TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Arçelik, Klima

için 37 sonuç bulundu.
Soğutma Kapasitesi (Btu/h) seçiniz

Öne Çıkanlar

Arçelik Klima

Güvenilir beyaz eşya markası Arçelik, her ihtiyaca cevap veren farklı klima çeşitleri ile de sizlere güven vermeye devam etmektedir. Evinizde, iş yerinizde, geniş veya dar alanlarda kullanıma uygun birden fazla seçeneği ile geniş bir ürün yelpazesini kullanıcıların önüne sermektedir. Arçelik klima modelleri; duvar tipi split klimalar, salon tipi klimalar ve mobil portatif klimalar olmak üzere 3 ana başlık altında değerlendirilebilmektedir. 3 farklı kategoride sunulan klima modelleri arasından talebinize uygun olanı satın alabilirsiniz.

Arçelik Klima Çeşitleri

Arçelik Klima Çeşitleri

Arçelik duvar tipi split klimalara ev tipi klima ismi de verilmektedir. Duvar tipi split klimalar iç ünite ve dış ünite olmak üzere iki ayrı parçadan oluşur. Bu modeldeki Arçelik klimalar hem ısıtma hem de soğutma için kullanılmaktadır. Sade bir şekilde anlatmak gerekirse cihaz, içerideki havayı çekip istenilen ısıya getirerek yeniden içeriye vermektedir. Duvara monte edildiği için yer kaplamaz, evinizde hem sıcak yaz günlerini hem de soğuk kış gecelerini konforla geçirmenizi sağlamaktadır. Siyah ve beyaz renk seçenekleri ile evinizin dekorasyonuna mükemmel uyum sağlar. Arçelik klima kumanda ile birlikte kullanılmaktadır. Evlerden daha geniş iş yerlerinde kullanım için tasarlanmış olan salon tipi Arçelik klima modelleri iç ünite ve dış ünite olmak üzere iki ayrı üniteden oluşmaktadır. İç ünite dik ve ayakta durduğu için duvara monte edilmesine ihtiyaç duyulmamaktadır. Kullanmak istenilen geniş alan içinde arzu edilen yere sabitlenerek ısınma ve soğutma sağlanmasına fırsat yaratmaktadır. Mobil portatif Arçelik klimalar daha küçük olan alanlarda kullanıma uygundur. Dış ünitesi olmadığı için kolaylıkla evinizin farklı bölümlerine taşıyıp kullanmanıza olanak sağlar. Özellikle küçük çocuk ve bebeği olan ailelere, odanın daha da sıcak olmasını istedikleri zamanlar için mobil portatif klima tavsiye edilmektedir.

Arçelik Klima Seçimi

Arçelik Klima Seçimi

Arçelik marka klima seçiminizi yaparken önemli olan ihtiyacınızı iyi belirlemenizdir. Bu konuda karar verirken her ne kadar Arçelik klima yorum ve klima fiyatları hakkında araştırma yapmış olsanız da bunlardan çok daha önemli bazı detaylar bulunmaktadır. Bu noktada da klima özellikleri iyi belirlenmelidir. Öncelikle klimanızı kullanacağınız yer büyük önem taşır. Geniş alanda mı, oda ofis gibi daha küçük bir alanda mı kullanacaksınız yoksa klimanızın hareketli olması işinizi mi kolaylaştıracak? Bu bilgiler ışığında ilk olarak klimanın tipi belirlenmelidir. Sonraki adımda Arçelik klimanın kapasitesinin belirlenmesi gerekir. Bunu yaparken kullanılacak alanın büyüklüğü ilk önce dikkat edilmesi gereken noktadır. Arçelik klimanızı kullanacağınız alanın büyüklüğüne, ortamda bulunacak kişi sayısına ve hatta bulunduğunuz coğrafi bölgeye göre çeşitli hesaplamalar yaparak klimanın sahip olması gereken BTU değerini bulabilirsiniz. Kullanım alanının hangi cepheye baktığı kapasitenin belirlenmesi sırasında önemlidir. Örneğin mekan kuzey cephesine bakıyorsa daha az güneş alacaktır ve bu nedenle de ısıtmak için daha çok enerjiye ihtiyaç duyulması muhtemeldir. Ancak güney cephesinde yer alan odalar, özellikle de bol pencereli ise güneş ışığını daha çok alacaktır, dolayısıyla ısınması daha kolay olacaktır. Arçelik klimanızı seçerken sizin için estetik görünmesi de önem taşıyabilir. Bu noktada da Arçelik klimanın ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize kusursuz bir şekilde uyum sağlayacağından emin olabilirsiniz. Arçelik, klimanızın bakımının yapılması konusunda da büyük kolaylık sağlamaktadır. Arçelik klimaların önemli özelliklerinden biri de Otomatik Temizleme Fonksiyonu'dur. Otomatik Temizleme Fonksiyonu klimanızın çalışma esnasında iç ünitesinde biriken nemin buharlaşması için tasarlanmış bir sistemdir. Bu sistem sayesinde klimanızın iç aksamı kuru kalacak, klimanızın çok daha verimli ve çok daha uzun süre kullanımı kolaylaşacaktır. Klimanızın filtre temizliği de düzenli aralıklarla yapılmalıdır. Arçelik klima çeşitleri yıkanabilir toz filtresi ve kolay çıkarılabilen toz filtresi olmak üzere iki ayrı filtre çeşidine sahip olarak üretilir. Her iki toz filtresini de klimanızdan kolaylıkla çıkarabilir ve temizliklerini kendiniz yapabilirsiniz. Çıkarmış olduğunuz filtreyi isterseniz yıkayarak isterseniz elektrikli süpürge yardımıyla tozlarından arındırabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken konu, yıkamış olduğunuz filtreyi kesinlikle kuruduğundan emin olmadan klimanızın içine yerleştirmemeniz gerektiğidir.

Arçelik ile Enerji Tasarrufu

Arçelik ile Enerji Tasarrufu

Enerji tasarrufu günümüzde hem çevreye karşı duyarlı olmamız hem de aile bütçesini korumamız gerektiği için dikkat edilmesi zorunlu olan konular arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Arçelik klima fiyatı araştırması yaparken enerji tasarrufunu da gündeminizde tutmakta yarar bulunmaktadır. Arçelik klima farklı enerji sınıflarında yer alan klima çeşitleri ile kullanıcılara sunulur. A, A+, A++ ve A+++ olmak üzere dört ayrı enerji sınıfı bulunmaktadır. Enerji sınıfının yanında yer alan + işaretleri çoğaldıkça kullandığınız klimanın enerji verimliliği de artmış demektir. Klima markaları arasında Arçelik, İnverter teknoloji ile de kendini kanıtlamıştır. İnverter klima Arçelik markasının tasarrufa yönelik bir artısıdır. İnverter klimaların çalışma mantığı on/off sistemi ile çalışan klimalardan farklılık gösterir. Enerji tüketiminin en yüksek olduğu dönem klimanın off konumuna gelip ısı düştükten sonra aynı ısıyı yakalamaya çalıştığı dönemdir. İnverter klimanız istenilen ısıyı yakaladığında durmayarak ısıyı korumak için çalışmaya devam eder. Bu durum sizleri klimanın açılıp kapanarak yaptığı yüksek enerji sarfiyatından korumuş olur ve ekonominize fayda sağlar. Arçelik, enerji tasarruf modu ile de tasarruflu tüketimin önünü açarak hayatınıza kolaylık katmaktadır. Klima seçiminde bir diğer önemli konu ise tercih edilecek cihazın çıkaracağı ses seviyesi olmaktadır. İster ofiste kullanın ister evde, klima gürültüsünden uzak durmak istiyorsanız Arçelik sizin doğru tercih olacaktır. Arçelik klimalar sizlere Wi-Fi teknolojisi de sunmaktadır. Evinizi veya iş yerinizi henüz siz gelmeden istediğiniz sıcaklığa ya da soğuğa eriştirerek konforunuzu düşünmektedir. Ayrıca uyku modu ile de siz uykunuzda iken odanızın fazla ısınmasını veya fazla soğumasını engelleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Arçelik
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (10)
AFS (7)
Airfel (101)
Alarko (68)
Alf (4)
Altus (31)
Ariston (13)
Arçelik (37)
Baymak (67)
Beko (14)
Bosch (106)
Copa (19)
Cvs (2)
Daikin (46)
Daiseku (11)
DayRelax (4)
Delonghi (3)
(94)
E.C.A (20)
Ekotec (12)
Electra (1)
Electrolux (31)
Esco (1)
Finlux (14)
Fluo (6)
Franke (8)
fujiplus (24)
fujitherma (14)
Fujitsi (27)
Gaggenau (1)
General (19)
GREE (13)
Grundig (3)
Hitachi (71)
İhlas (1)
İndesit (1)
Isıtmax (1)
Kabel (45)
LG (86)
Midea (27)
Mitsubishi (53)
olefini (84)
Panasonic (20)
Profilo (1)
Regal (22)
Rota (51)
Samsung (129)
Sharp (14)
Siemens (5)
Sigma (114)
Silverline (13)
Simfer (1)
Springday (16)
Süsler (1)
Termikel (1)
Toshiba (148)
Tronic (9)
Uzel (1)
Vaillant (50)
Vessen (16)
Vestel (133)
Viessmann (65)
Whirlpool (1)
Windsor (6)
York (69)
Zen (6)
zibro (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Soğutma Kapasitesi (Btu/h)

(12)
(9)
(6)
(4)
(4)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Enerji Sınıfı

A++ (10)
A+ (9)
(5)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Klima Türü

(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(3)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL