Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Türk Halk Müziği

için 568 sonuç bulundu.
 • 79,90 TL
  (1)

  Senses_Muzik
  %100
 • 39,00 TL
  (1)

  Senses_Muzik
  %100
 • 25,00 TL
  (2)

  esenshop
  %100
 • 25,00 TL
  (1)

  esenshop
  %100
 • 25,00 TL
  (1)

  esenshop
  %100
 • 32,90 TL

  GereksizSeyler
  %100
 • 42,90 TL

  GereksizSeyler
  %100
 • 38,50 TL

  GereksizSeyler
  %100
 • 44,90 TL

  GereksizSeyler
  %100
 • 35,90 TL

  GereksizSeyler
  %100
 • 38,90 TL

  GereksizSeyler
  %100
 • 52,90 TL

  GereksizSeyler
  %100
 • 52,90 TL

  GereksizSeyler
  %100
 • 30,00 TL

  esenshop
  %100
 • 30,00 TL

  Senses_Muzik
  %100

Türk Halk Müziği

Geleneksel kültür zenginliğinin en büyük miraslarından biri olan Anadolu ezgileri, Türkiye coğrafyasının dört bir yanında farklı farklı yorumlanarak Türk halk müziği eserlerini ortaya çıkarmıştır. Uzun bir tarihi geçmişi olan Türk halk müziği anonim eserlerin yanı sıra çok sayıda yeni eser içermektedir. Bu eserler, birbirinden kıymetli sanatçıların yorumu sayesinde vücut bulmuştur. Kimi zaman Ege'nin eserleri, kimi zaman Karadeniz'in ezgileri, kimi zaman Doğu Anadolu notaları, sazlarda yerini bulmuş, bazen de İç Anadolu'nun bozkır türküleri, Türk halk müziği albümleri içerisinde yaşatılmıştır. Türkülerin her birinin farklı bir hikâyesi, duygusu ve geçmişi bulunur. Kutlamalarda çalınan coşkulu ezgiler, bir yas için yazılmış sözler ve nağmeler, sevgiliye hitap eden güzellemeler, türkülerin en özel eserlerini oluşturur.

Türk Halk Müziği Albümleri

Türk Halk Müziği Albümleri

Profesyonel müzisyenlerin solo çalışmaları, özgün müzik albümleri, sözlü halk ezgileri ve çalgısal halk ezgileri olmak üzere binlerce albüm seçeneği kategori içerisinde bir araya gelmiştir. Bu seçenekler dışında müzik yapımcılarının özel olarak dizayn ettiği türkü arşivlerini de Türk halk müziği albüm eserleri arasında bulabilirsiniz. Arşivler arasında güney türküleri, Anadolu türküleri gibi çeşitli türkü albümleri bulunur. Büyük ozanların yazdığı sözlerin, bestelenmiş farklı versiyonlarını içeren Türk halk müziği albümü çeşitleri de kategori içerisinde yer alan seçkin eserlerdendir. Gelmiş geçmiş en büyük sanatçıların albümleri, halka mâl olmuş kadîm ozanların ezgileri Türk halk müziği albümlerinde bulunabilir. Kültür ve yaşamın bir parçası haline gelmiş olan unutulmaz şarkılar, kabak kemaneler, kemençeler, zurna ve davullar, defler, yaylı tamburlar ve çeşitli enstrümanlarla icra edilmiştir. Tüm bu çalgı aletlerinin yanı sıra, geçmişten bu yana türkülere eşlik eden kaval ve ney sesleri de Türk halk müziği'nin vazgeçilmez notalarını meydana getirmiştir.

Türk Halk Müziği Şarkıları

Türk Halk Müziği Şarkıları

Türk halk müziği şarkıları, Türk Müziği'ne damga vurmuş unutulmaz sanatçıların benzersiz seslerine ev sahipliği yapar. Albümlerin içlerinde yer alan kataloglar ve özel açıklamalar, müziğin her zerresinin hissedildiği kaliteli ses yayınları albüm satın almayı etkileyici kılan unsurlardandır. Yıldan yıla özenle koleksiyon biriktiren kullanıcılar için de Türk halk müziği albümleri eşsiz seçenekler sunar. Seyahatler sırasında dinleyebileceğiniz uzun yol türküleri, heyecan verici neşeli ezgiler, Türk halk müziği eserleri arasında rastlayabileceğiniz seçeneklerdir. Yörük ezgileri, Zeybek havaları, halay türküleri, horon eserleri, oyun havası eserleri de Türk halk müziği şarkıları içerisinde yer alan albümlere dahil edilmiştir. Ünlü müzik gruplarının yorumladığı solo saz eserleri, bağlama ve divan sazı ile yorumlanmış türküler, türkü enstrümantalleri kategori içerisinde yer almaktadır. Semahlar, Azeri havaları, ilahiler, sözlü ve sözsüz folklor müzikleri, Türk halk müziği şarkıları arasında bulunan ve her yaştan dinleyiciye hitap eden seçeneklerdir.

Türk Halk Müziği Albüm Fiyatları

Türk Halk Müziği Albüm Fiyatları

Albüm fiyatları, ekonomik ve ulaşılabilir seçenekler içerir. Bu eşsiz eserleri sınırsız bir şekilde dinleyebilir, yalnızca size özel müzik arşivinizi oluşturabilirsiniz. Türk halk müziği albümleri arasında yeni Türk halk müziği albümleri de yer alır. Bu eserler arasında özgün eserler bulunmaktadır. En sevdiğiniz türküleri bu eserler arasında bulabilir, mükemmel bir müzik şöleni yaşayabilirsiniz. Keyifli sohbet akşamlarınıza arka fonda çalan güzel bir türkü albümü ekleyerek sohbetlerinizi daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Müziklerin ruh sağlığını olumlu yönde etkilediğine dair çok sayıda uzman yorumu bulunmaktadır. Adeta ruhun gıdası olan türküleri, geleneksel kültür varlığını yaşatmak adına dinleyebilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Kategori içerisinde gezinerek sevdiğiniz albümleri inceleyebilir, özel olarak merak duyduğunuz albümleri de seçenekler arasında bulabilirsiniz. Tüm yerli albüm çeşitleri için Yerli Albümler sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Format

(320)
(14)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(82)
ve üzeri (87)
ve üzeri (87)
ve üzeri (89)
ve üzeri (90)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL