Yabancı Albümler

Yabancı müzik dinlemeyi sevenlerdenseniz, kategorimizde bulunan yabancı sanatçıların albümlerini edinerek kendinize yeni bir müzik arşivi oluşturabilirsiniz. Dilerseniz kendinize yabancı albüm koleksiyonu yapabilir ve bunları gelecek nesiller için saklayabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık neredeyse tüm albümler internet üzerinden satılmaya başlandı. Fakat ne yazık ki internetten indirilen albümlerin ömrü çok da uzun olmuyor. Bir heves indirilen şarkılar, bıkıldıktan sonra siliniyor ve geriye hiçbir şey kalmıyor. Sevdiğiniz yabancı sanatçıların albümleri hep elinizin altında olsun diye somut albümlerini satın alabilirsiniz. En popüler yabancı sanatçılar arasında Shakira, Beyonce, Justin Timberlake, Jay Z, Enrique İglesias gibi isimler yer alıyor. Sevdiğiniz yabancı albümleri, ilgili kategorilerde arayarak kolayca bulabilirsiniz.

Günümüzün en popüler yabancı albümleri arasında Grinin Elli Tonu (Fifty Shades Of Grey) film müzikleri albümü yer alıyor. Albüm içerisinde farklı yabancı sanatçının tam 16 adet şarkısı bulunuyor. Diğer yabancı film müzikleri için ilgili kategorileri inceleyebilir ve sevdiğiniz müziklerin Soundtrack'larına ulaşabilirsiniz. En iyi müzik ve radyo kanalı arasında yer alan NR1 hit müziklerini, NR1 albümünde bulabilirsiniz. Albüm içerisinde 20 adet yabancı hit müzik bulunuyor. Böylece evinizde, iş yerinizde, müzik çalarınızda ya da arabanızda dilediğiniz zaman yabancı hit müzikleri dinleyebilecek ve oldukça eğlenceli vakit geçirebileceksiniz. Dilerseniz NR1 2015 yabancı albümünü, dilerseniz de eski yabancı albümleri satın alarak arşivinizi tamamlayabilirsiniz.

Yabancı albümleri, sevdiğiniz müzik türüne göre edinebilirsiniz. Yabancı pop, yabancı rock ya da yabancı dans müziklerinden birine karşı ilginiz varsa, kategorilerimizde bulunan albümleri inceleyerek hoşunuza gideni kolayca satın alabilirsiniz. En sevilen yabancı sanatçılardan biri de şüphesiz ki Bob Marley'dir. Bob Marley albümlerini edinerek sevdiğini sanatçının şarkılarının sürekli elinizin altında olmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik bu albümleri istediğiniz her yere yanınızda götürebilir ve yabancı müzik keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. En iyi yabancı müzik listeleri için kategorimizi inceleyebilir, dilediğiniz dönemin yabacı şarkılarının içinde bulunduğu albümü tek tık ile satın alabilirsiniz. Yabancı albüm fiyatları özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle kategorimizi inceleyebilir ve albüm fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yabancı Albümler

için 2,441 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Format

(277)
(22)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(20)
ve üzeri (21)
ve üzeri (22)
ve üzeri (22)
ve üzeri (23)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL