Hakkımızda

n11.com

n11.com, Doğuş Grubu ile Güney Kore’nin en büyük teknoloji gruplarından SK Group’un ortaklığında Doğuş Planet çatısı altında Mart 2013’te kurulmuştur. Tüm kategorilerde 20 milyondan fazla ürün ve 270 binden fazla kayıtlı iş ortağını 23 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıyla buluşturan ve alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunan n11 Türkiye’nin öncü açık pazar konseptli alışveriş platformlarından biridir. n11.com, sürdürülebilir ve teknolojik yatırımlarıyla müşteriler tarafında güven ve kolaylık, mağazalar tarafında ise iş birliği ve e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir. Türkiye’de e-ticaret sektörünün lideri olmak vizyonu ile hareket eden n11 hem müşterilerine hem de iş ortaklarına yenilikçi hizmet sunmayı hedeflemektedir.

n11.com tarafından, 2020’nin son aylarında hayata geçirilen Türkiye’nin pazaryeri konseptli ilk ikinci el araç platformu garaj11, ilk defa araç sahibi olmak, aracını değiştirmek ya da var olan aracını hemen satmak isteyenlere, bilgisayar başında dakikalar içinde zahmetsizce araç alım satım işlemlerini gerçekleştirme imkanı sunuyor. Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak hizmete sunulan online market servisi Market11, online alt yapısı bulunmayan yerel marketlere altyapı desteği vererek ekonomiye destek oluyor ve e-ticarete giriş yapmalarını sağlıyor. n11.com’un çatısı altında yer alan özgür, enerjik ve pozitif temasıyla giybiModa, birçok moda markasının yanı sıra özel ve kapsül koleksiyonlarıyla moda tutkunlarına yepyeni bir platform sunuyor.

Müşterilerine ve e-ticaret faaliyetlerinde kendilerini tercih eden işletmelere ‘kusursuz’ bir platform sunmak için yatırımlarını hayata geçiren n11.com, KOBİ’lerin e-ticarete katılımının teşvik edilmesi kapsamında Mağaza Destek Merkezleri, n11mağazam, n11cloud, n11faturam, n11depom ve e-ihracat (Cross Border Trade) gibi projelerle çalışmalarını sürdürüyor

VİZYONUMUZ

KOBİ’lerin günlük iş hayatına ve kullanıcıların temel ihtiyaçlarına yönelik tam entegre, dinamik, yenilikçi ve lider bir teknoloji şirketi yaratmak.

MİSYONUMUZ

Kullanıcılarımıza ve iş ortaklarımıza yenilikçi hizmetler sunarak dijital dönüşüm öncüsü olmak ve Türkiye’de e-ticaret sektörünün yeniden şekillenmesine liderlik etmek.

STRATEJİMİZ

Sektörde öncü konumumuzu korumak için iş ortakları ve kullanıcı hacmini güçlü ekosisteme ve memnuniyete odaklanarak geliştirmek ve sürdürülebilir bir başarı sağlamak.SK Group
1951 yılında kurulan Doğuş Grubu, finans, otomotiv, inşaat, medya, turizm ve hizmetler, gayrimenkul, enerji ve yeme-içme olmak üzere sekiz sektörde faaliyet göstermektedir. Yaklaşık 180 şirketi ve 35 bine yakın çalışanı ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır.

Doğuş Grubu, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın markalar yaratarak, Türkiye’yi bütün dünyada temsil etmektedir. Grup, özellikle hizmet sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.
1953 yılında kurulan SK Group, hem satış hem aktifler bazında Kore’nin en büyük 3’üncü holdingi olarak konumlanmaktadır. 70 bin çalışanı ile 2011 yılı itibariyle toplam satışları 142 milyar dolar ve toplam aktifleri 126 milyar dolar seviyesine ulaşmıştır.

SK Group’un Kore’de faaliyet gösteren 94 iştiraki ve 33 ülkeyi kapsayan bir ortaklık ağı bulunmaktadır. Enerji ve kimyasal ile bilgi ve teknoloji gibi iki ana dayanak noktasına ek olarak, SK Group ayrıca pazarlama ve lojistik endüstrilerinde de faaliyet göstermektedir.

SK Planet’in e-ticaret platformu 11street, aylık ortalama 18 milyon ziyaretçisi ve 2012’deki 4.3 milyar dolarlık ticaret hacmi ile Kore’nin en büyük açık pazar platformları arasında yerini almaktadır.