Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Format

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Yabancı Albümler

için 1,089 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Yabancı Albümler

Halihazırda sevdiğiniz veya keşfetmenizi bekleyen sanatçıların ve grupların eserleri için yabancı albümler dahilinde, aklınıza gelebilecek bütün müzik türleri arasında bir gezintiye çıkmaya hazır olun. CD, DVD ve Blu-Ray formatlarında olan veya birkaç diskten oluşan ürünleri de bulmanız mümkün.

Yabancı Classic Müzik Albümleri

Yabancı Classic Müzik Albümleri

Classic, yani klasik müzik, yöresel halk müziklerinden ayrılan, genelde yüksek kültürle özdeşleştirilen Batı Avrupa kökenli bir müzik türüdür. Çok seslidir ve yaylı çalgılardan klavyeli çalgılara, üflemeli çalgılardan vurmalı çalgılara kadar enstrümanlar kullanılabilir. Verdi, Brahms, Wagner ve diğer klasik müzik sanatçılarının şarkıları farklı müzisyenler ve müzik toplulukları tarafından yorumlanarak albüm haline getirilir.

Yabancı Rock Müzik Albümleri

Yabancı Rock Müzik Albümleri

Yabancı rock müzik sert melodileri ve vurucu ritimleriyle her yaştan insanı etkisi altına almayı başarıyor. Modern rock; klasik rock, metal, heavy metal, punk rock, alternatif rock ve indie rock gibi birçok alt türe ayrılmakta. Gelmiş geçmiş en başarılı rock müzik sanatçılarıyla gruplarından bazıları The Beatles, Elvis Presley, Pink Floyd ve Queen.

Yabancı Pop Müzik Albümleri

Yabancı Pop Müzik Albümleri

Popüler müziğin alt türlerinden biri olan pop müzik kitleleri peşinden sürükleme potansiyelini taşır. Bu türdeki şarkılar tekrarlanan sözler ve melodik tonlar ile akılda kalmayı amaçlar Michael Jackson, Whitney Houston, Ed Sheeran, Bruno Mars, Adele, Katy Perry, Justin Bieber ve Lady Gaga dahil, müzik dünyasının en popüler isimleri Pop kategorimizde sizi bekliyor.

Yabancı Jazz Music Müzik Albümleri

Yabancı Jazz Music Müzik Albümleri

Köklerini blues ve ragtime’dan alan jazz veya caz İlk kez ABD’nin güney eyaletlerinde ortaya çıkmıştır ve Amerika’nın klasik müziği diye de anılır. Cazın öne çıkan özellikleri atışmalı vokaller, çoklu ritimler ve doğaçlamadır. Saksafon ise başlıca enstrümanıdır. Ella Fitzgerald, Billie Holiday, Louis Armstrong, Sarah Vaughan ve Frank Sinatra bu türde akla ilk genel isimlerden.

Yabancı Soundtracks Music Müzik Albümleri

Yabancı Soundtracks Music Müzik Albümleri

Soundtracks, Türkçesiyle film müzikleri, çeşitli sahnelerde kullanılan, bir filmin veya dizinin bütün duygusunu ve hikayesini taşıyan şarkıların filmden bağımsız olarak kaydedildiği albümlerdir. Amelie film müzikleri, Bodyguard film müzikleri ve Titanic film müzikleri gibi bazı örnekler neredeyse orijinal filmlerinin ününü geçecek kadar ilgi odağı haline gelirler.

Yabancı Compilations Music Müzik Albümleri

Yabancı Compilations Music Müzik Albümleri

Compilations, yani derleme albümler ikiye ayrılır. Birincisinde, farklı sanatçılardan normalde aynı albümde yer almayan eserler belli bir tema etrafında bir araya getirilir. İkincisinde tek bir sanatçının en iyileri “Best of” veya “Greates Hits” gibi adlarla tek albümde toplanır. Frank Sinatra gibi büyük ustaların veya Mozart, Beethovan, Bach gibi klasik müzik duayenlerinin derlemeleri mevcut.

Diğer Yabancı Albümler

Diğer Yabancı Albümler

Afrikalı Amerikan topluluklarının yarattığı ve sürdürdüğü R&B, blues ve soul türlerinde albümlerin yanı sıra pozitiflik ve huzur yayan New Age, dünyanın dört bir yanından yöresel müzikleri harmanlayan World, House gibi janrları kapsayarak eğlenmeyi ve dans etmeyi garanti eden Club & Dance, fon müziği olarak her an her yerde dinleyebileceğiniz Electronica da Yabancı Albümler’de.