TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Pop

için 1,005 sonuç bulundu.

Pop

Pop müzik albümleri dinlemesi keyif veren eski ve yeni birçok sanatçıyı bir araya getiriyor. Dile dolanan sözler, unutulmayan melodiler ve daha fazlası için bu türdeki örneklere göz atmayı unutmayın. Pop müzik hakkında öğrenmek istediklerinizi de burada bulabilirsiniz.

Türkçe Pop Müzik Nedir?

Türkçe Pop Müzik Nedir?

Pop müzik popüler müziğin kısaltması gibi görünse de onun birçok alttüründen bir tanesidir. Amerika ve Birleşik Krallık menşelidir. Pop müzik özellikleri şöyledir: Sıklıkla söz ve koro düzeninde yazılır, akılda kalıcı melodilere sahiptir, basit yapıdadır, ortalama üç dört dakika uzunluktadır. Pop müzik türleri arasında pop rock, elektropop, indie pop, pop punk, pop rap, Latin pop, synth pop ve daha birçok çeşit sayabiliriz. Türkiye’deki en yaygın pop türleri ise Türk hafif müziği ve arabesk pop müziktir. Hafif müzik klasik pop öğelerini taşırken arabesk pop daha karma bir müzik türüdür. Pop müziğin en önemli unsurlarından biri vokaldir. Pop müzik enstrümanları arasında klasik gitar, akustik gitar, bas gitar, bateri başta vurmalı çalgılar ve klavye bulunur. Efektler için synthesizer ve diğer elektronik müzik teknolojilerinden yararlanılabilir.

Türk Pop Müziği Örnekleri

Türk Pop Müziği Örnekleri

Pop müzik dinlemek hareketli veya slow olmasına göre sizi duygudan duyguya sürükleyebilir. Hatta Türk pop müziği aşina olduğunuz sözlerden oluştuğu için daha derin bir etki bırakma potansiyeline sahip. Türkçe pop şarkılar konu dahil birçok yönden oldukça zengin olduğu için beğeninize hitap eden çok sayıda örnekle karşılaşmanız da mümkün. Bu durum pop müziği daha da cazip hale getirmekte. Türkçe pop müzik grupları ve Türkçe pop şarkıcılar bu alana kendi katkılarını yapmaktan da geri durmazlar. Arabesk popun yanı sıra Türk pop folk müziği de bu topraklara özel bir kombinasyondur. Bazen Anadolu rock ve Anadolu pop diye ikiye ayrılan bu tarzda, türküler Batı enstrümanlarıyla yeniden yorumlanır. Ortaya yıllar boyu dinlenebilecek özgün örnekler çıkmıştır ve çıkmaktadır.

Türk Pop Albüm Fiyatları Ne Kadar?

Türk Pop Albüm Fiyatları Ne Kadar?

Türkçe pop albüm fiyatları diğer yerli albüm fiyatlarından farklı değil. Fiyatlar disk formatı ve disk sayısından etkilenebilir. Müzik albümleri için disk formatları genelde CD, bazen de DVD’dir. Standart albümlerde disk sayısı bir tanedir ve içindeki şarkılar 10-12 civarındadır. Ama özellikle eski sanatçıların derleme albümlerinde bunlar değişiklik gösterebilir. Şarkıların 17-18’i bulduğuna veya birkaç diske dağıtıldığına sık sık rastlayabilirsiniz. Pop şarkıları kafa dağıtmak için evde, işte, yolda her an dinlenebilir. Pop albümler sevdiğiniz sanatçıların şarkılarını bir arada elinizin altında hazır bulundurması açısından epey avantajlı. Popun yanı sıra rock, enstrümantal müzik, arabesk, alaturka, arabesk, caz, alaturka, film müzikleri, klasik müzik, club ve dance, film müzikleri, hip hop ve rap ile daha birçok türdeki Türkçe albümler Yerli Albümler kategorimizde sizi bekliyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Format

(737)
(12)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(179)
ve üzeri (188)
ve üzeri (193)
ve üzeri (193)
ve üzeri (193)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL