TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Beko, Klima

için 16 sonuç bulundu.
Soğutma Kapasitesi (Btu/h) seçiniz

Beko Klima

Farklı coğrafyalarda geniş tüketici portföyü ile yenilikçi üretim çizgisini devam ettiren Beko, kalite ve konfor merkezli ürün yapısı, geniş hizmet ve yetkili servis imkanı ile dikkat çekiyor. Marka ayrıca, yüksek tüketici memnuniyetini hedef alan titiz tutumunu üretim, satış ve satış sonrası hizmetlerde dikkatli şekilde sürdürüyor. Isıtma ve soğutma sistemleri konusunda oldukça iddialı ürün gamına ve sektördeki klima markaları arasında etkin bir yere sahip markanın ev tipi, salon tipi ve mobil olmak üzere üç tip klima seçeneği bulunuyor. Ürünlerin ortak özelliklerinin enerji kontrollü olması ve sessiz çalışarak konforu üst düzeyde tüketici ile buluşturması, tercih nedenini artırıyor. Klima çeşitlerinin içerdiği özelliklere göre Beko klima fiyatları orantılı olarak değişkenlik gösteriyor.

Doğaya Saygılı Ekolojik Ev Tipi Klimalar

Doğaya Saygılı Ekolojik Ev Tipi Klimalar

Beko klima grubunun kapalı mekanlar için geliştirdiği ev tipi klimalar, ekolojik ev tipi klima ve Mirror Pro Smart ev tipi klima olarak 2 farklı seçenekle tüketici ile buluşuyor. Enerji kontrol özelliği, sessiz çalışma ve sağlıklı nem alma özellikleri ekolojik ev tipi klimaların genel özelliklerini oluşturuyor. Fan hızını kontrol edebilen akıllı mekanizma sayesinde mekanda beklenen sağlıklı iklimlendirme ortamı sağlanmış oluyor. Hız ayarını kolayca sağlayabilen bu özellik sayesinde enerji tasarrufu da başarılı şekilde gerçekleştiriliyor. Cihaz içerisindeki iç ünite fan mekanizmasında uygulanan verimli hava akış dizaynı, doğru sıcaklık ayarını yakalarken ortamda gürültü olmadan sessiz biçimde çalışmasına imkan veriyor. Nem alma konumu sayesinde de iç hava şartları soğumadan nem alma işlemi sağlıklı biçimde sağlanıyor. Mekan ile ilgili hava şartları konusunda optimum bilgilendirmeyi sağlayan anlık tüketim göstergesi, tek dokunuşla yumuşak hava geçişi, jet cool hızlı soğutma, sıcak kalkış modu, elektrik kesintisinden sonra son sıcaklık ayarı ile kaldığı yerden devam etme ve çoklu programlanabilme özellikleri ile aynı segmentteki diğer ürünler arasından tercih edilme oranını artırıyor. Zamanla oluşabilecek korozyon etkilerine karşı geliştririlmiş gold fin dış ünite de dayanımı artırarak garanti şartlarını iyileştiriyor.

Şık Tasarımlı Güçlü Yapılı Mirror Pro Smart Beko Klimalar

Şık Tasarımlı Güçlü Yapılı Mirror Pro Smart Beko Klimalar

Yenilikçi teknoloji kullanımı konusunda başarılı duruşu ile dikkat çeken Beko klima modelleri evlerde iklimlendirme ile birlikte şıklık arayan tüketiciler için ihtiyaca uygun çözümler sunuyor. Ev tipi ekolojik tip kilma seçeneklerinde olduğu gibi bu klima çeşitlerinde de enerji kontrolü ve sessiz çalışma özelliği ön planda. Bu tip klimalarda ayrıca Ionizer filtresi ile otomatik temizleme özelliği sayesinde soğutma modunda oluşan nemi cihaz kapandıktan sonra kurutarak ürünün performansının artması sağlanıyor. Temel Beko klima özellikleri olan dört yönlü (aşağı yukarı sağ sol) hava yönlendirme, hava sirkülasyonu (auto swing) otomatik olarak kumanda ediliyor. Anlık enerji tüketim göstergesi, bir dokunuşta yumuşak hava geçişi, jet cool hava soğutma, hızlı ısıtma, hot start sıcak kalkış modu gibi özellikler ürüne artı değer katıyor. Ortamı çok kısa sürede ve verimli şekilde iklimlendirme özelliğinden ötürü jet ısıtma-soğutma fonksiyonları, tüketici konforunu üst seviyelere taşıyor. Otomatik sıcaklık kontrol özelliği ile oda sıcaklığının düzenli şekilde ölçülmesi ve mekanda istenilen sıcaklık derecesine ulaşılması mümkün oluyor. Ayrıca defrost buz çözme fonksiyonu sayesinde dış ünitenin ihtiyaç duyulan zamanlarda özellikle zorlu kış şartlarında oluşabilecek buzlanmayı çözerek ortam şartlarını değiştirmeden içerideki ısının verimli şekilde kullanılmasını sağlıyor. Ev tipi klimalarda olduğu gibi Beko klima modelleri içinde önemli bir satış hacmine sahip salon tipi klimalarda da ortam sıcaklığını kısa sürede düşürmeyi hedefleyen hızlı soğutma özelliği, en yüksek fan hızı kademesinde 60 dk boyunca çalışmayı sağlayan hızlı ısıtma ve klimanın ilk üfleme anının sıcak şekilde gerçekleşmesini sağlayan sıcak kalkış modu bulunuyor. Ortam atmosferini rahatsız etmeyecek kompakt tasarımı ile mekanda belirlenen köşede rahatlıkla konumlandırılabiliyor. A enerji sınıfı soğutma özelliği ile de enerji verimliliğine katkı sağlıyor.

Mobil Portatif Klimalar ile İstediğiniz İklimi  Evinizin Her Köşesinde Yaratın

Mobil Portatif Klimalar ile İstediğiniz İklimi Evinizin Her Köşesinde Yaratın

İklimlendirme ile ilgili konforu portatif olarak mekanlarda yaşatmak Beko klimaların mobil portatif seçenekleriyle mümkün. Sağlıklı nem alma, otomatik sıcaklık kontrolü özelliklerine ek olarak uyku sırasında düşen vücut sıcaklığını dengeleyici uyku modu özelliği sayesinde üşümeden keyifli şekilde uyuyabilirsiniz. Diğer sabit ev tipi klimalarda bulunan elektrik kesintilerinden sonra tekrar çalışma, çoklu program (timer), akıllı çalışma sistemi, otomatik hava yönlendirme gibi özellikler bu klimalar için de standart seçeneklerden. Buz çözme (defrost) seçeneği de portatif tip klimalarda yer alan faydalı bir özellik olarak sunuluyor. Klima tavsiye ve önerileri yapılırken kullanılacak coğrafya ve mekandaki aydınlatma özelliklerinden sonra dikkat edilmesi gereken en önemli husus, kullanılacak alanın hacmi yani BTU/h değeridir. Bu değer klimanın ısıtacağı ya da soğutacağı ortamın 1 saatteki değerini gösterir. Bu değer aynı zamanda klima fiyatı ile de doğru orantılıdır. Beko klima fiyatları ürün özelliklerine göre değişiklik gösterir. Küçük mekanların BTU değeri küçükken fiyatı da diğer hacimler için olan klimalara göre düşük olur. Örneğin, Beko klima yorumları incelendiğinde 25 m2lik bir kapalı mekanda BTU değerinin yaklaşık 12.000 olarak hesaplandığı görülür. Bu da 12.000 BTU özellikli bir klima kullanımına işaret eder. Bu özelliklere uygun ev tipi, salon ya da portatif tip klimalardan ihtiyaca uygun tercih yapılabilir. Ev tipi klimalarda soğutma kapasitesi BTU değeri 8530 ile 22.519 arasında değişirken, salon tipi klimalarda bu değer 46.100 seviyesine çıkar. Mobil portatif tip klimalarda bu durum 9000 BTU ile 11.400 BTU arasında değişir. Kullanılacak mekanın BTU değeri hesaplanarak ve nihai kullanıcıların klima yorumları dikkate alınarak ihtiyaca uygun klima tipi kolaylıkla belirlenebilir.

Arama Kriterleriniz

Beko
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (4)
AFS (1)
Airfel (106)
Alarko (79)
Alf (1)
Altus (57)
Ariston (11)
Arçelik (46)
Baymak (97)
Beko (16)
Bexel (1)
bird (1)
Bosch (87)
Buderus (1)
Copa (22)
Daikin (50)
Daiseku (11)
DayRelax (4)
Delonghi (4)
(112)
E.C.A (33)
Ekotec (1)
Electra (3)
Electrolux (24)
Finlux (7)
Fluo (6)
Franke (7)
fujiplus (26)
fujitherma (10)
Fujitsi (27)
Gaggenau (1)
General (16)
GREE (9)
Grundig (3)
Hisense (10)
Hitachi (57)
İhlas (1)
İndesit (3)
Kabel (28)
LG (120)
Midea (38)
Mitsubishi (73)
olefini (60)
Panasonic (21)
Profilo (3)
Raks (1)
Regal (36)
Rota (46)
Rubenis (2)
Samsung (177)
Sharp (20)
Siemens (3)
Sigma (164)
Simfer (2)
Springday (12)
Sunny (1)
Termikel (1)
Toshiba (167)
Tronic (9)
Vaillant (41)
Vessen (23)
Vestel (143)
Viessmann (86)
Windsor (6)
York (69)
Zanussi (1)
Zen (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Soğutma Kapasitesi (Btu/h)

(8)
(5)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

(5)
(3)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Klima Türü

(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL