TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Airfel, Klima

için 94 sonuç bulundu.
Soğutma Kapasitesi (Btu/h) seçiniz

Airfel Klima

Türkiye iklimlendirme sektöründe güvenilir teknolojik ürünler sunan Airfel, ısıtma, soğutma ve havalandırma konusunda ürettiği geniş ürün yelpazesi ile dikkat çekiyor. 2011 yılında, başta Avrupa olmak üzere dünyanın önemli noktalarına klima ve soğutma ürünleri konusunda yenilikçi ürünler sunan 'Daikin' ile hisselerini birleştirmesi, Airfel markasının gücünü artırmasında önemli bir rol oynuyor. Yüksek teknolojik donanıma sahip üretim tesisleri, tüketici ihtiyaçlarını optimum düzeyde gözeten ARGE departmanın titiz çalışmaları sonucunda, verimli ve konforlu ürünlerin imal edilmesine olanak veriyor. Klima üniteleri, fancoil, panel radyatörleri, kombi, klima santralleri gibi farklı ürün seçeneklerine sahip Airfel, geniş yetkili servis hizmet ağı ile de sektördeki iddiasını sürdürüyor. Yurt içi ve yurt dışında bulunan prestijli kongre merkezleri, alışveriş merkezleri, ofis ve otellerin merkezi sistem havalandırma ihtiyaçları, robot ağırlıklı modern üretim tesislerinde başarılı şekilde karşılanacak şekilde üretiliyor. Ev tipi split klima fabrikasında uygulanan %100 elektrik güvenliği, yüksek basınç ve fonksiyon testleri, tüketici güveninin en üst seviyeye çıkmasında önemli bir rol oynuyor. Günümüzde klima içi teçhizatın, özellikle kritik noktalarda bulunan bakır boru birleşimlerinin el değmeden hassas robotlar vasıtası ile yapılması, ürün güvenilirliğini ve garanti şartlarını iyileştiriyor.

Airfel ile Rahat Bir Nefes Alın!

Airfel ile Rahat Bir Nefes Alın!

Yılda 400.000 set kapasitesi ile ciddi imalat potansiyeline sahip Airfel klima üretim tesislerinde, titizlik ve hijyen maksimum seviyede tutularak tüketicinin her anlamda rahat nefes alması amaçlanıyor. Otomasyon, yüksek teknolojik özellikli robot ve türevleri vasıtası ile denetlenen ürünler, klima konusundaki hassasiyetin derecesini yükseltiyor. Kompakt dizayna sahip ev ve iş yeri atmosferine uygun split tip klimalar, bulunduğu ortamdaki dekoratif atmosferi bozmadan iklimlendirme konusunda maksimum faydayı sağlayacak şekilde üretiliyor. Ana gövdeyi oluşturan parçalarla birlikte elektrik ve hava teması sağlayan ara parçaların imalatı, el değmeden robot ağırlıklı otomasyon hattında işlenerek hijyen konusundaki hassasiyet de en üst seviyede tutuluyor. Airfel, ev tipi ürün yelpazesindeki klima çeşitleri ile de sektörde farklılığını ortaya koyuyor. Sezonsal inverter klima, ticari tip ve sezonsal inverter multi klimalar olmak üzere, ev tipi klimalar 3 kategoride inceleniyor. İhtiyaca uygun Airfel klimalar seçilirken kullanılacak mekan büyüklükleri ve ısıtma soğutma kapasitelerinin belirlenmesi gerekiyor. Küçük hacimli mekanlarda 9.000 ile 18.000 BTU/h aralığındaki split klimalar tercih edilirken, orta büyüklükteki mekanlar için 26.000 ile 52.000 BTU/h aralığında bulunan klimalar öneriliyor. Daha büyük hacimler için ise 55.000 ile 60.000 BTU/h aralığındaki klima çeşitleri tercih ediliyor.

Çevreci Ekonomik Sezonsal Inverter Klimalar

Çevreci Ekonomik Sezonsal Inverter Klimalar

Bu tip klimalar, sezonsal inverter özelliği sayesinde diğer A sınıfı klimalara kıyasla %20 daha tasarruflu olma özelliği ile ön plana çıkıyor. Sezonsal inverter klimalarda, soğutma kapasitesi 9.000 ile 24.000 BTU/h arasında değişiyor. Isıtma kapasiteleri ise 10.000 ile 25.000 BTU/h Otomatik olarak ısıyı dikeyde de üfleme özelliği sayesinde kullanıldığı ortamda homojen bir ısı dağılımı sağlıyor. Böylelikle mekanın her köşesi aynı oranda ısınarak ya da serinleyerek kullanım konforunun artması sağlanıyor. Enerji verim oranları (A++/A+) oranı ile ev içi uzun süreli kullanımlar için oldukça ideal bir yapıya sahip. Daha tasarruflu olma özelliği ile farklı klima markaları ile karşılaştırıldığında enerjiyi daha verimli kullanma konusunda alternatif seçenekler arayan tüketicilerin beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı hedefliyor. Ayrıca ısıtma kapasitelerinin -15 dereceye kadar yüksek performans ile çalışması, turbo fonksiyon ile hızlı soğuma ve ısınma özellikleri, üstün klima özellikleri ile ters orantılı optimum tutulan fiyatlar, ürünlerin cazibesini artırıyor. Sezonsal inverter klimalardan farklı olarak bu tipte iç ve dış ünite ayrı olarak tüketiciye sunuluyor. Sektörde başarılı klima markaları arasında bu özelliği ile de fark yaratan Airfel, yalnızca iç ünite ya da yalnızca dış ünite ihtiyacı olan tüketiciler için de alternatif bir seçenek oluşturuyor. Ürünlerin özelliklerine göre değişiklik gösteren Airfel klima fiyatları farklı bütçelere uygun seçenekler sunuyor.

Kompakt Boyutlu Ticari Klimalar

Kompakt Boyutlu Ticari Klimalar

Klima çeşitleri salon tipi, kaset tipi ve gizli tavan tipi olarak üç kategoride toplanıyor. Tüm tiplerde antibakteriyel plastik malzeme kullanılıyor. Asma tavana sahip olmayan mekanlarda salon tipi split klima uygun bir seçenek olarak öne çıkıyor. Zorlu kış şartlarında daha güçlü ısıtmaya ihtiyaç duyulduğunda devreye girmek için tasarlanmış ilave elektrikli ısıtıcı ürünün cazibesini artırıyor. Salon tipi klimalar, soğutmada 24.000 ile 47.800 BTU/h, ısıtmada 26.000 ile 52.000 BTU/h aralığında bulunuyor. Dekoratif duruşu ile de mekanın atmosferini bozmadan sıcak-soğuk havalandırma görevini başarıyla gerçekleştiriyor. Uzak üfleme mesafesi, tasarım şıklığı, gövdeyi oluşturan plastik malzemenin antibakteriyel özelliği ile kompakt boyutlar ürün tercihini olumlu yönde etkilerken, 24 saat zaman ayarlama özelliği ve tasarrufu destekleyen uyku modu sayesinde ısınma konforunu en üst düzeyde yaşatmayı hedefliyor. Kaset tipi split Airfel klima modelleri seçeneğinde soğutma kapasitesi 24.000 ile 48.000 BTU/h, ısıtma kapasitesi 24.000 ile 52.000 BTU/h aralığında bulunuyor. Tavana yerleştirilen bu tip klimaların mekanda yalnızca hava çıkış ızgaraları görünüyor. Mekanın estetiğini bozmadan konforlu şekilde havalandırma ihtiyacını karşılamayı amaçlayan tüketiciler için kaset tip split klima tavsiye ediliyor. Gizli tavan tipi split klimalarda ısıtma ve soğutma kapasiteleri daha geniş aralıklarda bulunuyor. Soğutmanın 48.000 ile 55.000 BTU/h ve ısıtmanın 55.000 ile 60.000 BTU/h gibi yüksek aralıklarda bulunması, Airfel klima fiyatları konusunda da aynı orantıyı korumasını sağlıyor. Ayrıca 3600 hava üfleme teknolojisi ile olası elektrik kesintilerine karşı tasarlanmış eski çalışma fonksiyonuna geri dönerek yeniden başlama (Auto Start) özelliği de bu tip klimaların tercih edilme nedenlerini artırıyor. Sessiz iç üniteye sahip olması ve turbo fonksiyonu ile hızlı ısıtıp soğutma özellikleri, mekanın ısınma konforunu en üst düzeye çıkarıyor.

Arama Kriterleriniz

Airfel
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

AFS (3)
Airfel (94)
Alarko (63)
Alf (1)
Altus (18)
Ariston (8)
Arçelik (49)
Baymak (57)
Beko (13)
Bexel (1)
bird (2)
Bosch (106)
Buderus (1)
Copa (23)
Daikin (26)
Daiseku (12)
DayRelax (5)
Delonghi (4)
(180)
E.C.A (32)
Electra (2)
Electrolux (18)
Finlux (15)
Fırat (1)
Fluo (4)
Franke (2)
fujiplus (40)
Fujitsi (28)
General (13)
GREE (11)
Grundig (2)
Hisense (8)
Hitachi (45)
İhlas (1)
İndesit (3)
Kabel (20)
LG (110)
Midea (29)
Mitsubishi (86)
olefini (60)
Panasonic (18)
Profilo (2)
Raks (1)
Regal (25)
Rota (23)
Rubenis (1)
Samsung (137)
Sharp (22)
Siemens (8)
Sigma (169)
Simfer (8)
Springday (12)
Sunny (1)
Süsler (1)
Termikel (1)
Toshiba (178)
Tronic (6)
Vaillant (31)
Vessen (14)
Vestel (111)
Vestfrost (3)
Viessmann (73)
Windsor (2)
York (61)
Zen (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Soğutma Kapasitesi (Btu/h)

(25)
(20)
(20)
(19)
(8)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Enerji Sınıfı

A++ (69)
(5)
(5)
(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Klima Türü

Salon Tipi (10)
(4)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(14)
ve üzeri (28)
ve üzeri (28)
ve üzeri (28)
ve üzeri (28)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL