TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Türk Sanat Müziği

için 250 sonuç bulundu.

Türk Sanat Müziği

Türk sanat müziği zaman geçtikçe ne kadar değerli olduğunu ve özgün müziğin kıymetini hatırlatıyor. Geçmişe yolculuk yapmak isteyenler için bir zaman makinesi niteliğinde olan Türk sanat müziği şarkıları ile eski zamanları keşfe çıkabilirsiniz. Bu keşif sırasında, eski zamanların seslerini bugüne taşıyabilir ya da bugünün seslerini eski şarkıları yorumlarken dinleyebilirsiniz. Klasik Türk müziğinin en değerli isimlerinin, en çok sevilen şarkılarının yer aldığı albümler içerisindeki yeni şarkıları dinleme şansına sahip olabilirsiniz. Sevdiğiniz tek bir şarkının ait olduğu albümün tamamını istediğiniz yerde, istediğiniz zaman dinlemenin tadını çıkarabilirsiniz.

Türk Sanat Müziği Albümleri

Türk Sanat Müziği Albümleri

Müziğin iyileştirici gücü artık evrensel olarak kabul edilmiş bir gerçektir. Evrensel bir duygu diline dönüşen müzik, aynı zamanda dinleyen kişinin üzerinde hem fiziksel hem duygusal etkiler yaratır. Özellikle sevdiğiniz şarkıları dinlemenin insan vücudunda yarattığı olumlu etki oldukça değerlidir. Türk sanat müziği parçaları, tarihin tozlu sayfalarında kalmış gibi görünse de aslında her geçen gün koleksiyonerler ve yeni keşfeden müzikseverler ile birlikte kitlesi hiç azalmadan sürekli artan bir türdür. Genç, yaşlı demeden birçok insanın ezbere bildiği şarkılar, artık topluma mal olmuş ve çoğu zaman eğlence sofralarının vazgeçilmezi haline dönüşmüştür. Eskimeyen şarkıların yer aldığı albümleri satın alarak isterseniz arabanızda trafiğin ilerlemesini beklerken, isterseniz evinizde huzurlu bir akşama biraz nostalji katmak için dinleyebilirsiniz. Müziğe gönül veren isimlerin en sevilen ve bilinen şarkılarının yer aldığı albümleri, var olan arşivinize ekleyebilir ya da bir arşiv oluşturmaya başlayabilirsiniz. Şarkıların tek tek dinlenmesindense ait oldukları bütün bir Türk sanat müziği albümü içerisindeki anlamlarını keşfetmek isteyen sanat müziği tutkunları birçok eski şarkının yorumlandığı yeni albümleri de keşfedebilirler.

Eskimeyen Türk Sanat Müziği Eserleri

Eskimeyen Türk Sanat Müziği Eserleri

Eski araçların yenilenerek, günümüzün teknolojisiyle kullanıma sunulması sayesinde, artık plak dinlemek için gramofon aramamıza gerek kalmamaktadır. Eskimeyen şarkıları eskinin usulüne uygun biçimde dinlemekten keyif alanlar için Türk sanat müziği plakları da oldukça tercih edilen ürünlerdir. Plaklar aynı zamanda dekoratif olarak da evinizin bir köşesine son zamanların modası olan retro bir görünüm kazandırabilir. Bunun yanı sıra müzik dinlemeyi bir meditasyon gibi rahatlama aracı olarak görenler için plaktan müzik dinlemek bir ritüele bağlı olduğu için keyifli olabilir. Yine geçmişin şarkılarını ve seslerini bugüne taşıyarak, unutulmamasına yardımcı olabilir, yeni nesillerin bu sesleri ve şarkıları tanımasını sağlayabilirsiniz. Fasıl denilince akla gelen melodileri sadece o sofralarda değil, günün istediğiniz vaktinde rahatlıkla dinleyerek, sanatçıların eşsiz sesleri ve yeteneklerinden ilham alabilirsiniz. Dilerseniz değerli sanatçıların düet albümlerine, enstrümantal albümlere ya da konser albümlerine ulaşarak, klasik Türk sanat müziği eserleri arasında oldukça değerli bir yolculuğa çıkabilir ve bu yolculukta bir sürü yeni keşif yapabilirsiniz.

Türk Sanat Müziği Albüm Fiyatları Ne Kadar?

Türk Sanat Müziği Albüm Fiyatları Ne Kadar?

Türk sanat müziği albüm fiyatları tıpkı müzik sektöründeki diğer albüm fiyatları gibi çeşitli bir yapıdadır. Türk sanat müziği albümleri fiyatları bakımından çoğunlukla müzik yapım şirketlerine göre farklılık göstermektedir. Yine albüm içerisinde yer alan isimler de albüm fiyatları konusunda etkili olmaktadır. Albümün fiziksel yapısının da fiyat üzerinde etkisi olduğunu söyleyebiliriz. Karton bir kabın içerisindeki albüm ile daha pahalı bir malzemeden üretilen bir kabın içerisindeki albüm arasında fiyat açısından fark olabilmektedir. Fiyat açısından bakıldığında plaklar ve CD’ler arasında da bir fiyat farkı olduğunu söyleyebiliriz. Daha önce de söylediğimiz üzere tamamen yenilenen teknolojinin ürünü olan plaklar, daha farklı bir fiyat kategorisinde bulunmaktadırlar. Tüm yerli albüm çeşitleri için Yerli Albümler sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Format

(172)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(22)
ve üzeri (26)
ve üzeri (26)
ve üzeri (26)
ve üzeri (26)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL