TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Film Müzikleri

için 39 sonuç bulundu.

Film Müzikleri

İzlediğiniz yapımlarda görseller dışında seslerin de önemli bir yer kapladığını fark etmişsinizdir. Film müzikleri en sevdiğiniz filmlere ve dizilere ait melodileri onlar açık değilken de dinlemenize ve hislerinizi tazelemenize imkan verir. Yerli film müziklerini yakından tanıyın.

Film Müziklerinin Özellikleri

Film Müzikleri Özellikleri

Film müziği, filmlerde, dizilerde, hatta video oyunlarında ve başka yerlerde kullanılan ses kaydıdır. Bir film müziği sözlü bir şarkı da olabilir, enstrümantal bir beste de. Ama ne olursa olsun, sesin görüntüyle senkronize olması, yani doğru yer ve zamanda kullanılması şarttır. Yerinde kullanılan müzikler görüntünün gücünü pekiştirerek seyircide daha kuvvetli duygular yaratır. Bu müzikler film çekilirken veya çekildikten sonra hazırlanabilir. Film müzikleri uygulandıkları filmlere ve dizilere göre farklı türlere ayrılabilir. Örneğin, müzikal filmlerin müzikleri neredeyse tüm filmi kaplayacak şekilde tasarlanır. Bazı filmler sadece orkestra müzikleri içerirken bazı filmler hem orkestra müzikleri hem de pop şarkıları içerir. Kimi zaman film müzik albümlerinde ait olduğu film ve dizilerden replikler de geçer. Film müziği dinlemek birçok kişi için keyifli bir hobidir.

Türkçe Film Müziklerinin Örnekleri

Türkçe Film Müzikleri Örnekleri

Türkçe film müzikleri için de genel film müziklerinin tanımı ve özellikleri geçerlidir. Ama tabii ki Türkçe sözler ve bize özgü melodiler ağırlıktadır. Yeşilçam film müzikleri slow ve hareketli birçok örneği beğeninize sunmaya devam etmekte. Birçok başarılı bestecinin ve şarkıcının başarılı eserlerini bugün hala ilk günkü keyifle dinlemeniz mümkün. Hababam Sınıfı serisi dahil Yeşilçam filmlerini defalarca izlemişsinizdir. İşte bu filmlerdeki müzikler filmlerden bağımsız olarak değerlendirilebilecek başlı başına değerli sanat örnekleridir. Türkiye’ye özgü karma bir müzik türü olan arabesk de kendine yapımlarda sık sık yer bulur. Arabesk film müzikleri arabesk sanatçılarının filmlerinin yanı sıra konusu ve sahneleri buna uygun film ve müziklerde de kullanılır. Yerli çizgi film müzikleri de çocuklarınızı bu türle tanıştırmak için harika bir fırsattır.

Yerli Albüm Fiyatları Ne Kadar?

Yerli Film Müzikleri Albüm Fiyatları Ne Kadar?

Yerli film müzikleri Türkçe albüm fiyatlarıyla paralel olarak düşünülebilir. Ortalamanın üstünde fazla ürün yok çünkü hemen hepsi CD formatında ve tek bir diskten oluşuyor. Ne var ki film müziklerinin yaşattığı his diğer albümlerden farklı olabilir. Hele de söz konusu filmi veya diziyi severek izlediyseniz veya izlemeye devam ediyorsanız. Dinleme esnasında yapımın karakterleri ve konusunu tekrar tekrar hatırlayabilirsiniz. Enstrümantal film müzikleri sadece keyif için değil iş, ders veya meditasyon sırasında konsantre olabilmek için de tercih edilebilir. Aradığınız yerli film müziklerini burada bulabilirsiniz. Film müziklerinin yanı sıra pop, rock, arabesk, Türk halk müziği, Türk sanat müziği, özgün müzik, enstrümantal müzik, çocuk müzikleri, alaturka, sufi ve tasavvuf, şiir, klasik müzik tarzındaki albümler de Yerli Albümler kategorimizde sizi bekliyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL