TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Demirdöküm, Klima

için 60 sonuç bulundu.
Soğutma Kapasitesi (Btu/h) seçiniz

Demirdöküm Klima

Yaz sıcaklarında serinleten, soğuk kış günlerinde ise mekanları iyi bir şekilde ısıtmayı başaran klimalar günümüzde önemli bir ihtiyaç haline gelen cihazlardır. Demirdöküm klima çeşitleri, mekanlarınız için her mevsim en uygun soğutma ve ısıtma çözümleri sunar. Demirdöküm klima ürünleri içerisinde en sık tercih edilen klima tipi, daha sessiz çalışması ve az yer kaplaması sebebiyle duvar tipi split klimadır. Split klimalardan sonra en çok tercih edilen ikinci klima tipi ise salon tipi klimadır.

Duvarınızdaki Teknoloji: Demirdöküm Split Klimalar

Duvarınızdaki Teknoloji: Demirdöküm Split Klimalar

Evleriniz veya ofisleriniz için ısıtma ve soğutma konusunda en pratik çözümü sağlayan Demirdöküm duvar tipi split klimalar, iki parçadan oluşur. Parçalardan biri bina dışına monte edilen dış ünite, diğeri ise mekan içerisinde duvara monte edilen, üzerinde göstergeler bulunan, hava çıkışını sağlayan ve kumanda edilebilir iç ünitedir. Duvar tipi split klimalar sunduğu pek çok teknolojik özellik, temizleme ve montaj kolaylığı ile en çok tercih edilen Demirdöküm klima tipi olarak öne çıkar. Pek çok kullanıcı, Demirdöküm klima tavsiye ederken, duvar tipi split klimalardan olan, ileri teknolojiye sahip, Inverter özellikli A5 klimalar üzerinde durur. Kullanıcıları tarafından olumlu geri dönüşler alan Demirdöküm A5 klimalar, A+++ yüksek enerji verimliliği ile minimum enerji tüketimi sağlar. Tüm A5 Inverter klima modelleri, Soğutma Verim Sınıfında A++, Isıtma Verim Sınıfında ise A+ verimlilik sınıfında yer alarak, en yüksek verimde en düşük enerji ile çalışır. Inverter özellikli Demirdöküm klima yorum içerikleri incelendiğinde, enerji verimliliği ve konforlu kullanım açısından ürünlerin kullanıcılarından iyi puan aldığı görülür.

Demirdöküm Klima Özellikleri

Demirdöküm Klima Özellikleri

Demirdöküm A5 Inverter klima özellikleri, kullanım kolaylığı ve konfor sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Çoklu fan hızı özelliği bulunan klimalarda, otomatik, düşük hız, orta hız, yüksek hız ve turbo fan hız seçenekleri kullanıcılarının konforunu en üst seviyeye çıkarabilmek amacıyla geliştirilmiştir. Çok soğuk havalarda turbo fan seçeneği oldukça kısa bir zaman dilimi içerisinde mekanlarınızı istediğiniz ölçüde ısıtırken, serin havalarda kullanabileceğiniz düşük hız seçeneği daha uzun sürede ve minimum ses seviyesinde iyi bir ısıtma sağlar. Demirdöküm klima modelleri, kış mevsimlerinin oldukça soğuk, yaz mevsimlerinin ise aşırı sıcak geçtiği bölgelerde dahi güvenli bir şekilde çalışmaya uygun, dayanıklı cihazlardır. Hava sıcaklığının 8º’nin altına düştüğü zamanlarda, cihaz dış ünitenin donmasını önleme amacıyla çalışmaya başlar. Bu sayede kış aylarında iç mekanların çok soğumasını önlerken, aynı zamanda klimanızı daha uzun ömürlü kullanabilmenizi sağlar. Bunun yanı sıra Demirdöküm klima dış ünitelerinin özel tasarımlı fan kanatları, tahmin edilenden daha düşük bir enerji ile çok daha hızlı bir şekilde hareket ederek, enerji tasarrufu ile birlikte ürün ömrünü uzatmaya yardımcı olur. Demirdöküm klimalarda bulunan zamanlama özelliği, klimanızın sizin istediğiniz saatte, istediğiniz sıcaklıkta çalışmasını programlayarak, mekanlarınızın iklimlendirilmesi konusunda maksimum konfor sağlar. Demirdöküm A5 Inverter klimalar, Avrupa F – Gas Regülasyonuna uygun olan yeni nesil olarak üretilmiş R32 soğutucu akışkan gazı ile çalışarak, çalışması sırasında havaya yaklaşık %68 oranında daha az sera gazı salınımı yapıp, ozon tabakasına diğer klima çeşitlerine kıyasla daha az zarar veren çevre dostu özelliğe sahiptir.

Geniş Mekanlar İçin Demirdöküm Klima

Geniş Mekanlar İçin Demirdöküm Klima

İş yerleri veya geniş evler için birden fazla odada ısıtma ve soğutma ihtiyacını karşılayabilmek için Demirdöküm Multi Inverter klima ürünleri en uygun çözümleri sunar. Demirdöküm Multi Inverter klimalar ile tek bir dış üniteye bağlı olan 2, 3 hatta 4 adet iç ünite cihazla tüm mekanınızı kolaylıkla iklimlendirebilirsiniz. 3 adet farklı kapasite seçeneği sunan Multi Inverter klimalar; 18K /24K ve 28K BTU kapasite seçenekleri ile mekanlarınızın metrekare ölçüsüne göre en sağlıklı sonuçları getirecek olan cihaz seçimini yapmanızı sağlar. Çok büyük metrekareye sahip mekanlarınız için Demirdöküm' ün 24K / 28K BTU kapasiteli klima ürünlerini tercih etmeniz gerekirken, orta büyüklükteki mekanlarınız için 18K BTU kapasiteli klimalar iyi bir ısıtma veya soğutma sağlama konusunda yeterli olur. Demirdöküm Multi Inverter klimalar, Inverter DC teknolojisini kullanarak cihaz kompresörünün AC motorlara kıyasla daha yüksek performanslı çalışmasını sağlayıp, daha düşük enerji tüketimine destek verir. R32 gaz kullanımı bulunan Demirdöküm klimalar, çevre dostu ürün olma ayrıcalığını taşır. Demirdöküm'ün hem Split Inverter hem de Multi Inverter klima modellerinde bulunan I Feel özelliği, uzaktan kumanda üzerindeki sıcaklık sensörünü referans alarak iç ünitenin belli bir sıcaklık ölçüsünde açılmasını ve kapanmasını sağlar. Demirdöküm, Inverter klimaların yanı sıra, ofisler ve daha çok mağazalar için iklimlendirme çözümü olarak salon tipi klima modellerini de sunar. Daha geniş alanları soğutabilme ve ısıtabilme kapasitesine sahip olan salon tipi klimalar, duvar tipi klima modellerinin aksine, dik bir şekilde konumlandırılarak kullanılır. Montaj gerektirmeyen ve istenildiğinde başka bir ortama taşınabilme olanağı sunan salon tipi klimalar büyük oluşunun haricinde, geniş mekanlarınız için kullanım kolaylığı sağlar. Demirdöküm salon tipi klimalar, Jet Cool özelliği sayesinde ortamı kısa bir süre içerisinde istenilen ısıya ulaştırır. Aşırı soğuk havalarda, ısıtma performansını artırma amacıyla elektrikli ek rezistansın devreye girdiği salon tipi klimalar ile mekanlarınızda kolaylıkla istenilen iklimlendirme şartları sağlanmış olur. Hem performans özellikleri hem de enerji verimliliği konusunda yanınızda olan Demirdöküm klima çeşitleri ile her mevsim doğru iklimlendirmeye sahip olabilirsiniz. Demirdöküm klima fiyatları, tercih edeceğiniz ürün tipi ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Mekanları için en uygun klimayı seçmek isteyen, klima fiyatları karşılaştırması yapan ve klima tavsiyesi arayan kişiler için Demirdöküm, kaliteli klima markaları arasında yer alır.

Arama Kriterleriniz

Demirdöküm
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (4)
AFS (1)
Airfel (106)
Alarko (79)
Alf (1)
Altus (57)
Ariston (11)
Arçelik (46)
Baymak (97)
Beko (16)
Bexel (1)
bird (1)
Bosch (88)
Buderus (1)
Copa (22)
Daikin (50)
Daiseku (11)
DayRelax (4)
Delonghi (4)
(112)
E.C.A (33)
Ekotec (1)
Electra (3)
Electrolux (24)
Finlux (7)
Fluo (6)
Franke (7)
fujiplus (26)
fujitherma (10)
Fujitsi (27)
Gaggenau (1)
General (16)
GREE (9)
Grundig (3)
Hisense (10)
Hitachi (57)
İhlas (1)
İndesit (3)
Kabel (28)
LG (120)
Midea (38)
Mitsubishi (73)
olefini (60)
Panasonic (21)
Profilo (3)
Raks (1)
Regal (36)
Rota (46)
Rubenis (2)
Samsung (177)
Sharp (20)
Siemens (3)
Sigma (164)
Simfer (2)
Springday (12)
Sunny (1)
Termikel (1)
Toshiba (167)
Tronic (9)
Vaillant (41)
Vessen (23)
Vestel (144)
Viessmann (87)
Windsor (6)
York (69)
Zanussi (1)
Zen (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Soğutma Kapasitesi (Btu/h)

(13)
(13)
(12)
(11)
(10)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Enerji Sınıfı

A++ (42)
A+ (6)
(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Klima Türü

Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(5)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL