Kategoriler

Format

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Yerli Albümler

için 4,428 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Yerli Albümler

Sevdiğiniz sanatçıların tüm şarkılarına istediğiniz zaman kolayca ulaşabileceğiniz yerli albümler, evde veya arabada en kaliteli şekilde müzik dinlemeniz için satışa sunuluyor. Türkiye'de öne çıkan en popüler sanatçıların tüm yorumlarını dilediğiniz zaman dinleyebileceğiniz yeni yerli albümler, sanatçıların tüm şarkılarını baştan sona dinleme avantajı sağlıyor. Ruh durumunuza göre dilemek istediğiniz tüm eski ve yeni şarkılar yerli albümler kategorisinde bir araya geliyor.

En İyi Yerli Albümler

En İyi Yerli Albümler

En popüler şarkıcılara ait şarkı albümleri bir çatı altında birleşerek size uzun vadede kolay ve kalıcı bir kullanım sunmayı hedefliyor. Albümler müzik dinlemenin en keyifli ve geleceğe taşınabilen şekillerinden biri olarak günümüzdeki değerini hala korumayı başarıyor. Albümler sanatçıların birer kitapları gibi genel olarak iç dünyalarını yansıtıyor. Özenle hazırlanan albüm kapakları ve içindeki şarkıların sırası ve sözlerinin konumlanması ile hem şarkı dinlemeyi daha keyifli bir hale dönüştürüyor hem de ezberleme sürecinizde size kolaylık sağlıyor. Albüm müzikleri kalitesini, ses üzerindeki netlik ile belli ediyor. Hemen herkesin özellikle araba kullanırken dinlemeyi tercih ettiği albüm şarkıları, gidilecek yol boyunca ses kalitesinden ödün vermeden eşlik etmeyi başarıyor. Müziği daha elit ve nitelikli bir şekilde dinlemenizi sağlayan müzik albümü seçenekleri çeşitli kategorilerde satışa sunuluyor. Yerli albümler, gelecek için pek çok anlamda değerlendirmeye açık söz ve müzik bilgisi sağlıyor. Yazıldığı dönemin kültürel detaylarını taşıyan müzikler ve şarkı sözleri ile koleksiyon da yapılabiliyor. Geçmişten geleceğe kalıcı bir miras değerinde olan albüm seçenekleri özellikle hediye olarak tercih ediliyor.

En Çok Satan Yerli Albümler

En Çok Satan Yerli Albümler

Türkiye'de ve dünyada genellikle yerli müzik albümleri rağbet görüyor. Son çıkan yerli albümleri satın almak istediğiniz zaman sevdiğiniz müziği dinleme fırsatı sunuyor. Albümler diğer saklama koşullarına göre sevilen, popüler şarkıları en iyi muhafaza etme ve kategorize etme yöntemlerinden biri olarak öne çıkıyor. En çok satan albümler daha çok bulunduğu dönemde en popüler olması ile ilişkilendiriliyor. Sanatçı albümde isterse 2 isterse 16 şarkıyı kullanabiliyor. Kullanım kolaylığı nedeni ile albümler; keyfi duygulara hitap ederek evde, arabada veya kişisel alanda özel olarak müzik dinleme hazzı yaşatıyor. Özellikle uzun yol seyahatlerinde fayda sağlıyor. Albüm değiştirmesi, seçmesi ve sevilen sanatçıya dair tüm şarkıların ardı ardına dinlenebildiği en iyi seçeneklerden biri olarak görülüyor. İleri boyut müzik dinleme keyfi sağlayan albümler hem görselliği hem de ses kalitesi ile öne çıkıyor. Buna paralel olarak da müzik türü konusunda zorunluluğu ortadan kaldırarak insanların sevdiği müziği dilediği zaman dinlemesi imkanı sağlıyor.

Yerli Albümler ve Fiyatları

Yerli Albümler ve Fiyatları

Genel olarak albüm fiyatları çok geniş bir yelpazede piyasaya sunuluyor. Dolayısıyla her bütçe için sevilen tarzda bir albüm satın almak için ideal fiyatlısını bulmak mümkün oluyor. Müzik albüm fiyatları, sanatçının popülaritesine ve albüm satış oranına göre değişiklik gösteriyor. Bu nedenle albümleri satın almadan evvel sevdiğiniz tarzları, gelecekte tekrar tekrar dinleyip dinlemeyeceğinizi bilmeniz gerekiyor. Yıllar evvel piyasaya çıkan başarılı şarkıcıların albümlerini günümüzde hala net ses alarak dinlemeniz olanaklı kılınıyor. Geçmişe yönelik bir külliyat oluşturan albümlerin gelecekteki kalıcılık etkisi birleştiği zaman, imaj bağlamında dinleyiciyi farklı bir yere konumlandırıyor. Farklı müzik türlerine ait gruplarda yer alan sanatçıların albümleri içerisinde hangi şarkı sözünün bestesinin ve müziğinin kim tarafından yapıldığını da görmeniz mümkün oluyor. Albümler, hem şarkıcı ile yakın bir ilişki kurabilmeniz hem de en kaliteli şekilde müzik dinlemeniz için uygun fiyat aralıklarında bulunuyor. Yabancı albüm çeşitleri için ise Yabancı Albümler kategorisini inceleyebilirsiniz.