Kategoriler

Benzer Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Ysf
Lee
LTB
Cmp
Twn
2As
YSF
Mcr
Ea7
Bpm
Rab
EA7
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Beden

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kalıp

Sezon

Başka bir kelime deneyin

Kumaş Türü

Başka bir kelime deneyin

Kullanıcı

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Erkek Mont & Kaban & Palto

için 7,263 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Erkek Mont Kaban Palto

Erkek mont kaban palto modelleri kış aylarının soğuk günlerinde en çok tercih edilen kıyafet ürünlerindendir. Birbirinden farklı isimlerle anılan mont, kaban ve paltolar; üretimlerinde kullanılan kumaşlar, kesim tipleri, yaka modelleri, uzunlukları, fermuar ve düğme çeşitleri ile farklılaşır. Hepsinin temel giyilme amacı vücudu soğuğa karşı korumaktır. Bu kıyafet ürünleri soğuk havalarda sıcak tutmanın yanı sıra yağmur, dolu, kar ve rüzgâr gibi hava olaylarına karşı da koruma sağlar. Farklı beden aralıklarına sahip olan kaban, mont ve paltolar her vücut tipine uyum gösterir. Mont, kaban ve palto çeşitleri kış aylarında kullanılan kazaklar, hırkalar ve çeşitli kalın kumaşlı giysiler üzerine giyilir. Bundan dolayı bu kıyafet türü satın alınırken yapılacak beden tercihlerinde yukarıda sayılan kalın kumaşlı kıyafetler de göz önüne alınmalıdır. Erkek kaban, mont ve palto modelleri genel olarak kalın ve tok kumaşlardan üretilir. Bu durum soğuk ve rüzgârlı havalarda avantaj sağlar. Koyu renkli modellerin ağırlıkta olduğu mont kaban paltolar ilkbahar ve sonbahar aylarında da kullanılabilecek olan görece daha ince kumaşlı hafif modellere de sahiptir. Erkek kaban mont palto modelleri sıklıkla koyu renklerden üretilen kumaş modellerine sahiptir. Bu giysi türlerini üretenlerin en çok koyu renkli kumaşları kullanmalarının sebebi siyah, lacivert, bordo ve kahverengi gibi renklerin güneş ışığını çekmeleridir. Bu nedenle erkek mont kaban ve paltolar genellikle koyu renkli giysi türleri olarak görülür. Günümüzde tekstil teknolojisinin gelişmesiyle birlikte kumaş tercihi yaparken öncelenen özellikler farklılaşmıştır. Hava geçirmeyen kumaş çeşitleri hem soğuk havanın vücuda temas etmesini önleyen hem vücut ısısını maksimum düzeyde koruyan yapılarıyla renk fark etmeksizin bir koruma sağlamaktadır. Yağmur, kar, dolu ve rüzgârlı havalarda su geçirmez kumaşlardan üretilen erkek mont kaban paltolar da maksimum korumaları ile ön plana çıkmaktadır. Bu ürünleri tercih ederken yaşanılan bölgedeki mevsim, hava sıcaklığı, yaşam tipi, çalışma koşulları ve kullanım alanı göz önünde bulundurulmalıdır. Örneğin; bol yağışlı bir bölgede yaşanılıyorsa su geçirmeyen bir mont, kaban ya da palto tercihinde bulunmak gerekmektedir. Siz de erkek mont kaban ürünleri içerisinde aradığınız modelleri bulabilir; dilerseniz erkek dış giyim sayfamızı ziyaret ederek kış boyu ihtiyacınız olabilecek tüm ürünlere ulaşabilirsiniz.

Tasarımları ile Öne Çıkan Erkek Kaban Modelleri

Tasarımları ile Öne Çıkan Erkek Kaban Modelleri

Erkek kaban çeşitleri kış aylarında en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Kabanlar klasik bir görünüme sahip olduklarından dolayı günlük yaşamın yanı sıra iş hayatında da rahatlıkla kullanılabilir. Kabanlar genelde orta boyda olup kalça hizasına gelecek bir uzunluğa sahiptir. Ancak farklı markaların farklı modelleri, farklı uzunluklara sahip olabilir. Ceket tipli kaban çeşitleri kışlık kıyafetlerin üzerine giyilebildiği gibi kumaş pantolon ve gömlekler ile kombinlenerek takım elbise parçası olarak da kullanılabilir. Ceket tipli kaban çeşitleri ince yapılı görünse de kumaş yapılarının etkisiyle soğuk ve rüzgârdan koruma konusunda yeterlidir. Klasik kaban çeşitlerinde kapüşon ve benzeri giysi parçalarında rastlanmaz. Ancak günümüzde kaban modelleri, son derece geniş bir ürün yelpazesinde satışa sunulmaktadır. Klasik kabanlar fonksiyonel olarak zorlu hava şartlarına karşı koruması amacıyla üretilmiş olsalar da günümüzde estetik ve şık yanlarıyla da öne çıkmaktadır. Günümüzde spor giyime de uyum sağlayan kaban modelleri üretilmektedir. Genellikle koyu renkler tercih edilse de canlı ve parlak renkleri ile de dikkat çeken kaban modelleri bulunmaktadır. Erkek kaban modelleri her zevke uygun ve farklı beden aralıklarında üretilen modellere sahiptir. Kaban modellerinde dikkat çeken önemli bir detay da yaka tipleridir. Kabanlarda kullanılan farklı yaka tipleri kaban modelini belirlemede etkili olmaktadır. En çok kullanılan yaka tipleri; dik yaka, hakim yaka, Amerikan yaka ve v yakadır. Yakalar, boyun çevresinde boynu saran kumaş parçalarıdır. Dik yaka tipi, yatık durmayan ve sert kumaş yapıları ile desteklenmiş yakadır. Hakim yaka ise yakasız yaka olarak da bilinen bir yaka türüdür. Hakim yakalar dik yakalara göre daha kısa olup katlanmayan bir yapıdadır. Amerikan yaka tipi yuvarlak yaka tipidir. Yuvarlak yaka tipinin en bilinen örneği olan bisiklet yakaya benzer olan Amerikan yaka, bisiklet yakaya göre daha kalın bir yapıdadır. Erkek kaban kaşe kumaşlardan üretilen modellerdeki yaka tipleri ve çeşitli detayları ile ön plana çıkmaktadır. Aynı şekilde kadife kumaşlar kullanılarak üretilen kaban modelleri de daha şık ve ağır bir görünüm yakalamak isteyen kullanıcıların ilgisine hitap etmektedir.

Zahmetsiz Şıklığın Lideri: Erkek Mont Modelleri

Zahmetsiz Şıklığın Lideri: Erkek Mont Modelleri

Erkek mont modelleri farklı ve özgün tasarımları ile her zevk ve beğeniye uygun modeller ile ön plana çıkmaktadır. Erkek mont modelleri spor ve şık ürün çeşitleri ile her ortamda giyilebilir yapıdadır. Klasik giyimde sıklıkla palto ve kabanlar tercih edilse de günümüzde farklı mont modelleri ile de klasik bir şıklık yakalanmaktadır. Erkek mont modelleri su geçirmeyen kumaşları ile yağışlı havalarda da son derece koruyucu olmaktadır. İçerisinde tüy bulunan şişme montlar hava akışını keserek vücut ısısını korumada son derece etkili olmaktadır. Erkek mont modelleri ceket ve benzeri uzunluktaki çeşitlere sahip olup kısa olduğu gibi palto boyutlarındaki uzunluklara da sahiptir. Mont modelleri ile hem stilinizi yansıtmak hem de zorlu hava koşullarından korunmak mümkündür. Kışlık erkek mont modelleri son derece geniş bir ürün yelpazesi ile satışa çıkarılmakta olup, hem şık hem de sportif modellere sahiptir. Erkek mont modelleri genel olarak kapüşonlu olup yağışlı havalarda ekstra koruma sağlar. Kapüşonlu modellerin çoğu fermuarlı ve düğmeli kapüşonlara sahiptir. Bu durum kapüşonun istenenilen zamanda çıkarılmasını sağlar. Yağışlı havalar dışında kapüşon kullanmayan isteyen kişiler için büyük kolaylık sağlayan bu modellerin farklı yaka tipleri vardır. Montlarda sıklıkla yarı dik yaka kullanılır ve bu yaka tipi ense – boyun bölgesini soğuk ve rüzgardan koruyucu bir işleve sahiptir. Mont modellerinde tok kumaşların yanı sıra yeni kumaş modelleri de kullanılmaktadır. En sık kullanılan kumaşlar polyester ve poliamid tarzı kumaşlardır. Bunların dışında montların içinde sıcak tutmaya yarayan bazı tüy ve elyaflar da kullanılmaktadır. Kaz tüyü erkek mont modelleri hem sıcak tutan yapıları hem de hafif ağırlıkları ile en çok tercih edilen mont modellerindendir. Mont modelleri kumaş yapıları gereği genellikle kaban ve paltolara göre daha hafif yapıda olmaktadır. Bu durum montları günlük yaşamda tercih sebebi yapmaktadır. Kış aylarında yürüyüş, koşu ve benzeri sporları açık alanda yapmak isteyenler de sıklıkla mont tercihinde bulunmaktadır. Mevsimlik erkek mont adı ile satışa sunulan kışlık montlara görece daha ince ve hafif kumaşlardan üretilen modeller yağmurlu ve hafif esintili günlerde kullanıma uygun olup son derece rahat parçalardır. Erkek mont çeşitlerinin bazıları farklı parçalar bir araya getirilerek oluşturulmuştur. Bazı modellerde polyester ve kaşe kumaşlar birlikte kullanılmaktadır. Erkek mont kaban olarak adlandırılan bu modeller hem kaban hem de mont özellikleri taşımaktadır. Kabanın şık ve klasik görünümü ile montun sportifliğini birleştiren modeller özgün tasarımları ile dikkat çekmektedir.

Kış Aylarının Şık Vazgeçilmezi: Erkek Palto Modelleri

Kış Aylarının Şık Vazgeçilmezi: Erkek Palto Modelleri

Erkek paltolar klasik erkek giyiminde en çok tercih edilen parçalardan biridir. Yüzyıllardan beri kullanılan ve klasikleşmiş bir parça olan palto en şık erkek giyim ürünlerindendir. Palto ve kaban çeşitleri birbirlerine kumaş yapıları, modelleri ve yaka tipleri ile büyük benzerlik gösterir. Kaban ile paltonun ayrılmasını sağlayan temel nokta uzunluklarının farklı olmasıdır. Paltolar kabanlara göre daha uzun yapıda olan giyim parçalarıdır. Günümüzde giysi ürünlerindeki model çeşitliliği palto ve kaban arasındaki ayrımı flulaştırmıştır. Uzun kaban modelleri ile palto ve kaban ürün modelleri olarak birbirlerine yaklaşmıştır. Kalça hizasının altında biten paltolar kış aylarında vücudun büyük bir kısmını koruduğu için sonbahar ve ilkbahar aylarından çok kış aylarında tercih edilir. Kalın ve tok kumaşlar kullanılarak üretilen palto modelleri şık ve klasik bir görüntü yakalamanızı sağlar. Kaşe olarak bilinen sık bir dokuya sahip olan paltolar kol detayları, yaka tipleri, düğme modelleri, manşetleri ve çeşitli tarzlara hitap eden modelleri ile her zevke uygundur. Platolar klasik erkek şıklığını yansıtmada etkili kıyafet ürünlerindendir. Kumaş pantolon ve gömlekler ile uyum sağlayan palto modelleri farklı parçalar ile de kombinlenebilir. Kot pantolonlar, sweatshirtler ve kalın kazaklar ile kombinlenen paltolar, hem sportif hem de şık bir görünüm elde etmeyi sağlar. Palto çeşitleri kahverengi, krem, mavi, lacivert ve siyah gibi yaygın kullanılan renklerin yanı sıra canlı tonlara sahip renkleri ile de dikkat çekmektedir. Farklı markalar yeşil, açık mavi, buz rengi, turuncu renklerde de ürün modellerini piyasa sunarlar. Erkek palto uzun bir yapıya sahip olsa da farklı boy uzunluğuna sahip olan kişiler için üretilen modeller de mevcuttur. Palto modelleri kalça hizasının altında kalan bir uzunluğa sahip olmasına rağmen arkalarında bulunan yırtmaçlar sayesinde hareket özgürlüğünü kısıtlamaz. Yırtmaçlar adım atma ya da koşma esnasında herhangi bir hareket kısıtlılığı yaratmayacak aralıktadır. Palto modelleri klasik görünüm yakalamanın yanı sıra bazı tasarım detaylarıyla dinamik ve sportif bir şıklık yaratmaya da imkan verir. Klasik palto modelleri kaşe kumaş kullanılarak üretilen, genelde tek renkten oluşan modellere sahiptir. Günümüzde bu modellerin yanı sıra farklı desenlerden ve kumaş tiplerinden oluşan paltolar da mevcuttur. Paltoların üzerindeki fermuar, düğme, manşet, kol düğmesi ve yaka tipi gibi detaylarda farklı materyaller kullanılması bu parçaların birçok farklı stilin tamamlayıcı unsuru olmasını sağlamaktadır.

Erkek Mont Kaban Palto Modelleri Kullanılırken Dikkat Edilmesi Gereken Bazı Noktalar

Erkek Mont Kaban Palto Modelleri Kullanılırken Dikkat Edilmesi Gereken Bazı Noktalar

Erkek mont kaban palto modelleri yıkama, kurulama ve saklama noktasında bazı önerilere uygun bir şekilde kullanıldığı takdirde dayanıklılığını uzun süre korur. Bu tarz kıyafet ürünleri genellikle dış mekanlarda ve soğuk havalarda kullanıldığı için sağlam ve tok kumaşlardan üretilir. Bu ürünlerin yıkama talimatlarına uygun bir şekilde kullanılması son derece önemli bir husustur. Erkek giyiminde önemli bir yere sahip olan mont, kaban ve palto gibi ürünler çok sık yıkanan ürünler değildir. Genellikle kış mevsiminde kullanılan kıyafetler kış mevsiminin bitişinin ardından gelecek kış tekrar giyilmek üzere kaldırılır. Kaldırılmadan önce kuru temizleme gibi temizleme yöntemleri kullanılarak temizlenmeleri tavsiye edilir. Bazı mont, kaban ve paltolar çamaşır makinesinde yıkanmaya da uygundur. Ancak bu noktada dikkat edilmesi gereken şey, ürün etiketinde çamaşır makinesinde yıkanmaya uygun olup olmadığının belirtilmesidir. Mont, kaban ve paltoların genellikle sağ ve sol şeritlerinde bulunan etiketlerde yıkama detayları ilişkin bilgiler verilmektedir. Bu ürünlerin çok yüksek sıcaklıklarda yıkanması doğru değildir. Üretildikleri kumaşlar dolayısı ile yüksek sıcaklarda yıkanan ürünlerde bazı deformeler ve kumaş yapısında bozulmalar meydana gelebilir. Bazı mont, kaban ve paltolar üzerinde metal ve benzeri aksesuarlar, fermuarlar, hassas yapıda olan düğmeler bulunmaktadır. Böyle ürünlerin detaylarının zarar görmemesi için çamaşır makinesinde yıkanabilen çeşitlerinin hassas programlarda yıkanması tavsiye edilmektedir. Kaşe kumaşlar ve polyester gibi sentetik kumaşlar yoğun çamaşır deterjanı kullanımı için uygun değildir. Daha temiz olması mantığı ile çok deterjan kullanılarak yıkanan ürünlerde bazı hasarlar oluşabilir. Bu gibi kumaşlar için üretilen deterjanların ölçülü bir biçimde kullanılması tavsiye edilmektedir. Mont, kaban ve paltolar saklanırken bir askı ve koruyucu kılıf ile birlikte asıldığı takdirde herhangi bir kırışma ya da katlanma izi bırakmadan kullanılabilir. Bazı kaban, mont ve palto modellerinde deri kumaşlardan oluşan parçalar kullanılmaktadır. Bu parçaların günlük kullanımda kirlenmesi ve lekelenmesi gibi durumlarda nemli bir bez ile silinmeleri tavsiye edilmektedir.

Her Stile Uyumlu Erkek Kaban Palto Modelleri ve Fiyatları

Her Stile Uyumlu Erkek Kaban Palto Modelleri ve Fiyatları

Erkek mont, kaban ve palto modelleri her vücut tipine uyum gösterebilecek şekilde üretilir. Beden aralıkları xsmall, small, large, xlarge, xxlarge, xxxlarge şeklinde geniş bir yelpazededir. Bu geniş beden ölçüsü aralığında satışa sunulan erkek kaban mont palto çeşitleri farklı tasarım ve detayları ile her giyim zevkine uyum gösteren ürünler içerir. Her yaş grubundan kullanıcının beğenisine hitap eden modeller geniş renk ve tasarım yelpazesinde satışa sunulur. En sık tercih edilen modeller her kıyafet ile uyum sağlayan koyu renkli ürünler olup ekoseli, çizgili, alacalı, kendinden desenli, baskılı, aksesuarlı, işlemeli, deri parçalı gibi tasarım unsurlarıyla da donatılmış ürünler de kullanıcıların giyim zevkine hitap eder. Kış ve sonbahar aylarında tercih edilen koyu pantolon ve ayakkabılarla zıtlığın uyumuyla gri, krem, bej, sütlü kahve gibi renklerle güzel uyum ve kombinler yakalanılabilir. Ayrıca atkı ve bere gibi kışın hem koruyucu hem de estetik bir görünüm yaratan aksesuarlarla da tamamlanabilecek erkek mont, kaban ve palto çeşitleri güçlü bir tarz yaratmada etkilidir. Ayrıca kot ve keten pantolon modelleriyle uyumlu olabilecek erkek mont, kaban ve palto çeşitleri fonksiyonel olduğu kadar günlük şıklığı ve rahatlığı yakalamada da etkili olur. Birçok marka kışın en çok tercih edilen erkek giyim ürünlerinden olan mont, kaban ve palto ürünlerini piyasaya sürmektedir. Kaliteli kumaşlar kullanılarak üretilen, özgün tasarımları ile ön plana çıkan ve geniş renk aralığıyla her zevke hitap eden bu ürünler fiyatlarıyla da her bütçeye uygundurlar. Kalın ve hafif kumaşı, kumaş kalitesi, deri ve farklı materyal kullanımları, tasarımları, modelleri ve markalarıyla bu ürünlerin fiyatları çeşitlilik gösterir. Erkek mont kaban palto fiyatları ve modelleri her marka ve üreticiye göre değişiklik gösterse de benzer modeller yakın fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Kış aylarında koruyucu kıyafetler giyerek soğuktan korunmak çeşitli üşütmeleri ve benzeri soğuk algınlıklarını da ortadan kaldırmaya yardımcı olduğu için son derece önemlidir. Erkek mont, kaban, palto tercihinde bulunurken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri de budur. Yağışlı bölgelerde kapüşonlu ve su geçirmeyen kumaşlardan üretilen modeller, rüzgarlı ve bol esintili yerlerde ise hava geçirmez kumaşlardan üretilen modeller tercih edilmesi tavsiye edilmektedir. Uygun bir biçimde seçilen erkek mont kaban palto modelleri uzun süre kullanıma uygundur. Her bütçeye, her giyim zevkine ve her iklime uygun modellere sahip olan erkek mont kaban palto modelleri ile kışın en soğuk günlerinde dahi korunulabilir. Siz de kış aylarının soğuğundan korunmak ve hoş bir görünüm yakalamak için erkek mont kaban palto modelleri arasından giyim zevkinize ve bütçenize en uygun modeli seçebilir, seçtiğiniz ürünü sepetinize ekleyerek anında sipariş verebilirsiniz.