TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Profilo, Klima

için 3 sonuç bulundu.

Profilo Klima

Yılın her döneminde ev ya da ofis ortamında uygun bir sıcaklık düzeyi elde etmek için alıcılarına yardımcı olan Profilo klima modelleri modern teknolojileriyle göz dolduruyor. Enerji verimliliği özellikleriyle dikkat çeken Profilo marka klimalar düşük elektrik tüketimi sağlayarak hem aile bütçesine hem de çevreye katkı veriyor. Kolay montaj özelliğine sahip olan modeller evlerin ve iş yerlerinin birçok noktasına kolayca yerleştirilebiliyor. Geniş etki alanına sahip olan klimalarla beraber bütün evi ısıtmak ya da soğutmak mümkün hale geliyor. Profilo klima fiyatları cazip düzeyleriyle alıcıların ilgisini üzerine çekiyor. Farklı modlardan yararlanarak kullanılabilen iklimlendirme ürünleri hava değişimleri sonucunda yaşanabilen hastalıklara karşı koruma sağlıyor.

Alternatif Fan Kademesi Ayarı Sunan Profilo

Alternatif Fan Kademesi Ayarı Sunan Profilo

Birden fazla fan kademesi seçeneği sunan ve Profilo klima yorumları konusunda övgü dolu geri dönüşler alan modeller uzaktan kumanda desteğiyle yönlendirilebiliyor. Son derece sade bir arayüze sahip olan kumandalarla beraber ısı seviyesinde arzu edilen değişik anında yerine getirilebiliyor. Klima aracılığıyla evdeki hava sirkülasyonu da verimli bir şekilde sağlanıyor. Bu sayede evin havası temiz ve taze kalıyor. Yenilenen havayla beraber daha zinde hissetmek de olanaklı hale geliyor. Soğutma ve ısıtma kapasiteleri farklılık gösteren modeller klimanın kullanılacağı bölgedeki iklim şartlarına bağlı olarak tercih edilebiliyor. Otomatik modlardan yararlanarak klima modellerinin düzenli bir şekilde ve düşük enerji tüketimi ile çalışmaları sağlanabiliyor. Çıkarılabilir ön filtre özelliğine sahip olan ürünler pratik bir şekilde temizlenerek uzun ömürlü bir şekilde kullanılabiliyor. Hijyenik kullanım sonucunda ev ortamındaki havanın daha sağlıklı olması mümkün hale geliyor. Hava dağıtımının gerçekleşmesi esnasında klimanın kanatçıklarının manuel olarak da ayarlanabilmesi sayesinde belirli bir bölgenin daha yoğun bir şekilde ısıtılıp soğutulabilmesi sağlanıyor. Sessiz çalışma özelliği klima çeşitleri yardımıyla gündüz ve gece saatlerinde ev ya da büro ortamının sakinliği bozulmadan sağlıklı bir şekilde iklimlendirme yapılabiliyor. Ekstra hızlı modları kullanarak klimanın tam güçle çalışması sağlanabildiği için eve dönüşlerde bu seçenekten etkili bir şekilde yararlanılabiliyor. Geniş iç alan tasarımına sahip teknolojileriyle göz dolduran Profilo marka ürünler klima tavsiye yazılarında da ön plana çıkıyor. Hem hava akışını güçlendiren hem de monte işlemini kolaylaştıran geniş iç alanlı ürünler kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Donmayı Önleyici Profilo Klimalar

Donmayı Önleyici Profilo Klimalar

Modern klima teknolojisine sahip olan modeller özellikle zorlu kış şartlarının yaşandığı bölgelerde konforlu bir kullanım yaratıyor. Sıcaklığın sıfırın altına düştüğü kış aylarında klima sistemine herhangi bir zarar gelmemesi sayesinde ev ortamı sağlıklı bir şekilde ısıtılabilmeye devam ediyor. Düşük, orta ve yüksek üfleme özelliğine bulunan ürünler klima özellikleri bakımından kullanıcıları için birçok opsiyonu beraberinde getiriyor. Zamanlama seçeneği sunan modeller sayesinde sadece belirlenen zaman dilimlerinde ve belirlenen değerlerde çalışan klimalara sahip olunabiliyor. Estetik dizaynları ile fark yaratan Profilo, klima markaları arasında da dikkat çekmeyi başarıyor. Zararlı maddeleri gelişmiş filtre düzeneğiyle önleyen klima modelleri ev ortamının daha da sağlıklı bir hal almasını sağlıyor. Defrost özelliği bulunan modeller kış aylarında son derece kullanışlı bir deneyim yaşatıyor. Donma tehlikesine karşı buz çözücü görevi gören klimalar uzun ömürlü bir kullanımı olanaklı kılıyor. Klima fiyatları açısından da avantaj sağlayan Profilo marka iklimlendirme ürünleri nem kontrolü de gerçekleştiriyor. Ev içerisindeki nem miktarının ideal seviyelerde olmasını sağlayan klimalar ile sağlık açısından daha verimli bir solunum olanağına erişiliyor. Uzun mesafelerden de borulama imkânı sunan klimalar aracılığıyla evlerin farklı bölgelerine kolay montaj yapılabiliyor. Plastik dış yüzeye sahip olan ürünler sert malzeme sayesinde darbelere ve olası kazalara karşı korunuyor. Buna ek olarak kolay temizleme olanağı da yaratan klima yüzeyleri kısa zaman içerisinde kusursuz bir görüntüye kavuşturulabiliyor. Nemli ya da ıslak bezler aracılığıyla klimaların dış yüzeyi silinebiliyor.

Çevreye Duyarlı Profilo Klima Modelleri

Çevreye Duyarlı Profilo Klima Modelleri

Klima fiyatları açısından kullanıcıların beklentilerine cevap veren Profilo marka ürünlerle minimum elektrik tüketimi gerçekleştiriliyor. Doğaya karşı olan duyarlılığıyla ön plana çıkan bir marka olan Profilo sayesinde doğal gaz gibi fosil yakıtları kullanmayıp elektrik enerjisinin sağladığı imkânlardan faydalanılabiliyor. Çocuk kilidi bulunan modelleri tercih eden aileler gönül rahatlığı içerisinde klimalarını kullanabiliyor. Turbo mod aracılığıyla ısıtma ve soğutma işlemleri tam güçle uygulanabiliyor. Uyku modundan yararlanarak uyku saatlerinde klimaların düşük performansla çalışması ya da tamamen kapatılması sağlanabiliyor. Karbon filtresi bulunan ürünler aracılığıyla ideal karbon miktarı elde ediliyor ve sağlıklı bir kullanım yakalanıyor. Uzaktan kumanda mesafesinin oldukça geniş bir alanı kapladığı Profilo klimalar ile kullanışlı bir şekilde klima özelliklerinden yararlanılabiliyor. İyonizer teknolojisi sayesinde havadaki iyon miktarının uzmanlar tarafından tavsiye edilen seviyede olması sağlanıyor. Otomatik kanat özelliği aracılığıyla klima kanatçıkları seçilen moda uygun olarak pozisyon alıyor ve daha etkili bir şekilde hava dolaşımı oluşturuluyor. Profilo klima çeşitleri taze hava akışı sağlayarak havadaki karbondioksit seviyesini daha uygun olan düzeylere çekiyor ve daha dinç hissetmeye yardımcı oluyor. Antibakteriyel özelliklere sahip olan filtreleriyle alıcılarının saygısını kazanan klimalar hijyen koşullarına uygun olan yapılarıyla kullanıcı memnuniyeti yaratıyor. Isı dengeleme sistemini kullanan ürünler sayesinde evdeki farklı odalara kadar ulaşabilen klima ısısı ile beraber tüm evin aynı sıcaklık koşullarına erişmesi olanaklı hale geliyor. Akıllı telefon uygulamalarıyla uyumlu bir şekilde çalışabilen yeni nesil Profilo klimalar uzaktan kumandaya gereksinim duymadan da yönetilebiliyor. LED ekrana sahip olan modeller ortamdaki hava sıcaklığını ve klimanın hangi modda çalıştığını kullanıcılarına bildiriyor. Üfleme yönü manuel olarak da ayarlanabilen modeller sadece belirli noktaların iklimlendirilmesini sağlayarak alıcılarına yardımcı oluyor. Ultra sessiz mod desteğiyle çocuk odalarında çocukların son derece konforlu ve huzurlu bir şekilde uyuyabilmesi sağlanıyor.

Arama Kriterleriniz

Profilo
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (4)
AFS (1)
Airfel (106)
Alarko (79)
Alf (1)
Altus (57)
Ariston (11)
Arçelik (46)
Baymak (97)
Beko (16)
Bexel (1)
bird (1)
Bosch (87)
Buderus (1)
Copa (22)
Daikin (50)
Daiseku (11)
DayRelax (4)
Delonghi (4)
(112)
E.C.A (33)
Ekotec (1)
Electra (3)
Electrolux (24)
Finlux (7)
Fluo (6)
Franke (7)
fujiplus (26)
fujitherma (10)
Fujitsi (27)
Gaggenau (1)
General (16)
GREE (9)
Grundig (3)
Hisense (10)
Hitachi (57)
İhlas (1)
İndesit (3)
Kabel (28)
LG (120)
Midea (38)
Mitsubishi (73)
olefini (60)
Panasonic (21)
Profilo (3)
Raks (1)
Regal (36)
Rota (46)
Rubenis (2)
Samsung (177)
Sharp (20)
Siemens (3)
Sigma (164)
Simfer (2)
Springday (12)
Sunny (1)
Termikel (1)
Toshiba (167)
Tronic (9)
Vaillant (41)
Vessen (23)
Vestel (144)
Viessmann (86)
Windsor (6)
York (69)
Zanussi (1)
Zen (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL