TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

General, Klima

için 16 sonuç bulundu.
Soğutma Kapasitesi (Btu/h) seçiniz

General Klima

80 yılı aşkın süredir hizmet veren General, ısıtma ve soğutma söz konusu olduğunda en çok tercih edilen klima markaları arasında yer alıyor. Klima konusunda tecrübesinden gelen uzmanlığı ile kendini gösteren General, müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışıyor. General klima modelleri, her ortama ve her ortamın koşullarına uygun olarak üretiliyor. Bu nedenle General klima çeşitleri arasında ihtiyacınız olan ürünü kolayca bulabilir ve sıcak havalarda serinliğin, soğuk havalarda ısınmanın tadını çıkarabilirsiniz.

General Klima Çeşitleri

General Klima Çeşitleri

General klima kullanıcının ihtiyacı ve isteği doğrultusunda piyasada çok sayıda klima modeli ile yer alıyor. General klima sistemleri split, multi split ve eskimo klimalar olarak üçe ayrılıyor. Split, İngilizce'deki ayrılma, ayrı olma anlamından geliyor ve General split klima modelleri, iç ve dış aksamı ayrı şekilde üretiliyor. İç kısım klimanın bulunduğu mekanın içinde yer aldığından daha az yer kaplıyor ve montajı kolayca yapılıyor. Klimanın dış kısmı binanın dışında olduğu için General klima çok daha sessiz çalışıyor. İnsan sesi 60 desibel civarında iken, General klima 20 desibel civarında bir ses ile performans gösteriyor. Bu sayede klimanın çalıştığı dahi fark edilmiyor. General multi split klimalar, tek bir dış ünite ile birden çok iç ünitenin çalışabilmesine olanak sağlıyor. Bu sayede enerji verimliliği en üst seviyede tutuluyor. Dış ünite ile uyumlu 7 tip ve 25 modelden oluşan geniş iç ünite seçenekleri sayesinde her ortama ve koşula uygun iç ünite seçilebiliyor. General split ve multi split klimalar; duvar tipi, yer tipi, tavan tipi, kaset tip ve kanallı tip olmak üzere beşe ayrılıyor. Duvar tipi General klima, kişilerin aklında klima denildiğinde ilk canlanan modele verilen isim. Duvar tipi klima, odanın duvarına monte ediliyor. Yer tipi klimalar, yere monte ediliyor ve tüm kapalı alanlarda kolaylıkla kullanılabiliyor. Tavan tipi klimalar, tavana monte ediliyor. Yukarı, aşağı, sağa ve sola hava salınımı ile üç boyutlu bir şekilde hava akışı sağlayan tavan tipi General klima modelleri, odanın her alanına etki edebiliyor. Kaset tipi klima, tavana monte ediliyor ve genelde ofis gibi geniş ve kalabalık ortamlarda tercih ediliyor. Kanallı tip General klimalar, kanallar yardımı ile hava dağılımı sağlıyor. Daha çok hastane, okul, alışveriş merkezi, restoran gibi iş yerlerinde tercih edilen kanallı tip klimalar, tavan arası boşluğuna gizlendiğinden görünmüyor ve mekanın dekorasyonu açısından avantaj sağlıyor.

General Klima Özellikleri

General Klima Özellikleri

General klima modelleri, kullanıcının hayatını kolaylaştıran pek çok özellik taşıyor. Klima, genelde soğutma amaçlı düşünülse de General klima modelleri kışın da ısıtma amacı ile kullanılabiliyor. Rahat hava akımı kontrolü sayesinde vücudun sabit bir şekilde uzun süre havaya maruz kalmasını önlüyor, Hybrid Airflow sayesinde ortamdaki farklı sıcaklıktaki havayı birleştiriyor. Bu sayede keyifle oturulacak bir ortam oluşturmaya yardımcı oluyor. Ayrıca General klima, ortamdaki polen, toz gibi istenmeyen kirleri elektrikli toz toplama teknolojisi ile topluyor ve filtresinde tutuyor. Filtre üzerindeki tozlar otomatik olarak temizleniyor ve toz toplama kutusuna toplanıyor. Bu sayede evinizin havasının da, klimanızın da temizliğini dert etmenize gerek kalmıyor. General klima, insan sensörü sayesinde, odadan ayrıldığınızda, ekonomik modda çalışarak elektrik tasarrufu yapıyor. Odaya geri gelindiğinde, insanların geldiğini algılayarak otomatik olarak önceki ayarlarında çalışmaya devam ediyor. Klima sahiplerinin sessiz bir klima tercih ettiğinin bilincinde olan General, klima modellerini özellikle bunu dikkate alarak sessiz modda üretiyor. General klima modelleri, odayı ısıtırken dikey hava akımı kullanıyor. Bu sayede zemin seviyesinde güçlü ısıtma sağlıyor. Aynı şekilde ortamı soğutmak için yatay hava akımı kullanan General klima, odada bulunan kişilere direkt olarak hava gelmemesini sağlıyor ve rahat bir oturma ortamı oluşturuyor. Ayrıca General klima modelleri, iyon koku giderici filtresi sayesinde oksitleme kullanıyor ve klima kullanımından oluşabilen kötü kokuların önüne geçiyor. General klima modellerinde bulunan zamanlayıcı özelliği ile dilediğiniz zaman aralığında klimanızın otomatik olarak çalışmasını sağlayabilirsiniz. Örneğin iş yerinizden 5'te çıkıp evinize 5 buçukta ulaşıyorsanız, 5'ten 5 buçuğa kadar klimanızı çalışma moduna ayarlayarak önceden ısıtılmış evinizin keyfini çıkarabilirsiniz. General klima kumandası ile geniş açılardan dahi rahatlıkla komuta edilebiliyor. Bunun yanında çeşitli General klima modellerinde bulunan özel Wi-Fi adaptörü aracılığı ile akıllı telefon kontrolü seçeneği; tablet, bilgisayar, akıllı telefonlar gibi elektronik aletler ile klimanın bulunduğu ortamın içinden ve dışından klima kontrolü yapılmasını sağlıyor. Bu sayede sıcak günlerde evinize varmadan General klima sayesinde evinizi soğutabilir, serinliğin tadını en kısa zamanda çıkarabilirsiniz.

Doğa ve Bütçe Dostu General Klima

Doğa ve Bütçe Dostu General Klima

Klima tavsiye edilirken klima özellikleri, klima fiyatları, klimanın bulunacağı ortam gibi birden çok faktörü göz önünde bulundurmak gerekiyor. General klima satın aldığınızda, klimanın hangi odada bulunacağı, bu odanın kullanım amacı, bulunduğu kat, odanın boyut ve pencereleri, binanın cephesi gibi gerekli tüm incelemeler General markasının alanında uzman ekibi tarafından yapılıyor ve gerekli profesyonel görüşler sizinle paylaşılıyor. Bu sayede sizin için en uygun General klimayı en kolay şekilde seçebiliyor ve klimanızın keyfini en verimli şekilde çıkarabiliyorsunuz. Klima satın alınırken fiyat değerlendirmesi yapılıyor ancak klimanın faturanıza yansıtacağı rakamı da göz önünde bulundurmak gerekiyor. Çevreye duyarlılık konusunda büyük hassasiyet gösteren General, klimalarının üretiminde enerji tasarrufuna büyük önem veriyor. General klima modelleri, ortamı en hızlı şekilde soğutmayı ve ısıtmayı A+ ve A++ klima modelleri sayesinde en düşük güç kullanımı ile gerçekleştiriyor. Yüksek ısı esanjörü sayesinde General klimalar, bulunduğu ortamı en hızlı şekilde ısıtıyor ve soğutuyor. Bunu yaparken mümkün olan en düşük enerji harcamasını yapıyor. General klima fiyatları klimanın modeline, boyutuna, özelliklerine, kullandığı enerjiye ve gücüne göre değişkenlik gösteriyor. General klima modelleri, fiyat anlamında bütçenizi yormadan en iyi performansı sağlamayı amaçlıyor. General klima yorumları müşteri memnuniyeti ile şekillendiğinden, mutlaka değerlendirilmesi gereken markalardan biri haline geliyor.

Arama Kriterleriniz

General
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (4)
AFS (1)
Airfel (106)
Alarko (79)
Alf (1)
Altus (57)
Ariston (11)
Arçelik (46)
Baymak (97)
Beko (16)
Bexel (1)
bird (1)
Bosch (87)
Buderus (1)
Copa (22)
Daikin (50)
Daiseku (11)
DayRelax (4)
Delonghi (4)
(112)
E.C.A (33)
Ekotec (1)
Electra (3)
Electrolux (24)
Finlux (7)
Fluo (6)
Franke (7)
fujiplus (26)
fujitherma (10)
Fujitsi (27)
Gaggenau (1)
General (16)
GREE (9)
Grundig (3)
Hisense (10)
Hitachi (57)
İhlas (1)
İndesit (3)
Kabel (28)
LG (120)
Midea (38)
Mitsubishi (73)
olefini (60)
Panasonic (21)
Profilo (3)
Raks (1)
Regal (36)
Rota (46)
Rubenis (2)
Samsung (177)
Sharp (20)
Siemens (3)
Sigma (164)
Simfer (2)
Springday (12)
Sunny (1)
Termikel (1)
Toshiba (167)
Tronic (9)
Vaillant (41)
Vessen (23)
Vestel (143)
Viessmann (86)
Windsor (6)
York (69)
Zanussi (1)
Zen (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Soğutma Kapasitesi (Btu/h)

(7)
(3)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A++ (11)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Klima Türü

(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL