Filtreleri Temizle
Marka
Midea

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

BTU Değeri

Başka bir kelime deneyin

Soğutma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı-Soğutma

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı-Isıtma

Başka bir kelime deneyin

Isıtma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Midea Klima

için 6 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Midea Klima

Yazın kavurucu sıcaklardan korunmanın en iyi yollarından birisi de klimalardır. Hayatınızda büyük bir yer edinen bu teknolojik harikası, size sıcak havada serinletici anlar sunar. Midea klima sadece yaz ayları için değil, kış ayları için de ideal bir ürün olarak karşınıza çıkar. Bu cihaz ile yaz aylarında hissettiğiniz yüksek sıcaklığa karşı meydan okuyarak serin bir ortamı yakalayabilir ya da kış aylarında soğuk havayı yaşam alanınızdan uzaklaştırıp sıcacık havayı hissedebilirsiniz. Üzerinde yer alan ayarlanabilir derece sistemi ile ısıtma ve soğutma derecesini kendiniz ayarlayabilirsiniz. Üstelik ürün mevcut olan kumandası ile sizlere sunulur. Uzaktan kumanda yardımı ile kontrol edebilir ve gerekli hava akışını sağlayabilirsiniz. Klimaların kullanım alanı gün geçtikçe artmaya devam eder. Günümüzde kolay ve kullanışlı bir cihaz olduğu için hemen hemen birçok evde yerini alır. Teknolojik ürünler arasında oldukça popüler bir yapıya sahiptir. Midea klima ile yaşam alanınız kullanışlı bir hale gelir. Markanın ürettiği modeller hakkında farklı bir kaynaktan bilgi sahibi olmayı istiyorsanız, Midea klima yorum kısmına göz atabilirsiniz. Cihaz, özellikle tasarruflu yapısı ile ön plana çıkar. Enerjiden tasarruf yaparak kendi bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Ürün, istenilen mekana göre çeşitlilik gösteren bir yapıya sahiptir. Kendi alanında farklı modelleri ile tanışabilirsiniz. Daha büyük alanları ısıtma ve soğutma kapasitesine sahip olan modeller, montajını yapmayı istediğiniz yer için ideal boyutlara sahiptir. Kimi büyük alanlar ısıtma veya soğutma sıkıntısı ile karşı karşıya kalır. Ancak Midea ile her alan rahatlıkla istenilen hava ısı derecesine sahip olabilir. Cihazın üzerinde var olan yüksek derece sistemini devreye katarak, en geniş alanları birkaç dakika içinde soğutmaya veya ısıtmaya başlayabilirsiniz. Midea klima fiyat açısından da size ve bütçenize oldukça kolaylık sunar. Yüksek performansına ters oranla en uygun fiyatlarla satışa sunulur. Marka hakkında daha detaylı bilgi almayı düşünürseniz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Sayfamızda mevcut olan modelleri inceleyerek alışverişinizi keyifli bir şekilde yapmaya başlayabilirsiniz.

Midea Klima Profesyonel ve Kaliteli Ürünün Adresi

Midea Klima Profesyonel ve Kaliteli Ürünün Adresi

Gelişen bir altyapıya sahip olan Midea klimalar, yüksek bir işletim sistemi ile sizlerin beğenisine sunulur. Böylece uzun süreli olacak şekilde kullanım imkanına sahip olabilirsiniz. Midea klima kumandası ile cihazınızın kontrolünü bir kaç tuş sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Pratik kullanım özelliğine sahip olan kumanda küçük çaplı ve hafif bir yapıya sahiptir. Üzerinde yer alan kontrol düğmesi soğuk ve sıcak havayı istediğiniz derecede ayarlamanızda etkili olur. Böylece oda ısınızı kendinize uygun bir hale getirebilirsiniz. Midea klima ile hem yaz hemde kış ayları oldukça keyifli geçer. Midea salon tipi klima geniş hacimli salonlara sahip olanlar için idealdir. Büyük salonlarda sıcak ve soğuk hava akışını hemen kontrol edebilir. İster ev isterse de bir sergi salonu olsun fark etmeden her salon tipine uygun olan modeller ile yüksek işletim gücüne sahip olan ürünler size kolaylık sunar. Kışın ya da yazın büyük davetler verdiğiniz zaman daha iyi vakit geçirebilmeniz adına bu cihazlar kurtarıcı rol oynar. Soğutma teknolojisi içinde önemli bir atılım yapan bu cihaz, dünyanın değerli markaları arasında yer alır. Hem teknolojik hem de görsel açıdan yaşamınıza ve evinize güzel bir görünüm katabilir. Midea klima 12000 gücü ile çalışarak geniş alanları istenilen ısıya ulaştırır. Cihaz anında yüksek performanslı işlem hızı ile çalışma göstererek ayarladığız an bulunduğu ortamı soğutabilir veya ısıtabilir. Sadece bir kaç dakika içinde en geniş alanlar bile rahatlıkla ısıtma veya soğutma işleminden geçer. Midea markası, çevre dostu olarak da kendi kategorisinde önemli bir yer edinir. Cihaz, hem doğaya hem de insan sağlığına uygun bir şekilde tasarlanıp sizlere sunulur. Bu da kendi alanında farkını ortaya koymasında yardımcı olur. Midea klima, temiz havayı içinde hapsedip onu ortama yayar ya da kirli havayı kendi içinde temizleyerek bulunduğu ortama geri verir. Geniş mikroorganizma emilim gücü sayesinde bu ürün size tertemiz bir hava sunar. Midea klima 24000 yüksek bir işlem gücü ile sizlerin beğenisine sunulur. Alanında daha ve kullanışlı bir ürün arıyorsanız, rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ürün yüksek performanslı özelliği ile çalışma gösterir. Bu kadar yüksek bir performansa göre tam tersi uygun bir fiyatla sizlerin takdirini toplamayı başarır. Hem fiyat açısından hem de performans yönünden size oldukça fayda sağlar. Ürün havanızı değiştirmenize ve hayatı kolaylaştırmanıza yardım eder. Kışın soğuktan yazın ise sıcaktan bunalanlara göre ideal bir ürün olan bu cihaz sağlığınızı da düşünerek sizlere hitap eder. Ürün tüm geniş özellikleri ile sayfamızda yer alır. Sizler evinize ve yaşam alanınıza uygun olan bir modele sahip olmayı düşünüyorsanız inceleyerek ederek detaylı bilgi edinebilir ve ihtiyacınıza uygun olan klimayı kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Alanında Birçok Çeşitliliğine Sahip Midea Klima Çeşitleri

Alanında Birçok Çeşitliliğine Sahip Midea Klima Çeşitleri

Yaşam konforunuzu tek bir ürün ile arttırabilirsiniz. Midea 18000 btu klima evde, hastanede, mağazada ve daha birçok alanda oldukça rahat kullanılır. Ürün iklim koşulları dikkate alınarak tasarlanır. Havalandırma sistemi iklim koşulları ile bağlantılı bir şekilde çalışarak, cihaz sayesinde iklimi evinizin içine getirebilirsiniz. Modeller her duvar tipine uygun bir yapıya sahiptir. Duvara monte edilmesi ise oldukça kolaydır. Duvarınıza zarar vermeden bir monte işlemi tamamlanır. Isıtma ve soğutma ürünleri ile evinizin dokusuna zarar gelmeden monte işlemi rahatlıkla tamamlanır. Midea klima nasıl kullanılır diye soruyorsanız oldukça basit bir kullanım imkanına sahiptir. Cihazın üzerinde yer alan düğme yardımı ile açıp kapatabilirsiniz. Açma işleminden sonra ise cihaza ait kumanda ile uzaktan müdahale ederek hava akışını kontrol edebilirsiniz. Bu hava akışını sıcak ya da soğuk olacak şekilde yükseltip düşürme işlemini de aynı şekilde kumanda yardımı ile yapabilirsiniz. Midea inverter klima bir iç ve bir dış üniteye sahiptir. İç ve dış ünite arasında bir bağlantı kurulur. İnsan sirkülasyonu olan büyük alanlar için bu model oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. Mekanizmasında yer alan güçlü fan sistemi sayesinde yüksek performans göstererek hava, iç ortamda eşit şekilde dağılır. Midea, teknolojik imkanlarla birlikte bulunduğu ortama estetik bir görünüm de katar. Görünüş olarak kaset tipi olarak adlandırılan klimalar büyük alanlar olan otel lobisi, restoran, toplantı odası gibi birçok alanda şık bir görünüm yaratabilir. Cihazın size uygun bir modeline sahip olmayı düşünüyorsanız sayfamıza göz atabilir, özelliklerini inceleyerek sizin için en uygun olan klimayı satın alabilirsiniz.

Donanımlı Özellikleri ile Midea Klima Ürünleri Sizlerle

Donanımlı Özellikleri ile Midea Klima Ürünleri Sizlerle

Midea klimaları ile dışarıda yer alan hava ile bağlantı sağlanıp temiz hava içeriye enjekte edilir. Midea kaset tipi klima ile bunu başarabilmeniz mümkündür. Özellikle büyük alanlar için kullanılan bu cihaz estetik görünümü ile ön plana çıkar. Dış ünitesi ile bağlantı kuran ürün dışarıdan aldığı havayı emip onu iç ünitesi yardımı ile alana yayar. Böylece her taraf kapalı bile olsa alanda her zaman temiz hava bulunur. Cihaz, yüksek kapasiteli çalışma olanağı sahiptir. Bu klimalar genelde tavana gömülerek uygulanarak size yer tasarrufu da sağlar. Bu tip klimalar hem yere hem de tavana kolayca monte edilebilir. Böylece göz zevkinize yakışır bir görünüm elde edebilirsiniz. Modelin diğer önemli özelliği ise otomatik defrost yapmasıdır. Bu özellik sayesinde iç ünitede yer alan bataryasının donma sorunu ile karşılaşmasının önüne geçer. Böylece uzun ömürlü kullanabilirsiniz. Midea 9000 btu klima daha düşük bir enerji tasarrufu ile çalışır. Her ev tipi için oldukça idealdir. Kullanımı ve işlevi de oldukça üst seviyededir. Yüksek bir havalandırma desteğine sahip olan cihaz, size tertemiz bir hava sunar. Her eve yakışır modelleri ile tanışarak kendinize uygun olan bir ürün tercih edebilirsiniz. Evinizin her yerine rahatlıkla monte ettirebilirsiniz. Doğa ve insan dostu olan cihaz, donanımlı teknolojik seçenekleri ile size ortalama bir ısıtma ve soğutma sistemi sunar. Midea vrf klima enerji tasarrufu sağlayarak size bu alanda önemli katkı sunar. Cihaz, çok elektrik harcamadan enerjiden tasarruf ederek çalışır ve çevre dostu olan cihaz, size bu alanda da önemli avantaj sunar. Sayfamızı ziyaret ederek klima özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Doğa dostu olan bu modeli evinizle tanıştırarak kendinizi şımartabilir, istediğiniz oda sıcaklığını anında yakalayabilirsiniz.

Midea Klima Modelleri ile Sağlığınızı Düşünmeye Başlayabilirsiniz

Midea Klima Modelleri ile Sağlığınızı Düşünmeye Başlayabilirsiniz

Çevre dostu olan ve sağlığınızı düşünen bir ürüne Midea ile erişebilirsiniz. Ağır ve bunaltıcı bir havanın aksine daha ferah ve temiz bir havaya sahip olabilirsiniz. Midea klima A+++ modelini elektrik tasarrufu sağlayarak ekonominize katkıda bulunur. Ayrıca cihaz, bekleme modundayken enerji tüketiminin de önüne geçerek hiçbir şekilde elektrik harcaması yapmaz. Bekleme modunda tükettiği enerji miktarı en fazla 1 watt olarak ölçülür. Enerji tasarrufu ise % 70’e varan bir seviyeye ulaşır. Model, 3D inverter teknolojisi ile çalışır. Bu teknoloji sayesinde kompresörde yer alan duruş ve kalkışlar en az seviyeye inecek şekilde otomatik olarak ayarlanır. Sabit frekanslı bir ürün olduğu için otomatik sistemi her zaman devreye girebilir. Cihaz birçok avantajı içinde barındırdığı için klima tavsiye ve önerileri alanında her zaman üst sıralarda yer alır. Üst düzey teknoloji ile bezenen bu ürün size kendi alanında oldukça fayda sağlar. Cihazın sistemine bakılacak olursa 120 derece olan sinüs dalga boyutunu 180 dereceye kadar çıkarma kabiliyetine sahip olduğu gözlenir. Sizler de Midea klima kullananlar arasına katılarak markanın ürettiği, donanımlı birçok seçeneği bulabilirsiniz. 3D teknolojisine sahip olan ürün, bu alanda en verimli çalışma seçeneğine sahiptir. Ürün sessiz çalışması sayesinde sizi rahatsız etmez. Bu modeller, ısıtma ve soğutma işlemi sırasında güvenli bir şekilde çalışır ve herhangi bir sorunla karşılaşmamanız için dikkatle üretilir. Markanın ürettiği modeller, her eve ve ortama yakışır bir donanıma sahiptir.

Midea Klima Ürünleri ile Mevsimi Ayağınıza Getirin

Midea Klima Ürünleri ile Mevsimi Ayağınıza Getirin

Düşük enerji sarfiyatı ile size dört mevsim kullanma imkanı sunan marka, geniş ve dar alanlar için farklı modellerde klimalar üretir. Günümüzün modern özelliklerini taşıyan bu ürünler yüksek gelişme kapasitesine sahip olan hava perdeleri ile işlem yapar. Midea klima modelleri bu alanda tüm ortamları ve evleri içine alacak şekilde farklı seçenekleri sizlere sunar. Üstelik göz zevkinize de hitap edecek olan modeller, yaşadığınız ortama şık bir görünüm katmanıza da yardımcı olur. Bu modeller +50 dereceden -15 dereceye kadar size kullanım imkanı sunar. Ayrıca özelliğinde yer alan aktif karbon filtresi sayesinde ortamda bulunan zararlı ve kirli havayı anında temizler. Kötü havayı atıp yerine temiz bir hava sunar. 12 kademeli fan motoru ile hava sirkülasyonunu en iyi şekilde sağlanır. Klima modellerinde yer alan bio filtresi ile havada bulunan mikro organik canlılar bu alandan temizlenir. Diğer bir özelliği ise sessiz çalışarak size rahat bir ortam sunar. Sessiz ve klimalı bir ortamda kitap okuyabilir veya güzel bir uyku çekebilirsiniz. Midea klima yedek parçası ürünü kullanmaya başladıktan sonra devreye giren bir yapıyı teşkil eder. Ürün her açıdan donanımlı bir şekilde evinize gelir. Bu ürün ile hem kendinize hem de evinize gereken önemi verebilirsiniz. Markanın ürettiği tüm modelleri sayfamıza giderek keşfedebilir, bütçenize ve ihtiyacınıza uygun klimayı tercih edebilirsiniz..

Isıtma ve Soğutma Alanında Midea Klima Ürünleri

Isıtma ve Soğutma Alanında Midea Klima Ürünleri

Her noktaya eşit hava sıcaklığı dağıtan cihaz, ideal bir ısıtma ve soğutma imkanını size sunar. Yüksek performansa sahip olan bu ürünler zorlu hava koşullarına sahip alanlarda bile uzun yıllar kullanım imkanını içinde barındırır. Midea tavan tipi klima, değişen güç performansı ile her ortam için özel olarak kullanılabilir. Sessiz çalışabilmesi ve gösterdiği yüksek performansı nedeniyle sıklıkla tercih edilen modellerdendir. Tavana gömülerek monte edilerek oldukça kullanışlı bir özelliğe sahiptir. Uzaktan kumandalı ya da bilgisayar sistemi ile ürüne müdahale ederek kontrolünü sağlayabilirsiniz. Marka, dayanıklı iç malzemelerinden oluşan cihazları yıllarca kullanabilmeniz için titizlikle üretir. Cihazların boyu ve ölçüleri kullanılan ortama göre farklılık gösterir. Eğer kurulacak alan orta veya küçük ölçekli ise ona uygun bir model tercih edebilirsiniz. Eğer daha büyük alanlar için bir ürün arıyorsanız geniş kapasiteli ve boyutlu ürünler tercih edebilirsiniz. Midea multi klima güçlü fan sistemi ve dalga frekansı ile satışa sunulur. Beyaz ve sade bir tasarıma sahip olan cihazlar portatif olma özelliği ile sizlere sunulur. Anti bakteriyel ağ filtresi ile hijyenik bir çalışmayla tanışabilirsiniz. Ürün nem alma özelliği ile size özellikle yaz aylarında rahat bir nefes alma fırsatını sunar. Farklı çalışma modları sayesinde istenilen sıcağa ve soğuğa sahip olmayı sizler için mümkün kılar. Ürün, uyku modu ya da hızlı mod gibi otomatik özelliklere de sahiptir. Böylece kumanda ile kontrol etmeye bile gerek duymadan sadece bu modlardan yardım alabilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik ürünü bu alanda kolayca bulabilirsiniz. Ürün tüm modern ve klas seçenekleri ile size hitap edecek şekilde tasarlanır. İstediğiniz ürünü Midea ile hemen keşfedebilirsiniz.