TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Çocuk

için 84 sonuç bulundu.

Çocuk

Müzik, bebeklerin ve çocukların yaşamlarının vazgeçilmez bir parçasıdır ve onların gelişimini olumlu yönde etkileyebilir. Tam da onlara göre hazırlanmış çocuk müzikleri içeren yerli albümlerle onun eğlenmesini, eğlenirken de öğrenmesini sağlayabilirsiniz.

Yerli Çocuk Müzikleri Neler?

Yerli Çocuk Müzikleri Neler?

Çocuk müzik albümleri başlı başına bir kategori olmayı hak ediyor çünkü sözleriyle, melodileriyle yetişkinler için olan yerli albümlerden çok farklı. Çocuk şarkıları Türkçe sözlerle birlikte bebeğinizin ve çocuğunuzun dil ile ritim gelişimine katkıda bulunabilir. Basit İngilizce çocuk şarkılarının bulunduğu albümler de çocuğunuzun erken yaşta yabancı bir dilin temellerini atmasını sağlayacaktır. Çocuk şarkıları sözleri, yaş gruplarına göre değişebilse de genelde basit olur, kolay anlaşılır ve aynı melodileri gibi akılda kalıcı olması hedeflenir. Bazı çocuk şarkıları ninniler gibi dinlendirici veya eğlendirici olabilirken bazı çocuk şarkıları öğreticidir, temel matematik işlemlerini, mesela sayı saymayı, toplamayı, çıkarmayı anlatabilir. “Çocuk şarkıları dinle” diye önerilen albümler arasında yeni albümlere ilaveten ta Yeşilçam’a uzanan nostaljik alternatifler de mevcut.

Bebeğinize ve Çocuğunuza Şarkı Seçerken

Bebeğinize ve Çocuğunuza Şarkı Seçerken...

Doğru seçilen bebek ve çocuk şarkıları onlara büyük faydalar sağlayabilir. 1-3 yaşlarında bebeğiniz müziğe aktif olarak tepki verir. Klasik müziğin dışında onun eşlik edebileceği, sallanabileceği, el çırpabileceği şarkılar da açmaya çalışın. İyi kaydedilmiş şarkılar ritim duygusunu ve hafızayı geliştirmeye de destek olur. Çocuk şarkıları ninni çeşitleri bebeklerinizin mışıl mışıl uykuya dalabilmesi için huzur verici tınılarla dolu olur. Farklı ülkelerin ninnilerinin olduğu albümlerle çocuğunuzu daha küçücükken farklı kültürlerle tanıştırabilirsiniz. Çocuğunuz konuşmaya başladığında şarkıların sözlerine de eşlik edecektir. Çocuk şarkıları okul öncesi ve okul çağındaki çocuklara yeni sözcükler ve basit dersleri öğretebilir. Bebeğinizin ve çocuğunuzun yaş grubuna uygun albümleri tercih etmeniz önemli. Belli bir yaştan sonra onları kendi dinlediğiniz müziklerle de tanıştırabilirsiniz.

Çocuk Albümleri Fiyatları Ne Kadar?

Çocuk Albümleri Fiyatları Ne Kadar?

Çocuk şarkılarını içeren albüm fiyatları diğer yerli albüm fiyatlarıyla paralel seviyelerde. Hatta bazen ortalamanın altında kalan albümler de karşınıza çıkıyor. Bu albümlerde CD formatı hakim ama DVD formatına da rastlayabilirsiniz. Yerli çocuk albümleri bazen internette bile bulamayacağınız şarkıları size bir arada, düzgün bir ses kalitesiyle sunması açısından avantajlı. Bebeğinizin ve çocuğunuzun keyifle dinleyeceği yerli çocuk albümleri burada sizi bekliyor. Çocuğunuzla birlikte siz de kendinize göre müzikler dinlemek isterseniz pop, rock, Türk halk müziği, Türk sanat müziği, arabesk, özgün müzik, enstrümental, etnik müzik, fantazi müzik, sufi ve tasavvuf, hip hop ve rap, şiir, film müzikleri, alaturka, caz, klasik, dans ve diğer türlerdeki albümleri Yerli Albümler kategorimizde bulabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Format

(25)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (6)
ve üzeri (7)
ve üzeri (9)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL