TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Finlux, Klima

için 7 sonuç bulundu.
Soğutma Kapasitesi (Btu/h) seçiniz

Finlux Klima

Şık tasarımları ile dikkat çeken Finlux, öne çıkan klima markaları arasında yer alıyor. Finlux klima modelleri, ev ve ofis kullanımında yüksek performans sergiliyor. Finlux klima fiyatları ise zengin teknik donanıma göre uygun aralıklarda seyrediyor.

Self-Diagnosis Teknolojisi

Finlux'a Özel Self-Diagnosis Teknolojisi

Finlux klima, A enerji verimlilik sınıfı sayesinde gereksiz enerji sarfiyatını en aza indiriyor. Bu sayede hem kullanıcı bütçesine hem de doğal kaynak tüketimine katkıda bulunuyor. 3 dakikalık gecikmeli çalışma özelliği ise cihaz güvenliği için tasarlanarak kompresörü koruyor. Gelişmiş ve kendisini otomatik olarak ayarlayabilen kompresör teknolojisi çok daha sessiz, yüksek performanslı ve konforlu bir deneyim sunuyor. Otomatik yeniden başlatma teknolojisi, gelişmiş hafıza özelliğini beraberinde getiriyor. Bu teknoloji sayesinde en son yapılan ısı ve fan ayarı değişmiyor ve bir sonraki çalışma için hazır hale geliyor. Elektrik gücü istem dışı olarak kesildiğinde ve geri geldiğinde, cihazın otomatik olarak daha önceden ayarlanmış fonksiyon ayarlarına geri dönmesini sağlıyor. Akıllı hava yönlendirme fonksiyonu ile soğuk havanın üzerinize gelmesini önlüyor. Bu özellik, motorlu ve bağımsız kanatların sayesinde farklı hava yönlendirme seçeneği sunuyor. Finlux klima yorumlar sayfasında da öne çıkan Self-Diagnosis teknolojisi ise herhangi bir arıza teşhisi durumunda otomatik koruma fonksiyonu sunuyor ve klima kendisini kapatıyor. Akıllı kontrol teknolojisi ve otomatik fan hızı ayarı, ortam ısısı ile fan seviyesi düştüğü sırada devreye giriyor. Bu sayede klimanızın çalışma verimliliği %20'ye kadar artırılabiliyor. Küf önleyici teknolojisi ile cihaz durdurulduğunda iç ünite fanı küfe karşı önlem almak için 30 saniye kadar çalışıyor ve iç ünitedeki nemi kurutuyor. Bu sayede küf oluşumunun önüne geçiyor. Yenilikçi kumanda yardımı ile tek bir tuş ile LCD ekranın parlaklığı artırılabiliyor ya da azaltılabiliyor. Acil durum kontrolü ile de ihtiyaç halinde cihaz üzerinde açma ve kapama fonksiyonu kontrol edilebiliyor. Finlux klima modelleri, gösterge ışığı sayesinde karanlıkta dahi sıcaklık ve fan ayarlarını rahatlıkla görebilmenizi sağlıyor. Çıkarılıp yıkanabilir filtre özelliği ile son derece temiz ve uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunuyor.

Otomatik Defrost Özelliği

Finlux Klima Modellerinin Otomatik Defrost Özelliği

Klima çeşitleri içinde fonksiyonelliği ile dikkatleri üzerine çeken Finlux, birçok teknolojiyi beraberinde getiriyor. Finlux klimalarında kullanılan otomatik defrost özelliği, klimanızda buzlanma oluşumunu ortadan kaldırıyor. Defrost özelliği sayesinde klimanız, dış ünitenin üzerindeki buzu çözebilmek için zaman içerisinde ters çevrimde çalışıyor. Bu sayede hem cihazınızın ömrünü uzatıyor hem de performansını artırıyor. Defrost süresinin kısa olması da ısıtmada yüksek verimlilik sağlıyor. Zorlu hava koşullarında hızlı buz çözme işlemi gerçekleştiren defrost özelliği , Finlux klimanın kesintisiz çalışmasına katkı sağlıyor. Filtrenin kirini gösteren yeni nesil teknolojisi ile son derece temiz ve kolay bir kullanım imkanı veriyor. En yüksek düzeyde sağlık koşulları için çift yıkanabilir toz filtreye ve aktif karbon filtreye sahip olacak şekilde tasarlanıyor. Otomatik dikey hava salınımı ile havayı zemine doğru üfleyerek maksimum enerji performansı sergiliyor. Böylece daha etkin ve verimli hava aktarımı sunuyor. Isıtma, soğutma, nem alma, fan ve Auto olmak üzere 3 kademeli sıcaklık ayarı da Finlux klima özellikleri arasında yer alıyor. Bu sayede en iyi ısı seviyesinde güvenle ısınmanıza ya da serinlemenize yardımcı oluyor. 0-24 saat arası zaman ayarı fonksiyonu ile gün içerisinde klimanızla, 24 saatlik program dahilinde açma ve kapama ayarı yapılabiliyor. LCD uzaktan kumanda dilediğiniz fan, sıcaklık ve hız ayarını kolaylıkla yapabilmenize imkan tanıyor. Gelişmiş kanatçıklar, otomatik ya da manuel olarak ayarlanarak tüm ortama eşit şekilde hava dağılımı sağlıyor. Özel ısıtma özelliği ile öne çıkan Finlux klima modelleri, özellikle soğuk bölgelerde özel bir modda oda sıcaklığını donmadan koruyabiliyor. Uzun süreliğine dışarıda olsanız dahi oda sıcaklığını belli derecelerde sabitleyebiliyor. Klimanızdaki yumuşak kalkış özelliği sayesinde de akım yavaş bir şekilde geliyor ve enerji tasarrufu sağlanıyor. Yüksek verimli ısı eşanjör tasarımı ise cihazın eşanjör yüzeyini genleştiriyor ve ısıl verimliliği artırıyor.

Yeni Nesil İnverter Klimalar

Yeni Nesil Finlux İnverter Klimalar

Finlux klimalar, inverter teknolojisi ile donatılıyor. Son derece düşük ses seviyesinde çalışan Finlux inverter klimalar, çevreye herhangi bir rahatsızlık vermiyor. Aynı zamanda uykunuzu da bölmüyor. Uyku modu fonksiyonu, gereksiz enerji tüketiminin önüne geçerek tasarruflu bir kullanım deneyimi yaşatıyor. Bu mod etkinleştirildiğinde, klimanız dilediğiniz zaman diliminde otomatik olarak kendini kapatıyor. Turbo çalışma fonksiyonu ise son derece hızlı ısıtma ve soğutma sağlıyor. Auto fan işlevi, sadece hava sirkülasyonuna ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda devreye girerek doğal bir rüzgar esintisi veriyor. Bu sayede herhangi bir rahatsızlık hissi yaratmıyor. Finlux klima tavsiye sayfalarında da öne çıkan nem alma teknolojisi ile de ortamdaki hava her zaman ideal nem dengesinde kalıyor. Böylece hem klimanın ömrü uzuyor hem de kullanıcı sağlığı korunuyor. Enerji kontrol özelliğine sahip Finlux inverter kilma modelleri, maksimum frekansını düşürerek enerji tüketimini kontrol altına alıyor. Küçük havalandırma delikleri sayesinde ortama oldukça yumuşak bir hava veriyor. Bu sayede ortamda bulunan kullanıcıların konforlu bir şekilde ısınmasını ya da serinlemesini sağlıyor. Yeni nesil filtresi ise ortamdaki toz ve partikülleri tutarak cihazınızın ömrünü artırıyor. İnverter özellikli klima, sessiz çalışma teknolojisinin yanı sıra bulunduğu ortama serinlikle birlikte taze hava da sunuyor. Aynı zamanda ortam sıcaklığına göre en uygun soğuk hava üfleme debisini ayarlıyor. DC İnverter teknolojisi ile standart klimalara göre %50 daha yüksek performansta çalışıyor. Kompresörün dönüş hızının yüksek hassaslıkta kontrolüne imkan tanıyan inverter teknolojisi, soğutucunun ve ısıtıcının yükünü değiştiriyor. Böylece motorun hızı otomatik olarak ayarlanabiliyor ve motorlardaki salınım kaybı en aza indiriliyor.

Arama Kriterleriniz

Finlux
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (4)
AFS (1)
Airfel (106)
Alarko (79)
Alf (1)
Altus (57)
Ariston (11)
Arçelik (46)
Baymak (97)
Beko (16)
Bexel (1)
bird (1)
Bosch (87)
Buderus (1)
Copa (22)
Daikin (50)
Daiseku (11)
DayRelax (4)
Delonghi (4)
(112)
E.C.A (33)
Ekotec (1)
Electra (3)
Electrolux (24)
Finlux (7)
Fluo (6)
Franke (7)
fujiplus (26)
fujitherma (10)
Fujitsi (27)
Gaggenau (1)
General (16)
GREE (9)
Grundig (3)
Hisense (10)
Hitachi (57)
İhlas (1)
İndesit (3)
Kabel (28)
LG (120)
Midea (38)
Mitsubishi (73)
olefini (60)
Panasonic (21)
Profilo (3)
Raks (1)
Regal (36)
Rota (46)
Rubenis (2)
Samsung (177)
Sharp (20)
Siemens (3)
Sigma (164)
Simfer (2)
Springday (12)
Sunny (1)
Termikel (1)
Toshiba (167)
Tronic (9)
Vaillant (41)
Vessen (23)
Vestel (144)
Viessmann (86)
Windsor (6)
York (69)
Zanussi (1)
Zen (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Soğutma Kapasitesi (Btu/h)

(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

(4)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL