TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Club & Dance

için 16 sonuç bulundu.

Club & Dance

Club ve dance müziklerinin Türkiye’de de örneklerini görmek mümkün. İçi içine sığmayanlar, kıpır kıpır müzik arayanlar için bu türler ve onların alt türleri ideal. Club ve dance hakkındaki bilgilere ve yerli örneklerine göz atın.

Club ve Dans Müziği Nedir?

Club ve Dans Müziği Hakkında

Club müzikleri aslında başlı başına bir müzik türü değil. Gece kulüplerinde ve benzer mekanlarda çalınan farklı türdeki müziklere genel olarak club müziği deniliyor. Buralarda duyacağınız müziklerin birçoğu elektronik müzik çatısı altında toplanabilir. Elektronik müzik, elektronik müzik aletleri ve elektronik müzik teknolojisiyle yaratılmış bütün parçaları kapsar. Rock müziğin baş enstrümanı elektro gitardan çok akustik gitar, dijital bateri, synthesizer, amplifikatör kullanılır. Sesi üretmek ve değiştirmek için bilgisayar yazılımlarından da yararlanılır. En yaygın elektronik müzik türleri disko, dubstep, elektronik rock, synth pop, elektronika, hip hop, house , tekno, trance ve dans müziğidir. Dans müziği epey eski bir müzik türüdür ama sonradan bir kısmı elektronik dans müziğine (EDM) evrilerek gece kulüplerinde ve festivallerde kendine yer edinmiştir.

Yerli Club ve Dance Örnekleri

Yerli Club ve Dance Örnekleri

Yerli albüm çeşitleri arasında sanatçı bazında club ve dance örneklerine sık rastlanmasa da derleme albümler yerli bir müzisyen veya DJ tarafından hazırlanabilir ve bu albümdeki şarkılar bazı yerli müzisyenlere veya DJ’lere ait olabilir. Bu albümlerin avantajı club ve dans müziği dinleme fırsatını evinize getirmesi. Dışarı çıkmak istemediğiniz zamanlarda bile elektronik dans müziği elinizin altında yer alır. Club ve dans müzikleri hep hareketli müziklermiş izlenimi yaratsalar da house ve benzeri türlerin yumuşak melodileri ders çalışırken, iş yaparken veya dinlenirken size eşlik edebilir. Sözsüz elektronika örnekleri de öyledir. Hızlı veya daha sert şarkı örnekleri de özellikle ritmik sporlar yaparken hareketlerinizi senkronize etmek için oldukça uygundur. Arabada giderken de yolculuğunuza uygun alt türler bulmanız mümkün.

Yerli Albüm Fiyatları

Club & Dance Yerli Albüm Fiyatları

Club ve dance albüm fiyatları diğer yerli albüm fiyatlarıyla benzer seviyelerde seyretmekte. Disk sayısı fiyatları etkileyen faktörlerdendir. Disk formatı çoğunlukla CD’dir. Bu tarzın yerli örneklerinde belli bir sanatçının albümü veya tekli albümüne kıyasla çeşitli gece kulüplerinin veya radyoların derleme albümlerine daha fazla rastlanır. Derleme albümlerde, başka albümlerdeki 10-12 şarkı ortalaması 17-18’lere ulaşabilmekte. Bu açıdan bakıldığında yüksek bir fiyat performans oranı da sizi bekliyor. Club ve dance müziklerine ilaveten pop, rock, caz, klasik, tango, kanto, hip hop, rap, etnik müzik, özgün müzik, enstrümantal, Türk halk müziği, Türk sanat müziği, arabesk, sufi ve tasavvuf, şiir ve Türkiye’de örneği bulunan bütün tarzlarında müzikler Yerli Albümler kategorimizde sizi bekliyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL