Kombi

için 1,219 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Kombi

Evlerin hem ısınma hem de sıcak su gereksinimlerini karşılayan kombi, olmazsa olmaz ısıtma & soğutma ürünleri arasında yer almaktadır. Bu yüzden kombi satın alırken bazı püf noktaları göz önünde bulundurmak, doğru kombi seçimi yapmak oldukça önemlidir. Kolay taşınabilen ve evlerde çok fazla yer kaplamayan kombiler, her eve ısınma ve sıcak su hizmeti sağlayarak konfora erişmenize olanak tanır. Ayrıca kombi sayesinde merkezi ısıtmalardaki standart ödemelerin aksine sadece kullandığınız oranda ödeme yaparsınız.

Kombi Seçiminde Önemli Püf Noktalar

Kombi Seçiminde Önemli Püf Noktalar

Kombi seçiminde temel olarak üç önemli kriter bulunuyor. Bunlar evin metrekaresi yani evin büyüklüğü, evin bulunduğu yön ve kaçıncı kat olduğu. Eğer 80-90 metrekare alanı olan bir eve sahipseniz 17 bin kilokalorilik, 90-150 metrekarelik bir eve sahipseniz 20 bin lilokalorilik ve eğer 150 metrekare ve üstü bir eve sahipseniz de 24 bin + kilokalori arası kombileri tercih etmeniz uygun olacaktır. Kombinizin kilokalaroisini saptadıktan sonra kombi kullananların yorumlarına da göz atmanızda fayda var. Kombi seçiminde bunların yanı sıra bir diğer nokta da kombinin sessiz çalışmasıdır. Bu yüzden daha önceki kombi tecrübelerinizden ve kombi kullanan tanıdıklarınızdan tavsiyeler alabilirsiniz. Bunların yanı sıra alacağınız kombinin TSE, CE ve ISO 9002 sertifikasının olmasını önemseyin. Onaylı kombilerin baca tepmesi ve çekmemesi, aşırı ısınma, alev sönmesi, donma ve gaz kaçaklarına önlemleri alınmıştır. Bu yüzden onaylı kombileri tercih etmek güvenliğiniz açısından son derece önemlidir.

Kategorimizde Yer Alan Kombi Markaları

Kategorimizde Yer Alan Kombi Markaları

Kategorimiz sizlere oldukça geniş bir marka ve ürün skalası sunmaktadır. Kategorimizden Demirdöküm kombi, ECA kombi, Baymak kombi, Bosch kombi, Vaillant kombi seçeneklerine ve çok daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Bu kombi markaları arasından seçeceğiniz bir kombiyi herhangi bir sorun yaşamadan güvenle kullanabilirsiniz. Bireysel ısınma özgürlüğü sağlayan kombi aynı zamanda yaktığınız kadar ödemenizi sağladığından maddi açıdan da daha tasarrufludur. Ayrıca kombiler; sıcak su için ayrı bir cihaz şofben, termosifon gibi kullanma ihtiyacını ortadan kurtarır. Kombilerin çalışma ilkesi; şofbenlerde olduğu gibi borulardan gelen suyun bir eşanjör vasıtasıyla ısıtılması mantığıdır.

Kombiler Kaça Ayrılır?

Kombiler Kaça Ayrılır?

Kombiler çalışma prensibine göre temel olarak üçe ayrılır. Bunlar bacalı kombiler, hermetik kombiler ve yoğuşmalı kombiler dir. Bacalı kombiler, yanma sırasında gereken oksijeni ortamdan alırlar ve yanma sonunda oluşan atık gazları, uygun bir baca aracılığıyla dışarı atarlar. Burada bacaların standartlara uygun olarak yapılması ve sızdırmaz olması oldukça önemlidir. Hermetik kombilerde ise yanma için gerekli olan hava bir fan kitiyle dış atmasförden alınıp yanma sonucundan oluşan atık gaz sistemle atmosfere atılmaktadır. Bu kombilerde yanma esnasında ortam havası kullanılmadığı için ortamı havalandırmaya da gerek yoktur. Kombi çeşitleri arasından sonuncu olan yoğuşmalı kombide ise turbo eşanjör sistemiyle atıkgaz sıcaklığı düşürülerek yanma sonucu olan su buharının enerjisi sisteme geri kazandırılır. Normal kombilerden alınan verim yüzde 80-90 arası iken yoğuşmalı kombilerde bu oran yüzde 105-109 arasındadır. Bu kombi çeşitlerinden siz de ihtiyacınıza ve beklentinize uygun olanını sitemizden güvenle sipariş edebilirsiniz. Ayrıca diğer ısıtma ve soğutma ürünlerini incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Kombilerin Avantajları

  • Kombiler sayesinde kullandığınız kadar yakar yaktığınız kadar ödersiniz.
  • Sıcak su için ayrı bir cihaza ihtiyaç duymazsınız.
  • Kombiler oldukça sessiz çalışır, az yer kaplar ve kolayca bir yerden bir yere taşınabilirler.
  • Kombilerde TSE’nin koymuş olduğu her türlü önlem ve tertibat alınmıştır.

Bunlara Dikkat!

  • Kombiyi kısa sürede sık sık açıp kapatmak hem daha fazla yakıt tüketimine hem de cihazın ömrünün azalmasına neden olur.
  • Kombi satın almadan önce yalıtımın iyi olup olmadığını kontrol edin.
  • Kombinin TSE, CE ve ISO 9002 sertifikasının olması baca çekmesi ve tepmesi, alev sönmesi, aşırı ısınma ve gaz kaçırma gibi sorunları önlediği anlamına gelmektedir. Onaylı kombilere yönelin.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Airfel (12)
Ariston (99)
Arçelik (9)
Baymak (266)
Bosch (112)
Buderus (121)
Daikin (13)
Demirdöküm (221)
E.C.A (2)
E.C.A. (109)
ECA (1)
Ferroli (3)
İmmergas (11)
Protherm (23)
Remeha (1)
Sanica (2)
Vaillant (115)
Viessmann (40)
warmhaus (23)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Enerji Sınıfı

A (881)
A - B (58)
% 109 (20)
(5)
(4)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(107)
ve üzeri (121)
ve üzeri (125)
ve üzeri (125)
ve üzeri (126)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL