Filtreleri Temizle
Marka
Sigma

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

BTU Değeri

Başka bir kelime deneyin

Klima Tipi

Başka bir kelime deneyin

Soğutma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı-Soğutma

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı-Isıtma

Başka bir kelime deneyin

Isıtma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Sigma Klima

için 24 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Sigma Klima

Sigma klima modelleri, kullanıldığı ortamlarda yarattığı konfor ile kullanıcısına hem serinliğin hem de sıcaklığın ayrıcalığını yaşatıyor. Pek çok ebatta ve teknik özellikte üretilen, böylece hem ev ortamı hem de iş ortamında rahatlıkla kullanılabilen modellere, son derece uygun Sigma klima fiyatları ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Sigma Klima Modelleri

Sigma Klima Modelleri

Klima markaları arasında önemli bir yere sahip olan Sigma, birden çok model altındaki ürünleri kullanıcıların beğenisine sunmaktadır. Marka; duvar tipi klimlar, multi klimalar ve profesyonel seri klimalar üretmektedir. Bu türlere ilave olarak ticari klima modelleri ile de hizmet veren Sigma, bu alanda da salon tipi, kaset tipi ve kanal tipi klima üretimi yapmaktadır. Diğer taraftan duvar tipi Sigma klimalar, Sigma Confort, Sigma Plus, Sigma Ticari ve Sigma Exclusive olarak ayrılır. Markanın sunduğu klima çeşitleri arasından, ev ve iş yerleriniz için en uygun tür ve modeli kolayca seçebilirsiniz. Pek çok üstün teknik özellik ve yenilik ile donatılmış olan Sigma klimalar, zarif tasarım ve sağlamlıkları ile göz doldurmaktadır. Modellerin sahip olduğu panel altı LED aydınlatma sistemleri, kullanılan ortamlara şık bir görünüm katar. Klimalar, bozulmadan ve uzun ömürlü bir kullanım için belirli dönemler halinde bakım yapılması gereken cihazlardır. Bu bakımlar ihmal edildiği zaman çeşitli sorunlar ile karşı karşıya kalınabilir. Sigma klima modellerinde bakım da son derece kolay yapılabilmektedir. Markanın klima modelleri, kolayca çıkarılabilen ve yıkanabilen filtreler içermektedir. Bu özelliği ile sizler de klimanızın bakımını kendiniz yapabilir, klimanızın ortama temiz hava verirken daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Bu tür kolay bakım teknikleri kullanıcıya zaman ve para tasarrufu sağlaması bakımından önemlidir ve sizleri servis bekleme külfetinden kurtarır. Tüm bu artı özellikleri ile Sigma klima yorum olarak pozitif kullanıcı yorumları toplamaktadır.

Sigma Klima Özellikleri

Sigma Klima Özellikleri

Sigma klima modelleri, bölgelere göre A+, A++ ve A+++ arasında değişen enerji verimliliği seviyesi içerir. Bu özelliği ile dış ortam sıcaklığına bağlı olarak performansı değişir ve verim oranı artar. Sonuç olarak da enerji tüketiminde tasarruf elde edilmiş olur. Ayrıca bu klimaların bekleme konumundaki enerji tüketim oranları da son derece düşük seviyededir. Konfor, Sigma klima özellikleri arasında önemli yer tutar, içerdiği özellikler ile kullanıcısına konforlu bir kullanım sunar. Sensörleri sayesinde bulunduğunuz noktadaki sıcaklığı tespit eder ve hava üflemesini, o noktadaki sıcaklık sizin ayarladığınız sıcaklık değerine gelinceye kadar çalıştırır. “I Feel” olarak adlandırılan bu özellik, geniş mekânlarda daha konforlu bir kullanım sağlar. Bu özellik ile hem yaz koşullarına göre hem de kış koşullarına göre en ideal sıcaklık ayarının otomatik olarak yapılması sağlanır. Kullanıcısına konfor sağlayan bir diğer önemli özellik ise “Akıllı Uyku Modu” olarak adlandırılır. Bu mod ile klimanın vereceği sıcaklık; uyku aşamaları olan uykuya dalma, derin uyku ve uyanma bölümlerinde düşen vücut ısısına göre ayarlanır. Böylece daha konforlu bir uyku ortamı yaratılarak daha dinç uyanma sağlanır. Sigma klimanın sunduğu bir diğer önemli özellik de üç aşamalı uyku modu özelliğidir. Bu özellik ayarlandığında, ilk girilen sıcaklık derecesi her bir saatin sonunda bir derece artacak veya azalacak şekilde otomatik olarak değiştirilir. Bu süreç gece boyunca her saat aralığında devam ederek, ortam sıcaklığı ve vücut sıcaklığı arasındaki fark korunur. Böylece rahat ve huzurlu bir ortam oluşturulması sağlanır. Klimayı, fonksiyon tuşları içeren ve kullanımı oldukça kolay bir uzaktan kumanda ile rahatça kullanabilirsiniz. Klima, kapatıldığında veya elektrik kesildiğinde hangi ayarlar ile çalışıyor ise yeniden açıldığında da aynı ayarlar ile çalışmasına devam eder; yeniden bir ayarlama yapılmasına gerek kalmaz.

Klimada Güvenirlik ve Sağlamlık

Klimada Güvenirlik ve Sağlamlık

Klima özellikleri arasında teknoloji ve sağlamlık kadar önem verilen bir diğer konu da güvenlik konusudur. Sigma klimalar, güvenlik konusunda da önemli teknolojiler içerir. Bunlardan önemli bir tanesi 8°C ısıtma özelliğidir. Özellikle gıda ve ilaç gibi malzemelerin saklandığı ortamların sıcaklıklarının 8 dereceden daha düşük olmaması istenir. Sigma, bu tür ortamlardaki ısıyı sürekli kontrol ederek, sıcaklık kritik seviyelere ulaştığında otomatik olarak çalışır ve ortamın ideal sıcaklığında tutulmasını sağlar. Sigma klima, akıllı buz çözme olarak adlandırılan sistem sayesinde, dış ünitenin ihtiyaç duyduğu anda buz çözme işlemine başlamasını sağlar. Bu sistem ile dış ünitelerin gereksiz durumlarda buz çözme işi için çalışması engellenir, sadece gerekli durumlarda çalışma sağlanır. Böylece, iç ortama ait çalışma kesilmemiş olur ve enerji tasarrufu elde edilir. Sigma klimalar, güçlü üfleme sistemleri sayesinde 10 metre mesafeye kadar üfleme kapasitesine sahiptir. Bu güçlü sistem ile sıcak veya soğuk havayı çok geniş ortamlarda bile en uzak noktalara ulaştırabilme imkânı sunar. Hızlı ısıtma ve soğutma konusunda son derece başarılı olan Sigma, bunu Turbo özelliği ile sağlar. G10 inverter yüksek teknolojisine sahip olan klima, kullanıcılarına en verimli sonuçları sunar. Normal klima sistemleri ile ısıtma istendiğinde iç ünitenin ısınmasına kadar soğuk hava üflenir. Bu olay Sigma klimalarda yoktur; üfleme işlemi, ısınma işleminin başlamasından sonra yapılarak, ortama soğuk hava üflenmesine engele olunur. Gaz kaçağı koruma sistemi olarak adlandırılan bir güvenlik sistemi içeren Sigma, gaz kaçağı olması halinde kendini korumaya alarak otomatik olarak durur. Bu sayede kompresör korunmuş ve cihazın hasar görmesi de önlenmiş olur. Bu tür durumlarda cihaz, bakım servisi için gerekli olan hatanın kodunu vererek tamir sürecinin doğru yürümesine katkı sağlar. Ayrıca klimalar, değişik bölümlerine yerleştirilmiş olan sensörler sayesinde oluşan hataları kolayca tespit ve kategorize eder. Konfor ve güvenli kullanımı bir arada sunan Sigma klimalara, uygun klima fiyatları ile kolayca sahip olabilirsiniz.