sıcaklığını yakalayabilir ve bu sıcaklığı istediğiniz süre zarfı boyunca sabit tutabilirsiniz. Ortamdaki kötü kokuların giderilmesini ve buna ek olarak nemliliğin azaltılmasını sağlayan cihazlar, fonksiyonel yapısı ile dikkat çekiyor. Yaz aylarında kurtarıcı görevi gören klimalar, kış aylarında soğuğun çarpıcı etkisinden korunmanızı sağlar. Bir klimadan beklediğinizden çok daha fazlasını sunan Mitsubishi klima yorumları da ürünün ne kadar işlevsel olduğuna dikkat çekiyor. Uzun yıllar boyu kullanıma elverişli olan ürünler, sizleri yarı yolda bırakmadan hava eşitlemesi ihtiyacınızı karşılıyor. Cihazlar ile birlikte ister soğutma ister havalandırma veya ister ısıtma ayarını seçin, ortam havasını dengeleyebilirsiniz. Klimatizasyon sağlayan cihazlar, ortamdaki havadan daha yüksek derece verim alabilmeniz için geliştirilmiştir. Hayatınıza konfor ve rahatlık kazandıran klimalar, birçok avantajlı özelliği ile ön plana çıkıyor.

Yüksek Performans Sunan Mitsubishi Klima

Yüksek Performans Sunan Mitsubishi Klima

Ortamdaki havanın temizlenmesini ve tazelenmesini sağlayan klimalar, hayatınızdaki konfor seviyesini en üstlere taşıyor. Birbirinden farklı modeller ve tasarımlar ile kullanıcılarının karşısına geçen ürünler, yüksek oranda klimatizasyon sağlıyor. Ortamdaki havanın değişmesini sağlayan cihazlar, özellikle yaz aylarında kurtarıcınız haline geliyor. Kış aylarında ise ısıtma sistemleri olarak kullanabileceğiniz klima, soğuktan korunmanıza yardımcı olur. Bir klimadan daha fazlasını sizlere sunan marka, kullanıcılarına rahatlık kazandırıyor. Ortamdaki kötü kokuların dışarıya atılmasını sağlayan cihaz, ionizer özelliğine sahiptir. Rahat nefes alabilmeniz için geliştirilmiş olan özellik, astım rahatsızlığı gibi nefes alma güçlüğü çekenler için oldukça idealdir. Sağlık koşullarınıza ideal olarak ısıtma ve soğutma seçeneklerini kullanabilirsiniz. Mitsubishi inverter klima, ortamdaki havanın nemini alarak sizlere uygun konfor şartları oluşturur. Otomatik olarak sıcaklık kontrolü sağlayan cihazlar, ortam sıcaklığını ölçer. Arzu ettiğini derece elde edilene kadar çalışmaya devam eder ve dış ortamdaki hava sıcaklığına rağmen iç ortamdaki sıcaklığın sabit kalmasını sağlar. Otomatik ve mekanik hava yönlendirmesi sağlayan kanatçıklara sahip cihazlar, sağa sola veya aşağı yukarı olarak havanın homojen dağılmasını sağlar. Böylece klimadan kaynaklı olarak gerçekleşen rahatsızlıklar önlenir. Mikroişlemci kontrolüyle çalışan ürünler, FUZZY konumundayken kullanıcı alışkanlıklarını benimsiyor. Böylece her zaman yaptığınız sıcaklık ayarını ve fan hızının seçimini kaydederek açtığınızda hafızasından otomatik olarak yapabiliyor. Antibakteriyel filtreler, kullanıcılarına temiz bir hava sahası sunuyor. Bu filtreleri istediğiniz gibi hiçbir zorluk yaşamadan çıkarabilir ve yıkayabilirsiniz. Ardından kurumasını bekledikten sonra tekrar filtreyi yerine takabilirsiniz. Kolay bir şekilde kullanabilir ve temizlenebilir olan cihazlar, uyku modu ile kullanıcılarına rahatlık sağlıyor. SLEEP modundayken uyku için ihtiyacınız olan ideal konfor şartları oluşturulur. Ortam ısısı otomatik olarak 7 saate kadar kontrollü bir şekilde azaltılır ve arttırılır. Ortamın sıcaklık değerini de klima kumandanız üzerinden kolayca takip edebilirsiniz. Mitsubishi klima sıcaklık ayarı, kumanda üzerindeki oklar sayesinde kolayca yapılabilir. Otomatik olarak belirleyeceğiniz ayarlar ile klimanızla ortamınızın iklimlendirilmesini sağlayarak temiz ve sağlıklı bir havaya sahip olabilirsiniz. Hem yaz aylarında hem de kış aylarında istediğiniz sıcaklık değerine kolayca erişebilirsiniz.

Yüksek Enerji Tasarrufu Sunan Mitsubishi Klima

Yüksek Enerji Tasarrufu Sunan Mitsubishi Klima

A+, A++ ve A+++ olarak enerji sınıfı dağılımı gösteren klima modelleri, gelişmiş soğutma ve ısıtma kapasitelerine sahiptir. Enerji verimliliği ile kullanıcılarını etkileyen cihazlar, dış ortam sıcaklığı değiştikçe performansını değiştirir. Verim oranı arttıkça elektrik tüketim miktarıysa minimuma düşer. Mitsubishi klima 18000, kapasitesi artırılmış olan ısı değiştiricisine sahiptir. Yüksek verimlilik sağlayan DC motor, enerji tasarrufu sağlamanın yanı sıra performansınızı da yükseltir. Cihazın çalışmaya başladığı ilk dakikadan itibaren kompresör, değişken çıkış güçleri gösteriyor. Hızlı bir şekilde soğutma veya ısıtma yapabilen, bunun yanı sıra istediğiniz sıcaklığa da kolaylıkla ulaştırabilen cihazlar kullanıcılarına rahatlık sağlıyor. Cihazda yer alan çift devirli sisteme sahip DC kompresör, yeni geliştirilmiş yapısı ile karşınıza çıkıyor. Yüksek performans sunan yapısı ile kullanıcılarını etkileyen bu ürünler, düşük hızdan yüksek hıza geçerken oldukça verimli bir çalışma gerçekleştiriyor. Geniş aralıktaki sıcaklık değerlerinin arasındaki geçişler oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. Marka, ürettiği klimalarda güçlü Neodymium motoru sizlere sunuyor. Düşük titreşim ve düşük ses seviyesi sunan cihazlar, gün boyu çalışsa bile verimliliğini hiç kaybetmiyor. Yeni geliştirilen klimalarda yer alan vektör kontrolü teknolojisi cihaza enerji tasarrufu kazandırıyor. Düşük hız ve yüksek hız arasındaki geçişleri daha rahat bir şekilde gerçekleştirmenize imkan tanıyan ürünlerde sorunsuz sinüs voltaj dalgası formuna rahatça erişilebiliyor. Çevreye duyarlı bir yapıya sahip olan klimalar hem kış hem de yaz aylarında sizlere ısıtma ve soğutma teknolojisini sunuyor. Özel olarak geliştirilen tasarım ve mühendislik ile enerji tasarrufunu en üst seviyeye çıkartıyor ve çevre korumasına katkıda bulunuyor. Üzerinde çeşitli iyileştirmeler yapılan Mitsubishi klima 12000, kurşun içermeyen lehim ile dikkat çekiyor. Zararlı çeşitli maddelerin doğaya salınımını engelleyen bu lehimler, pratik uygulamalar ile geliştiriliyor. Güvenliğinizi riske atmayacak şekilde tasarlanan ve kurşun içermeyen yüksek kalitedeki devre kartlarından üretilen cihazlar, doğa dostu yapısı ile bir adım öne çıkıyor.

Kolay Kullanım Mekanizması ile Mitsubishi Klima

Kolay Kullanım Mekanizması ile Mitsubishi Klima

Birbirinden farklı model ve tasarımlar ile kullanıcılarının karşısına geçen klimalar, pek çok avantajlı özelliği ile dikkat çekiyor. Doğa dostu yapısı ve çevre bilinci ile geliştirilen özellikleri ile kullanıcılarını memnun bırakıyor. Ozon tabakasını inceltme katsayısı 0 olan gazlar kullanılarak geliştirilen klimalar, 3D otomatik kıvrımlardan oluşuyor. Tek tuş ile programlanabilen ürünler dikey ve yatay olarak hava kıvrımlarını sizlere sunuyor. 3 farklı motor ve 3 farklı hava akımı kontrolü yapabilen cihazlar, eşit ve sessiz bir hava akımını sizlerle buluşturuyor. Odanın her köşesine homojen olarak hava dağılımı sağlayan bu ürünler, ekonomik çalışma özelliği gösteriyor. Enerji kaybını en aza indirgeyen cihazlar, otomatik olarak hava akım hacmi sağlar. Hava akım yönünü kontrol edebilir ve tüm odada konforlu bir şekilde hava akışı sağlayabilirsiniz. Soğutma modundayken soğutulan hava direkt olarak odadaki kişileri hedeflemez, tavana doğru yönlendirilir. Böylece odada yer alan kişiler serin bir esintiyi üzerinde hisseder. Uzun mesafeli olarak sessiz bir şekilde hava akışı sağlayan Mitsubishi klima 24000, hava kanallarında yer alan özel tasarım sayesinde ideal bir hava dolaşımını sizlere sağlar. Jet motorları ve geliştirilmiş pervane kanalları ile akışkan dinamiği eşit olarak sağlanır. Fanda gerçekleşen akım, minimum güç tüketimiyle birlikte çok miktardaki havayı sessiz olarak uzun mesafelerle üflemektedir. Böylece ortamın konfor kalitesi artar ve temiz bir hava akışı gerçekleşir. İleri teknoloji ile desteklenen klimalar, odada kimse olmadığı zaman çalışmayı durduran bir özelliğe sahiptir. Bir saatlik boşluk ardından kendini bekleme moduna alır. Odada tekrar hareketlenme durumu olduğunda ise açık konumuna gelir. 12 saatlik aktivite özelliğine sahip olan cihazlar, bu saat diliminin arkasından kapalı konuma otomatik olarak getirilir. Sağladığı özellikler ve konforlu ortam sayesinde etkileyicilik sunan Mitsubishi klima fiyatları, ürünün teknik özelliklerine bağlı olarak değişim göstermektedir. Fiyat ve performans açısından değerlendirildiğinde kullanıcılarını etkileyen cihazlar, uzun yıllar boyu kaliteli havalandırma sağlayarak kullanıcılarını memnun bırakır.

Kendi Kendini Temizleyen Mitsubishi Klima

Kendi Kendini Temizleyen Mitsubishi Klima

Ürünlerin iç kısmında yer alan ünite, kendi kendini temizleyebilme işlevi ile ön plana çıkıyor. Normal olarak çalışmanın hemen ardından bu özellik devreye giriyor ve 2 saatlik temizleme işlemi başlıyor. Bu özellik, kullanıcılar tarafından aktive edilebilmektedir. Küf oluşumunu engelleyen fonksiyon aynı zamanda hava kalitesinin de arttırılmasında da önemli bir rol oynuyor. Sağdan ve soldan gelen havalar, ayrı şekilde manuel olarak kontrol edilebilme özelliğine sahiptir. İstediğiniz gibi 8 farklı hava akımı şeklini tercih edebilirsiniz. Cihazda yer alan Eco çalışma modu, kızıl ötesi sensörü ile insan hareketlerini algılar. Böylece soğutma ve ısıtma koşulları buna göre ayarlanır. Düşük aktivitenin tespit edilmesiyle birlikte enerji tasarruf modu açık hale getirilir. Mitsubishi klima 9000, hiç hareket tespit etmediği durumda gücü otomatik olarak düşürür. Montaj konumlandırma seçeneği ile klimanızı istediğiniz yere kurabilir ve odanızın yapısına uygun olacak şekilde hava akım yönlerini belirleyebilirsiniz. Yıkanabilir bir koku filtresine sahip olan cihazlar, kötü kokuya sebep olan moleküllerin kokusunun giderilmesini sağlar. Böylece havanın temiz kalmasına yardımcı olur. Bu filtreyi suyla yıkayabilir ve güneş altında kuruttuktan sonra tekrar kullanmaya devam edebilirsiniz. Geri dönüşümlü olarak fotokatalitik koku filtresini sürekli olarak cihazınıza takabilirsiniz. Alerjen filtresi ile ön plana çıkan ürünler, enzim ve üre alerjenlerini etkisiz hale getiriyor. Bakteri, mantar ve benzeri bileşenlerin yok edilmesini sağlayarak sizlere sağlıklı bir ortam sunuyor. Tüm bakterilerin, virüslerine ve küflerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Bunun sayesinde odanızdaki hava akışı her zaman taze ve temiz kalır. Polenlerin, ev tozunun ve kedi tüylerinin çekilmesini ve filtrelenmesini sağlayan klimalarda alerjen düğmesine basarak bu sistemi etkin hale getirebilirsiniz. 90 dakika boyunca otomatik olarak çalışan cihaz sıcaklık ve nem kontrolünü de sağlamaya devam eder. Evleriniz için uygun olan Mitsubishi klima modelini sayfamız üzerinden inceleyerek kolayca satın alabilir ve tertemiz bir havaya sahip olabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Mitsubishi
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Airfel (120)
Airwell (1)
Alarko (69)
Aldağ (1)
Alf (1)
Altus (38)
Arçelik (38)
Baymak (76)
Beko (18)
Bestherm (6)
Bosch (59)
Copa (3)
Cosmotec (1)
Daikin (29)
Daiseku (5)
Daylux (9)
Dayrelax (5)
Delonghi (2)
E.C.A (2)
E.C.A. (23)
Ecotherma (16)
Esty (1)
Finlux (1)
Fluo (1)
Franke (2)
Fujiplus (24)
Fujitsu (7)
General (7)
Gree (9)
Haier (3)
Hantech (135)
Hitachi (13)
İhlas (6)
Ikarus (6)
İklimsa (14)
Indesit (4)
Jeriyan (15)
Klimexs (2)
LG (62)
Mes (5)
Midea (34)
Mitsubishi (147)
Msc (17)
Olefini (36)
Panasonic (16)
Regal (21)
Rota (30)
Samsung (141)
Sharp (13)
Siemens (17)
Sigma (145)
Simfer (2)
Sunny (1)
Tanq (4)
Toshiba (122)
Tronic (3)
Uludağ (3)
Uğur (9)
Vaillant (29)
Vessen (9)
Vestel (164)
Vestfrost (13)
Viessmann (55)
Windsor (2)
York (50)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Klima Tipi

(139)
(4)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Isıtma Kapasitesi

(25)
(23)
(19)
(16)
(14)
(13)
(7)
(5)
(4)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Enerji Sınıfı-Isıtma

(55)
(41)
(20)
(6)
Başka bir kelime deneyin

Soğutma Kapasitesi

(24)
(23)
(16)
(14)
(13)
(12)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı-Soğutma

(50)
(34)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(41)
ve üzeri (46)
ve üzeri (46)
ve üzeri (46)
ve üzeri (46)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL