Filtreleri Temizle
Marka
Beko

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

BTU Değeri

Başka bir kelime deneyin

Klima Tipi

Başka bir kelime deneyin

Soğutma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı-Soğutma

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı-Isıtma

Başka bir kelime deneyin

Isıtma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Beko Klima

için 17 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Beko Klima

Teknoloji, her geçen gün gelişim göstererek günlük ihtiyaçları daha kolay bir şekilde gidermeye olanak sağlamaktadır. Konforu ve temiz hava akışı düzgün olan bir ortamda bulunmak bu günlük ihtiyaçlardan biridir. Özel konuttan kamuya açık kapalı alanlara kadar nem ve sıcaklık dengesinin sağlandığı bir hava hem sağlık hem de verimlilik açısından oldukça önem arz etmektedir. Bu nedenle, son dönemlerde bir hayli gelişmekte olan klimalar, bir ortamda hava dengesini ve nem kontrolünü sağlamaya yarayan zaruri bir araç haline gelmektedir. Klimalar, türlerine, güçlerine veya kullanım alanlarına göre çeşitlilik göstermektedir. Klima üretiminde geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Beko, yüksek kalitesiyle bir klimada olması gereken her türlü ihtiyacı karşılamaktadır. Beko, sürekli değişen ve gelişen teknolojiyi faydalı bir şekilde uygulayıp estetik ve pratik ürünler geliştirmektedir. Beko klima modelleri , her türlü isteğe ve ihtiyaca uygun olarak birbirinden farklı klima türlerini içermektedir. Taşınabilir olmasını tercih edenler için Beko ayaklı klima, yatak odaları, ofis gibi daha küçük alanlarda kaset veya duvar tipi, otel gibi büyük alanlar için ise salon tipi klimaları en yüksek kalitede seçebilme fırsatı sunulmaktadır. Ayrıca Beko, soğutma kapasitesi (BTU) ve enerji durumu özelliklerine göre de farklı seçeneklerde klima üretilmektedir. Beko inverter klima çeşitli ürünlerde inverter teknolojisini kullanılarak enerji verimliliği en iyi şekilde sağlanmaktadır. Ek olarak, sağlık koşulları da dikkate alınarak üretilmektedir. Yaz mevsiminin sıcak günlerinde taze havanın hafif esintisini kapalı ortamlara taşıyan, kış günlerinde de güneşin sıcaklığını hissettiren Beko klima , ortamdaki nem dengesini de sağlamaktadır. Beko, ürünün satış öncesi, satış esnasında ve satış sonrası dahil tüm aşamalarında müşteri memnuniyetini ön plana alarak her türlü yardım seçeneğini de kullanıcılara sunmaktadır. Sıcaklık ve nem dengesini ayarlayarak konforlu bir hava içerisinde bulunmaya imkan sağlayan ve hem iş yeriniz hem de özel konutunuz için uygun nitelikte çeşitli ürünler bulabileceğiniz Beko klimalar için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Beko Klima Özelikler

Beko Klima Özellikler

Beko klimalar, birbirinden farklı çeşitleri ile birlikte eşsiz tasarımlı ve oldukça kullanışlı fonksiyonlar barındırmaktadır. Tasarımlarındaki estetik görünümünün yanı sıra bir klimanın en verimli şekilde kullanımını ve ihtiyaçlara en uygun şekilde cevap vermeyi sağlayan havayı temizleme, enerji tasarrufu sağlama, hızlı soğutma veya ısıtma, sessiz çalışabilirlik gibi fonksiyonlar tüketici tarafından rahatlıkla harekete geçirilebilmektedir. Bir diğer deyişle, Beko klima tasarımında, verimliliği sağlamak adına kullanım şeklinin pratik olmasına özellikle dikkat edilmektedir. Bunun için verilebilecek en iyi örneklerden biri, eşsiz fonksiyonların Beko klima kumandası aracılığıyla pratik bir şekilde çalıştırılabiliyor olmasıdır. Modelden modele değişiklik gösterebilmekle beraber, her Beko klima kumandası üzerinde, LCD ekran ve kontrol paneli bulunur ve klima kullanımı bu araçlarla rahatlıkla sağlanır. Bir mekanda istenilen sıcaklık ayarı uzaktan kumanda ile oldukça rahat ve kolay bir şekilde elde edilebilmektedir. Kumandada yer alan bazı butonlar ile klima, havayı temizleyebilmekte ve enerji tasarrufu kolaylıkla sağlanabilmektedir. Ayrıca kumanda ile klimanın hızlı soğutma veya ısıtma fonksiyonu sayesinde istenilen sıcaklık derecesi kısa sürede oldukça kolay bir şekilde elde edilebilir. Diğer bir kolaylık, kumandanız ile klimanızın çalışmasını uyku ayarı oluşturarak dilediğiniz zaman durdurabilmesidir. Klima, bir ortamdaki sıcaklık ve nem dengesizliğini ayarlayarak o ortamdaki konforu ve böylece bireylerin rahat etmesini sağlarken, ürünün sessiz çalışabilme özelliği de başka sıkıntıları doğurmaması adına çok önemlidir. Bu nedenle, yatak odalarından alışveriş merkezlerine kadar klimaya olan talebin ve kullanımın artmasına paralel olarak Beko, sessiz fonksiyonlu klimalar üretmektedir. Böylece klima ister özel alanda ister kalabalık alanda rahatlıkla kullanılabilir. Bu çalıştırma fonksiyonu da yine kumanda aracılığıyla kolaylıkla yerine getirilmektedir. Herhangi bir ihtiyaç karşısında klimanızda rahatlıkla resetleme yaparak yeniden çalıştırabilmeniz de kumanda sayesinde rahatlıkla mümkün olmaktadır. Kumandalarda yer alan sıfırlama düğmesi ile klimanızın ayarlarını ilk alındığı haldeki ayarlarına geri çevirerek kullanıma devam edebilirsiniz.

Beko Klima Montajı ve Bakımı

Beko Klima Montajı ve Bakımı

Beko klima, her zaman kullanıcı memnuniyetine en iyi şekilde ulaşmayı amaçlar ve bu amaç doğrultusunda kullanıcılara satın alma süreci de dahil olmak üzere tüm süreçlerde birçok kolaylık sağlar. Bu kolaylıklardan birisi de montaj ve kurulum aşamasında müşteriye sağlanan destektir. Beko, 2011 yılından beri İstanbul genelinde, uzman teknisyenler ile birlikte Beko klima montaj, demontaj ve bakım aşamalarını özenle yapar. Montajın bilirkişi tarafından doğru bir şekilde yapılması, klimanın düzgün bir şekilde çalışmasını sağlayan unsurlardandır. Montaj için görevlendirilen uzman teknisyen, başlamadan önce gereken tüm güvenlik önlemlerini almakta ve kurulum talimatlarına uyarak montaj ve kurulum işlemlerini gerçekleştirmektedir. Montajın yapılacağı yerin her bakımdan uygun olması büyük önem taşımaktadır. Örneğin, montaj alanının yakınında herhangi bir ısı kaynağı, su, tesisatı alanı olmaması gerekmektedir. Ayrıca tavana ve yere de çok yakın olmaması önem arz etmektedir. Kurulumu yaparken tüm klima malzemelerinin eksiksiz olduğundan emin olunması gereken bir diğer husustur. Beko klima bakımı, klimaların verimli bir şekilde çalışması ve uzun ömürlü olması için düzenli aralıklarla mutlaka yaptırılmalıdır. Bu aralıklar klimaların türlerine göre değişiklik gösterir. Ayrıca klimanın bulunduğu ortamın hijyen koşulları ve klimanın ne kadar kullanıldığı, klimanın bakımını etkileyen başlıca faktörlerdir. Bakım, ürün çok kullanılıyorsa 6 ayda bir, mevsimlik kullanılıyorsa yılda bir defa yaptırılır. Ayrıca eğer klima çok sık ve tozlu bir alanda kullanılıyorsa bakım süresi üç ayda bir defa olarak da belirlenebilir. Klimanızı değiştirirken seçenekleri karşılaştırmak veya size en uygun ürünü bulmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Beko Klimalarda Enerji Sınıfı ve Soğutma Kapasitesi

Beko Klimalarda Enerji Sınıfı ve Soğutma Kapasitesi

Teknolojik bir ürün olan klimanın alımı sırasında ve farklı niteliklere sahip olan ürünlerin karşılaştırması esnasında dikkat edilmesi gereken en önemli özelliklerden bazıları ürünün enerji tüketimi ve soğutma kapasiteleridir. Enerji tüketimine ve verimliliğine göre klimalar A+++, A++, A+, A, B gibi sınıflara ayrılmaktadırlar. Bu alanda en yüksek verimli ve en iyisi olan A+++ sınıflı klimalar, enerji tüketiminin diğerlerinden daha az ve verimin maksimum olduğu anlamına gelmektedir. Beko klima tasarımında enerji verimliliği ön plandadır. Bir diğer deyişle, klima hava kalitesini artırmak işlevini yerine getirirken yüksek derecede verimlilik de sağlanmış olmaktadır. Bunun için de kumandalar aracılığıyla tüketicilerin kolaylıkla enerji tasarrufunu sağlayabilmelerine olanak tanınmaktadır. Klimaların bir diğer önemli özelliklerden olan ısıtma-soğutma kapasitesi (BTU), ürünün bir ortamdan aldığı ve bir ortama verdiği enerji miktarıdır. BTU değerinin yüksekliği, klimanın performansıyla doğrudan ilişkilidir. Beko klima, kullanılacak ortama göre değişebilen birçok farklı BTU değerli klima seçeneklerini bünyesinde barındırmaktadır. Kullanıcının ihtiyaç ve isteğine göre hesaplamalar yapılarak geniş ürün yelpazesinden BTU değerlerinin uygun olduğu ürünün seçimi yapılmaktadır. Böylece klimanın kurulumunun yapılacağı odanın büyüklüğüne göre uygun kapasitenin belirlenmesini sağlamaktadır. Bu hesaplama enerji verimliliği bakımından da oldukça önem arz etmektedir. Örneğin, istek ve ihtiyaca göre yatak odası veya oturma odası için Beko 12000 BTU klima, verimlilik ve kullanışlılık bakımından oldukça uygun olacaktır. Başka bir örnek olarak, Beko klima 1200 BTU inverter A++ ortalama bir evde yaz dönemi için enerji verimliliğini de en iyi şekilde sağlayarak rahatlıkla kullanılabilmektedir. Büyük mekanlar bakımından ise, örneğin sürekli klima kullanılan bir iş yeri ya da mağazalarda, daha yüksek soğutma kapasiteli, Beko 18000 BTU klima gibi modeller tercih edilmelidir. Beko, sadece tasarım ve ürün çeşitliğiyle yetinmeyerek, enerji verimliliği bakımından da kullanıcıların istek ve ihtiyacına göre uygun tercihler yapmalarına destek olmaktadır. Beko klima fiyatları modeller arasında BTU değeriyle de bağlantılı olarak değişkenlik göstermektedir.

Beko Ayaklı Klima

Beko Ayaklı Klima

Klimalar artık sadece kalabalık ve kapalı ortamlarda kullanılan bir ürün olmaktan çıkmış, tıpkı diğer teknolojik ürünler gibi hayat akışında önemli bir ürün haline gelmiştir. Klima deyince akla ilk gelen model, duvara monteli tipte klimalar olsa dahi, günümüzde artan çeşitlilik ve özelliklerle klimalar sadece bu modellerle sınırlı kalmamıştır. Sağladığı hava kalitesi ve sıcaklık dengesi bir yana, klimaların kullanışlı olması ihtiyacı da son yıllarda daha da önemli hale gelmektedir. Duvar tipi klimalar kullanımı tek bir mekanla sınırlandırılma kapasitesi varken, ayaklı klima üretimiyle bu durum değişime uğramıştır. Böylece ürünün sadece bir odada kullanılması zorunluluğu ortadan kalkıp nerede ihtiyaç var ise oraya götürülebilir hale gelmiştir. Böylece ayaklı klima sayesinde mekandan verimlilik de artmaktadır ve özellikle son yıllarda oldukça rağbet görmektedir. Ayaklı klima, mobil, portatif, taşınabilir ve seyyar klima olarak da adlandırılır. Beko klima, müşterilerin farklı istek ve ihtiyaçlarının olabileceğini göz önünde bulundurarak %100 kullanıcı memnuniyeti amacına en iyi şekilde ulaşmaya ayaklı klima üretimiyle devam etmektedir. Beko klima modelleri, her açıdan düşünülmüş ve tasarlanmış ürünleriyle herkesin isteğine yanıt verebilecek birçok seçenek sunmaktadır. Duvara monteli klasik klimalar haricinde, direk kurulumu olan ve portatif bir kullanım isteyen kullanıcılar için, montaj istemeyen Beko ayaklı klima hem kalitesi hem de estetik görünümü ile tüketicinin talebini en iyi şekilde karşılamaktadır. Ofislerde, iş yerlerinde, mağazalarda, aynı zamanda yatak odalarında ve oturma odalarında da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Teknolojik beyaz eşyaların hem işlevleriyle hem dış görünüşleriyle evlerin ve iş yerlerinin vazgeçilmez parçası haline gelmiş olması dikkate alındığında Beko ayaklı klima konforu sağlarken estetik açıdan da modern ve kaliteli görünüme sahiptir. Sıcaklık ve nem dengesinin yetersiz olduğu düşünülen bir ortama rahatça taşınılabilecektir. Bu tip modeller aynı zamanda bütçe dostu olmasıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Bulunulan mekanın bir başka ortamında ya da odasında yeniden klima ihtiyacı duyulduğunda yeniden ürün arayışına girmeye gerek kalmayacaktır.

Beko Inverter Klima

Beko Inverter Klima

Son yıllarda klima kullanımının artmasıyla, sağladığı hava kalitesinin yanı sıra enerji verimliliği de oldukça önemli bir mesele haline gelmiştir. Klimanın konforlu hava gereksinimini karşılarken aynı zamanda son teknoloji kullanılarak elektrik harcamasını da dengede tutması gerekmektedir. Bu ihtiyacın karşılanması enerji verimliliğinin yüksek seviyede sağlanması bakımından oldukça önem arz etmektedir. Kaldı ki enerji verimliliğinin sağlanması, bir klimanın kalitesini ve fonksiyonlarını artıran en önemli olgulardan biridir. Bu durum, ister özel konut gibi küçük yerler olsun ister işyeri gibi büyük alanlar olsun, klima seçiminde mutlaka düşünülmesi gereken bir husustur. Enerji verimliliğinin sağlanması için tasarlanan en büyük gelişimlerin başında elektrik harcanmasını mümkün oldukça en düşük seviyeye indirgeyen inverter teknolojisinin varlığı klima alınırken özellikle bakılması gereken önemli bir unsur haline gelmiştir. Beko, klimalarında inverter teknolojisini oldukça verimli bir şekilde kullanmaktadır. Beko inverter klima tamamen konfor ve tasarruf odaklı bir klima olarak üretilmektedir. Bu özellikteki klimalar sıcaklığı ayarlayarak motor hızını kontrol etmektedir. Böylece motorun da dayanıklılığını artırmaya yardımcı olmaktadır. Küçük veya büyük metrekare fark etmeksizin bir mekandaki ya da bir odadaki rahatsız edici nitelikte olan ve aynı zamanda değişken olan sıcak-soğuk farkından korur. Bunu yaparken de uzun süreli olarak istenilen sıcaklık ve nem derecesini sağlamaktadır. Bu tasarrufu yapması da enerji tüketimini azaltıp doğayı korumaya öncelik vermektedir. Inverter teknolojisinin kullanımında en önemli faydalardan biri sıcaklık dengesinin en kısa sürede sağlanarak enerji verimliliğinin mümkün olduğunca en yüksek şekilde sağlanmasıdır. Dengenin kısa sürede sağlanmasıyla düşük maliyette istenilen sıcaklık derecesi elde edilebilmekte ve sabit tutulabilmektedir. Bu klima modellerinden soğutma kapasitesine göre ilk 7000 BTU/h ile ekolojik a++ klima önde gelmektedir. Bu sıralama 24000 BTU/h klimaya kadar uzanır. Inverter klimalarda Beko bünyesinde kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarına uygun olarak birçok model bulunmaktadır. İstenilen model inverter teknolojisiyle yüksek performans gösterecek şekilde tüketiciye sunulmaktadır. Çeşitli inverter klimalı ürünler için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Beko Klima 12000 BTU Inverter A++

Beko Klima 12000 BTU Inverter A++

Günümüzde klima yalnızca büyük hacimli ve kamuya açık kapalı alanlarda kullanım ile sınırlı değildir ve özel konutlar için de vazgeçilmez bir ürün haline gelmiştir. Beko klima modelleri içerisinde, Beko inverter klima 12000 küçük hacimli mekanlar için oldukça idealdir ve ev tipi klima olarak geçmektedir. Oturma odasında, yatak odalarında ve salonlarda rahatlıkla kullanılabilen müşteri dostu bir üründür. Ayrıca inverter özelliğinin bulunması sayesinde ürünün istenilen zamanda açıp kapatarak rahatlıkla kullanılabilmesi onu küçük metrekareli alanlar bakımından daha da uygun hale getirmektedir. Bu ürün özellikle klimayı uzun süreli açık bırakmak istemeyen kullanıcılar için oldukça idealdir. Inverter Klima verimini ve performansını düşürmeksizin çalışmaktadır. A++ enerji sınıfında yer almasıyla enerji verimliliği bakımından oldukça yüksek performanslıdır. Ayrıca 12000 BTU ısıtma ve soğutma kapasitesi sayesinde de çevre dostudur. Bu kapasitesiyle küçük hacimli ortamlar için enerji verimini artırma ve elektrik tüketimini azaltma konusunda oldukça başarılı bir ürün olmaktadır. Bunların yanı sıra nem dengesinin sağlanması bakımından da oldukça yüksek performans göstermektedir. Hava kalitesini artırması sayesinde sağlık koşulları bakımından da uygundur. Estetik olarak da oldukça hoş ve modern görünümlü olan bu ürün evler için tıpkı diğer beyaz eşyalar gibi sıkça aranılan ve vazgeçilmez bir unsur haline gelmektedir. Bu ürün aynı zamanda büyük metrekareli olmayan küçük çaplı işyerleri ve mağazalarda da gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Dört mevsim kullanıma elverişli ve birçok yönden fonksiyonlu olan bu ürün uzaktan kumanda ile kullanıma da uygundur. Montajı da oldukça kolaydır. Modern ayarlamalara sahip olan ve kullanım bakımından rahat olan Beko klima 12000 BTU inverter a++ evlerin, işyerlerinin ve mağazaların vazgeçilmez bir parçası olmaya devam edecek. Hem uzun ömürlü olan hem çevre dostu olan bu ürün yüksek performansıyla tüketici memnuniyetini en yüksek seviyeye taşımaktadır. Bu ürünle birlikte faklı nitelikteki ve verimdeki ürünler, aynı zamanda en doğru şekilde fiyat karşılaştırması yapmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.