TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Diamond Electric, Klima

için 5 sonuç bulundu.

Diamond Electric Klima

Tartışmasız her evin ihtiyacı olan, hem yaz hem de kış aylarında kullanıcıların her ihtiyacını karşılayarak üstün performans ortaya koyan Diamond Electric klima, 21. yüzyılın en önemli teknolojik gelişmelerinden biri olarak karşınıza çıkıyor. Hem ev hem de iş ortamında, sıcak ve soğuk havalarda ortamın yumuşamasını mümkün kılan Diamond Electric klima fiyat listesi ile her bütçeye uygun modele sahip olduğunu gösteriyor.

Diamond Electric Salon ve Kaset Tipi Klima

Diamond Electric Salon ve Kaset Tipi Klima

Genel olarak klimalar, ofis ya da daha büyük çalışma ortamlarının ısıtılması ya da serinletilmesi amacıyla kullanılıyor. Her ne kadar evlerde de büyük kullanım oranına sahip olsalar da, çalışma ortamlarında kullanımlarıyla hem çalışanlara hem de iş verene avantaj sağlıyorlar. Bu noktada salon ve kaset tipi modeller ön plana çıkıyor. Geniş ortamlardaki havayı değiştirmek için uygun olan bu modeller, portatif yapıları ve çok fazla yer kaplamayan hacimleri sayesinde yerden tasarruf sağlıyor. Kaset tipi klimalar tavana gömülen yapılarıyla yer kazanımında daha fazla avantaj sunuyor. Her ürünün paketinde bulunan Diamond Electric klima kullanım klavuzu, ürünü daha performanslı kullanmanızı sağlayacak bilgileri içeriyor. Güçlü motorları sayesinde ortamın havasını hızla değiştiren modeller düşük enerji tüketimleriyle bütçenize de katkı sağlıyor. Üstün mühendislik ürünü olan teknolojik eklentileri ve modern tasarımı ile göz dolduran modeller, sessiz çalışan motorlarıyla gürültü kirliliği oluşmasını engelliyor. Sayfamızda bulunan Diamond Electric klima yorumları, kullanıcıların ürünlerden ne derece performans aldıkları, sunulan kalite ve klimanın çeşitli özellikleri hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı oluyor.

Diamond Electric Klima Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Diamond Electric Klima Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Her evin ve çalışma ortamının en önemli ihtiyaçlarından biri olan ve daha rahat bir ortamda çalışmanıza destek sağlayan Diamond Electric klima kumandası sayesinde uzaktan kontrol sağlamanızı mümkün kılıyor. Aynı zamanda akıllı telefon vasıtasıyla da kontrol edebileceğiniz klimalar, birçok ayarı hem kumanda hem de aplikasyon üzerinden değiştirebilmenize olanak tanıyor. İç ünitede bulunan nano gümüş iyon filtreler düzeneği iyonizasyon yöntemini kullanarak havadaki bakteri ve zararlı organizmaları ortadan kaldırarak bulunduğunuz ortamdaki havanın daha temiz olmasını sağlıyor. A++ enerji verimliliğine sahip modeller daha az elektrik tüketiyor. Bu sayede hem evinizin hem iş ortamınızın havası değişirken, bütçenizin sarsılması engellenmiş oluyor. Yüksek verimlilik sağlayan Inverter teknoloji sayesinde ön plana çıkan modeller, on/off klimalardaki kompresör açma ve kapatma durumunu ortadan kaldırıyor. Inverter modeller klima performansını otomatik olarak ayarlar ve kompresördeki açma ve kapamaları minimuma indirir. Bu da daha düşük enerji tüketimini mümkün kılıyor. Bu sayede klima kullanımında %30-40 oranında enerji tasarrufu sağlanmış oluyor. İhtiyacınıza en uygun modeli bulmak ve Diamond Electric klima fiyatları hakkında bilgi edinmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Diamond Electric Klima ile Evinizin Havasını Değiştirin

Diamond Electric Klima ile Evinizin Havasını Değiştirin

Günümüzde neredeyse tüm evler iç ve dış yalıtım materyalleri ile korumaya alınıyor olsalar da, bu materyaller sadece evi sıcak tutma noktasında iyi bir performans gösteriyor. Bu noktada kullanıcılar ev ortamının daha serin olmasını sağlayan klimalara daha fazla ilgi duyuyor. Markanın en çok talep gören modellerinden olan duvar tipi klimalar, fonksiyonel özellikleriyle ev ortamınızı daha keyifli hale getiriyor. ‘Beni izle’ özelliğine sahip modeller odadaki konumunuzu tespit ederek ortam sıcaklığını ideal seviyeye ayarlıyor. Kendi kendini temizleme eklentisi klima filtresinde oluşabilecek bakteri gibi zararlı organizmaları ortadan kaldırarak, ortamdaki havanın daha temiz ve sağlıklı olmasına yardımcı oluyor. Ayrıca aktif karbon filtresi ortamdaki havayı bir süzgeç gibi süzerek hem zararlı organizmaları hem de havadaki kötü kokuyu temizliyor. Diamond Electric klima sıcak ayarı şık tasarımlı kumanda sayesinde ayarlanabildiği gibi, akıllı telefonunuza indirebileceğiniz aplikasyon aracılığıyla da yönetilebiliyor. Turbo çalışma modu ortamdaki havayı hızlı bir şekilde soğutmanızı ya da ısıtmanızı mümkün kılıyor. Diamond Electric klima nasıl bir kalite sunduğuna dair izlenimi üst düzey tasarımıyla gözler önüne seriyor. Farklı seçenekler için Klima kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Arama Kriterleriniz

Diamond Electric
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

AFS (3)
Airfel (95)
Alarko (67)
Alf (1)
Altus (17)
Ariston (8)
Arçelik (45)
Baymak (59)
Beko (13)
Bexel (1)
bird (2)
Bosch (107)
Buderus (1)
Copa (18)
Daikin (40)
Daiseku (12)
DayRelax (5)
Delonghi (4)
(183)
E.C.A (32)
Electra (2)
Electrolux (18)
Finlux (15)
Fırat (3)
Fluo (4)
Franke (2)
fujiplus (40)
Fujitsi (28)
General (13)
GREE (11)
Grundig (2)
Hisense (8)
Hitachi (45)
İhlas (1)
İndesit (3)
Kabel (20)
LG (110)
Midea (29)
Mitsubishi (82)
olefini (60)
Panasonic (18)
Profilo (2)
Raks (1)
Regal (28)
Rota (24)
Samsung (136)
Sharp (22)
Siemens (8)
Sigma (171)
Simfer (8)
Springday (12)
Sunny (1)
Süsler (1)
Termikel (1)
Toshiba (180)
Tronic (6)
Vaillant (31)
Vessen (13)
Vestel (111)
Vestfrost (3)
Viessmann (73)
Windsor (2)
York (61)
Zen (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Soğutma Kapasitesi (Btu/h)

(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Klima Türü

(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL