TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

LG, Klima

için 120 sonuç bulundu.
Soğutma Kapasitesi (Btu/h) seçiniz

LG Klima

Pek çok teknolojik ürünü tüketiciler ile buluşturan LG markası, iklimlendirme teknolojileri alanında da üretim yapıyor. Beyaz eşya, ev eğlencesi ve mobil iletişim gibi çeşitli elektronik cihazlar üreten LG, klima modelleri ile de piyasadaki popülerliğini artırarak korumaya devam ediyor. Marka, birden fazla LG klima modelini kullanıcıların hizmetine sunarken, ürünlerinde teknoloji ile gelen yeniliklere yer vermeyi de ihmal etmiyor. Birden fazla donanımsal özellik ile geliştirdiği klima modelleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran LG markası ürettiği klima modelleri sayesinde salon ya da odaların ısı seviyesini istenilen düzeyde tutmaya yardımcı oluyor. Çeşitli boyutlarda imal edilen ve kullanıcıların beğenisine sunulan klimalar çok farklı mekanlarda değerlendirilebiliyor. Bu mekanlar; ev, işyeri, ofis, okul, büro gibi çeşitli faaliyetlere göre kullanılan alanlar olarak farklı şekillerde sıralanıyor. Bu durum da klimaların oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olduğunu gösteriyor. Kurulduğu alanın ambiyansını değiştiren modeller, şık tasarımlarının yanı sıra ısıtma ya da soğutma performansları ile de kullanıcılar için oldukça büyük önem arz ediyor. LG klima çeşitleri farklı isimlerle sınıflandırılıyor. Bu sınıflar; Deluxe Serisi, Dual Eco Serisi, Dual Plus Serisi, Standart Serisi, Standart Plus Serisi ve ArtCool şeklinde sıralanıyor.

Modern Tasarıma Sahip LG Klima

Modern Tasarıma Sahip LG Klima

Klima markaları arasında tanınan bir isme sahip olan LG, split teknolojisine dayanan ürünler imal ederek önemli bir konumda yer almayı başarıyor ve bu özelliği ile klima satın alan tüketicinin de elini güçlendiriyor. Split klimalar genel olarak bulunduğu ortamı hem ısıtma özelliğine hem de soğutma özelliğine sahip olan klimalar olarak belirtiliyor. Bu da daha çok serinletme özellikleri ile bilinen klimaların adeta bir ısıtıcı gibi görev yapmalarını sağlıyor. Böylece LG tarafından üretilen split klimalar yaz mevsiminde de kış mevsiminde de kullanılabiliyor. Dolayısıyla LG split klima satın alan tüketicinin herhangi bir ısıtıcı aleti için fazladan para ödemesine gerek kalmıyor. Bu durum kullanıcının bütçesine de olumlu bir şekilde yansıyor. Dört mevsim istenilen ısı seviyesinde kullanılabilen LG klima modelleri özellikle soğuk kış günlerinde sıcacık bir ortamda zaman geçirilmesi konusunda kullanıcılarına kolaylık sağlıyor. Öte yandan artık klima özellikleri kadar tasarımı da tüketiciler tarafından dikkat edilen bir unsur olarak ön plana çıkıyor. Klima satın almak isteyen pek çok tüketici ürünün tasarımının yerleştirildiği yerde aykırı bir görünüm oluşturarak göze batmamasını, hatta odanın tasarımı ile uyum göstermesini istiyor. LG markası ise modern çizgilere sahip ve tasarımı ile bulunduğu ortama şıklık katabilen klimaları da ürün yelpazesinde bulunduruyor. Bu klimalar aynı zamanda gösterge panelinde çalışma teknolojilerine kadar birçok özelliği bünyesinde barındırıyor.

Enerji Tasarrufu İçin LG Inverter Klima

Enerji Tasarrufu İçin LG Inverter Klima

Klimayı oldukça sık kullananlar ve aynı zamanda enerjiden tasarruf yapmak isteyenler için LG Smart inverter klima teknolojisi devreye giriyor. Inverter teknolojisi kullanıcıların enerji sarfiyatı noktasında tasarruf etmesi için geliştirilen bir teknoloji olarak dikkat çekiyor. Genel olarak klimalar kullanıldıkları ortamda istenilen sıcaklığa ulaşıldığı zaman devre dışı kalıyor. Odadaki sıcaklık değeri kullanıcı tarafından belirtilen değerden uzaklaştığı zaman ise klima tekrar devreye giriyor. Klimalar çalışma prensipleri gereği en yüksek enerji tüketimini tam da bu çalışma anında yapıyor. Bu enerji tüketimi sorununa karşı inverter teknolojisi görevi devralıyor ve klimayı dalgalı şebeke akımı yerine doğrudan akım motorları ile çalıştırıyor. Böylece klimanın enerji tüketimi konusunda daha cimri davranması sağlanıyor. Inverter teknolojisine sahip olan LG klima modelleri bu sayede aile bütçesine pozitif yönde etki etmeyi vadediyor. Bununla birlikte tüketicilerin klima tercihlerini kullanım alışkanlıkları dahilinde yapmaları büyük önem arz ediyor. Bu yönü ile inverter klima modelleri gün içerisinde sürekli olarak klima kullanan tüketicilere tavsiye ediliyor. Bu durumun en belirgin sebebi ise; inverter klima fiyatları standart klima fiyatlarına göre daha yüksek seviyelerde seyrediyor. Günde 1 - 2 saat klima çalıştıran kullanıcılara ise inverter olmayan, A enerji sınıfına sahip klima tavsiye ediliyor.

LG Klima ile Daha Temiz Bir Hava

LG Klima ile Daha Temiz Bir Hava

Tüketiciler için klima alırken dikkat edilmesi gereken bazı önemli hususlar bulunuyor. Bunların başında sağlık ile ilgili olan hususlar geliyor. Öncelikle klimanın filtre donanımın iyi seviyede olması gerekiyor. LG markasının klimalarda kullandığı filtreler havada bulunan polen ve tozları topluyor. Ancak geliştirilmiş filtreler toz ve polenlerin yanı sıra alerjik partikülleri de pasifize edebiliyor. Ayrıca LG neo plasma teknolojisine sahip olan klimalar da üretebiliyor ve bu klimalar havayı da temizleyebiliyor. Bu sayede astım ve alerjik gibi çeşitli rahatsızlığa sahip kullanıcıların güvenli bir şekilde filtrelenen havayı rahat bir şekilde solumasına yardımcı oluyor. Klima kullanırken sadece ortamın sağlıklı olması durumu değil çevre sağlığı da önem taşıyor. Bu sebeple LG markası pek çok klima modelinde R 410 A gazını kullanıyor. Bunun dışında klima alırken boyutlara dikkat etmek gerekiyor. Sebebi ise; klimanın kullanıldığı ortama büyük ya da küçük gelmesi enerji sarfiyatını arttırabilen bir detay olarak ön plana çıkıyor. LG ise en çok tanınan teknoloji markalarından biri olarak onlarca klima modeli üretiyor. Bu da LG markasının farklı kapasitelere sahip klimaları olduğu anlamına geliyor. Güney Koreli marka tüketicilerin ihtiyacına göre farklı modeller sunabiliyor. Öte yandan klima satın almak isteyenler için tüketici deneyimlerine dayanan LG klima yorumları son karar aşamasında etkili olabiliyor. Yorumlar ürünün performansı ile doğru orantı gösteriyor ve LG, klimalarında kullandığı teknoloji ile performansı yukarı çekmeyi amaçlıyor. Ayrıca tüketicileri yönlendiren bir başka konu da fiyat konusu oluyor. LG klima fiyatı ise ürün çeşitliliğin fazla olması sebebiyle ürünün özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Bu sayede marka farklı gelir seviyelerine hitap edebiliyor.

Arama Kriterleriniz

LG
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (4)
AFS (1)
Airfel (106)
Alarko (79)
Alf (1)
Altus (57)
Ariston (11)
Arçelik (46)
Baymak (97)
Beko (16)
Bexel (1)
bird (1)
Bosch (88)
Buderus (1)
Copa (22)
Daikin (50)
Daiseku (11)
DayRelax (4)
Delonghi (4)
(112)
E.C.A (33)
Ekotec (1)
Electra (3)
Electrolux (24)
Finlux (7)
Fluo (6)
Franke (7)
fujiplus (26)
fujitherma (10)
Fujitsi (27)
Gaggenau (1)
General (16)
GREE (9)
Grundig (3)
Hisense (10)
Hitachi (57)
İhlas (1)
İndesit (3)
Kabel (28)
LG (120)
Midea (38)
Mitsubishi (73)
olefini (60)
Panasonic (21)
Profilo (3)
Raks (1)
Regal (36)
Rota (46)
Rubenis (2)
Samsung (177)
Sharp (20)
Siemens (3)
Sigma (164)
Simfer (2)
Springday (12)
Sunny (1)
Termikel (1)
Toshiba (167)
Tronic (9)
Vaillant (41)
Vessen (23)
Vestel (144)
Viessmann (87)
Windsor (6)
York (69)
Zanussi (1)
Zen (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Soğutma Kapasitesi (Btu/h)

(34)
(34)
(25)
(15)
(10)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Enerji Sınıfı

A++ (80)
A+ (9)
A (6)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Klima Türü

Kaset Tipi (11)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(22)
ve üzeri (31)
ve üzeri (32)
ve üzeri (32)
ve üzeri (32)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL