Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Çalışma Süresi

Başka bir kelime deneyin

Emiş Türü

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Batarya Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Ses Seviyesi (dBA)

Başka bir kelime deneyin

Su Haznesi

Başka bir kelime deneyin

Garanti Türü

Başka bir kelime deneyin

Toz Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Şarj Süresi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Robot Süpürge

için 244 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Robot Süpürge

Teknolojinin son harikalarından olan robot süpürgeler günlük temizlik için ideal performansa sahip elektrikli ev eşyalarındandır. Günlük olarak çalıştırıldıkları takdirde yerlerde toz ya da kir barındırmayacak olan robot süpürge modelleri moplu ve mopsuz olarak tasarlanmaktadır. Mopsuz robot süpürge; silme özelliği bulunmayan süpürgeler sınıfına girer. Moplu süpürgeler ise hem paspas hem süpürme işlemi yapanları kapsamaktadır. Mop özelliği olan robot süpürge modelleri en çok tercih edilenlerdendir. Kimi modellerde su ve toz haznesi ayrı takılabilirken; kimilerinde her iki tank aynı anda takılabilir. Bu da hem süpürme hem silme işlemini peş peşe yapmasını sağlamaktadır. Ancak ayrı takılabilen su tanklarının da çoğunda ufak bir toz haznesi kullanılmaktadır. Toz ve kirleri bu hazneye çekerek temizliği sürdürmektedir. Bu sayede tozların çamurlaşması ya da paspasın fazladan kirlenerek bu kiri dağıtması önlenmektedir. Modelleri birbirinden ayıran temel özelliklerinden biri de emiş güçleri ve çalışma süreleridir. Robot süpürgeden alınacak performansı doğrudan etkileyen bu iki özellik; karar verirken ilk bakılması gereken hususlardandır. Ayrıca internetli ya da internetsiz olarak birbirinden ayrıştıkları da görülmektedir. İnternet bağlantısı olan modeller akıllı robot süpürge sayfasında yer almaktadır. Bunlar uzaktan yönlendirmeye açık ve çoğunlukla haritalandırma yapabilen modellerdir. Kimilerinde bu haritalandırma şarj bitimine kadar sürer, kimilerinde ise kalıcı bir haritalandırma yapılır. Kalıcı haritalandırma özelliği olan modellerde odalar belirlenebilir ve uzaktan da olsa sadece temizlenmesi istenen odaya yönlendirme yapılabilir. Temiz olan odalar için gereksiz enerji sarf etmeden sadece istenen odayı temizlemesi; enerji tasarrufuna da katkı sağlamaktadır. Akıllı robot süpürge modellerinin beğenilen bir diğer özelliği ise şarjı bittiğinde şarj istasyonuna kendiliğinden dönebiliyor olmasıdır. Bu özellik bazı modeller de daha da işlevsel hale getirilmiştir. Şarjı bitmeden önce yaptığı temizlikte nerede kalmışsa oraya dönme işlevi kazandırılmıştır. Temizlikten emin olunmasını sağlaması ile birlikte, kirin temizlenmiş bölgelere dağılması da bu sayede önlenebilir. Evlerin temizliğinin en büyük yardımcılarından olan robot süpürge fiyatları çok değişken olup; gücü, performansı, tasarımı, markası ve kalitesi fiyatlandırmada belirleyici olmaktadır. Robot süpürge kullananlar özellikle pet hayvanı olan ya da çocuklu evlerde işleri kolaylaştırdığını söylemektedir. Her an evin temiz kalmasını ve hijyenik olmasını sağlayabilen robot süpürge isimleri ise genellikle modeli ile anılmaktadır. Robot süpürge modellerini incelemek için hemen elektrikli süpürge ve yıkama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Onlarca marka ve model arasına ihtiyacınıza cevap verebilecek modele kolayca karar verip, hızla sahip olabilirsiniz.

Robot Süpürge İle Evler Her An Temiz

Robot Süpürge İle Evler Her An Temiz

Şehir hayatının koşuşturması arasında temizliğe yeterli vakit ayrılamayabilir. Ya da bunun için dışarıdan sürekli hizmet almak gerekebilir. Bu dertlere son vermek hedefiyle yola çıkan robot süpürge modelleri siz evde yokken de temizliği başarılı bir şekilde halledebilmektedir. Bunun için akıllı süpürge sahibi olmak yeterliyken; moplu ve mopsuz olarak tercih edilebilir. Robot süpürge modellerini ise akıllı yapan internet bağlantısı olmasıdır. Markanın geliştirdiği aplikasyon telefon ya da tablete indirilerek kurulumu pratik bir şekilde hızla yapılabilir. Bunun için sabit internet hattının olması ise yeterli gelmektedir. Robot süpürge ev ya da ofiste her nerede kullanılacak ise wi-fi ağına sahip olması gerekir. Wi-fi bağlantısı kesilmediği müddetçe uzaktan yönlendirmeye açıktır. Aranızda kilometrelerce mesafe dahi olsa uygulama üzerinden verilen komutu kusursuz bir şekilde uygulamaya konulur. Bunun için süpürme ya da silme işlemini gerçekleştirdiği haznenin boş olması ve kullanılabilir durumda olması yeterlidir. Siz gelene kadar temizliği bitirerek evi pırıl pırıl yaptığını görmek; kişinin kendine armağan edebileceği en iyi seçeneğin robot süpürge olduğunu göstermektedir. Eve geldiği günden itibaren farkını gösterecek olan robot süpürge yorumları da bu doğrultuda şekillenmektedir. Kullanıcılar bu fark ile kendilerini daha huzurlu, evlerini ise daha hijyenik hissettiklerini söylemektedir. Çevrelerine mutlaka robot süpürge tavsiye edeceklerini belirten kullanıcılar ise; pratik temizliğin formülünü bularak rahat ettiklerini dile getirmektedir. Moplu yani silen robot süpürge olarak bilinen modeller en çok tercih edilenlerdendir. Bunlar arasında Homend Alex robot süpürge modelleri öne çıkmaktadır. Hem süpürme hem de silme işlemi yapmasının yanı sıra akıllı navigasyon özelliği de markanın kimi süpürge modellerinde mevcuttur. Üçgen forma sahip olanlar en çok tercih edilen ürünlerden olmakla birlikte, kenar ve köşelerde üstün performans sergileyebilir. Haritalama özelliği sayesinde evin şemasını çizerek olası engellere karşı takılmadan çalışmayı sürdürebilmektedir. Tam dolumda 90 dakika kesintisiz performans sunacak olan cihaz; şarjı bitmek üzereyken şarj istasyonuna dönmek üzere programlanmıştır. Üstelik şarjı yeniden dolduktan sonra yeni bir talimat gerekmeksizin çalışmaya kaldığı noktadan devam edebilir. Toz haznesinin emsallerine kıyasla oldukça büyük tutulması sürekli boşaltma gerekliliğini ortadan kaldırır. Günlük temizliği sorunsuz yapabilecek modelin emiş gücü de pek çok modele kıyasla daha üstün olabilmektedir. Roidmi robot süpürge modelleri de üstün performansı ile kullanıcıların beğenisini kazanabilir.

Robot Süpürge Modelleri Hangileridir?

Robot Süpürge Modelleri Hangileridir?

Robot süpürgelerin kullanımı bir hayli yaygınlaştı. Bu popülarite ise ürün çeşitliliğin artmasına ve çeşitli markaların da bu amaçla üretime geçmelerine vesile olmuştur. Çeşitlilik bu denli fazla iken; kullanıcılar en iyi robot süpürge seçimi yapmak için farklı ürünleri inceleyebilir. Her yeni model bir öncekine kıyasla daha yüksek performans sergileyen özellikler ile donatılmıştır. Her biri hayranlık uyandıran bu küçük yardımcılar arasında ise Xiaomi modelleri öne çıkan markalardan biridir. Bunlar arasında ıslak ve kuru temizlik sağlayan modeller tercih edilmektedir. Evcil hayvan bulundurulan evlerde tüylerin toplanması son derece zahmetli olsa da Mi robot süpürge bunun üstesinden gelmeyi başarabilir. Patili dostunuzu korkutmadan sessizce çalışması ile birlikte onun oyun arkadaşı dahi olabilir. Yerleri kusursuzca temizlemesini sağlayan yan fırçalar ve büyük orta fırçaya sahip olan modelin emiş gücü de 2200 Pa olmaktadır. Yüksek emiş gücüyle halı, parke, fayans fark etmeksizin her yüzeye çalışmaya müsait olması; ev ve ofislerde kullanım için ideal hale gelmesini sağlamaktadır. Üç kademeli su seviyesine sahip olan su tankı ile tasarlanmıştır. Bu sayede pek çok moplu süpürgede yaşanan çok fazla su bırakması durumu gerçekleşmeyecektir. Fayans üzerinde 3. kademe ayarlanabilir ve parke gibi su çeken ahşap üzerinde 1. ya da 2. kademe kullanılabilir. Aynı şekilde silme işlemi yapılacak bölgenin ne kadar kirli olduğu da bu ayarı yaparken belirleyici olabilir. İşlevsel özelliklerinden bir diğeri ise her yerden erişim sağlanmasını kolaylaştıran aplikasyonla yönetilebilmesidir. Uzaktan verilen talimatı algılaması dışında süper ince gövde tasarımına sahip olması da beğenilen özelliklerindendir. Hemen her mobilyanın altına kolayca girebilir ve sıkışma durumunu minimuma indirebilir. Kızıl ötesi çarpışma önleme özelliği ise dikkat çekicidir. Bu sayede duvar ya da diğer eşyalara vurması ve hasar alması baştan önlenir. Şarjdan sonra temizliğe kaldığı yerden devam edebilmesi ile birlikte akıllı navigasyon sistemi de bu modellerde mevcuttur. Bu modelde robot süpürge Xiaomi markasının ilk serilerinden olmakla birlikte; ortalama büyüklükte bir evin süpürülmesi ve silinmesi için yeterli gelebilmektedir. Robot süpürge en iyisi hangisi sorusunun cevabını keşfedebilmek için karşılaştırma yapılması ise tavsiye edilebilir. Robot süpürge karşılaştırma işlemi yapabilmek için; bu amaçla da hizmet veren web siteler kullanılabilir. Bu sayede ürün özellikleri ve performansı değerlendirilerek en doğru karar verilmiş olabilir.

İşlevsel Robot Süpürge Modelleri Nasıldır?

İşlevsel Robot Süpürge Modelleri Nasıldır?

Robot süpürge tercihlerinde genellikle moplu olanlar revaçtadır. Bunlar işlevselliği arttırılan ve çoğunlukla akıllı robot süpürge bölümünde yer alan modellerdir. Akıllı olmaları internet bağlantısı kurularak her yerden yönetilebilir olmaları demektir. Pek çoğunda kalıcı haritalandırma özelliği mevcuttur. Odaları tanır ve temizlenmesi istenen odaya doğrudan gönderilebilir. Aynı zamanda genel çalıştırma esnasında hangi odaların temizlendiği ve nerelerin kaldığı da görülmektedir. Şarjı bittikten sonra kaldığı yerden temizliğe devam eden akıllı robot süpürge modelleri arasında ise Samsung markasının geliştirdiği seçenekler değerlendirilebilir. Kalitesi ve parça sorunu yaşatmıyor olması markanın tercih edilmesinde önemli rol oynar. Aynı zamanda teknolojinin son getirilerini de ürün grubunda kullanması, beğenilmesini sağlamaktadır. Samsung robot süpürge modelleri arasında 85 mm'lik ince tasarımı ile her yere kolayca girebilen, süpürme ve silme işlevine sahip modeller revaçtadır. Su haznesi ve toz haznesi birlikte kullanılabilirken; sert zeminlere geldiğinde otomatik silme işlemi gerçekleştirebilir. Zemini algılayabilir olması sayesinde silme işlemi için halı ve kilimleri kaldırmaya gerek bırakmaz. Tek dolumda 150 dakikaya kadar çalışabilir olması tüm evin temizliğini tek seferde yapabilmesine olanak tanır. Ayrıca rutin temizlik yapması istendiği takdirde zamanlama ayarlanabilir. İstenen saatte çalışmasını sağlayan bu özellik yine istenen saatte durması için de kullanılabilmektedir. Merdiven kenarında ya da çarpışabileceği köşelerde sensörler derhal devreye girerek; süpürgenin hasar almasını engeller. Dört seçenekli çalışma programın sahip olması ise kullanıcıların işlerini kolaylaştırmaktadır. Bunlar arasında özellikle nokta temizlik özelliği bulunması; sadece belirli alanın temizlenmesini sağlaması açısından öne çıkar. Yere o anlık dökülen herhangi bir şey; nokta temizlik modu sayesinde hızla temizletilebilir. Yaklaşık 4 saatlik bir sürede doldurulabilen güçlü pile sahip şarjlı robot süpürge modelinin; 13 mm engel aşabilir olması da önemlidir. Eşiklerden zorlanmadan geçebilir ya da kalın halılar üzerine kolayca çıkabilir. Arzum robot süpürge modelleri de dikkat çeker. Akıllı navigasyon ve geçici haritalama özelliği bulunan modelleri güçlü vakumlama özelliğine sahiptir. Benzer modellere yer veren Tefal robot süpürge seçenekleri de değerlendirilebilir. Özellikle iş yerleri için tercih edilse de, evde de rahatlıkla kullanılabilecek Dyson robot süpürge modelleri de işlevselliği arttırılan ürünlerdendir. Bunlar arasında sadece kuru temizlik yapan, EPA/ HEPA filtreye sahip olanlar günlük temizlik için tercih edilebilir.

Robot Süpürge Kullanırken Dikkat Edilecek Püf Noktalar Nelerdir?

Robot Süpürge Kullanırken Dikkat Edilecek Püf Noktalar Nelerdir?

Doğru kullanıldığı takdirde harikalar yaratabilen modellere sahip cihazlar, kullanımı pratik eşyalardandır. Ev dekorundan, temizliğine kadar pek çok açıdan kullanımına dikkat etmek gerekir. Evinize bir robot süpürge almışsanız yeni düzeni ona göre kurmak önemlidir. Robot süpürgelerin çalışma sistemi iki yan fırça ile geniş süpürme yapıp, ortada yer alan büyük fırçanın önüne kirleri itmektir. Ortadaki büyük fırça ise bunu toz haznesine çekmekle yükümlüdür. Hal böyle olunca fırçaların herhangi bir şeye dolaşmaması ve önünün açık olması temizliği daha verimli yapmasını sağlar. Sadece süpürgenin çalışmasını desteklemek dışında olası kazaları da önlemek için kabloların ve benzeri engellerin yerden toplaması gerekir. Saçaklı halılar ya da kilimler de robot süpürgelerin çalışmasını olumsuz etkileyebilmektedir. Temizliğe başlanmadan önce bunların yerden toplanması önemlidir. Saçaklar fırçaya dolaşabilir ve robot süpürge saçakları koparabilir ya da arıza uyarısı verebilir. Aynı zamanda fırçaları da yıpratabilen bu durum önlenmelidir. Kimi kullanıcıların robot süpürge çalışırken üzerine kedi, köpek ya da çocuk koydukları görülmektedir. Ve bu son derece sakıncalı bir durumdur. Cihaz üzerinde yük taşımaya uygun olmayıp, kesinlikle serbest çalıştırılmalıdır. Bu durum süpürgenin donanımının ve hatta yazılımın dahi bozulabilmesine sebep olabilmektedir. Moplu robot süpürge modellerinde ise su haznesi kesinlikle şarj esnasında cihaz üstünde bırakılmamalıdır. Bu statik elektrik oluşturabilir, beynine zarar verebilir ya da en ufak bir kaçak olması durumunda akım başlatabilir. Sadece su haznesinin çıkarılması dışında moplu ya da mopsuz fark etmeksizin tüm robot süpürge seçenekleri sıvıdan uzak tutulmalıdır. Olası temasında derhal kurulanması, sorun oluşmadan önlemeye yardımcı olacaktır. Bir diğer husus ise akıllı robot süpürgelerin şarj istasyonları ile alakalıdır. Bu istasyonlar süpürgenin kolay ulaşabileceği merkezi bir konuma yerleştirilmelidir. Ve düz bir alanda olması, sinyal akışını kesecek duvar, ünite ve benzeri engellerin olmaması gereklidir. Cihaz açık alana konulan istasyonunu kendiliğinden kolayca bularak, şarjı bitmeden yeniden doluma geçebilecektir. Temizliği de performansının etkilenmemesi için ihmal edilmemelidir. Haznesi doldukça boşaltılmalı, fırçalar kolayca yerlerinden alınarak temizlenmelidir. Filtreli modeller de yıkanabilir filtre var ise aralıklı yıkamalı, değilse de tozu çırpılmalıdır. Yıkanabilir filtreye sahip modellerde filtre ıslak ya da nemli takılmamalıdır. Bu çamurlaşmasına ve deformasyona uğramasına sebep olacağı için kurumadan takılmamalıdır.

Robot Süpürge Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Robot Süpürge Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ev, ofis, hastane, okul gibi gerek kamusal, gerek kişisel alanlarda kullanımı son derece hızla artan akıllı süpürge modelleri ihtiyaca göre belirlenmelidir. Kaç metrekarelik bir alanın temizleneceğinden; basamakların olup olmadığına varana kadar pek çok fiziksel şart değerlendirilmelidir. Bazı cihazlar küçük alanlar için idealken; bazıları da çok odalı evler için uygundur. Ortalama 120 metrekare temizleme kapasitesine sahip modeller ise genellikle çoğu kullanıcının talebine cevap verebilir. Temizleme yapabileceği metrekare ise tek şarj ile maksimum kapasitesini göstermektedir. Temizlik esnasında şarjının sürekli bitmesi can sıkıcı olabileceği için alan belirlemesi önemlidir. Engebeli ya da merdivenlerin olduğu ev ya da ofisler için ise mutlaka engel ve yükseklik tanıma özelliği olan modellere yönelmek gerekir. Bunlar akıllı robot süpürge alternatifleri olup; uzaktan da yönlendirmeye açık olmaktadır. Bu sayede evde yokken de komut verilebilir. Çoğu modelde eşik bandı paket içeriğinde bulunmaktadır. Bu cihazın gitmesi istenmeyen bölgelere çekilebilir. Cihaz bu bariyeri tanıyacak ve dönüş yapacaktır. Yükseklik algılama özelliği bulunanlar ise altlarında yer alan sensörler sayesinde basamağa geldiklerinde ilerlemeyi durdurur. Girinti ve çıkıntısı çok olan haneler için ise çarpışma sensörü olanlar tercih edilebilir. Bu sayede robot süpürge bu çıkıntıya geldiğinde orayı tanıyacak ve çalışma esnasında tekrar o noktaya geldiğinde ise kendini frenleyerek korumaya alacaktır. Bu modellerde çarpma esnasında hasar almasını engellemek adına çarpma payı bırakılmıştır. Cihazın ana gövdesi bu tür alanlara geldiğinde vursa dahi korunacak ve basmalı sistem devreye girecektir. Ürün seçerken dikkat edilecek en önemli hususlardan bir diğeri ise ürünün yüksekliğidir. Bu yükseklik belirlenirken, eşyaların altlarına girebilecek incelikte olmasına dikkat edilmelidir. TV ünitesi, masa, sehpa, koltukların altı gibi yerler bu hususta belirleyici olmaktadır. Temizlik esnasında sürekli bu eşyaları çekmek yorucu olacağı için en uygun ürüne karar verilmelidir. Robot süpürgelerin aralıklı olarak fırçaları ve filtresi değişim gerektirmektedir. Bu sebeple yedek parça temininin zor olmadığı seçeneklere yönelmek de seçerken bakılması gereken hususlardandır. Hepsi birbirinden hamarat modelleri ile robot süpürge markaları şimdi sayfamızda sizleri bekliyor. Her ihtiyaca yönelik geliştirilen farklı modeller arasından beğendiklerinizi sepetinize ekleyebilirsiniz.