TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Vaillant, Klima

için 31 sonuç bulundu.
Soğutma Kapasitesi (Btu/h) seçiniz

Vaillant Klima

1992 yılında Türkiye’de hizmet sunmaya başlayan Vaillant, ısıtma ve iklimlendirme alanında dünyanın önde gelen markaları arasında yer alır. Alman menşeli olan Vaillant, sağlıklı ve kaliteli iklimlendirme sağlayan bir teknolojiye sahiptir. Hayatınızdaki pek çok mekânda sağlıklı bir hava sirkülasyonu sağlayan klimalar, olumsuz hava koşullarından en asgari seviyede etkilenmenize imkan tanır. Her türlü mevsim şartlarına uygun biçimde dizayn edilen Vaillant klima çeşitleri, gelişmiş inverter teknolojisi sayesinde daha az enerjiyle daha fazla havalandırma sağlar. Hem duvar tipi hem de salon tipi şeklinde pek çok alanda kullanılabilen Vaillant klima, gelişmiş soğutma ve ısıtma teknolojileriyle maksimum konfor sunar. Vaillant klimalar, birbirinden farklı BTU değerlerine sahiptir. BTU değeri, klima alınacağı zaman karşınıza çıkacak kavramlardan biridir. Bu değer, British Thermal Unit sözcüklerinin kısaltmasıdır. Klimalarda bir saatte ortamda taşınan ısı miktarını belirlemek için kullanılır. Vaillant duvar tipi klimalar, 5000 BTU ile 24.000 BTU değerleri arasında farklı modellere sahiptir. BTU oranı salon tipi klima modellerinde 42.000 BTU değerine kadar çıkar.

Vaillant Klima Özellikleri

Vaillant Klima Özellikleri

Vaillant klima özellikleri, kullanıcılara birçok üstün kullanım özelliğini bir arada sunar. Vaillant klimalarda kullanılan ileri inverter teknolojisi, geniş modülasyon aralığı sayesinde üst düzey verim ve konforu bir arada sunar. Klasik modellerden farklı olarak inverter klima tipleri enerjinin daha verimli kullanılmasına olanak sağlar. Vaillant klima modelleri, gelişmiş enerji sınıfı seçenekleri ile minimum tüketim oranı ve maksimum performansı kullanıcılarına sunar. Bunun yanında Vaillant inverter klimalar, sezonsal verimlilik yönetmeliğinin bütün verimlilik şartlarına sahip olduğundan klasik inverter sistemlerine kıyasla daha yüksek enerji tasarrufu sağlar. Vaillant klima, düşük ses seviyesi sunan modelleriyle büyük beğeni toplar. Normal çalışma şartları dışında yüksek modülasyonlu çalışmalarda dahi titreşimler en asgari seviyeye çekildiğinden çok düşük bir ses seviyesi oluşur. Bu düşük ses seviyesi klima kullanıcılarının klimadan rahat bir biçimde faydalanmalarına imkan tanır. Çevre dostu R 410 A soğutucu gazı sayesinde Vaillant klimalar, ozon tabakasına herhangi bir zarar vermediği gibi yüksek enerji taşıma kapasitesiyle klimanın daha az enerji ile daha çok iklimlendirme yapmasına yardımcı olur. Vaillant klima özellikleri, beklenmedik durumlara karşı da kullanıcılarına avantajlı kullanım sağlar. Elektrik kesintilerinden sonra klima otomatik olarak kesintiden önceki konumunda çalışmaya başlar. Aktif filtreleme özelliği, toz partikül filtre antialerjik özelliğini bünyesinde barındırır. Bu özellikleri ortamda yer alan toz ve partikülleri toplayarak alerji oluşumunu engeller ve hassas bünyelerin bu durumdan olumsuz etkilenmesinin önüne geçer. Bakteri filtresi, alerjen etkiye sahip mikroorganizmaları, zararlı virüs ve bakterileri etkisizleştirir.

Vaillant Klima Çeşitleri

Vaillant Klima Çeşitleri

Vaillant klima çeşitleri, salon ve duvar tipi olmak üzere iki ana başlık altında toplanır. Duvar tipi klimalar daha çok düşük metrekareli alanların iklimlendirilmesinde kullanılır. Salon tipi klimalar ise geniş hacim ve performans özellikleri sayesinde daha geniş alanların iklimlendirilmesinde kullanılır. Gelişmiş inverter klima özelliğine sahip Vaillant klima, geleneksel klimalara nazaran pek çok avantajlı özelliğiyle dikkat çeker. Geleneksel klimalarda kompresör oda sıcaklığına bağlı olarak durur ve tekrardan çalışır. Fakat inverter klimalarda kompresör durmaz, kendini rölantiye alarak en düşük devirde kesintisiz çalışır. Bu sebeple bütün mekanik araçlarda durma kalkma sonucu oluşan zorlanma ve aşınmalar inverter klimalarda meydana gelmez. Bu yönüyle inverter klimalar daha uzun ömürlü klimalar olarak bilinir. Ayrıca inverter klimalar diğer klimalara kıyasla çok daha düşük sesle çalışır ve enerji tüketiminde gayet cimri davranır. Vaillant klima elektrik tüketimi, gayet makul seviyelerde, bütçe dostu bir görünüm arz eder. Vaillant ayrıca yeni nesil split klima modelleriyle dikkat çeker. Split klima, ortamın hem ısıtılması hem de serinletilmesi için kullanılan klimalara verilen genel bir addır. Klimalardaki iç ve dış üniteler birbirinden bağımsız olarak çalışır. Bu tarz klimalar ortamı soğuturken mevsim geçişlerinde ısıtma amaçlı da kullanılabilir. Split klimalarda ünitelerin birbirinden bağımsız olması alandan tasarruf sağlamasının yanında hem ısıtma hem de serinletme işlevi görmesini de sağlar. Split klimalar, mono ve multi split klima olmak üzere ikiye ayrılır. Vaillant'ın split klima türleri, diğer klimalara göre daha dekoratif, daha ekonomik, daha sessiz, daha tasarruflu, daha çevreci ve daha verimli özelliklere sahiptir.

Vaillant Klima Fiyatları

Vaillant Klima Fiyatları

Vaillant klima fiyatları, pek çok kritere göre farklılık gösterir. Enerji verimliliği, çalışma sıcaklık aralığı, nem alma, sessizlik, model gibi pek çok unsur klima fiyatlarının oluşumunda belirleyici olan ana kriterlerdir. 9000 BTU'luk bir klima ile 18.000 BTU değerine sahip bir klima doğal olarak birbirinden farklı fiyatlara sahiptir. Klima tavsiye üzerine alınacaksa mutlaka bu hususta bilgili kişilerle iletişime geçilmelidir. Klima seçimi önemli olduğu kadar klima kullanımı da büyük önem taşır. Klima kullanırken dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar vardır. Bunlara ne kadar çok dikkat edilirse klimanızdan alınan verim ve performans da o derece yükselecektir. Kullandığınız klimanızın ısı değerlerini çok sıcak ya da çok soğuk olarak ayarlamamaya özen göstermelisiniz. Günümüzde sıkça yapılan hatalardan biri olan çok daha hızlı ısıtma ya da soğutma düşüncesiyle dereceyi çok arttırıp azaltmak sadece klimanıza büyük zararlar verip onun kullanım ömrünü kısaltır. Klimanızda bulunan üfleme hızını gerektiğinde daha fazla tutmak cihazın çok daha fazla zorlanması ve çok daha çabuk yıpranmasına sebep olur. Bundan dolayı bu tutumdan olabildiğince uzak durmaya gayret göstermek gerekir. Siz de Vaillant klima yorum sayfalarını ziyaret edebilir, Vaillant ile ilgili tecrübeler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Her eve ve her bütçeye uygun fiyat aralıklarıyla Vaillant klima pek çok aileyi memnun etmeyi başarıyor. Siz de seçiminizi Vaillant klima çeşitleri yönünde kullanarak ayrıcalıklı bir deneyime sahip olabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Vaillant
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

AFS (3)
Airfel (95)
Alarko (67)
Alf (1)
Altus (17)
Ariston (8)
Arçelik (45)
Baymak (59)
Beko (13)
Bexel (1)
bird (2)
Bosch (107)
Buderus (1)
Copa (18)
Daikin (40)
Daiseku (12)
DayRelax (5)
Delonghi (4)
(183)
E.C.A (32)
Electra (2)
Electrolux (18)
Finlux (15)
Fırat (3)
Fluo (4)
Franke (2)
fujiplus (40)
Fujitsi (28)
General (13)
GREE (11)
Grundig (2)
Hisense (8)
Hitachi (45)
İhlas (1)
İndesit (3)
Kabel (20)
LG (110)
Midea (29)
Mitsubishi (82)
olefini (60)
Panasonic (18)
Profilo (2)
Raks (1)
Regal (28)
Rota (24)
Samsung (136)
Sharp (22)
Siemens (8)
Sigma (171)
Simfer (8)
Springday (12)
Sunny (1)
Süsler (1)
Termikel (1)
Toshiba (180)
Tronic (6)
Vaillant (31)
Vessen (13)
Vestel (112)
Vestfrost (3)
Viessmann (73)
Windsor (2)
York (61)
Zen (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Soğutma Kapasitesi (Btu/h)

(11)
(9)
(5)
(4)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A++ (22)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Klima Türü

(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(4)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL