TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Siemens, Klima

için 3 sonuç bulundu.
Soğutma Kapasitesi (Btu/h) seçiniz

Siemens Klima

171 yıldan bu yana mühendislikte mükemmellik, inovasyon, kalite ve güvenilirlik gibi prensipleriyle öne çıkan uluslararası ve Alman teknoloji şirketi Siemens'in ürettiği Siemens klimalar, yaşadığınız alanlar için sağlıklı ve kalıcı iklimlendirme çözümleri üretir. Yaz ve kış boyu kullanabileceğiniz Siemens klima modelleriyle ortamınızı tek dokunuşla zahmetsizce ısıtabilir veya soğutabilirsiniz. Modern ve hızlı yaşamın ayrılmaz bir parçası haline gelen klimalar, kolay kullanımı, hem ısıtma hem soğutma yapabilmesi, enerji tasarrufu sağlaması, havayı filtrelemesi ve dekoratif görünümleri nedeniyle artık çoğu tüketicinin tercih ettiği iklimlendirme çözümlerinden biridir. Yaşadığınız alanın büyüklüğüne göre kapasite seçeneklerinin olması, her mekâna kolayca kurulabilmesi ve uzaktan kumanda edilebilmesi ile ısınma ve serinleme sorunlarına etkili ve pratik çözümler getiren klima çeşitleri, tüketicilerin Siemens klimayı tercih etmesinin diğer nedenleri arasındadır. Tüketici yorumlarında da Siemens klima tavsiye edilen klima markaları arasında yer alır.

Üstün Alman Teknolojisi Siemens Klimalar

Üstün Alman Teknolojisi Siemens Klimalar

Üstün Alman teknolojisi ile üretilen Siemens klima modelleri geniş bir ürün yelpazesi sunar. Yaşadığınız ortamın büyüklüğüne ve fiziki şartlarına göre belirlenen klima modelleriyle ortamlarınızı gürültüsüz, kokusuz, atıksız ve konforlu bir biçimde ısıtabilir veya soğutabilirsiniz. Siemens klimalar, A+ ve A++ enerji sınıfı olup, enerji tasarrufu sağlar. Inverter klima modelleri, özel Inverter teknolojisiyle ekstra elektrik tasarrufu sağlar. Inverter teknolojisine sahip klimalar, geleneksel klimalardan farklı olarak, elektriği yüzde 30 oranında daha verimli kullanır. Böylece ortamlarınız yüzde 50 daha kısa zamanda, daha ekonomik ve az enerji sarfiyatıyla iklimlendirilir. Klima alırken iklimlendirilecek ortamın büyüklüğü ile doğru orantılı klimalar almak önemlidir. Ortam hacmine göre üretilen klimalar BTU değerlerine bakılarak seçilebilir. Yüksek BTU değerlerine sahip klimalar daha geniş hacimli alanları, düşük BTU değerli klimalar daha ufak hacimli alanları iklimlendirmek için uygundur. Siemens klima modelleri arasında tüm alanlarınız için klima çeşitleri bulabilirsiniz. Inverter teknolojisine sahip klimalar, sıcaklığı sabitleme özellikleriyle ısı dalgalanmalarının önüne geçer ve ortam ısısını stabil tutar. Tüm bu artı özelliklerin yanında havada kötü kokuya neden olan ve büyüklükleri 0.01 mikrona kadar küçülen mikroskobik zerrecik ve partikülleri filtrelerinde hapsederek yok eder ve kötü kokuları izole eder. Böylece ortamın havası sürekli fitrelenmiş ve tazelenmiş olur. Filtreler kolayca temizlenebilen yapıdadır ve kolayca çıkarılıp yıkanabilir.

Enerji Yönetmeliğine Uygun Siemens Inverter Split Klimalar

Enerji Yönetmeliğine Uygun Siemens Inverter Split Klimalar

Siemens klimalar, kalitesiyle öne çıkan ve yoğun olarak tercih edilen klima markaları arasında gösterilir. Farklı büyüklük ve BTU değerlerine sahip olan yeni Siemens klima modellerinde, daha fazla hava üflemesi sağlayan çapı büyütülmüş iç fan sayesinde daha fazla serinlik veya sıcaklık elde edilebilir. İç ünitede bulunan 12 farklı fan kademesi sayesinde odada tam istenen oranlarda hava sirkülasyonu sağlayan klima modelleriyle konforlu ısınma ve serinleme sağlayabilirsiniz. Genişletilmiş duvar askısı ve boru giriş bölümü ile yeni klimalar, çok daha hızlı ve kolay monte edilir. Soğutmada enerji verimliliği A++ enerji sınıfı olan klimalar, Alman kurumlarınca da test edilip onaylanmıştır. Nem Giderme Otomatik, Sleep, Soğutma, Isıtma, Donmaya Karşı Koruma gibi fonksiyonlara sahip klima modelleri, standby konumundayken bile enerji tasarrufu sağlar. 3 kademeli ve otomatik fan hızına sahip klima modellerinin kanatçıkları, hava dağıtımı için otomatik veya manuel olarak isteğe göre ayarlanabilir. 0-24 arası zaman ayarı yapılabilir. Uzaktan kumandalı klima modellerini tek dokunuşla yönetebilirsiniz. Siemens klimalar, varlıklarıyla sizi rahatsız etmez. Klima çalışırken, iç ünitede oluşan ses seviyesi ortalama olarak düşük hızda yaklaşık 35 dB, yüksek hızda ise 47 dB olarak gerçekleşir. Dış ünite ise sadece 56 dB civarında ses üretir. Siemens klimalarda, hata teşhis ve otomatik koruma fonksiyonu, elektrik kesintilerinde yeniden başlatma fonksiyonu, ısı eşitleme sistemi, üfleme konum ayarı, iki yönlü üfleme tekniği gibi fonksiyonlar bulunur. Fan hızı ayarlama konforu, buz çözme özelliği gibi özelliklere de sahip olan klimalar yüksek performans ve konfor sunar. Yeni Siemens klima çeşitlerinde, Heat Pump ısıtma özelliği bulunur. Isı pompası anlamına gelen Heat-Pump teknolojisi, dış ortamdaki ısıyı iç ortama taşır ve bu sayede geleneksel ısıtıcılara göre 2-3 kat daha az enerji sarfiyatı yapar. Siemens duvar tipi klima modellerinde, otomatik dikey hava salınımı, turbo soğutma fonksiyonu gibi özellikler de vardır. Yeni enerji yönetmeliğine uygun, Inverter A++ enerji sınıfı split tipi klimalarda, soğutucu gaz kaçağı ve acil kullanım fonksiyonu gibi koruyucu ve güvenliği artırıcı fonksiyonlar da bulunur.

Siemens Klimalarla Homojen ve Konforlu Isınma

Siemens Klimalarla Homojen ve Konforlu Isınma

Siemens klimalar hakkında yapılan olumlu Siemens klima yorumları, müşteri memnuniyetini, üstün Alman teknolojisini ve kalitesini ön plana çıkarır. Hayatınızı kolaylaştıran Siemens marka klimalarla tüm mekanlarınızı homojen ve konforlu bir biçimde ısıtabilir veya soğutabilirsiniz. Dört mevsim boyunca yararlanabileceğiniz klimalar hijyenik, temiz, atıksız, kokusuz, dumansız iklimlendirme sağlayan tasarımları, dekoratif ve şık görünümleri ve yüksek performanslı iklimlendirme çözümleriyle ısınma ve soğutma sorunlarınıza kalıcı çözümler üretir. Inverter ve A++ enerji sınıfı oldukları için enerjiyi tasarruflu kullanır ve bütçenize katkıda bulunur. Havayı kurutmaz, oksijeni tüketmez, havada oluşan kötü kokuları filtreleri ile yok eder ve sürekli ve taze bir hava akışı sağlar. Sessizce çalışır ve varlığıyla sizi rahatsız etmez. Zahmetsizdir; sadece tuşlara dokunarak yönetilir. Temizliği ve bakımı da son derece kolay olan Siemens klimalar ile sizin için yazlar bahar serinliğinde kışlar yaz sıcaklığında geçer. Siemens klimalar sadece kalitesiyle değil, aynı zamanda bütçeye uygun Siemens klima fiyatları ve çeşitli ödeme kolaylıklarıyla da çok tercih edilen markalar arasındadır. Tüm klima modellerini hemen inceleyebilir ve ihtiyacınız olan ürüne hemen sahip olabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Siemens
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (4)
AFS (1)
Airfel (106)
Alarko (79)
Alf (1)
Altus (57)
Ariston (11)
Arçelik (46)
Baymak (97)
Beko (16)
Bexel (1)
bird (1)
Bosch (88)
Buderus (1)
Copa (22)
Daikin (50)
Daiseku (11)
DayRelax (4)
Delonghi (4)
(112)
E.C.A (33)
Ekotec (1)
Electra (3)
Electrolux (24)
Finlux (7)
Fluo (6)
Franke (7)
fujiplus (26)
fujitherma (10)
Fujitsi (27)
Gaggenau (1)
General (16)
GREE (9)
Grundig (3)
Hisense (10)
Hitachi (57)
İhlas (1)
İndesit (3)
Kabel (28)
LG (120)
Midea (38)
Mitsubishi (73)
olefini (60)
Panasonic (21)
Profilo (3)
Raks (1)
Regal (36)
Rota (46)
Rubenis (2)
Samsung (177)
Sharp (20)
Siemens (3)
Sigma (164)
Simfer (2)
Springday (12)
Sunny (1)
Termikel (1)
Toshiba (167)
Tronic (9)
Vaillant (41)
Vessen (23)
Vestel (144)
Viessmann (87)
Windsor (6)
York (69)
Zanussi (1)
Zen (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Soğutma Kapasitesi (Btu/h)

(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL