Filtreleri Temizle
Marka
Seg

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

BTU Değeri

Başka bir kelime deneyin

Soğutma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı-Isıtma

Başka bir kelime deneyin

Isıtma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Seg Klima

için 5 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Seg Klima

1970 yılından bu yana üretimlerini gerçekleştiren Seg, beyaz eşya ve klima modelleri geliştirerek kullanıcılarına hizmet verir. Ev elektroniği alanında da geniş bir ürün seçkisine sahip olan marka, yaşam alanlarını daha konforlu ve kullanışlı hale getirmeyi başarır. Yıl boyunca kullanılmaya uygun olan Seg ürünleri, enerjiyi verimli bir biçimde değerlendirerek tasarruf elde etmek isteyen kişilerin önde gelen seçimleri arasında yer alır. Bu ürünler arasındaki Seg klima modelleri, elektrik tüketiminde verim sağlayarak hem doğa için hem de bütçeniz için avantaj yaratır. Inverter klima teknolojisini kullanan modeller, elektrik kullanımını dengeleyerek güç istikrarı oluşturur. Bu sayede elektrik tüketimindeki dalgalanmaların önüne geçilir ve de ısıtma ve soğutma işlemlerinin daha kısa bir sürede yerine getirilmesi sağlanır. Az alan kaplama özelliği ile de fark yaratan Seg klima alternatifleri, yer tasarrufu elde etmek isteyen kişilerden de tam not almayı başararak beğeni toplar. Farklı boyutlara sahip birçok modelin markanın seçkisinde bulunması, ebatları açısından beklentilerinizi karşılayacak ürünleri seçmenizi kolaylaştırır. Geniş ve uzun klimaları salon ve oturma odası gibi büyük alanlarda tercih ederek verim kazanabilirsiniz. İnce ve dar klimaları ise kısıtlı alanlarda kullanarak işlerinizi çok daha kolay hale getirebilirsiniz. Montaj işlemlerini de kolaylaştıran tasarımları sayesinde Seg klima çeşitlerini sadece birkaç dakika içerisinde kurup evinizde kullanmaya başlayabilirsiniz. Ev ortamının yanı sıra ofis, mağaza ve konferans salonu gibi farklı alanlarda da Seg klima alternatiflerinin önemli özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Inverter motor teknolojisi sayesinde enerji tasarrufunun yanı sıra gürültü sorununu da engelleyen Seg klima opsiyonları, minimum oranda ses çıkararak farklı görevlerini yerine getirir. Aynı zamanda dayanıklı dış gövde bölümü de ses yalıtımı yaratan klimalar, sessiz ve güvenli bir kullanım için elverişlidir. Dış gövde kısmı darbelere ve tozlara karşı dirençli olan Seg klima modelleri, hem güvenli hem de hijyenik bir deneyim edinmek isteyen kullanıcıların tercihleri arasındadır. Farklı ısıtma ve soğutma kapasitelerine sahip olan çok sayıdaki model, beklentilerinize çözüm üretecek klimalara erişmeniz için geliştirilmiştir. Öte yandan son derece hafif şekilde üretilmiş oldukları için de Seg klima çeşitlerini monte ederken işlerinizi daha kolaylaştırabilirsiniz. Farklı renklere sahip modeller, odanızda oluşturmak istediğiniz dekora bağlı olarak seçebileceğiniz ürünlerden meydana gelir. Sayfamız aracılığıyla birbirinden kullanışlı SEG marka cihazları inceleyebilirsiniz. Farklı markalar tarafından üretilen klima çeşitleri için ise klima sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sıcak ve Soğuk Havayı Odaya Dağıtan Seg Klima Modelleri

Sıcak ve Soğuk Havayı Odaya Dağıtan Seg Klima Modelleri

3D Inverter motor teknolojisinden yararlanan Seg klima ürünleri, sıcak ve soğuk havayı odanın farklı noktalarına eşit oranda yayarak tüm kullanıcıların konfor kazanmasını sağlar. Aynı zamanda hızlı ısınma ve hızlı soğutma özellikleri bulunan Seg klima 12000 BTU modelleri de oldukça verimli bir deneyim yaşamanız için üretilmiştir. Zaman ve enerji kaybını önleyen, çok kısa bir sürede ideal sıcaklık düzeyini oluşturan ürünler, etkili bir kullanım için elverişlidir. Belirlediğiniz ısı seviyesinin düzenli olarak korunması için de yararlanabileceğiniz Seg klima modelleri, ısı arttığında ya da azaldığında bunun önüne geçerek ideal sıcaklık düzeyini korumaya devam eder. Böylece ısıtma ve soğutma işlemleri için fazla enerji harcamaya da gerek kalmaz. Markanın seçkisindeki kullanıcı dostu modelleri Seg klima fiyatları açısından inceleyerek bütçeniz için uygun bir seviyeye sahip olan modellere kolayca ulaşabilirsiniz. Fiyatları ısıtma ve soğutma kapasitelerine bağlı olarak değişen birçok modelin bulunması, ekonomik açıdan beklentilerinize uygun iklimlendirme cihazlarına erişmenize yardımcı olur. Ev tipi klimaların yanı sıra duvar tipi klimaların da yer alması, ürünü kullanmak istediğiniz alanın özelliklerine en uygun seçimleri yapmanıza olanak tanır. Hızlı başlatma özelliği de Seg klima çeşitlerinin dikkat çeken noktaları arasında yer alır. Sıcak üfleme desteği elde etmek istediğinizde klimanızı çalıştırıp çok kısa bir sürede ısınmaya başlayabilirsiniz. Isıtma aşamasına geçmek için fazla beklemenize gerek bırakmayan bu klimalar sayesinde evinizi çok kısa bir sürede daha sıcak hale getirebilirsiniz. Programlanarak kullanılmaya uygun olan Seg klima modelleri de yararlanabileceğiniz pratik ürünler arasında boy gösterir. Programlama özelliği aracılığıyla klimanızın ne zaman çalışmaya başlaması gerektiğini ve de ne kadar süreyle çalışması gerektiğini kolayca belirleyebilirsiniz. Farklı programları ve farklı modları kullanıcılarına sunan gelişmiş klimalar, üst düzey verim sağlamak isteyen kişilerin tercihidir. Uzaktan kumanda üzerinden klimanızın sahip olduğu programları inceleyebilir, dilediğinizi kullanabilirsiniz. Yüksek ısıtma gücünün yanı sıra kısa bir sürede serinlik sağlama özelliği de klima kumandası üzerinden erişebileceğiniz destekler arasındadır. Ergonomik tuşlarına ek olarak yönlendirici işaretleri de bulunan klima kumandaları, kullanım esnasında işlerinizi daha kolay hale getirir. Nu kumandaların uzun çekim mesafesine sahip olması, klimanıza komut ve sinyal göndermenizi kolaylaştırır. Uzaktan kumandanın yanı sıra akıllı telefon üzerinden yönetilmeye uygun olan modeller de yaşamanızı kolaylaştırmak için tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer alır.

Seg Klima Çeşitlerinin Enerji Tasarrufu Modu ile Oluşan Verim

Seg Klima Çeşitlerinin Enerji Tasarrufu Modu ile Oluşan Verim

Kullanıcılarına Eco enerji tasarrufu özelliği ile hizmet veren Seg klima çeşitleri, doğaya ve bütçenize katkıda bulunmanız için özel olarak imal edilmiştir. Düşük oranda elektrik tüketimi yapmayı başaran bu klimalar, enerjiden tasarruf etmek istediğinizde size pratik bir destek sağlar. Aynı zamanda havayı temizleme özelliği de Seg klima ürünlerinin dikkat çeken detayları arasında önemli bir yere sahiptir. İyonizer teknolojisinden yararlanan Seg klima modelleri, odanızda oluşabilecek kötü kokuların önüne geçerek işlerinizi kolaylaştırır. Kötü kokuları azaltmanın yanı sıra iyonizer klimalarla beraber polenleri, alerjen toz parçacıklarını ortadan kaldırmanız da kolaylaşır. Sahip oldukları filtreler de Seg klima seçeneklerinin fark yaratan detayları arasında önemli bir yere sahiptir. Tozun dışarı çıkmasını engelleyen emici filtreler, odanızdaki zararlı maddeleri bertaraf etmenize yardımcı olur. Yaşam alanlarınızı daha güvenli ve hijyenik hale getirmek için evinizde düzenli olarak Seg klima çalıştırabilir, verimli sonuçlara ulaşabilirsiniz. Farklı çalıştırma modlarından etkin şekilde yararlanmanız da size birçok kolaylık sağlar. Sessiz çalıştırma modu özelliği, klimanızın gürültü sorununa yol açmasını engeller. Uyku modu özelliği ile uyku saatlerinde klimanızdan rahatça yararlanmaya devam etmeniz için idealdir. Bu özellikle beraber uyku saatlerinizde keyifli bir şekilde solunum gerçekleştirmeye devam edebilir, gürültü sorununun üstesinden gelebilirsiniz. Hızlı ısıtma ve hızlı soğutma özellikleri de yararlanabileceğiniz ayrıntılar arasında bulunur. Eve yeni geldiğinizde ısıtma ya da soğutma işlemlerini minimum sürede gerçekleştirmek için klimanızın bu özelliğinden yardım almanız gerekir. Seg klima yorum yazılarında da bahsedilen hızlı çalışma özelliği, zamandan tasarruf sağlamanıza yardımcı olur. Program hafızası bulunan gelişmiş klimalar, sık sık kullandığınız ayarları size önererek işlerinizi daha kolay hale getirir. Öte yandan elektrik kesintisi tehlikesine karşı önlem oluşturan modellere de Seg klima alternatifleri arasından erişebilirsiniz. Elektriklerin kesilmesi durumunda çalışmaya kaldığı yerden otomatik olarak devam eden modeller, yeniden ayarlama yapmakla zaman harcamanıza gerek bırakmaz. Hava sirkülasyonunu başarılı bir biçimde koruyan Seg klima 9000 BTU kapasiteli modeller, solunum kalitesini arttırarak kullanıcılarından tam not alır. Hafızasına hava akışı modelleri kaydedilebilen iklimlendirme ürünleri, kullanım tercihlerinize uygun şekilde görevlerini yerine getirir.

Seg Klima Ürünlerinin Ayırt Edici Özellikleri Nelerdir?

Seg Klima Ürünlerinin Ayırt Edici Özellikleri Nelerdir?

Ayarlanabilir fan desteği ile kullanıcılarına hizmet veren Seg klima modelleri, hava akışı yönünü ve şiddetini dilediğiniz şekilde yönetmenize olanak tanır. Öte yandan gelişmiş klimaların kanatçık açısının değiştirilebilmesi de size kullanım kolaylığı sağlar. Bu sayede odada bulunduğunuz noktaya doğru hava üflenmesini mümkün hale getirebilirsiniz. Sabitleme desteği üfleme açısının stabil kalmasını mümkün hale getirerek konforunuzu üst düzeye çıkarır. Dengeli üfleme özelliği ise havanın eşit oranda ve de düzenli olarak oda içerisine dağıtılmasına yardımcı olur. Seg klima 12000 fiyat seviyesi açısından bütçenize uyumlu olan modelleri tercih etmeniz, ekonomik bir iklimlendirme cihazına sahip olmanızı kolaylaştırır. Fiyatları teknik kapasitelerine ve sahip oldukları teknolojilere göre değişen çok sayıdaki model, bütçenizle ve de beklentilerinizle uyumlu iklimlendirme cihazlarına erişmeniz için idealdir. Odanın içindeki havanın kurumasının önüne geçmek için nem seviyesini de düzenleyen bu ürünler, Seg klima kullanıcı yorumları açısından pozitif geri bildirimler almayı başarır. Nem ayarı yapan ve odanın nem oranının stabil kalmasına yardımcı olan gelişmiş klimalar sayesinde üst düzey konfora ulaşabilirsiniz. Detaylı kullanım için uygun olan zamanlama desteği de size sunulan seçenekler arasında yer alır. Bu destekle beraber klimanın hangi saatler arasında ve de hangi ayarlarla çalışması gerektiğini kolayca belirleyebilirsiniz. İşten eve dönüş saatlerinize ya da evden çıkış zamanınıza bağlı olarak bu özelliği kullanmanız, vakit ve enerji tasarrufu elde etmenize yardımcı olur. Turbo ısıtma ve turbo soğutma özellikleri bulunan Seg klima çeşitleri de oldukça pratiktir. Sıcaklık çok düştüğünde ya da çok arttığında bu özellikten yararlanarak etkili sonuçlara hemen ulaşabilir, yaşam alanınızı daha konforlu hale getirebilirsiniz. Tasarımlarında LED göstergesi kısmı bulunan klimalar da Seg markasının zengin seçkisinde yer alır. LED gösterge alanı sayesinde günün her saatinde verileri yakından takip edebilirsiniz. Isıtma ve soğutma seviyesini, zamanlayıcıyı ya da diğer ayrıntıları yakından takip etmek için LED gösterge alanını izleyebilirsiniz. Dijital kumanda özelliği bulunan ve de sayısal verileri net olarak aktaran modeller de oldukça pratiktir. Farklı kademelere sahip fanları bulunan klimalar, ihtiyaçlarınıza çok kısa bir sürede adapte olur. Buz çözme fonksiyonu özelliğine sahip modeller, dış ünitenin donması durumunda buna çözüm üretmenizi kolaylaştırır.

Seg Klima Nasıl Kullanılır?

Seg Klima Nasıl Kullanılır?

Kullanıcı dostu arayüze sahip Seg klima modelleri, farklı modları ve programları sadece birkaç hamle ile değerlendirmenize olanak tanır. Geniş ve büyük tuşları bulunan uzaktan kumandalar, dilediğiniz özelliğini rahatça kullanmanızı sağlar. Öte yandan hata teşhis ve koruma fonksiyonu bulunan modeller de oldukça güvenli ve rahat bir kullanım yaşamanız için idealdir. Bu sayede klimanızın yaşadığı sorunları kısa bir sürede çözüp daha büyük problemlerin ortaya çıkmasını engelleyebilirsiniz. Kullanım seçenekleri son derece geniş olan Seg klimalar, otomatik dikey hava salınımı özelliğini de size sunar. Böylece soğuk ya da sıcak havanın size son derece etkili bir biçimde erişmesini sağlayarak konforlu bir biçimde odanızı iklimlendirebilirsiniz. Otomatik iç ünite temizleme fonksiyonu bulunan modeller, ürünün iç ünitesinde oluşabilecek kirleri ve birikintileri kolayca ortadan kaldırır. Hijyen koşullarını başarılı bir şekilde sağlayan Seg klima çeşitleri, evinizi düzenli olarak havalandırmanız için idealdir. Otomatik olarak sıcaklık kontrolü yapan klimalar, belirlediğiniz hava sıcaklığı düzeyini kısa sürede oluşturur ve korur. Tasarımlarında sıcaklık göstergesi kısmına yer verilen ürünler, ürünün hangi sıcaklık seviyesi ile çalıştığını anlık şekilde takip etmenizi sağlar. Uyku saatlerinizde de Seg klima ürünlerinden etkin biçimde yararlanmaya devam edebilirsiniz. Uyku modu özelliği bulunan klimalar, uykunuzda soğutma ve ısıtma işlemlerini hassas şekilde yerine getirir. Renkli ekran özelliği ile fark yaratan LCD uzaktan kumandaya sahip iklimlendirme cihazları da size sunulur. Bu aksesuarlar sayesinde farklı özellikleri yönetip kontrol etmeniz çok daha kolay hale gelir. Restart fonksiyonu ile kullanıcılarından tam not alan klimalar da seçebileceğiniz ürünler arasında yer alır. Bu özellikle beraber klimanızı sadece birkaç saniye içerisinde yeniden başlatabilirsiniz. Seg klima elektrik tüketimi düşük oranda gerçekleştiği için enerjiyi son derece verimli kullanarak ısıtma ve soğutma işlemlerini sürdürebilirsiniz. Ekonomik çalıştırma modlarının da bulunması, bu klimalarla beraber minimum oranda elektrik tüketimi yapmanızı mümkün hale getirir. Üfleme yönü hafızası ile de kullanım konforu yaratan klimalar, belirlediğiniz alana doğru üfleme işlemlerini kendiliğinden gerçekleştirir. Ön filtre kısmı çıkarılıp yıkanabilir olan Seg klima çeşitleri ile beraber hijyen koşullarına tam olarak sağlamanız çok daha kolay hale gelir. Periyodik aralıklarla ön filtre bakımını yerine getirmeniz, olası hijyen problemlerini bertaraf etmeniz için size yardımcı olur.

Seg Klima Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Seg Klima Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Evinizin hangi noktasına iklimlendirme ürününü yerleştireceğinizi dikkate alarak Seg klima modelleri arasından seçiminizi yapmanız gerekir. Genişlik, derinlik ve yükseklik gibi değerleri hesaplayarak klimanız için en uygun yerleşim alanını bulabilirsiniz. Ağırlık ve kalınlık gibi ölçüler de göz önünde bulundurmanız gereken noktalardandır. Wi-Fi özelliği bulunan modelleri tercih etmeye özen göstererek cep telefonu yardımıyla klimanızı yönetmeye başlayabilirsiniz. Böylece oturduğunuz yerden klima ayarlarını değiştirebilir, rahatça farklı modlardan ve ve programlardan faydalanabilirsiniz. Seg klima özellikleri arasında bulunan nem alma fonksiyonu, odanızda yer alan nemin miktarını azaltmanız için geliştirilmiştir. Nem yoğunluğu fazla olan bir bölgede yaşıyorsanız nem alma fonksiyonu bulunan Seg klima çeşitlerini tercih etmeye özen gösterebilirsiniz. Doğa dostu soğutucu gaz özelliği ile de dikkat çeken Seg klima alternatifleri, çevreye duyarlı bir kullanımda bulunmak isteyen kişilerin önde gelen tercihleri arasında yer alır. Klima opsiyonlarına göz atarken bu ürünlerin hangi enerji sınıfında yer aldığına da dikkat etmeniz gerekir. Böylece beklentilerinize uygun niteliklere sahip ekonomik iklimlendirme cihazlarına erişebilir, sorunlarınıza akılcı çözümler üretebilirsiniz. Sıcaklık değişimi aralığı düşük olan modeller, son derece hassas bir biçimde ısı değişimi yaparak ihtiyaçlarınıza çözüm elde etmeniz için geliştirilmiştir. Otomatik hava yönlendirme sistemi bulunan ve dört yöne doğru da etkili bir şekilde çalışabilen modeller, ortamdaki tüm kişilerin konforunu üst düzeye çıkarır. Bulunduğunuz alanın havasını değiştirmek için özel olarak kullanabileceğiniz fonksiyonlar da Seg klimalarla size sunulur. Kumanda üzerinden sinyal göndererek klimanızın bulunduğunuz noktayı tespit etmesini sağlayabilirsiniz. Böylece bulunduğunuz alana doğrudan etki ederek ısıtma ve soğutma yapan Seg klimalardan yararlanabilirsiniz. İç ünitesi kötü koku oluşumuna ve tozlara karşı dayanıklı olan klimalar, uzun ömürlü ve hijyenik bir deneyim elde etmeniz için geliştirilmiştir. Favori mod özelliği bulunan modeller, sık sık kullandığınız programlara birkaç hamlede ulaşarak dilediğiniz seçimi pratik bir biçimde yapmanızı sağlar. Düşük sıcaklıkta çalışabilme ve otomatik ve yeniden başlatma özellikleri bulunan Seg klimalarla da işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Hava sıcaklıklarının değişmesinden etkilenmeyen klimalar, elektrik kesintisinin ardından çalışmaya kaldıkları yerden devam ederek verim sağlar. Dış ünitelerinin ağırlıklarına ve kapasitelerine göre göz atabileceğiniz alternatifler, zengin bir seçki ile beğeninize sunulur. Şimdi bu opsiyonları ayrıntılı bir biçimde inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza ve beğenilerinize uygun ürünler arasından siparişinizi oluşturabilirsiniz.