TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

E.C.A, Klima

için 32 sonuç bulundu.
Soğutma Kapasitesi (Btu/h) seçiniz

E.C.A Klima

Daha çok yapı malzemeleri ve ısıtma teknolojileri ile tanınan E.C.A. markası klima alanında da pek çok ürünü tüketicilerin hizmetine sunuyor. Isıtma ve soğutma ürünlerinin yanı sıra armatür noktasında da popülerliği yakalamayı başaran marka çeşitli özellikleriyle öne çıkmayı başarıyor. E.C.A. aynı zamanda klima markaları arasında da yerli bir marka olarak dikkat çekiyor. Bununla birlikte E.C.A. klima alanında sadece ev ya da ofis tipi ürünlerle yetinmiyor. Marka sahip olduğu klima çeşitleri itibariyle farklı ihtiyaçlara cevap verebiliyor. E.C.A. duvar tipi split klimaların yanı sıra hafif ticari klimalar ve oda kontrol aksesuarları üretiyor. E.C.A. aynı zamanda duvar tipi klimalarını kendi arasında sınıflandırıyor. Bu sınıflandırma Niobe Serisi Duvar Tipi Klima ve Spylos Serisi Duvar Tipi şeklinde oluyor. Her iki seri de inverter klima olma özelliği taşıyor ve bu sayede enerji tasarrufu konusunda iddialı bir görünüm sergiliyor.

Hem Yazın Hem Kışın Kullanılabilen E.C.A. Klima

Hem Yazın Hem Kışın Kullanılabilen E.C.A. Klima

Klima özellikleri her geçen gün daha da artarak çeşitleniyor. Daha çok soğutma işlemi için akla gelen klimalar tıpkı ısıtıcılar gibi odanın daha sıcak bir ortama kavuşması için de görev yapabiliyor. Böylece oda ya da salon gibi klima kurulumunun yapıldığı farklı alanların her köşesi kullanıcısının ihtiyaç duyduğu ısı seviyesinde kalarak keyifli bir kullanımı garanti ediliyor. Yaz aylarının ve kış aylarının neredeyse vazgeçilmez ürünlerinden biri haline gelmeyi başaran klima modelleri, artık dört mevsim için gerekli ihtiyaçları karşılamayı başarıyor. Hem soğutma hem de ısıtma işlemi yapabilen klimalar genel olarak split ECA klima adıyla biliniyor. Split klimalar sayesinde ortam için ek olarak herhangi bir ısıtıcı satın almaya gerek kalmıyor. Çünkü bu özellikle taçlandırılan modeller oda ısısını istenilen düzeyde tutmaya yardımcı oluyor. Split klima olma özelliğine sahip olan E.C.A. markaları klimalar bu sayede yaz mevsiminde de kış mevsiminde de kullanılabiliyor. Öte yandan klimanın özelliği kadar tasarımı da önem taşıyor. Zira pek çok tüketici satın aldığı klimanın yerleştirildiği ortamda olumsuz bir şekilde göze batmasını istemiyor. Yine pek çok tüketici bundan daha fazlasını isteyerek klimanın oda tasarımı ile uyumluluk göstermesini arzu ediyor. E.C.A. markası ise klasik tasarıma sahip olan klimalar ürettiği gibi modern çizgilere sahip klimalar da imal ediyor. Bunun sonucu olarak tasarım noktasında tüketicilere alternatif sunabiliyor.

Enerji Tasarrufu İçin Inverter Klima

Enerji Tasarrufu İçin Inverter Klima

Inverter teknolojisine sahip olan E.C.A. klima modelleri enerji tasarrufu konusunda iddialı bir çizgi çiziyor. Klimalar ilk çalıştırma anında daha fazla enerji sarf ediyor. Ortam kullanıcının istediği sıcaklığa gelince klima devre dışı kalıyor. Ortam sıcaklığı kullanıcının istediği değerden uzaklaştığı zaman ise klima yeniden devreye giriyor. Böylece klima pek çok kez ilk çalıştırma anına maruz kalıyor. Inverter teknolojisi ise klimanın dalgalı elektrik akımı yerine doğru akım motoru ile çalışmasını sağlıyor. Bu sayede ilk çalıştırma esnasında kullanılan fazla enerjiden tasarruf edilmesi hedefleniyor. Bununla birlikte inverter klima fiyatları standart klima fiyatlarına göre genel olarak daha yüksek seyrediyor. Bu sebeple inverter klimalar yoğun klima kullanan tüketicilere tavsiye ediliyor. Gün içerisinde 1 - 2 saat klima kullananlara ise A enerji sınıfına sahip klima tavsiye ediliyor. Performansıyla kullanıcılarını kendisine daima hayran bırakan E.C.A. markalı klima çeşitleri, aynı başarıyı tasarım özellikleri konusunda da sergilemeyi başarıyor. Zarif yapıları ve her alana uyumlu renk seçenekleri ile kullanıcılarını kendisine hayran bırakan marka, şıklıktan ve sadelikten yana olan kullanıcılara hitap ediyor. En iyi ısıtma ve soğutma işlevi için gerekli performans özelliklerini sağlayan modeller kullanıcıların üründen uzun vadeli olarak memnun kalması için oldukça yüksek bir önem arz ediyor. Havanın en soğuk olduğu zaman dilimlerinde dahi odanın gerekli ısıya kavuşmasını sağlayan E.C.A. markalı klima modelleri kullanıcılar için tercih sebebi olabiliyor.

Klima Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

E.C.A. Klima Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Klima alırken özellikle sağlık ile ilgili hususlara daha fazla dikkat etmek gerekiyor. Bunun için ürünün filtre kalitesine göz atmak fayda sağlıyor. Klima bünyesinde yer alan filtreler havadaki toz ve polen partiküllerini topluyor. Böylece E.C.A klimalar, toza veya polene alerjisi olan kullanıcıların gönül rahatlığı ile ortamın havasını solumasına imkan tanıyor. Daha gelişmiş klima filtreleri ise alerjik partiküllerin protein yapısını bozuyor. Bu sayede söz konusu alerjik partikülleri pasifize ediyor. Ayrıca neo plasma teknolojisine sahip klimalarda havayı temizleme özelliği de bulunuyor. Astım gibi çeşitli solunum rahatsızlığına sahip kullanıcılar için kolaylaştırıcı bir rol üstlenen klimaların bu özellikleri ürüne olan ihtiyacı artırıyor. Odanın temizlik ve sağlık özellikleri kadar çevreye yaydığı gaz da önem taşıyor. Çevre içinse R 410 A gazı kullanılan klimaların tavsiye edildiği belirtiliyor. Çünkü R 410 A gazı iklimlendirme işlemini gerçekleştirerek klimaların soğutma performansının yüksek tutulmasına öncülük ediyor. Öte yandan ortama küçük gelen klimanın istenilen sıcaklığa ulaşması için sürekli çalışması gerekiyor. Ortama büyük gelen klima ise istenilen değerlere çabuk ulaştığı için sık sık açılıp kapanma durumunda kalıyor. Her iki durumda da fazla enerji sarfiyatı yapılıyor. Tüm bu hususların yanı sıra klima alırken en çok dikkat çeken özelliklerden biri de ses olarak göze çarpıyor. Sessiz çalışan ya da ses çıkış noktasında oldukçaa makul bir ses düzeyi ile performans sergileyen modeller gürültülü ortamlardan kaçınan kullanıcılara oldukça kolaylık sunuyor. Salon, oda, mutfak gibi alanlarda alışılan sessizliği koruyan modeller, keyifli bir kullanım için gerekli desteği sağlıyor. Bu sebeple ortama uygun olan klimanın tercih edilmesi gerekiyor. Ayrıca E.C.A. markalı klima almak isteyen tüketicilerin pek çoğu için E.C.A. klima yorumları yönlendirici olabiliyor. E.C.A. klima fiyatları ise ürünlerin özelliklerine göre değişiyor.

Arama Kriterleriniz

E.C.A
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

AFS (3)
Airfel (95)
Alarko (67)
Alf (1)
Altus (17)
Ariston (8)
Arçelik (45)
Baymak (59)
Beko (13)
Bexel (1)
bird (2)
Bosch (107)
Buderus (1)
Copa (18)
Daikin (40)
Daiseku (12)
DayRelax (5)
Delonghi (4)
(183)
E.C.A (32)
Electra (2)
Electrolux (18)
Finlux (15)
Fırat (3)
Fluo (4)
Franke (2)
fujiplus (40)
Fujitsi (28)
General (13)
GREE (11)
Grundig (2)
Hisense (8)
Hitachi (45)
İhlas (1)
İndesit (3)
Kabel (20)
LG (110)
Midea (29)
Mitsubishi (82)
olefini (60)
Panasonic (18)
Profilo (2)
Raks (1)
Regal (28)
Rota (24)
Samsung (136)
Sharp (22)
Siemens (8)
Sigma (171)
Simfer (8)
Springday (12)
Sunny (1)
Süsler (1)
Termikel (1)
Toshiba (180)
Tronic (6)
Vaillant (31)
Vessen (13)
Vestel (112)
Vestfrost (3)
Viessmann (73)
Windsor (2)
York (61)
Zen (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Soğutma Kapasitesi (Btu/h)

(9)
(8)
(7)
(5)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Enerji Sınıfı

A++ (27)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Klima Türü

(4)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(3)
ve üzeri (4)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL