TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Altus, Klima

için 56 sonuç bulundu.
Soğutma Kapasitesi (Btu/h) seçiniz

Altus Klima

Kullanıcının isteğine bağlı olarak ortamdaki toz ve partikülleri de filtre ederek insanlara daha rahat ve konforlu yaşam alanları yaratan Altus klima çeşitleri, yazın sıcaktan kışın ise soğuktan korunmaya yardımcı olur. Evde, iş yerinde, okulda kısaca kapalı yaşam alanlarında ihtiyaç duyulan cihazlardan biri haline gelen Altus klimalar, gelişen teknolojiye ayak uydurarak daha az enerji ile çalışır.

Altus Klima Modelleri

Altus Klima Modelleri

Altus klima modelleri boyutuna ve enerji seviyesine göre farklı dallara ayrılır. Kullanım amacına göre klimalar manuel ya da inverter olmak üzere ikiye ayrılır. İnverter klimalar özellikle uzun süre çalıştırılması gereken durumlar için önerilir. Yenilikçi teknolojiler kullanılarak üretilen Altus inverter klima modelleri oda sıcaklığı kullanıcının istediği seviyeye geldiğinde kendiliğinden uyku moduna geçer. Bu özelliği sayesinde elektrik tüketiminin de azalmasını sağlayan inverter klima tavsiye edilen modeller arasındadır. Manuel olarak kapatılıp açılan standart klima modelleri ise genellikle birkaç saatlik kullanımlar için ideal bir seçenektir. İnverter klima fiyatları standart klimalara göre daha yüksektir ancak elektrik tüketimi göz önüne alınarak tercih yapılmalıdır. Yüksek verimlilik teknolojilerini etkin bir şekilde kullanan Altus, klima çeşitleri ile yaşam alanlarında etkili bir ısıtma ve soğutma sağlar. Aynı zamanda enerji tasarrufu sağlayan özellikleri ile kullanıcıların beğenisini kazanan klima modellerinde daha az enerji kullanılır. Bazı modeller ise sık sık kapatılıp açılmaya gerek duyulmaksızın oda sıcaklığını belirli bir ısıda sabit tutabilir. Hızlı soğutma moduna sahip olan modeller ise kısa bir süre içinde ortam sıcaklığını istenilen seviyeye çıkarabilir ya da düşürebilir. Kompresörleri iki aşamalı olarak çalışan klima çeşitleri ilk aşamada ortamın sıcaklığını güçlü fanları sayesinde istenilen sıcaklığa getirir. Ortam sıcaklığı istenilen kıvama geldiğinde ise koruma moduna geçerek sıcaklığı sabit bir şekilde tutar. Türkiye, Romanya ve Rusya başta olmak üzere toplam 11 üretim tesisi ile 1998’den bu yana beyaz eşya ürünlerini tüketicinin beğenisine sunan Altus, Türkiye’nin dört bir yanına dağılan 4 bini aşkın tesise sahiptir. Beyaz eşya, elektrikli süpürge, ankastre cihazlar, su ısıtıcıları ve küçük ev eşyalarından oluşan geniş ürün gamı ile dikkat çeken marka klima çeşitleri ile de tüketicilerin tercihidir.

Altus Klima Özellikleri

Altus Klima Özellikleri

Klima markaları arasında göze çarpan özellikleri ile dikkat çeken Altus, gelişen teknoloji ile bütünleşerek daha az enerji ile maksimum verimi bir arada sunar. Isıtma ve soğutma özelliklerinin yanı sıra havayı kötü koku ve zararlı bileşenlerden de temizleyen Altus klima çeşitleri, kullanılacak alanın büyüklüğüne göre de farklı boyutlarda tasarlanır. Duvar tipi klima modelleri teknik servis elemanları tarafından kullanılacak alana en verimli çalışabileceği şekilde konumlandırılır. Duvara monte edilen klimaların hareket edebilme yetenekleri yoktur. Aynı zamanda kullanıcının istediği yere taşıyabilmesine izin veren portatif klima modelleri de vardır. Altus klima özellikleri arasında en dikkat çekici noktalardan biri de enerji tasarrufu sağlamalarıdır. Ortam sıcaklığını ayarlarken maksimum verim için minimum enerji harcamaya yönelik olarak tasarlanan modeller, hem düşük elektrik faturaları hem de çevre dostu çalışmaları nedeniyle tercih edilir. Klima yorumları incelendiğinde klima seçiminde kullanılacak ortamın özelliklerinin önemli bir rol oynadığı gözlemlenir. Altus klimalar gerilim sabitlemeyi sağlayan cihazlara ihtiyaç duyulmaksızın aşırı voltaj yüklenmelere karşı kendini koruyabilir. Bazı modellerde yer alan anti korozif kaplama özelliği çok yüksek ısılara bile dayanabilme gücü sağlar. Klima çeşitlerinde yer alan iyi uyku modu ise uyku sırasında ideal ortam ısısı sağlayarak kullanıcıların rahat ve huzurlu bir gece geçirmesine yardımcı olur. Ortam ısısının idealliği kullanıcıların çabuk bir şekilde uykuya dalmasını sağlayabilir. Tüm kapalı alanlarda gösterdiği yüksek performansı ile daha hijyenik ve sağlıklı bir iklimlendirme sunan Altus klimalar, dayanıklı ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretilir. Uzun ömürlü yapıları sayesinde kullanıcıların beğenisini kazanan klima çeşitleri düşük elektrik kullanımı ile de bütçenizi zorlamaz.

Altus Klima Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Altus Klima Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Klima alırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri elektrik harcama seviyesidir ve genellikle elektrik kullanımını en aza indirgeyen modeller tercih edilir. Klimanın kullanılacağı ortamın büyüklüğü ve ne kadar süre ile kullanılacağı da önemli bir faktördür. Klima alırken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri de sessizliğidir. Isıtma ya da soğutma halindeyken klimanın sessiz olması kullanıcıların rahatsız olmasını engeller. Filtrelerinin kolay temizlenebilir olması da bir diğer önemli noktadır. Kirlenen filtreler düzenli aralıklarla temizlenmediğinde hem patojen bakterilerin birikmesine yol açar hem de klimanın performansını düşürerek istenilen iklimlendirmenin yapılmasını engeller. Teknolojiyi seven ve her fırsatta kullanan tüketiciler ise akıllı telefon ile ayarlanabilen klima modellerine yönelebilir. Havadaki alerjen maddeleri temizleyerek ısınma ve soğutma sisteminin yanı sıra sağlığın korunmasına da yardımcı olan Altus klimalar, modern ve şık tasarımları ile de kullanıcılar tarafından tercih edilir. Yüksek performansı yenilikçi teknolojiler ile birleştiren Altus, standart büyüklüğe sahip bir odadan kafe ve restoran gibi işletmeler gibi geniş alanlara sahip iş yerlerine kadar her türlü beklentiye cevap verebilecek klima çeşitlerine sahiptir. Paslanmaya dayanıklı olarak tasarlanan özel dış tasarımı sayesinde uzun ömürlü bir kullanıma ev sahipliği yapan klima modelleri kolay kuruluma sahip olmaları sayesinde de kullanıcıların tercihidir. Hızlı ve kolay kurulumu ile göz dolduran Altus klimalar, fiyat konusunda da izledikleri politika ile tüketici dostu bir davranış sergiler. Klima alırken tüm isteklerinizi ve beklentilerinizi gözden geçirmelisiniz. Altus klima yorumları hakkında bilgi sahibi olarak klima seçimi yapabilirsiniz. Kullanacağınız modele göre Altus klima fiyatları çeşitlilik gösterir.

Arama Kriterleriniz

Altus
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (4)
AFS (1)
Airfel (105)
Alarko (79)
Alf (1)
Altus (56)
Ariston (11)
Arçelik (46)
Baymak (98)
Beko (15)
Bexel (1)
bird (1)
Bosch (89)
Buderus (1)
Copa (22)
Daikin (51)
Daiseku (11)
DayRelax (4)
Delonghi (4)
(112)
E.C.A (34)
Ekotec (1)
Electra (3)
Electrolux (25)
Finlux (6)
Fluo (6)
Franke (6)
fujiplus (25)
fujitherma (10)
Fujitsi (27)
Gaggenau (1)
General (16)
GREE (9)
Grundig (3)
Hisense (10)
Hitachi (57)
İhlas (1)
İndesit (3)
Kabel (28)
LG (122)
Midea (38)
Mitsubishi (73)
olefini (60)
Panasonic (21)
Profilo (3)
Raks (1)
Regal (35)
Rota (46)
Rubenis (2)
Samsung (175)
Sharp (20)
Siemens (3)
Sigma (162)
Simfer (2)
Springday (12)
Sunny (1)
Termikel (1)
Toshiba (168)
Tronic (9)
Vaillant (38)
Vessen (23)
Vestel (147)
Viessmann (88)
Windsor (6)
York (69)
Zanussi (1)
Zen (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Soğutma Kapasitesi (Btu/h)

(25)
(14)
(9)
(4)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A++ (34)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Klima Türü

(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(4)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)
ve üzeri (8)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL