Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Isıtma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Baca Tipi

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Boyut

Başka bir kelime deneyin

Yükseklik

Başka bir kelime deneyin

Genişlik

Başka bir kelime deneyin

Derinlik

Başka bir kelime deneyin

Yakıt Türü

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Kombi

için 306 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Kombi

Soğuk havalarda ısınma, dört mevsim sıcak su ihtiyaçlarının karşılanması için kombilerden yararlanılıyor. Konutlarda ve de iş yerlerinde yaygın bir şekilde kullanılan kombiler doğal gaz ve de elektrik kaynaklarıyla ortam sıcaklığını sağlıyor, sıcak su ihtiyacını karşılıyor. Farklı prensiplerle çalışan kombi çeşitleri sayesinde evlerden dükkanlara kadar pek çok farklı alanın ısıtılması mümkün. Kombi kullanımına uygun kapalı mekanların ihtiyacı olan ortam ısısı ve sıcak su ihtiyaçları için çeşitli modeller satışa sunuluyor. Kullanım yapılacak olan alanların büyüklüğü ve yalıtım durumu gibi özellikleri dikkate alınarak doğru model seçimiyle yüksek verim elde edilebiliyor. Dört mevsim her gün sıcak suya, kış aylarında sıcak odalara sahip olabilirsiniz. İdeal kombi montajı sonrasında gereksinimlerinizi büyük ölçüde karşılayabilirsiniz. Doğru kapasiteye sahip olan, ek fonksiyonlarıyla konforunuzu arttırabilen modelleri ısıtma ve soğutma ürünlerine yer verdiğimiz sayfamızdan tercih edebilirsiniz.

Kullanım Avantajlarına Göre Kombi Çeşitleri

Kullanım Avantajlarına Göre Kombi Çeşitleri

Yerli ve de yabancı pek çok farklı markanın kombi tasarımları mevcut. Sayısız kullanıcın evinde, iş yerinde kullanmaya devam ettiği kombiler ısıtma ve soğutma ürünleri üretimi yapan kaliteli markalar tarafından piyasaya sunuluyor. Isıtma ve soğutma teknolojilerinin geliştirdiği kombileri doğal gaz hattı olan konutlarınızda ya da doğal gaz olmayan yerlerde elektrik kaynağından yararlanarak kullanabilirsiniz. Kullanım beklentilerinize uygun kombi modelleri ile sağlıklı ve güvenli bir şekilde ısınabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte kombilerin sahip olduğu özellikler de gelişiyor, dikkat çekmeye devam ediyor. Çeşitli ısıtma sistemleriyle farklı avantajlardan yararlanabilirsiniz. Farklı ısıtma kapasiteleriyle çalışan modelleri çeşitli ısıtma teknolojileriyle kullanarak sizin için ideal olan kullanıma ulaşabilirsiniz. Doğal gaz kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte doğal gaz kombi modellerini tercih ederek etkili çözümlere sahip olabilirsiniz. Kentleşmenin giderek artmasıyla en çok tercih edilen ısınma şekli olan doğal gaz kullanımının pratikliğinden faydalanabilirsiniz. Geniş servis ağına sahip olan markaların montaj ve kurulum hizmetleriyle oldukça kolay bir kullanım sağlayabilirsiniz. Evinizin, iş yerinizin ihtiyacı olan ısıtma kapasitesi hesaplamasının ardından doğru model ve ideal kullanım yöntemi ile verimli bir şekilde ısınarak enerji tasarrufu da yapabilirsiniz. Doğal gaz hattının bulunmadığı mekanlarda ise elektrikli kombi tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Elektrik kaynağı ile çalışan kombiler doğal gazlı kombilerde olduğu gibi gerekli olan ısıyı ve sıcak suyu sağlayabiliyor. Gaz kaçaklarına ve gaz zehirlenmesi durumlarına yol açmayan çevre dostu modeller olarak da ilgi görüyor. Doğal gaz kullanımına göre geliştirlen kombileri yoğuşmalı, tam yoğuşmalı, hermetik, bacalı gibi farklı çalışma prensipleriyle keşfedebilirsiniz. Kullanım gereksinimlerinizle ve ortamlarınızla uyumlu ısıtma sistemine sahip olan ürün tercihiyle hayalinizdeki deneyimi yaşayabilirsiniz. Yeterli ısıyı sağlarken ideal enerji tüketimi yapabilen doğru seçimlerle bütçenizi de koruyabilirsiniz. Elektrikli modellerden çift yoğuşmalı modellere kadar farklı kombiler arasında uygun tercihlerde bulunarak ideal tüketim sağlayabilirsiniz. Soğuk günlerde yüksek verimle ısınabilir, çevre dostu bir kullanım ile doğayı da koruyabilirsiniz. Gereksiz enerji tüketiminin önüne geçerek enerji kaynaklarının korunmasıyla ilgili kaygılarınızı da gidebilirsiniz. Doğal gaz ya da elektrik tüketim miktarlarını akıllı cihazlar ve uygun kullanım yöntemleri ile en aza indirebilirsiniz. Farklı tip modellerden beklentilerinizi karşılayabilecek seçeneklere sayfamız aracılığıyla göz atabilirsiniz. Kullanıcı yorumları, tavsiyeleri ve kombi fiyatları hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

Doğru Kombi Seçimiyle Yüksek Verim

Doğru Kombi Seçimiyle Yüksek Verim

Sıcak su ve ısınma gereksinimlerini karşılamak için kullanılmak istenen kombilerin alanlara uygun olması son derece önemli. Doğru kombi seçimiyle yüksek verim elde edebilir, hayalinizdeki kullanımı deneyimleyebilirsiniz. Evlerde ya da iş yerlerinde kullanılmak üzere kombi seçimi yaparken bazı unsurlar önem arz ediyor. Kullanımın yapılacağı alanın büyüklüğü, alanın bulunduğu yön ve izolasyon özellikleri dikkate alınmalı. Bu üç faktöre uygun kapasiteyle çalışan kombilerle aradığınız performansa ve verime sahip olabilirsiniz. Metrekare değerlerine göre yeterli kapasitesi bulunan modelleri kullanarak gerekli ısınmayı sağlamanız mümkün. Beklentilerinize göre konvansiyonel ya da yoğuşmalı kombileri tercih edebilirsiniz. Konvansiyonel, yoğuşmasız kombi olarak da ifade edilen modellere göre yoğuşmalı modeller enerji tasarrufu yapılmasına olanak sağlamasıyla biliniyor. Yoğuşma; gaz halindeki bir maddenin ortamına ısı vermesiyle sıvı haline dönüşmesi olarak ifade ediliyor. Doğal gazın yanmasıyla ortaya çıkan gazın su buharındaki enerjiyi geri kazanmasıyla verimi attırması yoğuşmalı modeller de mümkün oluyor. Yüksek verim sağlayarak enerji tüketim değerlerinin düşük seviyelerde olmasını, baca gazı sıcaklık değerlerinin düşük olmasını, yeterli alev boyu ayarlamasını sağlar, sessiz çalışır. Çift yoğuşmalı kombi çeşitleri de daha az doğal gaz kullanımı ile oldukça verimli bir ısıtma sağlar. Tam yoğuşmalı kombi seçimi sayesinde düşük miktarlarda doğal gaz tüketimi eşliğinde tasarruflu bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Isıtma teknolojilerinin sahip olduğu yoğuşmalı sistemlerin avantajlarıyla evinizi, dükkanızı etkili çözümlerle ısıtabilirsiniz. Standart kombiler ya da yoğuşmalı kombiler, kullanım ihtiyaçlarınıza uygun seçimlerle hayalinizdeki sıcak günler kaliteli tasarımlarla sizleri bekliyor. Yer kaplamayan ve gürültüsüz çalışan cihazlar eşliğinde konforunuzu arttırabilirsiniz. İdeal ısıtma kapasiteleriyle, doğru kullanım yöntemleriyle aradığınız verime sahip olabilirsiniz. Isınırken ödemek durumunda kaldığınız faturaları da bütçenize uygun bir hale getirebilirsiniz. Çeşitli çalışma presipleriyle ve soğutma sistemleriyle geliştirilen çeşitli seçenekler ile doğal gaz kombi fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Cihazların detaylı özelliklerine ve kullanım avantajlarına göz atabilirsiniz. İhtiyacınız olan sıcak suyu ve sıcak ortamı sağlayabilen hermetik, yoğuşmalı, elektrikli ve çeşitli kombiler ile ilgili her türlü detaya Demirdöküm kombi ürün sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Kombi Kullanımı İle Konforlu Isınma

Kombi Kullanımı İle Konforlu Isınma

Isınmayı ve sıcak su ihtiyacını tek bir cihazla karşılamanızı sağlayan kombiler pratik çözümleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Evinizde ya da iş yerinizde uygun yerlerde duvara asılabilen, sessiz bir şekilde çalışabilen, hafif ve yer kaplamayan cihazlarla konforlu ısınma mümkün. Güvenli kullanım için emniyet ekipmanlarından kontrol panolarına kadar çeşitli ileri teknoloji parçalarıyla konforunuzu arttırabilirsiniz. Kullandığınız kadar tüketim bedeli ödeyeceğiniz yeni nesil tasarımlarla ihtiyaçlarınıza göre ideal ödemelerle ısınabilirsiniz. Isınırken sıcak su ihtiyacınızı da termosifon ya da şofben gibi ayrı cihazlar kullanmadan karşılayabilirsiniz. Belirli standartlara göre gaz kaçağı, alev sönmesi, aşırı ısınma gibi olumsuzluklar için her türlü tedbire ve emniyet sistemine sahip olan kombiler mevcut. Konforlu kullanımının yanında güvenlik önlemleri de düşünülerek geliştirilen modeller ile güvenli ve sağlıklı bir deneyim sizleri bekliyor. Günümüz teknolojisiyle pek çok farklı özelliklerle detaylandırılan fonksiyonel tasarımları tercih edebilirsiniz. Yoğuşma teknolojisinin yer aldığı, dijital kontrol paneli bulunan, arıza uyarı sistemiyle desteklenen, full alev modülasyonuna sahip olan çeşitli ek özelliklerle gelişmiş kullanım deneyimi sunan kombileri kullanabilirsiniz. Ek özelliklerin çeşitli işlevleri ve avantajlarıyla oldukça konforlu ve pratik bir cihaza sahip olabilirsiniz. Son teknoloji kombi parçaları ve ek fonksiyonlarıyla kullanışlı ve etkili tasarımlar eşliğinde ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Kullanım avantajlarını göz önünde bulundurarak hermetik kombi ya da yoğuşmalı kombi tercihlerinde bulunabilirsiniz. Yanma sonucu meydana gelen atık gazlardan kurtulmak için farklı prensiplerle çalışan çeşitli yoğuşmalı ve de hermetik modellerin detaylarını beklentilerinize göre değerlendirebilirsiniz. Pompa sıkışmasını engelleyen, yanma havasını ayarlayabilen, aşırı soğuk günlerde donmaya karşı koruma sağlayan özelliklerle desteklenen modeller ile işlevselliği deneyimleyebilirsiniz. Çeşitli ek özelliklerle geliştirilen farklı cihazları size uygun olan kullanım özellikleriyle inceleyebilir, doğru seçimlerle hayalinizdeki kullanıma sahip olabilirsiniz. Hava koşullarına göre ideal sıcaklık değerlerini ileri teknoloji ürünü cihazlar ile kolayca sağlayabilirsiniz. Hermetik ya da yoğuşmalı, ilginizi çeken ısıtma sistemlerine sahip olan farklı kombiler arasından ideal seçimler yapabilirsiniz. Yoğuşmalı kombi fiyatları ile ilgili avantajlı seçenekleri keşfedebilirsiniz. Sayfamızda yer alan kaliteli markaların cihazlarıyla yoğuşmalı ve de yoğuşmasız kombi fiyatları hakkında her türlü detaya ulaşabilirsiniz.

Kombi Ekipmanları Ve Görevleri

Kombi Ekipmanları Ve Görevleri

Isıtma teknolojileri içerisinde önemli bir yere sahip olan kombiler dünyanın pek çok bölgesinde kullanılmaya devam ediyor. Giderek yaygınlaşan kombiyle ısınma yöntemleri doğal gaz ya da elektrik kaynaklarıyla mümkün olabiliyor. Son teknoloji ekipmanlarla sağlıklı ısıtma sistemlerinin yer aldığı modeller en etkili ısınma yöntemlerinin başında geliyor. Isınmayla birlikte dört mevsim sıcak su ihtiyacının karşılanması için de kullanılıyor. Özellikle doğal gazın yakılmasıyla çalıştırılan kombiler sayısız konutta, iş yerinde pratik ve konforlu ısınma sağlıyor. Isıtma ve soğutma sistemleri ile ilgili cihazlar tasarlayan popüler markaların pek çok farklı modelleri mevcut. Yaşam alanınızda yer alan kombi tesisatı aracılığı ile etkili bir şekilde ısınabilir, hızlı bir şekilde sıcak su ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Uzman kişiler tarafından mekanların özelliklerine göre yapılan tesisatlar ve güvenlik işlemleri ile ideal bir kullanım deneyimleyebilirsiniz. Geniş servis ağı bulunan kaliteli üreticilerin kombi yedek parça imkanlarıyla aradığınız bakım ve kontrol uygulamalarına da sahip olabilirsiniz. İleri teknoloji ekipmanların yer aldığı gelişmiş cihazların çeşitli fonksiyonlarından faydalanabilirsiniz. Cihaz üzerindeki parçaları kontrol eden kombi elektronik kartından pompaya, ateşleme elektrodundan akış şalterine kadar temel ekipmanları dayanıklı ve güvenli malzemelerle tasarlanan modelleri tercih edebilirsiniz. Kombi su basıncı ölçümü yapan ve gösteren manometre, bacasız kombilerde dışarıdan hava çekimiyle yanmayı sağlayan fan, fazla basıncı tahliye etmeye yarayan emniyet ventili gibi gelişmiş parçalarla çalışan ürünler eşliğinde güven altında ısınabilirsiniz. İdeal sürelerde yapılan bakım ve kombi filtresi temizliği ile sağlıklı ve tasarruflu bir şekilde ısınma ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Dayanıklı ve sağlıklı materyallerle geliştirilen ve fonksiyonel bir kullanım sunan pratik kombilerle eşsiz bir deneyime sahip olabilirsiniz. Etkili ve güvenli bir ısıtma ve sıcak su ihtiyacı için geliştirilen teknolojik ekipmanlarla satışa sunulan çeşitli modeller içerisinde uygun seçimler yapabilirsiniz. Isıtmak istediğiniz konutun ya da işletmenin yapısal ayrıntılarıyla uyumlu, gerekli kapasiteye sahip olan tasarımları seçerek ideal tüketim sağlayabilirsiniz. Soğuk günlerde yüksek verim eşliğinde ısınırken bütçenizi de koruyabilir, çevre dostu kullanım ile doğaya karşı olan sorumluğunuzu da yerine getirebilirsiniz. Yoğuşma teknolojisinden dijital kullanım özelliklerine kadar farklı tip kombiler ile size uygun seçimleri Buderus kombi ürün sayfamızda bulabilirsiniz.

Kaliteli Ve Kullanışlı Kombi Seçenekleri

Kaliteli Ve Kullanışlı Kombi Seçenekleri

Kış aylarında ısınma ihtiyacının giderilmesi için kullanılan doğal gaz kaynakları kombiler eşliğinde çözümler üretiyor. Kapalı mekanlarda sıcak su ve ısıtma çözümlerini gelişmiş cihazların kullanımıyla sağlamanız mümkün. Günümüzde oldukça yaygınlaşan doğal gaz ile ısınma uygulamaları için tasarlanan kombiler farklı çalışma prensipleri ve tasarım detaylarıyla çeşitli seçenekler sunuyor. Doğal gaz hatlarının yer almadığı bölgelerde elektrik kaynağıyla çalıştırılabilen modeller de mevcut. Elektrikli ya da doğal gazlı, çeşitli kombiler eşliğinde kısa sürelerde ortamların ısınması sağlanıyor, sıcak su ihtiyacı karşılanıyor. Kaliteli ve kullanışlı yeni nesi kombiler ile eşsiz bir kullanım deneyimi sizleri bekliyor. Isıtma sistemleri içerisinde yaygın bir şekilde tercih edilen bu cihazların farklı özellikleri bulunuyor. Elektrikli ya da doğal gazlı, bacalı ya da bacasız pek çok farklı modeller ile her türlü kullanım beklentisi karşılanabiliyor. Çeşitli çalışma prensipleriyle geliştirilen modelleri konforunuzu arttıran ek özellikler eşliğinde de kullanabilirsiniz. İdeal sıcaklık değerlerini otomatik olarak ayarlayabilirsiniz, emniyet sistemleriyle güven altında olabilirsiniz. Kombiler enerji tüketiminden güvenlik özelliklerine kadar çeşitli detaylarla geliştirilerek kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Taşıması kolay, oldukça hafif, yer kaplamayan, sessiz çalışma özelliği bulunan modeller ilgi görmeye devam ediyor. Geniş servis ağı ve yedek parça imkanları sunan, bakım ve temizleme avantajlarıyla hizmet veren popüler markaların tasarımlarıyla aradığınız kullanım deneyimine sahip olabilirsiniz. Uzman kişiler tarafından belirli aralıklarla yapılaması gereken kombi temizleme uygulamaları sayesinde uzun süreli bir kullanıma sahip olabilir, ideal enerji tüketimiyle tasarruf edebilirsiniz. Belirli aralıklarla doğru bakım ve kontrol eşliğinde yüksek verim elde edebilirsiniz. Doğayı koruyan çalışma prensipleriyle çevre dostu bir kullanım sağlayabilirsiniz. Tam yoğuşmalı teknolojiler eşliğinde kullanım imkanı sağlayan modellerin gelişmiş özelliklerinden ve kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz. Güvenli baca sistemleri, etkili arıza uyarı sistemleri gibi ek fonksiyonların sayesinde ısınırken güvenliğinizi de sağlayabilirsiniz. Kombi regülatörü kullanımı ile şebeke elektriğinde oluşabilen dalgalanmaların sebep olacağı arızaların önüne geçebilirsiniz. Elektronik pek çok cihazda olduğu gibi kombilerde de regülatör kullanımı eşliğinde gerekli olan voltaj düzenlemesini sağlayarak arıza tehlikesine karşı önlem alabilirsiniz. Oda termostatı kullanımı ile istediğiniz değerlerde çalışmayı mümkün kılabilir, gerekli ısı değerlerini kontrol edebilirsiniz. Farklı tip ısıtma sistemleriyle ve ek özelliklerle geliştirilen dayanıklı ve kullanışlı kombiler içerisinde kullanım beklentilerinizle uyumlu seçimler yapabilirsiniz. Yerli ya da yabancı beğeni kazanan markaların ileri teknoloji modellerini keşfedebilirsiniz. Fonksiyonel cihazların ekstra avantajlarıyla pratik ısınmaya, etkili tasarruf yöntemlerine sahip olabilirsiniz. Sayfamızda yer alan seçeneklerle hermetik ya da tam yoğuşmalı kombi fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Elektrikli kombi fiyatları ile ilgili seçenekleri detaylıca inceleyebilirsiniz.

Kombilerin Avantajları

  • Kombiler sayesinde kullandığınız kadar yakar yaktığınız kadar ödersiniz.
  • Sıcak su için ayrı bir cihaza ihtiyaç duymazsınız.
  • Kombiler oldukça sessiz çalışır, az yer kaplar ve kolayca bir yerden bir yere taşınabilirler.
  • Kombilerde TSE’nin koymuş olduğu her türlü önlem ve tertibat alınmıştır.

Bunlara Dikkat!

  • Kombiyi kısa sürede sık sık açıp kapatmak hem daha fazla yakıt tüketimine hem de cihazın ömrünün azalmasına neden olur.
  • Kombi satın almadan önce yalıtımın iyi olup olmadığını kontrol edin.
  • Kombinin TSE, CE ve ISO 9002 sertifikasının olması baca çekmesi ve tepmesi, alev sönmesi, aşırı ısınma ve gaz kaçırma gibi sorunları önlediği anlamına gelmektedir. Onaylı kombilere yönelin.

Kombi Nasıl Çalışır?

Kombiler doğal gaz ve de elektrik kaynaklarıyla çalışan cihazlardır. Doğal gazın haricinde son yıllarda elektrikli kombiler de ilgi görmeye devam ediyor. Kombiler boruların içerisindeki suyun eşanjör aracılığı ile ısıtlmasıyla çalışır. Isınma ve sıcak su ihtiyacını kısa sürelerde sağlar, pratik bir kullanım imkanı verir. Gazın geri tepmesine, aşırı ısınmaya ve alev sönmesine karşı ideal emniyet özellikleriyle geliştirilir. Hermetik ve de yoğuşmalı kombiler farklı tip ısıtma sistemleriyle çalışır.

Kombi Nasıl Açılır?

Gerekli abonelik işlemleri ve proje detayları yapıldıktan sonra alana uygun cihaz seçimi ve tesisat sonrası yetkili sevris tarafından ilk açılış yapılır. Yeterli kontrollerden sonra uzman kişiler tarafından ilk çalıştırma yapılması önemlidir. Daha sonraki kullanımlarda kombilerin kullanım ihtiyaçlarına göre açma ve kapama işlemleri kullanıcı tarafından yapılabilir. Cihazda yer alan gösterge değerlerine ve ayarlarına göre açabilir ve kapatabilirsiniz.

Kombi Kaç Derece Olmalı?

Yaşam alanlarının ideal sıcaklık değeri 20 derece olarak ifade edilir. Isıtma tesisatı projesi alanın özelliklerine göre farklı değerlerde belirlenerek yapılabilir. Kullanım beklentinize göre farklı sıcaklık değeriyle çalıştırmanız mümkündür ama artış olan değerlerde enerji tüketimi fazlalaşır. Ortalama 60 derece kalorifer suyu sıcaklığı ile ortamlarınız istenilen değerlere sahip olur. Oda termostatı kullanımı ile kombinin hedeflenen ev sıcaklığına uygun bir şekilde otomatik olarak çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Kombi Ne Kadar Elektrik Harcar?

Kombilerin harcama değerleri markalara ve modellere göre değişkenlik gösterebilir. Ortalama elektrik tüketimi 1 saatte 100W ile 150W arasında değişebilir. Günlük çalışma sürelerine göre, performans özelliklerine göre farklı değerlerde tüketim gerçekleşebilir. Elektrik tüketiminden ziyade modellerin doğal gaz tüketim özelliklerine göre seçimler yaparak daha etkili tasarruf sağlamanız mümkün.