Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Klima

için 89 sonuç bulundu.
Isıtma Kapasitesi seçiniz

Bosch Klima

Isınmak ve serinlemek tıpkı yemek yemek, uyumak ve dinlenmek gibi temel bir ihtiyaçtır. Yaz, kış ve mevsim geçişlerinde bu ihtiyacınızı karşılamak için bazı yardımcılara ihtiyaç duyarsınız. Bu yardımcılardan en önemlisi klimalardır. Son yıllarda lüks olarak adlandırılan bu cihazlar artık lüksün ötesinde bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkar. Tüm bu ihtiyacınızı karşılamak için birbirinden şık ve modern tasarlanmış Bosch klima modelleri siz değerli kullanıcılarının beğenisine sunulur. Peki ev ve ofislerin havasını değiştiren Bosch klima nasıl çalışır? İç mekan ısıtma ve soğutmasında kullanılan bu cihazlar belli bir sistem dahilinde çalışır. Bu sistem belirli bir basınç altında bulunan sıvı akışkanı arzu edilen sıcaklıkta buharlaştırma ve buhardan tekrar sıvıya dönüştürmesidir. Sıvı halde bulunan maddeye ısıyı emdirerek bu maddeyi gaz faza çevirir ve buna faz değiştirme denir. Bu gaz bir çevrim malzemesi olarak kullanılır ve kompresör yardımı ile emilerek sıvı hale döner. Böylelikle gazın buharlaşma ve yoğunlaşma özelliklerinden faydalanarak iç mekanda bulunan ısıyı dışarı atar. İç ünite içerisinde bulunan gaz ısıyı emip buharlaşır. Böylelikle ortamı soğutur. Bu buharlaşan gaz madde dışarıda ki üniteye geldiğinde yoğuşarak emdiği ısıyı dışarı çıkarır. Bu işlem gerçekleşirken cihaz elektrik enerjisi harcar. Hem ısıtma hem soğutma için kullanılan Bosch klima cihazı ortamı ısıtırken de benzer şekilde çalışma sisteminde yararlanır. Cihazın içerisinde bulunan ısı pompaları kullandığı enerjiyi direkt olarak ısıya çevirmez dışarıda bulunan ısıyı iç ortama olarak ısınmayı sağlar.

 Dört  Mevsim Bosch Klima

Dört Mevsim Bosch Klima

Gelişen ve değişen teknolojik özellikler sayesinde insanlar konforlarını ve sağlıklarını oldukça fazla düşünürler. Alışverişlerinde ilk tercih olarak rahat edecekleri ve kullanım kolaylığı ürünleri isterler. Isıtma ve soğutma sisteminde çağ açan klima cihazları ise günümüzde artık lüks bir eşyadan çok ötesi olarak büyük bir ihtiyaçtır. Bosch klima modelleri kullanılacak ortama göre çok çeşitlidir. Bunlar duvar tipi, salon tipi, yer tavan tipi split klima, kanallı tip, kaset tipi, kaset tipi, inverter klima, multi split, pencere tipi, dış ünitesiz, mobil klima, hijyenik klima, hassas kontrollü ve çatı tipi klimalardır. İç mekanlarda en çok tercih edilen cihazlardan olan duvar tipi klimalar iç ve dış olmak üzere birçok üniteden oluşur. Ses seviyeleri oldukça düşüktür. Üniteleri arasında bakır boru, elektrik kabloları, hortum ve bandaj bulunur. Geniş bir salonu bile dakikalar içerisinde ısıtıp soğutur. Böylelikle size de sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz için bolca vakit kalır. Bosch salon tipi klima çeşitleri ise özellikle mağazalar, toplantı salonları gibi kalabalık yerlerde tercih edilir. Hızlı ve güçlü performansları sayesinde geniş salonlarda havayı homojen bir şekilde dağıtarak her köşesine ulaşmasını sağlar. Ek ısıtıcı takviyeleri de mevcuttur. Böylelikle çetin geçen kış mevsiminde bile geniş mekanları oldukça kolay bir şekilde ısıtır. Tavan tipi split cihazlar ise düğün salonu, lokanta ve etkinlik alanı gibi geniş hacimli ve çok bölmeli alanlarda tercih edilir. Oldukça estetik görünen bu cihazlar mekanın dekorasyonu ile muhteşem uyum sağlar. Uzaktan kumandası da bulunan bu cihazı uzaktan da yönetebilirsiniz. Cihazı uzaktan açabilir, kapatabilir ya da ısı ayarını değiştirebilirsiniz. Bosch klima çeşitleri arasında tercih edilen bir diğer model ise kaset tipi olandır. Tavana monte edilen bu cihazlar yukarıdan ortama dört yönlü üfleme yapabilir. Yüksek tavana sahip mekanlar için ideal bir üründür. Bosch klima inverter modeli ise belirli aralıklarla çalışıp durmak yerine ısıyı sürekli sabit tutmak için kontrollü bir şekilde çalışır. Böylece ortamın sıcaklığı hep sabit kalır. Elektrik enerji tüketimi azalacağından tasarruf yapmanıza imkan sağlayan bu ürün kullanıcılarından tam not alır.

 Bosch Klima ile Havanızı Değiştirin

Bosch Klima ile Havanızı Değiştirin

Birbirinden şık ve tasarım olan klima çeşitleri kullanılan ortama ve mevsime göre değişiklik gösterebilir. Multi split klima çeşitleri tek dış ünitesi bulunan modellerdendir. Fakat birden fazla iç ünitesi bu tek dış üniteye bağlıdır. Bu model bir Bosch klima özellikleri ise fazla yer kaplamaması ve görüntü kirliliğine sebep olmamasıdır. Böylelikle bu ürün de ciddi oranda tercih edilenler arasındadır. Pencere tipi olarak adlandırılan model ise ekonomiktir. Montajı oldukça kolay olduğundan kolayca çıkarılarak istenilen yere takılarak kullanılabilir. Dış ünitesiz çeşitleri ise sadece iç üniteden oluşan cihazlardandır. Son teknolojik donanıma sahip bu ürün hem ısıtma hem de soğutma yapabilir. Dış ünite montajı yapılamayan mekanlar için oldukça pratik bir cihazdır. Oda oda gezdirilebilen ve dış ünitesi olmadan kullanabileceğiniz mobil klima çeşitler ise portatif ürünlerdir. Her odada bir adet hortum çıkış noktası bulundurduğunuz takdirde istediğiniz her odada kolayca kullanabilirsiniz. Hijyenik olarak adlandırılan çeşit ise adından anlaşılacağı üzere ameliyathaneler, yoğun bakım odaları ve laboratuar gibi ultra hijyen gerektiren bölümler için uygun olarak tasarlanmıştır. Hijyenik Bosch klima filtresi odada bulunan nemi, tozu ve partikülleri havadan arındırarak ortama en temiz havayı üfler. Böylelikle havadan bulaşabilecek en ufak bir hastalığın da önüne geçilmiş olunur. Bosch klima işaretleri herkesin anlayacağı şekilde düzenlenmiştir bu sayede kolay kullanım sunar. Açma kapama tuşu kumandanın ilk başında ki düğmedir. Mode yazan tuş ise sıcak, soğuk ve nem alma ayarları içindir. Kar işareti soğuk güneş işareti ise sıcak üfleme içindir. Üzerinde su damlası bulunan tuş ise nemi alma ve temizleme içindir. Pervane resmi bulunan düğme ise vantilatör özelliği bulunan klimalarda ki serin ve hızlı üfleme içindir. Sleep tuşu cihazı uyku moduna geçirir. Cihaz elektriklerin kesilmesi durumunda verdiğiniz son komutu aklında tutar. Böylelikle güç tekrar aktif olduğunda kaldığı programdan devam eder. Kumanda üzerinde bulunan çocuk kilidi tuşu ise evdeki sevimli afacanların cihazla oynamasının önüne geçerek ortamı güvenli bir şekilde ısıtıp soğutur.

 Sevdikleriniz ve Sizin için Bosch Klima Modelleri

Sevdikleriniz ve Sizin için Bosch Klima Modelleri

İç mekanların huzurlu bir ortam olması için sadece ferah ve modern bir dekorasyon yetmez. Ortamın hava akımı da hem sağlığınız hem de konforunuz açısından oldukça önemlidir. Nemli ve mevsim normallerinin dışında sıcak ve soğuk olan bir iç mekan bazı hastalıklara sebep olabilir. Ev ve ofislerde 12 farklı fan kademesi bulunan ve muhteşem seviyede hava akışı sağlayan Bosch klima 24000 tüm ısınma ve soğutma ihtiyaçlarınızı yüzde yüz oranında karşılar. Yeni enerji yönetmeliğine uygun olarak tasarlanan bu cihaz A+++ enerji sınıfındandır ve ultra tasarruf etmenizi sağlar. Nemi giderme ve donmaya karşı koruma fonksiyonları mevcuttur. Son teknolojik özelliklerle donatılarak tasarlanan bu ürün havada bulunan parçacıkları temizleyerek temiz hava akışı sağlar. Bu akış sayesinde ulu bir dağın eteğinde dinleniyormuş hissine kapılabilirsiniz. Ön filtresi çıkarılıp takılabilir özelliktedir. Böylelikle kolayca çıkarılıp yıkanabilir. 3 kademeli hız ayarı mevcuttur. Fan özelliği sayesinde ısıyı mekanın her köşesine homojen olarak dağıtır. Bu sayede oda da ısı farkı meydana gelmez. Hava dağıtımı için bulunan kanatçıklarını manuel ya da otomatik olarak kolayca ayarlayabilirsiniz. Isıtma ve soğutma için kullanılan enerji 3320 Watt ve 3110 Watt'tır. Böylelikle bu ürün hem sizi ve sevdiklerinizi hem de cebinizi düşünür. Günlük nem alma kapasitesi 2.6’dır. Kapalı mekanda çalışırken sıcaklık ayarı yaklaşık olarak 17 ve 30 derece aralığındadır. 24 saat zaman ayarı mevcut olan ürünün uzaktan kumandası bulunur. Ultra sessiz olan klimanın ses seviyesi düşük hızda çalışırken 32 dB ve yüksek hızda çalışırken ise 48 dB’dir. Cihazın ağırlığı yaklaşık olarak 13 kilogramdır. Kolay kullanım sağlayan kumandanın kullanımı oldukça basittir. Ürünün bakım ve onarımını düzenli olarak yapıldığında yıllara ve mevsimlere meydan okuyarak uzun yıllar kullanım imkanı sunar. Modern ve şık tasarımları ile ev ve ofislere mükemmel uyum sağlayan Bosch klima siyah, beyaz, gri ve krem renk seçenekleri de mevcuttur. Tasarımı ve kullanım kolaylığı ile her kesime hitap eden Bosch klima fiyatları ile de her keseye hitap eder.

 Bosch Klima Yaşam Kalitenizi Yükseltir

Bosch Klima Yaşam Kalitenizi Yükseltir

İnsanoğlunun günlük ihtiyacını karşılaması için bir çok cihaza ve aparata ihtiyaç duyar. Son teknolojik gelişmeler ile ihtiyaçlarda aynı oranda değişir. Örneğin klimalar artık bir lüksten çok ihtiyaç olarak kullanılır. Çoğu evde bugün ev tipi bir ısıtma ve soğutma cihazına rastlamak mümkündür. Bosch markası tasarladığı her ürünler her zaman en iyiyi hedefler. Üretim aşamasında en kaliteli ve dayanıklı malzemeleri seçerek uzun süreli kullanıma olanak sağlar. Seçilen materyaller insana ve doğaya zarar veren toksik maddeler içermez. Bu sebeple insana ve doğaya saygılı bir markadır. Ürünler her kesime ve keseye hitap eder. Kolay kullanım ile her yaştan insanın kolayca çalıştırabileceği cihazlardır. Markanın severek kullanılan Bosch klima 12000 çeşidi 13000 ısıtma, 12000 soğutma kapasitesine sahip bir üründür. Soğutma yaparken turbo çalışma özelliği ile ortam 3 kat daha hızlı soğutulabilir. Özel fanları sayesinde hem sıcak hem de soğuk üflerken odanın her köşesine eşit miktarda salınım sağlar. Üstelik buz çözme özelliği de mevcuttur. Yüksek miktarda enerji tasarrufu sağlayan cihaz cebinizi de düşünür. Özel filtre sayesinde odanızda bulunan tozu ve partikülleri de yok ederek ortama temiz hava üfler. Özellikle bebekli ve çocuklu evlerde bu özellikte ki bir ürün çok önemlidir. Solunum yolu rahatsızlıklarını önlediğinden genellikle ebeveynler tarafından daha sık tercih edilir. Ön filtresi kolayca çıkarılarak yıkanabilir. Bosch klima ayarları basit bir sisteme dayalıdır. Kumandasından uygun sembollerde ki tuşlara basıldığında ısıtma, soğutma ve nem alma işlemleri kolayca yapılabilir. Bosch 12000 BTU klima çeşidinin düşük hızdaki ses seviyesi 25.5 db’dir. Hızlı ayarda çalışırken ki ses seviyesi ise 38.5 db’dir. Net ağırlığı yaklaşık 8 kg olan bu cihaz salonunuza muhteşem uyum sağlar. Modern ve şık tasarımı sayesinde iç dekorasyonunuzu tamamlar. Üstelik siyah, beyaz ve gri renk seçenekleri de mevcuttur. Bosch klima yorumları ve çeşitlerini inceleyerek evinize ve bütçenize en uygun cihazı hemen satın alarak ferah ev temiz havanın keyfine varabilirsiniz.

 Bosch ile Temiz Ortamın Tadını Çıkarın

Bosch ile Temiz Ortamın Tadını Çıkarın

Ev ve ofislerin en sessiz ama bir o kadar etkili çalışan ürünleri klimalardır. Boyutlarına ve sessizlikleirne karşın dev bir salonu bile dakikalar içerisinde mükemmel bir şekilde soğutup ısıtabilir. Son yıllarda kullanıcılarının zevklerine ve ihtiyaçlarına göre şekil değiştiren ürünler fiyatları ile her keseye hitap eder.Kullanım kolaylığı sunan bu ürünler ise bu yönüyle her kesime hitap eder. Üretimden tasarıma her aşamada kullanıcının rahatı ve konforu en üst seviyede düşünülür. Bosch klima 9000 modeli son zamanlarda en çok tercih edilen ev tipi cihazdır. A+++ enerji tasarrufu sağlayan cihazlar ay sonunda cebinizde büyük paralar çıkmasına engel olur. Yıl boyunca evinizi ve ofisinizi temiz ve ferah tutan bu ürün konforlu bir hayat sürmenize destek olur. Yaz sıcaklarından bunaldığınızda ve kışın dondurucu soğuklarda üşüdüğünüzde cihaz ihtiyaçlarınızı tamamen karşılayabilecek kapasitededir. O sessiz sessiz çalışırken size de ofisinizde püfür püfür çalışmak ya da evinizde de ferah ferah dinlenmek kalır. Mevsim koşulları ne olursa olsun hem sıcak hem de soğuk çalıştırmada ekstra performans göstererek kullanıcılarından tam not alır. Hem ısıtırken hem de soğuturken ultra tasarruf sağlar. Üstün sıcaklığı sayesinde sadece hissetme istediğiniz sıcaklığı ortama yansıtır. Programlanabilen ısı ayarı sayesinde ev ve ofisiniz uygun sıcaklığa ulaştığında cihaz kendini uyku moduna alır. Yüksek ve düşük ayarda çalışırken 51 dB ses çıkartır. Böylelikle siz uyurken bile çalıştığında sesi sizi rahatsız etmez. Isıtma kapasitesi yaklaşık olarak 9042’dir. Soğutma kapasitesi ise 9000’dir. Gizli LED ekranı sayesinde ayarları kolayca yapabilirsiniz. Üstelik kolay arayüzü sayesinde her yaştan ve kesimden kişinin kolayca kullanabilmesi hedeflenir. Bosch inverter klima ayarlarıyla ortamın havasını değiştirmek ve ferahlamak için sürekli uğraşmanıza gerek kalmaz. O bu işi sizin yerinize yapar. Uygun sıcaklığa geldiğinde kendini kısa süreliğine uyku moduna alarak sıcaklığın sabit kalmasını sağlar. Böylelikle siz de sürekli sıcaklığı düşürmek ya da arttırmak zorunda kalmazsınız. Bosch inverter klima yorumları ve ürün çeşitliliğini inceleyerek ev ve ofisinize en uygun cihazı hemen satın alarak bu ferahlığın keyfini çıkarabilirsiniz.

 Bosch Klima ile Temiz Bir Nefes

Bosch Klima ile Temiz Bir Nefes

Ev, ofis ve iç mekanların en ihtiyaç duyulan ürünlerinden biri klimalardır. Araçlardan evlere, otellerden okullara her yerde karşılaşmanız mümkündür. Gelişen teknoloji ile birlikte bütünleşen bu cihazlar daha az enerji harcadığından daha fazla tercih edilir bir hale geldi. Son teknolojik özelliklerle donatılan bu cihazlar hem çok sessiz çalışıyor hem de bakım maliyetleri yok denecek kadar azdır. Bosch 1800 BTU klima modelleri az enerji harcayarak çok kaliteli ve temiz bir hava teneffüs etmenizi sağlar. Sadece hava üflemekle kalmaz yemek kokusu, sigar kokusu ve diğer pis kokuları, nemi ve tozu da özel filtresiyle temizleyerek ortama temiz hava salınımı yapar. +46 ve -10 derece gibi ekstrem hava şartlarında bile üstün performans gösterir. Üstelik içerisinde bulunan gaz ozon tabakasına zarar vermeyen çevreci bir gazdır. Inverter sistemi sayesinde kendini ortamdaki ısıya göre otomatik olarak çalıştırır ya da durdurur. En yüksek seviyede çalışırken bile ses çıkarmaz. Ultra sessizdir. Özellikle kıyı bölgelerinde veya oraya yakın olan bir şehirde yaşıyorsanız nem alma özelliği sizin tam da bu ihtiyacınıza yönelik tasarlanmıştır. Ortamdaki nemi dengeleyerek hastalıkların önüne geçer. Bosch salon tipi klima çeşitleri şık tasarımı ile ev dekorasyonlarının bir parçası haline gelir. Teknoloji harikası bu ürünlerin temizliği ve bakımı düzenli olarak yapıldığında performanslarından hiçbir şey kaybetmezler. Yıl boyu çalışan cihazların içerisinde biriken kir ve tozlar çalışmalarını ve verimliliklerini etkileyebilir. Bakım yaptırabileceğiniz gibi evde kendiniz de temizleyebilirsiniz. Bosch klima temizliği yapmak için öncelikle uygun klima temizleyicisinden edinmeniz gerekir. Kapak kısmını kaldırdıktan sonra ki bölüm olan radyatör peteklerini elektrikli süpürge yardımıyla temizleyebilirsiniz. Daha sonra motoruna gelmeyeceğinden emin olarak spreyi sıkın. Küçük bir fırça yardımıyla fırçalayarak köpük elde edin. Bu köpüğü nemli bir bezle sildiğinizde klimanızın kir ve tozlardan arındığını görebilirsiniz. Düzenli olarak yaptığınız bu küçük temizlik hem klimanızın kanallarının tıkanmasını bu sayede oluşabilecek enerji kaybını önler. Yaz, kış serin ferah bir havanın tadını çıkarırsınız.

Arama Kriterleriniz

Bosch
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Airfel (64)
Airwell (1)
Alarko (65)
Aldağ (1)
Alf (1)
Altus (9)
Arçelik (31)
Baymak (43)
Beko (15)
Bestherm (6)
Bosch (89)
Copa (21)
Cosmotec (1)
Daikin (48)
Daiseku (7)
Daylux (16)
Dayrelax (9)
E.C.A. (34)
Ecotherma (16)
Esty (1)
Finlux (1)
Fluo (2)
Franke (1)
Fujiplus (17)
Fujitsu (6)
General (4)
Gree (11)
Haier (5)
Hantech (79)
Hitachi (9)
İhlas (4)
Ikarus (6)
İklimsa (3)
Indesit (2)
Jeriyan (15)
Klimexs (2)
LG (56)
Mes (5)
Midea (34)
Mitsubishi (104)
Msc (17)
Olefini (43)
Panasonic (10)
Profilo (1)
Regal (30)
Rota (21)
Samsung (161)
Seg (2)
Sharp (2)
Siemens (6)
Sigma (112)
Simfer (4)
Springday (2)
Sunny (1)
Toshiba (106)
Tronic (2)
Uludağ (3)
Uğur (8)
Vaillant (25)
Vessen (9)
Vestel (105)
Vestfrost (16)
Viessmann (56)
Windsor (4)
York (31)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Isıtma Kapasitesi

(10)
(6)
(6)
(6)
(5)
(5)
(3)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Soğutma Kapasitesi

(9)
(9)
(6)
(5)
(5)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Klima Tipi

(73)
(9)
(4)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı-Isıtma

(10)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı-Soğutma

(12)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(18)
ve üzeri (20)
ve üzeri (21)
ve üzeri (22)
ve üzeri (22)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL