Bosch, Klima

için 214 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Bosch Klima

Bosch ev aletlerinin en önemli ürün gruplarından biri olan Bosch klimalar, klima fiyatları ve performansı açısından, klima markaları göz önüne alındığında tüketicilerinin tercih sıralamasında üst sıralarda yer almaktadır. Bugüne kadar tüketiciler, klima tavsiye ederken bu markadan vazgeçmemektedir. Her zevke ve bütçeye uygun farklı ürün alternatifleri, satış öncesi ve sonrası güvenilir destek ve her şeyden önemlisi kaliteden ödün vermeyen duruşu ile Bosch klima denince tüketicilerin aklına gelen ilk markalardan biridir. Bu yüzden tüketicilerin Bosch klima yorumları her zaman pozitif olmuştur. Tasarım ve yüksek kalite standartlarına ek olarak dışarıdaki kirli havadan uzaklaşarak evinizde maksimum konforu hissetmenizi sağlayacak olan Bosch klimaları, yaşam alanlarınızda temiz havanın tadını çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Gelişen teknolojilerle insanların hayatını kolaylaştırıp, müşterilerine her zaman en iyi performans ve kaliteyi sunmayı hedefleyen Bosch, ürünlerini sürekli yenilemektedir. Özellikle sıcak yaz günlerinizde evinizden uzaktayken klimanız başta olmak üzere evinizdeki tüm Bosch cihazlarınızı akıllı telefonunuzdan yönetmenizi sağlayan Home Connect gibi teknolojileri ile yaşadığınız deneyimi bir üst seviyeye taşıyan Bosch klimalar, şık tasarımlarının yanı sıra yenilikçi çözümleri ile de göz doldurmaktadır.

Bosch Klima Modelleri Sadece Soğutmaz, Havayı Da Temizler

Bosch Klima Modelleri Sadece Soğutmaz, Havayı Da Temizler

Büyük şehirlerde evimizin içinde dahi soluduğumuz hava birçok açıdan insan sağlığına zararlı özelliklere sahip olabilir. Sigara dumanı, çiçek polenleri ve diğer zararlı maddeler sağlığınızı kötü etkileyebilir. Klimaların bu sebepten sadece soğutma ve ısıtma değil aynı zamanda havayı temizleme yetenekleri kimi durumlarda hayat kurtarıcı olabilir. Bosch klima modelleri evinizin ısısını istediğiniz noktaya getirirken bir yandan da ortamda bulunan zararlı maddeleri bünyesinde temizleyerek odanızın havasını sağlıklı bir noktaya getirir. Çıkarılıp temizlenebilen ön filtresi ve özel Bosch teknolojisi ile üretilmiş özel filtreleri normal toz filtrelerine oranla çok daha etkin bir şekilde havayı temizler. Kirli havayı önce silver iyon, ardından aktif karbon ve toz filtresinden geçiren Bosch klimalar, bio filtre ve iyonizer sayesinde havayı tamamen temizler ve evin içine taze bir hava dolmasını sağlar. Süper iyonizer jeneratörü sayesinde pozitif ve negatif iyonlar üreten Bosch klima ürünleri, istenmeyen koku ve maddeleri yok etmesi ile öne çıkar. Klimanız sayesinde canlı ve temiz bir hava içinde rahat nefes alabilirsiniz. Sadece müşterilerine karşı değil, doğaya da karşı da duyarlılığı her şeyden önde tutan Bosch, kullanıcılarına sunduğu klimaların doğa dostu ve sürdürülebilir teknolojilerle üretimi için, Ar-Ge bütçesinin büyük bir kısmını çevre dostu üretim teknolojilerinin geliştirilmesine yatırmaktadır. Sizler de evinizin ihtiyacına uygun olarak, satın almayı düşündüğünüz klima Bosch marka olunca gönül rahatlığı ile ürünü tercih edebilirsiniz.

Üstün Özelliklere Sahip Bosch Inverter Klimalar

Üstün Özelliklere Sahip Bosch Inverter Klimalar

Son dönem iklimlendirme çözümlerinde çığır açan inverter teknolojisi, klima özellikleri açısından birçok yönden klasik klima teknolojilerini geride bırakmıştır. Düşük devirde çalışırken bile yüksek verimlilikte olan inverter klimalar, daha ekonomiktir. Diğerlerinin aksine oda sıcaklığı istenen noktaya yaklaşınca kompresör devri yavaşlar ve böylece %30’un üzerinde enerji tasarrufu sağlar. İç ve dış ünite motorları sessizdir ve mükemmel bir performansa sahiptir. Çalıştıkça kademe kademe sesini azaltır, rahatsız etmez. Hiç durmadan çalışan kompresörü sayesinde daha uzun ömürlüdür, zorlanma ve aşınma yaşamaz. Oda sıcaklığını her zaman takip eder ve herhangi bir değişiklikte hemen devreye girer ve sıcaklığı istenen noktaya getirir, konfor seviyesi daha yüksektir. Yine sürekli çalışan kompresörü sayesinde çok hızlıdır ve oda sıcaklığını hem ısıtma hem de soğutma yöntemi ile istenen noktaya hemen getirir. Isı iniş çıkışları daha az keskin olduğu için klasik klimalara göre daha sağlıklıdır, hastalanmalara yol açmaz. Inverter klimanız ortamın sıcaklığını devamlı kontrol edip ve yönetir. Yüksek miktarda hava üfelenerek hızlı ve sert soğutmak yerine, odanızın sıcaklığını kademe kademe düşürecek yumuşak bir esinti verir. Böylece ‘klima çarpması’ gibi durumları ile karşılaşmanızın önüne geçer.

Bosch Klima Modelleri Her Türlü İhtiyacı Karşılar

Bosch Klima Modelleri Her Türlü İhtiyacı Karşılar

Klima seçimi yapmak zaman zaman zorlayıcı olabilir ve evinize en uygun cihazı bulmak beklediğiniz kadar kolay olmayabilir. Odanızdaki pencere sayısı, bu pencerelerin konumları, odanın metrekaresi, konumu, duvar uzunlukları, odanın diğer odalara ve diğer klimalara uzaklığı ve etkisi gibi konular seçiminizi doğrudan şekillendirir. Her türlü bütçeye uygun farklı çözümleri ile göze çarpan Bosch klima çeşitleri kullanım alanlarına göre iki ana ürün grubu altında incelenebilir. Oldukça geniş bir ürün portföyüne sahip olan duvar tipi klima modelleri, evinizde dört mevsim boyunca kullanım için idealdir. Her biri inverter teknolojisine sahip toplam altı çeşit Bosch duvar tipi klima bulunmaktadır. Odanızın genişliği, konumu, diğer klimalara olan uzaklığına göre birini tercih edebileceğiniz modeller odanıza en şık şekilde uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Farklı dış kaplamaları ile heyecanlandıran duvar tipi klimalar renk seçenekleri ile odanızı daha da şık hale getirecektir. Daha geniş alanlar ve kurumsal kullanım için ideal olan salon tipi klimalar ise farklı tasarımlara sahip üç farklı modelde üretilmiştir. Tasarımları ve materyalleri ile göz dolduran salon tipi klimalar arasından ihtiyacınız olan ısıtma ve soğutma kapasitesine göre en uygun seçimi yapabilirsiniz. Duvar tipi klimalara göre daha çok göz önünde bulunan bu klimaların tasarımları da performansı kadar sizi memnun edecektir. Bosch klima fiyatları göz önüne alındığında tasarımların eşsizliği daha da öne çıkmaktadır.

Arama Kriterleriniz

Bosch
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (11)
AFS (6)
Airfel (147)
Alarko (49)
Alf (3)
Altus (34)
Ariston (13)
Arçelik (59)
Baymak (101)
Beko (17)
Bexel (1)
bird (4)
Bosch (214)
Buderus (1)
Copa (5)
Cvs (1)
Daikin (55)
Daiseku (16)
DayRelax (9)
Delonghi (11)
E.C.A (39)
Electra (16)
Electrolux (31)
Ensto (1)
Esco (2)
Finlux (22)
Fluo (7)
Franke (22)
fujiplus (34)
fujitherma (37)
Fujitsi (77)
Gaggenau (4)
General (23)
GREE (2)
Grundig (3)
Hiper (1)
Hitachi (79)
Icf (1)
İndesit (7)
Kabel (18)
King (2)
Klarstein (1)
LG (157)
Midea (54)
Midori (5)
Mitsubishi (29)
olefini (112)
Panasonic (17)
Profilo (32)
Raks (1)
Regal (55)
Rota (58)
Rubenis (3)
Samsung (232)
Sharp (5)
Siemens (36)
Sigma (27)
Silverline (15)
Skytech (2)
Springday (8)
Sunny (3)
Termikel (1)
Toshiba (163)
Tronic (13)
Ufo (3)
Uzel (1)
Vaillant (38)
Vessen (38)
Vestel (178)
Viessmann (63)
Whirlpool (1)
York (112)
Zanussi (2)
Zen (11)
zibro (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Soğutma Kapasitesi (Btu/h)

(55)
(50)
(46)
(33)
(28)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A++ (113)
A+ (43)
A+++ (7)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Klima Türü

(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(23)
ve üzeri (25)
ve üzeri (25)
ve üzeri (25)
ve üzeri (25)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL