Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Isıtıcı Tipi

Başka bir kelime deneyin

Garanti Türü

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Garanti Süresi

Başka bir kelime deneyin

Boyut

Başka bir kelime deneyin

Etki Alanı

Başka bir kelime deneyin

Devrilme Emniyeti

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Elektrikli Isıtıcı ve Soba

için 899 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Isıtıcı

Yaşam alanlarının yeterli ısıya sahip olması için ısıtıcılardan yaygın bir şekilde yararlanılıyor. Isıtıcı cihazların kullanımı ile evlerin, ofislerin, mağazaların istenilen sıcaklıkta olması sağlanıyor. Tüketici elektroniği alanında ürünler geliştiren pek çok farklı markanın elektrikli ısıtma ürünleri sayısız kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Farklı ısıtma ve soğutma sistemlerinin kullanıldığı ısıtıcı çeşitleri yeni nesil teknolojilerle tasarlanıyor. Infrared, fanlı, radyatörlü, quartz gibi çeşitli modellerin pratik kullanım özellikleri ilgi görmeye devam ediyor. Farklı ısıtma teknolojilerinin şık ve kullanışlı tasarımlarla buluştuğu modern cihazlar kullanım amacına ve kullanım alanına göre farklı çözümler sunuyor. Isıtıcıların her türlü kullanıma uygun farklı modelleriyle beklentilerinizi büyük ölçüde karşılayabilirsiniz. Yaşam alanlarınızın sıcaklık değerlerini istediğiniz düzeyde tutabilir, soğuk havalarda sağlıklı yöntemlerle ısınabilirsiniz. Sabit ya da taşınabilir tasarımlar eşliğinde dilediğiniz alanlarda ısınma ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Kullanım Alanlarına Göre Isıtıcı Çeşitleri

Kullanım Alanlarına Göre Isıtıcı Çeşitleri

Isıtma ve soğutma teknolojileri günümüzde pek çok farklı sistem kullanılarak geliştiriyor. Soğuk havalarda iç ve dış mekanların istenilen sıcaklıklara sahip olması için son teknoloji teknik özelliklerle geliştirilen ürünler piyasaya sunuluyor. Elektrikli ısıtıcıların çeşitli modelleri ile her türlü beklentiye uygun çözümler kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Elektrik gücüyle çalışabilen ürünlerle pek çok farklı ısıtma teknolojisiyle yaşam alanlarının sıcak ve sağlıklı olması mümkün. Isıtıcı modelleri kullanım alanlarına göre pek çok farklı seçenekle üretiliyor. Evlerin, ofislerin, dükkanların, kafelerin ısıtma ihtiyaçlarına ve alanların yapısal özelliklerine göre farklı seçimlerde bulunabilirsiniz. Isıtma ihtiyacı bulunan alanların iç ya da dış mekan oluşuna, alanın büyüklüğüne, yapısal özeliklerine göre en uygun ürünü seçebilirsiniz. Çeşitli ısıtma sistemlerinden yararlanılarak üretilen cihazların teknik özelliklerini göz önünde bulundurarak sağlıklı ve kullanışlı bir kullanım deneyimleyebilirsiniz. Isıtıcı sistemleri sahip olduğu pek çok farklı tasarımlarıyla her türlü kullanım amacına ve kullanım alanına göre üretiliyor. Mekanların içinde ya da dışında, uzun süreli ya da kısa süreli kullanımlara göre çeşitli modeller mevcut. Evinizin salonunda, kafenizin bahçesinde, dükkanınızın duvarında ve pek çok farklı yaşam alanınızda kullanılmak üzere farklı modeller bulunuyor. Enerji tasarrufu yapabilen modellerden taşınabilen modellere kadar çeşitler içerisinde size özel tercihler yapabilirsiniz. Isıtıcı soba kullanım ihtiyacınızı kaliteli ve dayanıklı son teknoloji ürünler ile karşılayabilirsiniz. Çevreci, doğa dostu ve enerji tasarrufu yapabilen modeller ile hem cebinizi hem de sağlığınızı koruyabilirsiniz. Farklı elektrik güç kaynaklarıyla çalışabilen ürünler arasında dilediğiniz seçimlerde bulunabilirsiniz. Isıtma sistemlerinin sahip olduğu modern ve gelişmiş özellikler sayesinde verimli ve etkili bir ısıtmaya sahip olabilirsiniz. Soğuk günlerde bulunduğunuz ortamları yüksek verim ve performans eşliğinde ısıtabilirsiniz. Sabit ya da taşınabilir cihazlarla istediğiniz alanlarda güvenli bir ısıtmayla ortamlarınızın sıcaklığını arttırabilirsiniz. Kullanım alanlarına göre farklı tasarımlarla satışa sunulan ürünleri sayfamızda yer alan seçenekler eşliğinde detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Infrared olanlardan konvektör modellere, fanlı ısıtıcılardan yağlı radyatör ürünlere kadar pek çok farklı model arasından beklentilerinize uygun tercihlerde bulunabilirsiniz. Kullanım alanızın boyutlarına, metrekarenizin ısıtma ihtiyacına, yalıtım özelliklerine göre ideal ısıtıcıları kullanarak ısınma beklentilerinizi tasarruflu cihazlarla karşılayabilirsiniz. Ortam sıcaklığını istenilen seviyelerde tutarken enerji kullanımını da Ufo ısıtıcı ile verimli bir hale getirebilirsiniz.

Verimli Ve Sağlıklı Isıtma İçin Isıtıcı Modelleri

Verimli Ve Sağlıklı Isıtma İçin Isıtıcı Modelleri

Kış aylarında, soğuk günlerde evlerden kafelere kadar pek çok farklı alan ve mekan için ısıtma ihtiyacı oluşur. Açık ya da kapalı alanların yeterli düzeyde ısıtılması için doğru ısıtıcı seçiminde bulunmak önem arz ediyor. Verimli ve sağlıklı bir ısıtma için kullanım alanı ve amacına göre uygun ürün seçiminde bulunabilirsiniz. Isıtıcı aletler çeşitli tasarımlarıyla her türlü alana uygun çözümler içeriyor. Isıtma yapılmasını istediğiniz alanın açık ya da kapalı oluşunu göz önünde bulundurarak uygun ürünleri seçebilirsiniz. Açık alanlarda soğuklara ve yağmurlara dayanıklı olabilen modelleri tercih edebilirsiniz. Kapalı alanlara göre daha yüksek bir performans gerektiren ısıtıcılarla yüksek verim elde edebilirsiniz. Açık alanların kapalı alanlara göre daha zor koşullara sahip olması sebebiyle açık alan kullanımı amacıyla geliştirilen son teknoloji ürünleri kullanabilirsiniz. Restoranınızın, kafenizin ve her türlü bahçeli işletmenizin sıcak bir havaya sahip olmasını kullanışlı ve fonksiyonel cihazlarla sağlayabilirsiniz. Ayaklı ya da sabit bir şekilde duvara monte edilebilen ısıtıcıları ideal konumlandırmalarla kullanarak yüksek performansa sahip olabilirsiniz. Alanın büyüklüğüne, yapısal ayrıntıları gibi farklı özelliklerine uygun ısıtıcı seçimi yapabilmeniz mümkün. Isıtıcı dış mekan seçenekleri içerisinde yaşam alanınızda kullanıma uygun olan seçimleri yaparak çalışanlarınız ve de müşterileriniz için sıcak bir ortam oluşturabilirsiniz. Isıtıcı elektrikli tasarımlar eşliğinde elektrik kaynağı sağlayarak açık alanlarda kullanılmak üzere yeni nesil ürünlere sahip olabilirsiniz. Elektrikli ısıtma yapabilen ürünler geliştiren popüler markaların modern ve şık tasarımlarıyla ortamlarınızı sıcak tutabilirsiniz. Şık ve hafif tasarımları evinizin, işletmenizin dekorasyonuyla uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Ortamınızın tarzına uygun cihazlarla yeterli ısıtmanın yanı sıra güzel bir görünüm de elde edebilirsiniz. İnsan sağlığı açısından risk oluşturmayan sağlıklı ve konforlu ısıtıcılar ile ortamlarınızı güvenli yöntemlerle ısıtabilirsiniz. Ortam sıcaklığını istenilen düzeylere getirirken sağlığınızı da koruyabilirsiniz. Yüksek verim ve yüksek performans elde etmek istiyorsanız ileri ısıtma sistemleriyle tasarlanan modelleri tercih edebilirsiniz. Ortamlarınıza en uygun seçimlerde bulunarak ısınma ihtiyacınızı akılcı çözümlerle sağlayabilirsiniz. Dayanıklı malzemelerden üretilen, farklı ısıtma teknolojileriyle geliştirilen, sabit ya da taşınabilir kullanıma uygun olan çeşitli Kumtel ısıtıcı modellerini inceleyebilirsiniz. Kullanıcı yorumları ve ürün detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Isıtıcı Kullanımı İle Sıcak Yaşam Alanları

Isıtıcı Kullanımı İle Sıcak Yaşam Alanları

Yaşam alanlarının insan sağlığı açısından yeterli düzeyde sıcaklık değerlerine sahip olması son derece önemli. Soğuk hava şartlarında açık ya da kapalı alanların düşük değerlerde olmasıyla olumsuzluklar yaşanabilir. Evinizin salonunda ya da herhangi bir odasında, işletmenizin içerisinde ya da bahçesinde gerekli olan ısıyı ısıtıcılarla sağlamanız mümkün. Oldukça pratik ve kullanışlı olan cihazlarla yaşam alanlarınızı hayalinizdeki sıcaklık değerlerine ulaştırabilirsiniz. Elektrik kullanımı ile çalıştırılabilen, yer kaplama sorunu bulunmayan, ortam dekorasyonuyla uyumlu yeni nesil ürünleri tercih edebilirsiniz. İdeal ısıtıcı kullanımı ile sıcak yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz. Kullanım alanınızın her bölgesinde değişik aralıklarla ısıtma yapmak istiyorsanız ısıtıcı fan kullanımından yararlanabilirsiniz. Küçük boyutlarda üretilen ve taşıma yapılabilen fanlı ürünleri dilediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Evinizin banyosuna, diğer odalara rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz. Duvara monte edildiği gibi ayaklı da kullanıma uygun olan fanlı ısıtma cihazlarını çok büyük olmayan yaşam alanlarınızda değerlendirebilirsiniz. Ortama fan yardımıyla sıcak hava veren modelleri küçük metrekarelere sahip olan odalarınızda, ofislerinizde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Taşınabilir ısıtıcı radyatör modelleriyle de istediğiniz alanda ısıtma yapabilirsiniz. Kalorifer peteğine benzeyen yağlı radyatör ısıtıcılar oldukça sağlıklı ve verimli çözümlere sahip olmanıza yardımcı olur. Isıtılmış yağ ile ortama dengeli bir şekilde ısı yayan ve taşınabilen kullanışlı ürünler oldukça ilgi görüyor. Evlerde, ofislerde ve pek çok farklı ortamda yüksek verimin yanı sıra sağlıklı bir ısıtma yapabilmesiyle tercih ediliyor. Yağlı radyatörlerin sahip olduğu ısıtma sistemi havanın da kurumasını engelliyor. Isıtıcı rezistansla oluşan ısı, içerisinde bulunan yağ tarafından korunuyor ve peteklerin arasında dolaşarak ortama salınıyor. Yüksek performansın yanında sağlıklı bir ısıtma yöntemi istiyorsanız radyatör modellerden yararlanabilirsiniz. Kızılötesi ışınlar yardımıyla bulunduğu alanda etkili ısıtma yapabilen infrared ısıtıcıları hem açık hem de kapalı alanlarda kullanabilirsiniz. UFO olarak da tabir edilen infrared modelleri bahçelerde, teraslarda konforlu bir şekilde kullanmanız mümkün. Duvara monte ederek ya da ayaklı bir şekilde yaşam alanlarınızda konumlandırabilirsiniz. Herhangi bir kurulum gerektirmeyen, fişe takarak pratik bir şekilde kullanabileceğiniz modelleri istediğiniz alana çevirebilirsiniz. İhtiyacınız olan yerde kısa sürelerde sıcaklıkları arttırabilirsiniz. Konvektör, radyatör, fanlı, infrared gibi çeşitli ısıtma cihazları hakkında sayfamızda yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Isıtıcı fiyatları ve özellikleri hakkında detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Sayfamızdan Nobo ısıtıcı modellerine de göz atabilirsiniz.

Son Teknoloji Isıtıcı Tasarımları

Son Teknoloji Isıtıcı Tasarımları

Isıtma sistemlerinin yer aldığı ısıtıcılar sabit ya da taşınabilir, iç mekan, dış mekan ve de yer ısıtıcı olarak pek çok farklı tasarımla geliştiriliyor. Yüksek ısılara direnç gösterebilen, ısının meydana gelmesini sağlayan ısıtıcı rezistans kullanımın yapıldığı cihazlarla aradığınız sıcaklığı sağlamanız mümkün. Isıtma ve soğutma teknolojilerinin her geçen gün gelişmesiyle yeni özeliklerle ve ayrıntılarla desteklenen ürünler ilgi görmeye devam ediyor. Elektrik kaynağı bulunan her alanda ortamların yeterli sıcaklık değerlerine sahip olması mümkün oluyor. Elektrik gücüyle fan, rezistans gibi farklı ısıtma sisteminin çalıştırılması sayesinde evler, ofisler, mağazalar, kafeler sıcak bir havaya sahip oluyor. Son teknoloji ısıtıcı tasarımları eşliğinde pratik ve verimli bir ısıtmaya sahip olabilirsiniz. Farklı güç kaynağına ihtiyaç duyan modeller içerisinde size uygun seçimlerle elektrik kullanımını da belirleyebilirsiniz. Minimal alanlarda kullanmak üzere düşük volt ile çalışabilen küçük tasarımlardan da yararlanabilirsiniz. Ufak çaplı, bölgesel bir ısıtma için 12V ısıtıcı ya da 24V ısıtıcı seçimlerinde bulunabilirsiniz. Masa üstü kullanıma uygun mini ısıtıcı modelleriyle de ısınabilirsiniz. Isıtma teknolojileri içerisinde yaygın bir şekilde kullanılan infrared sistemiyle de etkili bir ısıtma yapabilirsiniz. Isıyı ışıkla taşıma prensibine göre çalışan infrared teknolojisiyle direk olarak belli bir bölgeyi kısa süreler içerisinde kolaylıkla ısıtmanız mümkün. Çay bahçelerinden restoranlara, teraslardan bahçelere kadar her türlü açık ve de yarı açık alanlarda kullanabilirsiniz. İşletmenizin açık bölümlerinde sıcak bir ortam oluşturarak çalışanlarınızın ve müşterilerinizin memnuniyetini sağlayabilirsiniz. Açık alanlara sahip olan işletmenizde masa altı kullanıma uygun olan ısıtıcılar ile etkili bir ısınma yöntemine sahip olabilirsiniz. Bacak ve ayak bölgelerini masa altı konumlandırmayla kısa sürelerde ısıtan modellerle dış mekanlarda soğuk hava koşullarının etkisini azaltabilirsiniz. Oldukça kolay bir şekilde açılıp kapatılabilen, ısı ayarı yapılabilen cihazlarla istenilen anda ısıtma ihtiyacı karşılanabilir. Taşınabilir seramik ısıtıcılardan radyatör ısıtıcılara kadar her türlü kullanıma uygun son teknoloji tasarımlarla beklentilerinizi karşılayabilirsiniz. Farklı tip ısıtma sistemi bulunan ve çeşitli kullanım amaçlarına uygun modeller arasından gereksinimlerinizle uyumlu ısıtıcıları bulabilirsiniz.

Pratik ve Kullanışlı Isıtıcılar

Pratik ve Kullanışlı Isıtıcılar

Tüketici elektroniği alanında faaliyet gösteren markaların ısıtma ve soğutma ürünleriyle yaşam alanlarında sıcaklık dengeleri korunabiliyor. Elektrikli ısıtıcılarla açık ya da kapalı her türlü mekanda pratik ve kullanışlı bir şekilde ısınabilirsiniz. Evinizin salonunda, odalarında ayaklı ısıtıcıları kullanarak kısa sürelerde istediğiniz sıcaklığa sahip olabilmeniz mümkün. Farklı ısıtma sistemlerinin taşınabilir tasarımları eşliğinde bulunduğunuz alana kolaylıkla taşıma yapabilirsiniz. Ayaklı ısıtıcıların hafif ve taşınabilir tasarımlarıyla aynı gün içerisinde farklı bölgelerde ısınabilirsiniz. Masa üstü kullanıma uygun olan mini ısıtıcılarla, yer kullanımına göre dizayn edilen yer ısıtıcılarıyla, masa altı bölgesel ısıtma yapabilen ısıtıcılarla oldukça pratik yöntemler eşliğinde soğukların etkisini en aza indirmeniz mümkün. Kullanıcı ihtiyaçlarına uygun çeşitli modellerle aradığınız çözümleri bulabilirsiniz. A+ elektrikli ısıtıcı modelleriyle verimli enerji sınıfına ait tasarımların tasarruflu kullanımını deneyimleyebilirsiniz. Elektrikli ısıtıcı modelleri arasında kullanım alanınıza ve amacınıza en uygun olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Elektrik kullanımını farklı tercihlerde bulunarak ihtiyaçlarınıza göre siz belirleyebilirsiniz. 50w ısıtıcı ya da 500 Watt ısıtıcı modellerinden elektrik kullanım ve ısıtma ihtiyaçlarınıza göre uygun seçimler yapabilirsiniz. Yeterli düzeyde bir ısınmanın yanında bütçenize de uygun seçimlerle uzun süreli bir kullanım deneyiminden yararlanabilirsiniz. Yaşam alanlarınızda kolay ve hızlı bir kullanım istiyorsanız ayaklı, tekerlekli, taşınabilir tasarımları tercih edebilirsiniz. Taşınabilir kullanıma uygun yağlı radyatörleri, infrared ısıtıcıları, fanlı sistemleri güvenle kullanabilirsiniz. Doğal konveksiyon prensibiyle çalışan ve ortamdaki havayı ısıtan konvektör ısıtıcılardan ortama sıcak hava vererek ısıtma yapan fanlı ısıtıcılara kadar çeşitli cihazları kullanım özelliklerine göre değerlendirebilirsiniz. Alanın büyüklüğüne, ısınma ihtiyacınızın süresine ve pek çok farklı beklentiye göre ideal seçimler yaparak yaşam alanlarınızın sıcaklığını arttırabilirsiniz. Açık alanlarda, yarı açık alanlarda, kapalı alanlarda her türlü kullanım alanında etkili ve verimli bir şekilde ısınabilirsiniz. Gelişmiş teknik özellikleri kullanışlı tasarımlarla buluşturan şık ısıtıcılarla ortam dekorasyonunuza da uygun bir kullanım sağlayabilirsiniz. Isınma ihtiyacınızı karşılarken ortamınızın tarzına uygun ürünlerle yaşam alanınızın görünümünü de destekleyebilirsiniz. Kaliteli ve dayanıklı, verimli ve sağlıklı ısıtıcıları sayfamızda yer alan seçeneklerle inceleyebilirsiniz. Isıtıcı önerileri ve kullanıcı deneyimleri hakkında hızlı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Hangi Isıtıcı Daha Tasarruflu?

Isıtıcıların tasarruflu olmasını kullanıcıların ihtiyaçları ve beklentileri belirler. İç ya da dış mekan gibi alan özelliklerine uygun olmayan cihazların kullanımı tasarruf beklentisini karşılayamaz. Kullanım alanınıza göre infrared, quartz, yağlı radyatör, konvektör, fanlı ısıtıcı seçimlerinde bulunabilirsiniz. Odanın ya da alanın büyüklüğüne göre ısıtma gücü bulunan ürünü seçebilirsiniz. Gereğinden fazla ısınmanın önüne geçmek için ısı ayarlı cihazları tercih edebilirsiniz. Ortam ısısına göre gerekli anlarda ısıtma yapabilen ürünlerle gereksiz enerji kaybını önleyebilirsiniz. Yaşam alanlarının ısı yalıtımını sağlayarak da tasarruf edebilirsiniz. Alanın özelliklerine, ısıtma gücüne göre uygun kullanım ile tasarruf yöntemlerini kendinize göre belirleyebilirsiniz.

Isıtıcılar Ne Kadar Elektrik Yakar?

Isıtıcılar ısıtma gücüne, güç kaynağı özelliklerine ve kullanım sürelerine göre farklı değerlerde elektrik enerjisi harcar. Alanın ısıtma ihtiyacına uygun olmayan ısıtma kapasitesi bulunan cihaz kullanımı fazla elektrik tüketimine yol açabilir. İdeal ısıtıcı seçimiyle, ideal kullanım yöntemleriyle elektrik tüketim miktarlarını istenilen seviyelerde tutabilirsiniz.

Isıtıcı Nasıl Kullanılır?

Kullanım alanlarına ve amaçlarına göre farklı tip ısıtıcılar mevcut. Elektrik kaynağı bulunan yerlerde ısıtma ihtiyacınızı karşılamak için kolaylıkla kullanabilirsiniz. Cihazların kullanım kılavuzunda yer alan bilgilere özen göstererek güvenli bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Kurulum gerektirmeyen ayaklı, tekerlekli, taşınabilir ısıtıcıları pratik bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Isı ayarlarına dikkat ederek yeterli düzeyde sıcaklık sağlayabilirsiniz.

Isıtıcı Nasıl Çalışır?

Isıtıcılar içerisinde bulunan ısıtma sistemlerine göre farklı şekillerde çalışır. Konvektör, infrared, fanlı ve de radyatörlü ısıtıcılar değişik çalışma prensipleriyle ısıtma yapar. Elektrik gücüyle ısıtma yapan cihazları elektrik kaynağı bulunan alanlarınızda çalıştırabilirsiniz. Farklı tip ısıtma teknolojisinin yer aldığı ısıtıcıları ideal konumlandırmayla priz ve fiş aracılığı ile kullanabilirsiniz.

Isıtıcı Kaç Watt Olmalı?

Isıtıcılar kullanılacağı alanın özellikleriyle uyumlu bir değere sahip olmalıdır. Metrekare başına, alanın yalıtım özelliklerine, alanın açık ya da kapalı oluşuna göre uygun Watt değeri hesaplanmalıdır. Farklı ısıtma sistemlerinin yer aldığı ve farklı elektrik güç kapasitesiyle çalışan cihazlar arasında kullanım alanı ve amacına uygun seçimler yapabilirsiniz. Alan özellikleriyle ısıtma kapasitesini uyumlu bir hale getirebilirsiniz.