Filtreleri Temizle
Marka
Airfel

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

BTU Değeri

Başka bir kelime deneyin

Klima Tipi

Başka bir kelime deneyin

Soğutma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı-Soğutma

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı-Isıtma

Başka bir kelime deneyin

Isıtma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Airfel Klima

için 18 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Airfel Klima

Günümüzde klimasız bir ortam düşünmek neredeyse çok zor. Yaz kış fark etmeksizin sürekli kullanılan klimaların sağladığı verim ise oldukça önemli bir konu. Yaz aylarında serinliği ve kış aylarında da gerekli ılıklığı sağlayan klimaların ısı ayarlama gücü ve sağladığı enerji tasarrufu en çok dikkat edilen unsurlardan. Klimalar sadece ev ortamında değil hastaneler gibi kurumsal alanlarda ve alışveriş merkezleri gibi çok insanın bir arada bulunduğu kapalı mekanlarda kesinlikle kullanılır. Airfel klima modelleri ise hem ev hem sanayi tipi modelleri ile her türlü ihtiyacınızı karşılamaya yönelik şekilde bir hizmet sunuyor. Airfel klimalar A enerji sınıfına ve güçlü ısıtma-soğutma kapasitesine sahip cihazlardır. Yüksek verim sağlayan cihazlar kullanımı açısından kolaylık ve beraberinde konfor sağlayacak onlarca özelliğe sahiptir. Sahip olduğu A enerji sınıfı normal bir A enerji sınıfı cihazdan daha fazla tasarruf sağlar. Bulunduğunuz ortamı istediğiniz ısıda tutmayı sağlayan cihazlar aynı zamanda ortamdaki nemi de kontrol altına alır. Bakteri üretimi ve kötü koku gibi can sıkıcı sorunları ortadan kaldırır. Airfel klima temizliği oldukça kolaydır. Estetik tasarımı ile göz yormaz, bulunduğu ortama şık ve modern bir görünüm katar. Markanın teknik servis ekibi profesyonel olarak çalışır. Sorunsuz ve güvenli monte işlemi sağlar. Ekip elektrik ve su gideri gibi hassasiyet gerektiren konular hakkında eğitimli kişilerden oluşur. Markanın geniş ürün yelpazesi her kesime hitap ederken fiyatları ile de her bütçeye uygun çeşitler sunar.

Airfel Klima İle Serinliğin Tadını Çıkarın

Airfel Klima İle Serinliğin Tadını Çıkarın

Bulunulan ortamdaki hava hem sağlık hem de ferahlık açısından oldukça büyük bir öneme sahiptir. Ortamda klima bulunması havalandırma açısından büyük önem taşır. Kullanılan klimanın ise ortama uyum sağlaması ve özelliklerinin klimanın bulunduğu alan için yeterli olması çok önemlidir. Airfel klima ürünleri sanayi ve ev tipi modelleri ile her türlü alanın ihtiyacını karşılamak için yeterli nitelikte. Bulunduğu alan ya da odanın boyutuna göre gücünün yetebileceği klimaları seçmek klima almadan önce araştırılması gerekilen önemli bir noktadır. Airfel klima modelleri geniş özellik yelpazesi ve farklı güç kapasitesi seçenekleri ile çok çeşitli alanlar için uygundur. Örneğin yatak odasında kullanmak üzere almak isteyeceğiniz klima için çok sessiz çalışan klima modelleri markada mevcuttur. Bunun yanında her bütçeye uygun alternatifleri kullanıcılarına sunar. Ürünler sahip olduğu nano gümüş filtreler sayesinde ortamdaki bakteri ve gözle görünmesi mümkün olmayan mikro organizmaları filtreler ve ortamdaki zararlı havayı yok eder. İklimlendirme teknolojileri konusundaki üstünlüğü ile Airfel klima devrim niteliğinde cihazlardır. A enerji sınıfındaki Airfel klima inverterStrong özelliği sayesinde herhangi bir klimadan %20 daha fazla tasarruf sağlar. Böylelikle bütçenize karşı da oldukça olumlu etki yaratmış olur. Üfleme modunu ortama göre ayarlar ve homojen bir ısı dağılımı sağlar. Markanın sezonsal klimaları çevre dostu serinlik sağlar. -15 dereceye kadar soğutma sağlayabilen cihazlar markanın bünyesinde mevcuttur. Sahip olduğu teknoloji ile ortamı çok hızlı bir şekilde ısıtıp soğutabilir. Havalandırma ve dolayısı ile ferahlık sağlar. Ortamın nemini de kontrol altına alır ve odayı optimum ısıda tutar. Bakteri ve kötü kokuyu engeller. Tasarım konusunda kullanıcılarını memnun etmekten geri kalmaz. Yassı ve kaliteli tasarımları ile klima Airfel markası ve duruşu sayesinde bulunduğu yere çok yakışacak, ortamın havasını fonksiyonları ile de görüntüsü ile de değiştirecek. Evlerdeki küçük sakinler için Airfel klimalarda bulunan çocuk emniyet kilidi özelliği ile herkes güvendedir. Kullandığı doğa dostu malzemeler ile çevreci bir iklimlendirme uzmanıdır. Yeni sezonsal verimlilik yönetmeliğine uygun ürünleri ile her ortamın vazgeçilmezi haline gelirken kullanıcılarına gerekli güvenilirliği sağlamayı unutmaz.

Airfel Klima ile Yüksek Performansı Hissedin

Airfel Klima ile Yüksek Performansı Hissedin

Her klimanın soğutma kapasitesi farklıdır. Klima alırken kapasite konusundaki seçiminizi klimayı yerleştireceğiniz odanın büyüklüğü ve ısı yalıtım derecesini göz önünde bulundurarak yapmanız gerekir. Böylece oda için yeterli hava sirkülasyonunu ve klimadaki diğer fonksiyonları en verimli halinde kullanmanız mümkün olur. Sessiz iç üniteye sahip olan ve çalıştığını neredeyse hissettirmeyen Airfel klima 9000, 12000, 18000 ve 24000 BTU kapasitesindeki ürünleri ile çok çeşitli m2’lerin ihtiyacını karşılayabilecek nitelikte. Airfel klima 24000 BTU kapasiteli klima yüksek kapasitedeki klima çeşitleri arasında sayılabilir. Bu klima modeli, nem alma özelliğine sahiptir ve ortamdaki nem seviyesini optimumda tutmak için tasarlanmıştır. Ortam sıcaklığından daha çok etkilenmenizi sağlayan unsur nemdir. Dolayısıyla ortamdaki nem oranını en uygun derecede sabitlemek ortamdaki havadan doğru şekilde ve daha az etkilenmemizi sağlar. Ürünün sahip olduğu fonksiyonlardan biri de turbo fonksiyonudur. Marka bu teknolojiyi tüm ürünlerinde mevcut kılmaya çalışıyor. Turbo moduna aldığınız Airfel klima ile ortamdaki ısıyı sıcak ya da soğuk hale getirmek oldukça kısa sürede gerçekleşebilen bir eylem. Ortamdaki nem ve havadarlığı optimum düzeye getiren klimalar sağlığınızı da önemsiyor ve ortamdaki bakteri ve organizmaları temizleyebiliyor. Tüm bu işlevleri gerçekleştirirken güçlü oranda tasarruf sağlıyor ve bu sayede israftan kaçınmanıza destek oluyor. Yüksek kapasitedeki Airfel klimalar aynı zamanda uyku modu ve zaman ayarlama gibi özellikleri de barındırıyor. Bu sayede klima kullanırken yaşadığınız konfor ve kullanım rahatlığını maksimuma çıkarıyor. Sessiz çalışan iç ünite parçaları sayesinde gürültü oluşturmuyor ve rahatsızlık yaratmıyor. Yatak odası gibi sessizliğin daha da önemli olduğu alanlarda kullanılmak üzere markanın geliştirdiği ultra sessiz klima modelleri de Airfel’de mevcut. Ürünlerin sahip olduğu ortalama boyut ve eşsiz tasarımlar ile ürünlerin bulunacakları odalarda ferah bir görüntü ve estetiklik yaratmak çok kolay. Beyaz ve sade görünümü ile göz yormayan, havayı olduğu kadar bulunduğu duvarı da ferahlatan klimalar evinize çok yakışacak. Size daha önce hiç yaşamadığınız bir hava konforu sunacak.

Airfel Klima Modelleri

Airfel Klima Modelleri

Airfel ev tipi klimalarının dışında sanayi tipi kullanım için uygun klimaları da bünyesinde barındırıyor. Salon tipi olarak geçen ve duvara monte edilmeyen klimalar eve göre daha büyük alanları çok rahat bir şekilde serinletecek ya da duruma göre ısıtacak ve havalandıracak nitelikte. Uzak üfleme mesafesi ile ortamın her yerine kısa süre içinde hava yayması mümkün. Anti bakteriyel malzemelerden üretilen klimalar aynı zamanda oldukça sağlam ve dayanıklı parçalar kullanılarak üretiliyor. Kompakt cihaz boyutları ile her köşeye ve alana uyum sağlayacak nitelikte. Sade ve şık tasarımları ile de ortamın havasını süsleyen klimalar çeşitli kapasitelere sahip ürünlerdir. A+ sezonsal enerji verimi sayesinde yüksek oranda güç tasarrufu sağlar. Asma tavanı olmayan alanlar için monteleme işlemine ihtiyaç duymayarak oldukça uygun bir ürün çeşididir. Sahip olduğu otomatik yatay üfleme sistemi ile alanın her köşesine homojen havayı dağıtabilir. Ve bu işlemi yine sahip olduğu turbo mod sayesinde çok hızlı şekilde gerçekleştirilebilir. Turbo fonksiyonu çok hızlı ısıtma ve soğutma sağlar. Zorlayıcı kış şartlarının üstesinden rahatlıkla gelebilecek şekilde tasarlanan ilave elektrikli ısıtıcısı ile çok güçlü ve verimli ısıtma işlemini hava kaç derece olursa olsun sağlayabilir. Elektrik kesintisi yaşandığı anlarda cihaz doğal olarak durur, ancak elektriğin geri gelmesi veya jeneratörün devreye girmesi durumunda kendini sıfırlamadan son çalıştığı ayarda çalışmaya devam eder. Airfel salon tipi klima çeşitlerinin sahip olduğu 24 saat zamanlayıcı sistemi ile klimanız ayarladığınız süre dolduğu zaman kendi kendine durabilir. Uyku modu özelliği sayesinde aynı zamanda hem konfor hem de tasarruf sağlar. Sizin cihaza vereceğiniz komut ile cihaz istediğiniz saat geldiğinde kendini uyku moduna alabilir. Arıza teşhis sistemi sayesinde de üründeki sorunu fark etmeniz sorun başladıktan hemen sonra olacağı için klima zarar görmeden daha hızlı servis hizmeti sağlayabilmeniz mümkün. Tüm bu fonksiyonlar ile bulunduğunuz alanın havasını temizleyen ve dolayısı ile sizi rahatlatan cep dostu tasarrufçu Airfel klima modelleri hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Airfel Klima Konforlu Özellikler Sunuyor

Airfel Klima Konforlu Özellikler Sunuyor

Marka her alana ve her kesime hitap ettiğini ürün çeşitliliği ve müşteriye verdiği önem ile kanıtlıyor ve kanıtlamaya devam ediyor. Her alanda optimum sağlıklı havayı sağlamak amacı ile çalışan Airfel klima konusunda her geçen gün üstün başarı sağlamaya devam ediyor. Markanın ev ve salonlar için özel olarak tasarlanmış klima modelleri dışında kaset tipi olarak geçen tavana sıfır şekilde monte edilen tavan klimaları da mevut. Kaset tipi klimalar her üründe olduğu gibi A++ enerji sınıfına sahiptir ve tasarrufu her şeyden çok önemser. Sahip olduğu enerji sınıfı sayesinde Airfel klima maksimum tasarrufu sağlar. Yeni sezonsal verimlilik yönetmeliğine %100 oranda uygun olarak üretilirler. Isıtma ve soğutma gibi klasik fonksiyonlar dışında havalandırma, nem alma, otomatik ayar gibi fonksiyonları da bulunur ve alanın temiz hava ihtiyacını en iyi şekli ile karşılar. Uyku fonksiyonu sayesinde ayarlanan süre dolduğu zaman kendini uyku moduna alır. Zaten uyguladığı tasarrufu uyku modu ile katlayarak uygulamaya devam eder. Diğer Airfel ürünlerinin sahip olduğu turbo fonksiyonuna inverter teknolojisi ile birlikte sahiptir ve bu ikili sayesinde ısıtma ve soğutma gibi işlemler çok kısa sürede gerçekleşir. Diğer ürünlere göre daha sessiz iç ünitesi sayesinde rahatsızlık vermez, maksimum konfor sağlar. Arıza tespit sistemi ile cihazda meydana gelebilecek arıza ve benzeri durumlardan çok kısa sürede haber almanız sağlanır ve ürün daha fazla zarar görmeden tamir imkanı sunulur. 3600 hava üfleme teknolojisi ile homojen ve ferah hava dağılımını güçlü bir şekilde sağlar. Auto Restart özelliği sayesinde de cihaz elektrik kesintilerinden sonra otomatik olarak kaldığı yerden çalışmaya kendini sıfırlamadan devam eder. Bu ürün tipinin çok farklı boyutlarda oda ve alanlara hitap edebilmesi açısından Airfel klima 24000 veya 48000 BTU kapasitesinde çeşitleri bünyesinde bulundurur. Klimayı kullanacağınız alanın büyüklüğü ve yalıtımına göre istediğiniz kapasitedeki klimaya sahip olabilir ve konforun tadını çıkarabilirsiniz. Markanın her ürününde olmasına özen gösterdiği bakteri ve hava temizleyici özelliği ile kendinize daha hijyenik bir alan sunabilir ve sağlığınız için en iyisini sadece bir klimaya sahip olarak yapabilirsiniz.

Airfel Klima ile Temiz Hava Soluyun

Airfel Klima ile Temiz Hava Soluyun

Airfel ürettiği klimalar ile gerçekten çok büyük bir kitleye hitap etmek istiyor. Bu yüzden en ince detayına kadar düşünüyor ve inanılmaz çeşitli bir ürün yelpazesi ile karşımıza çıkıyor. Birbirinden kullanışlı fonksiyonları sahip olduğu üstün teknolojik bilgi ve birikim ile sağlarken bu kolaylığı olabilecek her alana sağlamak istiyor. Bu yüzden Airfel salon tipi klima , ev tipi ve kaset tipi klimaları dışında gizli tavan tipi split klimaların da üretimini sağlıyor ve herkese hizmet vermek konusundaki ısrarını sürdürüyor. Airfel kanallı tavan tipi split klimalar ile klimanızı gizleyebilir ve buna rağmen ürünün sahip olduğu tüm fonksiyonlardan maksimum verim elde edecek şekilde yararlanabilirsiniz. Ortamın ısısını sıcak veya soğuk hale kolaylıkla getirebilen klimanın ısıtma ve soğutma dışında nem alma özelliği de mevcut. Ortamdaki nemi orada bulunan kişilerin sağlığı ve hissiyatı açısından en uygun optimum dereceye getirebilmesi bu özellik sayesinde mümkün. Fan ve otomatik fonksiyonları ile de ortamın ısısını otomatik ayarlamanız veya yoğun kalabalık durumlarında havalandırmanız mümkün. Klimanın sahip olduğu uyku fonksiyonu ile diğer tüm ürünlerde olduğu gibi bu üründe de sizin seçeceğiniz saatte klima kendini uyku moduna alır ve ortamın havasını optimumda tutar. Uyku modunda çalışan klimalar daha fazla tasarruf sağlar. Programlama özelliği ile cihazın hareketlerini programlayabilir ve istediğiniz havayı hızlıca uğraşmadan elde edebilirsiniz. Diğer klimalara oranla daha sessiz olarak tasarlanan ve o şekilde üretilen iç klima ünitesi sayesinde ortamda bulunduğunu dahi belli etmez, rahatsızlık vermez. Arıza tespit sistemi diğer Airfel klimalarda olduğu gibi gizli tavan tipi klimalarda da mevcut bir özellik. Bu özellik cihazın başına gelen bir sorunu çok erken fark etmenizi ve bu sayede cihaz daha fazla zarar görmeden tamir ettirme avantajını sizlere sağlar. Auto Restart özelliği ise klimaya elektrik kesintisi gibi cihazı aniden durduracak durumların sona ermesi durumunda cihazın kendini sıfırlamadan kaldığı yerden çalışmaya devam etmesini sağlar. Tavan tipi gizli klimaların kurulumunu eğitimli kişilerden oluşan Airfel montaj ekibi sağlar. Airfel klima gizli tavan tipi modeli ile ile konforlu ve sağlıklı havayı solumak çok kolay.

Airfel Klima

Airfel Klima

Airfel müşteri memnuniyeti sağlamak için üstün çaba sarf eden ve çabalarının karşılığını da kullanıcılarından almayı başaran bir marka. Her detayı ve her ortamı özenle inceleyen Airfel özel tasarımları ile alanları ferahlatma konusunda üstüne tanımıyor. Ürettiği teknoloji ve ürünler üzerinde sağladığı özellikler ile her kesimin merak ettiği, deneyip çok memnun kaldığı cihazları üretme başarısına sahip. Kullanıcılarına sağladığı kolaylık ve konforun sahibi ürünlerden biri de mobil klimaları. Minimal boyut ve tasarımları ile her ortama çok kısa sürede ve kolayca havadarlık sağlayan klimalar tabi ki A enerji sınıfı kategorisinde. Çevre dostu mobil klimalar hava temizliği konusunda üstün bir performans gösteriyor ve havadaki zararlı olan her şeyi yok ediyor. Isıtma ve soğutma gibi klasik klima işlevleri dışında nem kontrolü sağlamak adına nem alma ve fan, otomatik gibi diğer fonksiyonel işlevler de mobil klima ürün grubunda mevcut. Yine ürün kapasitesi açısından klimanın bulunacağı odaya göre seçim yapmanız gerekiyor. Airfel klima 12000 ve 24000 gibi kapasiteleri mobil klimalarında da kaldırabiliyor. Sahip olduğu turbo fonksiyonu ile anında ısı değişimi sağlarken uyku modu sayesinde sizin istediğiniz zaman uykuya dalıyor ve ortamın ısısını uyuyor olmasına rağmen optimumda tutuyor. Siz istediğiniz zaman da uyku modundan çıkıyor. 24 saatlik zamanlama özelliği sayesinde çalışmak veya çalışmayı durdurmak için yine sizin komutunuza bakıyor. Otomatik su tahliye ve arıza tespit gibi sistemleri de cihazlarında bulundurarak herhangi bir durumda cihazın alabileceği hasarı minimuma indiriyor. Çift yönlü otomatik hava yönlendirme sistemi ile minimum boyutuna rağmen bulunduğu alan içerisindeki her bölgeye homojen ısı dağıtımı sağlıyor. Dijital ekranı ile şık bir görünüm yakalarken uzaktan kumandası ile konfor ve rahatlığın dibine vurmanızı sağlıyor. Sahip olduğu son teknoloji ile markanın hangi ürünü olursa olsun sizi inanılmaz konforlu ve sağlıklı bir deneyime itiyor. Sağladığı güven ile rahatlığı maksimumda yaşamanızı sağlıyor. Üstelik hayatınızı kolaylaştıran tüm bu fonksiyonel özellikleri kullanırken güç tasarrufunu maksimum düzeyde yapmanızı sağlıyor. Hem cep hem de sizin dostunuz Airfel klima ile kendinize bir güzellik yapın.