Filtreleri Temizle
Marka
Grundig

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

BTU Değeri

Başka bir kelime deneyin

Soğutma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Isıtma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Grundig Klima

için 3 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Grundig Klima

Günümüzde pek çok alanda yenilikçi çözümlerle birlikte hayatımızı kolaylaştırıyoruz. Ev, iş yeri, sokak vb tüm alanlar artık insanların isteği ve konforuna uygun şekilde dizayn edilmektedir. Bu yeniliklerin büyük çoğunluğu, insanların en çok vakit geçirdiği yerlerden biri olan evlerde de kendini göstermektedir. Bir ev, yaşayan kişiyi en memnun edecek özellikte olup, yaşam refahını yükseltmelidir. Bunun için ilk etap, evin sahip olduğu sıcaklığı ayarlamak olabilir. Bu işlem mevsim değişiklikleri nedeniyle zorlu gibi gelse de artık günümüzde durum böyle değildir. Buna çözüm amacıyla klimalar yıllar önce üretilmiş ve günümüzde de son teknolojisiyle karşımızdadır. Grundig klima yenilikçi teknolojisi ve kullanışlı yapısıyla tüketicilere sunulmaktadır.

Grundig Klima ile Mevsimlere Daha Kolay Uyum Sağlayın

Grundig Klima ile Mevsimlere Daha Kolay Uyum Sağlayın

İş hayatı dolayısıyla sık sık yer değiştirmek zorunda olan kişiler için, mevsim koşullarına uyum sağlamak bir eziyet haline gelebilir. Ya da belli bir yerde tüm gün oturarak çalışan kişiler için de bulunulan ortamın sıcaklığı en etki edici unsurlardan biridir. Örneğin; yaz aylarında, terleten sıcaklardan birçok insan şikayetçidir. Hava koşullarının olumsuz etkisini önlemek amacıyla icat edilen klimalar bu bağlamdaki tüm şikayetleri önleyebilecek niteliktedir. ‘Grundig klima nasıl?’ sorusuna istinaden bu model çok fonksiyonlu yapısı ve estetik yapısıyla beğeni kazanmaktadır. Sıcak ve soğuk hava seçenekleri modu sayesinde kolayca ayarlanabilir. Uzaktan kumandası sayesinde evin herhangi bir noktasından klimanızın ayarını kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca soğuk kış aylarında Grundig klima sıcak ayarı sayesinde en düşük sıcaklıklarda bile kolayca ısınma imkanına ulaşılabilir. Bunun haricinde uzun ve terleten yaz günleri, insanların en sıkıntı çektiği zaman dilimlerinden biridir. Bu zamanlarda insanlar, dışarıya çıkmaktan çekinmekte ve zamanının büyük kısmını serin yerlerde geçirmek istemektedirler. Grundig klima soğuk ayarı sayesinde ortamı serinletir ve temiz hava imkanı sunar. Ayrıca zamanınız kısa olup istediğiniz sıcaklığa hızlı ulaşmak istediğiniz takdirde hızlı soğutma modu seçeneği de mevcuttur. Bu sayede klima ayarlanandan daha soğuk hava üflemesi yapar ve ortam hızlı şekilde soğur. Bunu haricinde klimalar sadece ısıtma ve soğutma işlemi yapmamaktadır. Bir diğer özelliği, kirli havayı absorbe etmesidir. Yaşadığımız yerlerde havada dışarıdan giren ya da dolaylı yoldan ürettiğimiz zehirli gazlar, toz ve bakteriler vardır. Bunlar solunum yoluyla direkt olarak vücudumuza giriş yapıp, kanımıza karışır. Bu olumsuz durumu engellemek amacıyla, klimalara filtre özelliği eklenmiştir. Filtre özelliği ile klimalar adeta havalandırıcı niteliğini üstlenmektedir. Filtre, tutucu yapısıyla havadaki kirli gazları tutar ve bünyesinde biriktirir. Bu sayede hem hava tazelenir hem de gazların sebep olabileceği koku oluşumu engellenir. Tüketicinin yapması gereken ise filtreyi belirli aralıklarla temizlemektir.

Grundig Klima İle Enerjiden Tasarruf Edin

Grundig Klima İle Enerjiden Tasarruf Edin

Büyüyen ve gelişen sanayi sektörü, hayatımızın birçok alanında değişikliği de beraberinde getirdi. Bu değişiklikler sadece bizim için değil dolaylı olarak çevre üzerinde de etkilidir. Günümüzde, en çok kullanılan eşyalardan biri olan klimalar da bu bilinçten yola çıkarak farklı teknikler ile üretilmeye başlanmıştır. Çünkü klimalar, kullanım amacı itibarıyla enerjiyi, kapasiteyle orantılı olarak kullanan ürünlerdir. Bu durumu sağlıklı ve tasarruflu hale getirmek amacıyla devrim gibi bir yenilik olan inverter özelliği geliştirildi. Bu özellik sayesinde sürekli olarak, belli frekans aralıklarında çalışan kompresörler, klimaya dahil edildi. Yani klimanın her açılıp kapanmasında, kompresör daha fazla elektrik çekmeyecek ve düzenli olarak çalışacak şekilde dizayn edildi. Böylece kullanıcıların büyük bir kısmı elektrikten tasarruf imkanına ulaşmış oldu. Grundig klima kullananlar, Grundig klima yorum hızlı ısıtma ve soğutma seçeneklerine sahip olarak, aynı zamanda enerjiden de büyük oranda tasarruf etmiş oluyorlar. En soğuk ve ya en sıcak iklimlerde yaşayan insanlar Grundig klima ayarları ile klimalarını istenilen derecede, tasarrufla çalıştırabilir. Bununla birlikte odada oluşan kötü kokular da klimalarla birlikte yok edilebilir. Klimanın bünyesindeki karbon filtre en ince partikülleri bile tutabilir. Bu sayede havada bulunan koku, zararlı madde ve tozlar filtre tarafından tutulmuş olur. Filtreler, sık aralıklarla temizlendiği takdirde bu tutucu görevini yapacaktır. Bunun haricinde büyük alanlarda ısıtma ve soğutma yapmak isteyenler, alan gün boyu aynı sıcaklıkta kalsın isteyebilirler. Gelişen klima teknolojisi ile artık klimalar otomatik şekilde çalışır hale getirildi. Yani istediğiniz dereceyi seçtikten sonra, oda içerisindeki sıcaklık farkı durumunda klimanız otomatik şekilde ısıtma ya da soğutma yapabiliyor. Eğer sıcaklık sabitse de çalışır halde bekleme modunda oluyor. Böylece büyük ölçüde enerji tasarrufu elde ediliyor.

Grundig Klima Wi-fi Özelliğiyle Hayatınıza Kolaylık Katıyor

Grundig Klima Wi-fi Özelliğiyle Hayatınıza Kolaylık Katıyor

Artan imkanlar ve gelişen teknoloji hayatımızın her alanına dokunuşlar yapmaya devam ediyor. Bu dokunuşların çoğunluğu, işlerimizi kolaylaştıracak ve iş gücü potansiyelimizi üstlenecek nitelikte. Evimizden, iş yerimize kadar artık her alanda pratik ürünler vazgeçilmez hale geldi. Bu sebepten ötürü akıllı ürünlere olan rağbet gün geçtikçe artmaktadır. Bu gelişim, hayatımızda en çok kullandığımız ürünlerden biri olan klimalarda da kendini göstermektedir. Isınma ve serinleme ihtiyacımızı sağlayan klimalar, artık uzaktan bir dokunuş ile kolayca çalıştırılabiliyor. Yeni gelen bu özellik, kullanıcılara büyük ölçüde kolaylık sağlamış oldu. Öyle ki artık insanların büyük bir kısmı, gününün büyük bir kısmını dışarıda geçiyor. Eve geldiği vakit ise mevsime göre en uygun atmosfere sahip olan yüksek konforlu bir ortam istiyor. İşte bunu geliştirebilmek için klimalara Wi-fi özelliği eklendi. Bu sayede tablet ve telefonlara indirebileceğiniz kumanda özelliği ile dışarıdayken, gerekli ayarlamayı yapıp, evinizi istediğiniz sıcaklığa getirebilirsiniz. Ya da evinizden çıktınız ve klimanın açık ya da kapalı olduğunu hatırlamıyor iseniz bu özellik ile klimanızı kontrol edebilirsiniz. Üstelik sadece siz değil çoklu kullanıcı özelliğiyle birden fazla kişi de kullanım imkanına sahip olmuş oluyor. Bununla birlikte ofis ve ev gibi birden fazla yaşam alanına sahipseniz de bu özellikle hepsini oturduğunuz yerde idare edebilme şansına sahipsiniz. Grundig klima yorumları klimanızı Wi-fi kullanımını en pratik halde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bu özelliği taşıyan modellerde inverter özelliği de mevcut olup tüketicilere sunulmaktadır. Yani hem tasarruf hem de Wi-fi özelliği ile istediğiniz klimayı tercih edebilirsiniz. Grundig klima fiyat liste pek çok kullanıcı tarafından aranmaktadır. Aranılan Grundig klima fiyatları istenilen model seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Tüm bunların haricinde bu modellerin boyut seçenekleri de mevcuttur. Küçük bir alanda klima kullanacaksanız gerekli kapasite hesabını yaptıktan sonra, alanınıza en uygun klimayı seçebilirsiniz. Salon, büyük iş yeri gibi alanlarda kullanmak için ise daha büyük kapasiteye sahip klimalar tercih edilmektedir. Siz de Grundig klimalar hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız ve satın almak istiyorsanız sayfamızı inceleyebilirsiniz.