TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Klima

için 8 sonuç bulundu.

Simfer Klima

1977 yılından itibaren katı yakıt soba üretimiyle hizmet vermeye başlayan yaklaşık 40 yıllık güvenilir bir marka olan Simfer, inovatif, öne çıkan ve ilham veren tasarımlarıyla ve çevreye duyarlı üretim teknolojisiyle hem yurt içinde hem de yurt dışı pazarında kendine önemli bir yer edinmiştir. Klima konusunda da iddialı bir konuma sahip olan Simfer, ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun klima çeşitleri ile klima markaları arasına adını yazdırmayı başarmış durumdadır. Klima, kapalı ortamların havasını ısıtıp soğutmaya yarayan, ortamın nemini dengeleyen, havadaki toz ve partikülleri filtreleyen, elektrikle çalışan bir cihazdır. Sizi rahat ettirmek ve konfor sağlamak üzerine tasarlanan klimalar, özellikle sıcak yaz aylarında kapalı mekanları serinletmek için sıklıkla kullanılır. Kış aylarında da yaz aylarındaki gibi aktif bir şekilde kullanılabilen klimalar, bu şekilde sizin hem kolay yoldan ısınmanızı hem de ekonomi yapmanızı sağlayabilir. Soğutma özelliği için sık sık tercih edilen klimalar, ısıtma amaçlı olarak daha az kullanılsa bile çalışma prensipleri ve klima çeşitleri göz önüne alındığında klima kullanımının pek çok avantajı vardır.

Simfer Klima Çeşitleri

Simfer Klima Çeşitleri

Yer tavan tipi klimalar, adlarından da anlaşılabileceği gibi hem yere hem tavana monte edilebilmektedir. Bu özellikleri sayesinde hem evde hem iş yerinde size dizayn açısından estetik olanaklar sunmaktadır. Yer tavan tipi klimaların dezavantajı sesli çalışmaları olarak değerlendirilebilir. Bu nedenle bu tipteki ürünlerin yatak odası, çocuk odası çalışma ya da toplantı odası gibi yerler için tercih edilmemesi daha doğrudur. Yüksek hızlı ve güçlü fanları sayesinde ortamdaki havayı eşit bir şekilde ısıtıp soğuturlar. İş yerleri için kullanımları uygundur. Böylece iş yerinizde hızlı bir şekilde ısınabilir ve ekonomi yapabilirsiniz, çünkü klima ortamı istediğiniz sıcaklığa getirdikten sonra ilk açıldığı andaki performansıyla çalışmaz. Performansını düşürerek, ortamın ısısını aynı tutmak üzerine çalışır. Bu da daha az elektrik tüketmesi anlamına gelir ki dolaylı olarak daha az fatura ücreti ödemenizi sağlamış olur. Duvar tipi klimalar düşük ses ile çalışırlar. Özellikle ev gibi iç mekanlarda sıklıkla tercih edilmektedirler. Yatak odaları, çocuk odaları ya da toplantı odaları gibi yerlerde kullanmak için de ideal olarak nitelendirilirler. Bunun yanı sıra iş yerlerinde toplantı odalarında ya da sessiz çalışılan yerlerde de kullanımları uygundur. Dikkatinizi dağıtmadan istediğiniz sıcaklıktaki bir mekanda çalışma imkanı sunarlar.

Simfer Klima Tavsiye ve Klima Yorumları

Simfer Klima Tavsiye ve Klima Yorumları

Çoğunlukla yaz aylarında etkin bir şekilde kullanılan klimalar, kış ayları için de ideal bir ısıtma yöntemidir. Kış aylarında evinizde ya da iş yerinizde ısınmak için merkezi sistem ya da kombi kullanıyor olabilirsiniz. Merkezi sistem siz evde olmasanız bile sizden bağımsız bir şekilde çalıştırılabilir. Kombilerin ise evinizi ya da iş yerinizi ısıtması için zamana ihtiyacı vardır çünkü önce ortamdaki soğuk havayı kırmaları gerekir. Tüm bunlar göz önüne alındığında da ekonomik olarak yüksek faturalar ödeme durumunun dışında, ortamdaki sıcak ve soğuk hava dengesi kurulana kadar geçen sürede hasta olma ihtimaliniz yükselmiş olur. Klima ise çalıştırıldıktan 2-3 dakika sonra ortamı istediğiniz ısıya getirir. Böylece dışardaki soğuk havadan çıkıp kapalı bir mekana girdiğinizde hızlı bir şekilde ısınabilirsiniz ve soğuktan etkilenmezsiniz. Eviniz ya da iş yeriniz belli bir ısıya geldikten sonra ise ortamın ısısını sabitleyerek düşük çalışma moduna geçer ve daha az elektrik tüketir. Böylece hem siz ısı kaybetmemiş ortamın tadını çıkartırsınız hem de ekonomik olarak daha düşük faturalar ödersiniz. Klima, özellikle iş yerleri ve stüdyo daireler için en ideal ısıtma ve soğutma sistemlerinden biri olarak düşünülebilir. Üstelik evden ya da iş yerinden ayrıldığınız zamanlarda klimayı kapatmanıza da gerek yoktur. Düşük güç modunda çalışacağı için ortamı sizin için her zaman aynı ısıda tutacaktır. A enerji sınıfına ait bir klima tercih ederseniz ekonomik olarak da ciddi faturalarla karşılaşmadan kışı sıcacık bir şekilde geçirebilirsiniz.

Sağlıklı Bir Hava İçin Simfer Klima

Sağlıklı Bir Hava İçin Simfer Klima

Klima satın almadan önce klima yorumları ya da klima tavsiyeleri bölümlerine baktığınızda klimaların insan sağlığını olumsuz yönde etkilediğiyle ilgili değerlendirmeler görebilirsiniz. Oysa günümüzde klimalarda zaten bulunan karbon filtreleme yöntemlerine antifungus kaplama özelliği de eklenmiştir. Bu özellik sayesinde klimaların sterilizasyon kapasiteleri arttırılmış olup ortamın hava kalitesini yükseltmeleri sağlanmıştır. Standart toz filtrelerine ek olarak, negatif iyon üretimi, koku giderici filtre ve havadaki polenleri tutma özelliklerine sahip klimalar ile de ısınmanın yanı sıra ortamdaki temiz ve ferah havanın keyfini çıkartabilirsiniz. Klima, ortamdaki havanın nemini dengeleme özellikleri sayesinde de size sürekli sağlıklı ve temiz bir hava sirkülasyonu sağlar. Bazı modellerde bulunan daha gelişmiş özellikler sayesinde ise ortamın havasındaki toz ve partikülleri her defasında ayrıştırırlar. Özellikle çocuklu ailelerin tercih etmesi gereken bu modeller ile çocuğunuz sağlıklı ve güvenilir bir havanın olduğu kapalı ortamlarda büyüyüp gelişecektir. Yaz aylarından sıcaktan etkilenmemek kış aylarını ise hastalanmadan atlatmak ve sıcak bir şekilde geçirmek için siz de pek çok klima markaları arasından evinize ya da iş yerinize en uygun klima çeşitlerinden birini seçebilirsiniz. Eskiden lüks bir tüketim grubu içerisinde sınıflandırılan klima, günümüzdeki klima fiyatları düşünülünce artık bu kategoriden çıkmış durumdadır. Simfer klima çeşitleri ile gerek fiyat gerekse özellik açısından evinize ya da iş yerinize en uygun modeli size sunar. Klima özellikleri size en uygun modeli seçtikten sonra yapmanız gereken tek şey yazın ortamdaki serin ve ferah havanın tadını çıkartmak, kışın ise pencerenizin önünde elinizde sıcacık bir içecekle karlı ya da yağmurlu havaları izlemek olacaktır.

Arama Kriterleriniz

Simfer
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Airfel (100)
Airwell (2)
Alarko (37)
Aldağ (1)
Alf (1)
Altus (10)
Arotherm (1)
Arçelik (32)
Baymak (39)
Beko (10)
Blyss (2)
Bosch (81)
Copa (14)
Cosmotec (1)
Daikin (24)
Daiseku (11)
Daylux (9)
DayRelax (5)
Delonghi (1)
E.C.A (6)
E.C.A. (12)
EcoTherma (9)
Electra (1)
Electrolux (16)
Esty (6)
Fakir (1)
Finlux (10)
Fluo (3)
Franke (2)
Fujiplus (34)
Fujitsu (14)
General (11)
Gree (9)
Grundig (2)
Haier (9)
Hantech (43)
Hitachi (30)
İhlas (3)
İklimsa (10)
Indesit (2)
Jeriyan (15)
Klimexs (2)
LG (93)
Mes (5)
Midea (31)
Mitsubishi (97)
Olefini (21)
Panasonic (21)
Profilo (4)
Regal (22)
Rota (6)
Samsung (114)
Sharp (21)
Siemens (16)
Sigma (151)
Simfer (8)
Springday (3)
Tanq (6)
Toshiba (50)
Tronic (2)
Uludağ (3)
Uğur (11)
Vaillant (24)
Vessen (11)
Vestel (113)
Vestfrost (4)
Viessmann (54)
Windsor (3)
York (49)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Isıtma Kapasitesi

(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Soğutma Kapasitesi

(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı-Isıtma

(5)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL