TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Midea, Klima

için 29 sonuç bulundu.
Soğutma Kapasitesi (Btu/h) seçiniz

Midea Klima

Yaz sıcaklarında ferahlamamızı, soğuk kış günlerinde ısınmamızı sağlayan klimalar, hayatımızda büyük bir yer kaplıyor. Kullanım kolaylığı, dereceyi isteğe göre ayarlama imkanı ve modern görüntüsü ile iç mekanla uyum sağlaması gibi etmenler bu teknolojinin gün geçtikçe daha da popülerleşmesine olanak sağlıyor. Bu süreçte senelerdir süregelen deneyimi ile Midea, hem tasarım hem de teknoloji çeşitliliği ile ürün kategorisini günden güne geliştirip havanızı değiştirmeye devam ediyor. Midea klimalar, kullanmak istediğiniz mekana göre çeşitlilik gösterirken enerji tasarruflu yapısı ile de bütçenize katkıda bulunuyor.

Profesyonel Klima Markası: Midea

Profesyonel Klima Markası: Midea

1968 yılında kurulan Midea klima markası, geçmişten bugüne deneyimleri ile geliştirdiği havalandırma, ısıtma ve soğutma teknolojileri ile klima denildiğinde akla ilk gelen isimlerden biri oluyor. Menşei Çin olan marka, zamanla yaptığı atılımlarla uluslararası pazarda da yerini alıyor. “Dünyanın en değerli ilk 500 markası” ödülünü kazanarak alanında ve bütün dünyada değerini kanıtlayarak ilerlemeye devam ediyor. Klimalara hem teknolojik hem de tasarımsal alanda yenilikler getirmesiyle dikkat çeken Midea, çevre dostu anlayışı ile insanlar için daha iyi bir yaşam alanı yaratıyor. Bu anlayışı çerçevesinde sistemlerini hem doğaya hem de insana uygun şekilde tasarlıyor. Bu misyonu ile de klima markaları için de farklılığını ortaya koyuyor. Midea, yüksek performanslı klimalar üreterek herkesin hayat konforunu arttırmak için çalışıyor. Bu teknolojilerin cep yakan fiyatlara sahip olması klişesini de bu anlayışı ile yıkıyor. Kullanıcılardan tam not alan özelliklerinin yanında klima fiyatları ile de dikkat çekiyor. Midea klima fiyatları, bütçenize uygun seçenek ile havanızı değiştirmenize olanak tanıyor.

Midea Klima Çeşitleri Nelerdir?

Midea Klima Çeşitleri Nelerdir?

Ofiste, evde, alışveriş merkezlerinde, hastanede, mağazada yani hemen hemen her alanda ihtiyaç duyulan klimalar, tasarımlarına ve sistemlerine göre değişiklik gösteriyor. Kullanım alanları ve iklim koşulları dikkate alınarak havalandırma sistemlerinde, ihtiyaçları karşılamaya yönelik çözümler günden güne gelişiyor. Tasarımsal alanda farklılık gösteren Midea klima çeşitleri, duvara ya da tavana monte edilebilir tiplerde ya da salon tipi olarak karşımıza çıkabiliyor. Duvar tipi klimalar, çokça tercih edilen klima çeşidi olarak karşımıza çıkıyor. Sessiz bir çalışma ile konutlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Duvara monte edilmesi ile yerden tasarruf sağlanmasına imkan tanıyor. Genellikle bu tip klimalar, çoğu klima sisteminde olduğu gibi bir iç ve bir dış üniteye sahip oluyor. Dış ünite ve iç ünite arasında bir bağlantı sistemi kuruluyor. Bu sistemin uzmanlar tarafından kurulması gerekiyor. Bu alanda Midea uzman ekibi, kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor. Salon tipi klimalar, mağaza veya toplantı salonu gibi insan sirkülasyonun fazla olduğu alanlarda tercih edilen bir çeşit olarak dikkat çekiyor. Güçlü fan sistemleri ile yüksek performans göstererek havanın iç ortamda homojen olarak dağılmasına olanak tanıyor. Teknolojik imkanları dışında salon tipi klimaların dizaynı, mekana estetik bir hava veriyor. Kaset tipi klimalar, otel lobisi, ofis, restoran, toplantı odası gibi yüksek kapasite talep eden mekanlar için ideal çözümler sunuyor. Asma tavanı olan geniş mekanlara uygulanabiliyor. Kaset tipi klimalar ile dışa bağlantı yapılarak temiz hava alınabiliyor. Bu klimaların büyük bir kısmı tavana gömülüyor. Bu nedenle hem yer tasarrufu yapılıyor hem de estetik bir görüntü sağlanıyor. Yer ve tavan tipi klimalar, yere ya da tavana monte edilebilen yatay tasarımı ile dikkat çekiyor. Bu iki yönlü montaj imkanı alanınızı değerlendirirken kreatif çözümler yaratmanıza imkan tanıyor. Bir iç ve bir dış ünite ile kullanım sağlayan bu klima çeşidi, çalışma prensibi olarak duvar tipi olanlarla benzerlik gösteriyor. Midea yer ve tavan tipi klima seçenekleri, otomatik defrost yapma özelliği ile iç ünite bataryasının donma sorununu ortadan kaldırıyor ve klimanın kullanım ömrünü arttırıyor. Kanal tipi klimalar, hava alma ve havayı bütün alana dağıtma özelliği ile büyük ve yoğun alanlarda çokça tercih ediliyor. Tavana gömülme yöntemi ile montajı yapılan bu sistem, klima görüntüsünü en aza indiriyor. Hem havalandırma teknolojisine sahip olmak isteyen hem de iç mekanda bu sistemin görünmesini istemeyen kullanıcılar için avantajlı bir seçenek oluyor. Midea, havalandırma sistemlerine getirdiği yenilikçi çözümlerle bu çeşitlerin hepsini kullanıcılar ile buluşturuyor. İstediğiniz tipte klimayı Midea klima çeşitlerinde bulmanıza imkan tanıyor.

Midea Klima Özellikleri Nelerdir?

Midea Klima Özellikleri Nelerdir?

Klima seçerken bu teknolojinin, kullanıcıya sağladığı imkanlar dikkat edilmesi gereken bir konu olarak karşımıza çıkıyor. Midea klimalar, sunduğu avantajlar sayesinde klima tavsiyeleri ve önerilerinde üst sıralarda kendini gösteriyor. Özellikle sistemlerinde doğa ve kullanıcı dostu yapıları tercih etmeleri, üst sıralarda yer almalarının nedenini açıklıyor. Midea markası, insanlar için daha iyi bir dünya görüşünü ürünlerine de yansıtıyor. Bu görüşü, kullanıcıların Midea klima yorumlarını olumlu yönde etkiliyor. Klima sistemlerini enerji verimlilik yasasına göre oluşturmaya özen gösteren Midea, bu yasa doğrultusunda SEER ve SCOP değerlerini üç ayrı hava koşuluna göre test ediyor. Sıcak ortam, normal ortam ve soğuk ortama göre mevsimsel ve enerji verimliliği etiketini oluşturuyor. Bu çalışması ile doğa dostu klima özellikleri içeren tasarımlar yaratıyor. Ayrıca bu yenilikçi teknolojilerin A++ olması da hep kullanıcılara hem de çevreye büyük katkı sağlıyor. Elektrik tasarrufu sağlarken ekonominizi de düşünen klima markaları arasındaki Midea, bekleme modunda yüksek miktarda elektrik tüketiminin de önüne geçiyor. Bekleme modunda 1 Watt enerji tüketerek %70 oranında enerji tasarrufu sağlıyor. Midea klima özellikleri arasında 3D DC Inverter teknolojisi bulunuyor. Inverter teknolojisi sayesinde kompresördeki duruş ve kalkışlar en aza inecek şekilde otomatik ayarlanıyor. Sabit frekanslı klimalarda kompresör sürekli olarak açılıp kapanıyor. Bu da enerji harcamalarını olumsuz yönde etkiliyor. Bu soruna çözüm sunan Inverter teknolojisi, Midea klima çeşitlerinde bulunuyor. Bunun dışında DC Inverter teknolojisi de birçok klimada 120 derece olan sinüs dalgasını 180 dereceye çıkartıyor. Kullanıcılara ve çevreye duyarlı bu sistem, Midea’nın yenilikçi anlayışı ile geliştirilmiş 3D teknolojisi sayesinde daha verimli hale geliyor. 3D teknolojisi ile kompresör, iç ve dış ünite fanı DC Inverter sistemi kullanılarak imal ediliyor. Bu da Midea klimaların çok daha sessiz ve verimli şekilde çalışmasına olanak sağlayarak konforu üst düzeye taşıyor. Klimaların ısıtma özelliği merak edilen konular arasında yer alıyor. Midea klimalar, ısıtma modunda da üstün teknolojik özellikleri sayesinde güvenle çalışıyor. Hava sıcaklığı -15 dereceye kadar düştüğü zamanlarda bile rahatlıkla iç mekanı ısıtıyor. Bu şekilde hem soğutmada hem de ısıtmada profesyonel çözümler sunarak havanızı her zaman dilediğiniz sıcaklıkta tutmanıza imkan tanıyor.

Arama Kriterleriniz

Midea
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

AFS (3)
Airfel (95)
Alarko (67)
Alf (1)
Altus (17)
Ariston (8)
Arçelik (45)
Baymak (59)
Beko (13)
Bexel (1)
bird (2)
Bosch (107)
Buderus (1)
Copa (18)
Daikin (40)
Daiseku (12)
DayRelax (5)
Delonghi (4)
(183)
E.C.A (32)
Electra (2)
Electrolux (18)
Finlux (15)
Fırat (3)
Fluo (4)
Franke (2)
fujiplus (40)
Fujitsi (28)
General (13)
GREE (11)
Grundig (2)
Hisense (8)
Hitachi (45)
İhlas (1)
İndesit (3)
Kabel (20)
LG (110)
Midea (29)
Mitsubishi (82)
olefini (60)
Panasonic (18)
Profilo (2)
Raks (1)
Regal (28)
Rota (24)
Samsung (136)
Sharp (22)
Siemens (8)
Sigma (171)
Simfer (8)
Springday (12)
Sunny (1)
Süsler (1)
Termikel (1)
Toshiba (180)
Tronic (6)
Vaillant (31)
Vessen (13)
Vestel (111)
Vestfrost (3)
Viessmann (73)
Windsor (2)
York (61)
Zen (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Soğutma Kapasitesi (Btu/h)

(7)
(6)
(6)
(5)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Enerji Sınıfı

A++ (23)
(4)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Klima Türü

(4)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL