Kategoriler

Benzer Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Cvs
Mil
Wmf
LG
Jms
Eco
Lg
NCS
Yui
Yy
BWT
Sem
Ems
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Kapasite

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Otomatik Kapanma

Başka bir kelime deneyin

Pişirme Yüzeyi

Başka bir kelime deneyin

Demlik Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Hız Kademesi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Elektrikli Mutfak Aletleri

için 42,450 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Sinbo SMX-2763 Stand Mikser

  (61)
  2.425,90 TL
  +
 • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Elektrikli Mutfak Aletleri

İçinde yaşanılan evler, yaşam alanları arasında yer alan en özel alanlardan biri olarak öne çıkmaktadır. Bu özel alan için birincil ihtiyaçlara yönelik alışverişler yapılır. Evin sahip olduğu oturma odası, salon, yatak odası gibi farklı odalar için farklı ihtiyaçları karşılayan ürünler satın alınır. Oturma alanlarından sonra ev içerisinde işlevsel ürünlerin ön plana çıktığı diğer ise alan mutfaktır. Çünkü mutfak erkek ve kadın bireylerin oldukça sık vakit geçirdikleri ikincil alan olarak bilinmektedir. Mutfak için yapılacak alışverişlerde genel olarak işlevsel ve dekoratif ürünler tercih edilir. Elektrikli mutfak aletleri hem işlevsel hem de dekoratif mutfak araçlarıdır. Aynı zamanda yardımcı fonksiyonlara sahip olan ürünlerdir. Yeni evlenen çiftlerin ve mutfağını yenilemek isteyenlerin alışveriş listelerinde ilk sıralarda yer alırlar. Mutfak için yardımcı ürünlerin hediye olarak satın alınması da mümkündür. Elektrikli mutfak aletleri kişilerin mutfakta özellikle yemek yaparken harcadıkları enerji ve zaman üzerinde etkilidir. Bazı yemeklerin hazırlanma süresi oldukça uzun ve yorucudur. Elektrikli mutfak aletlerinin teknolojik donanımları ve pratik kullanımları sayesinde kullanıcılar zamandan ve enerjiden tasarruf etmiş olurlar. Çoğu zaman amatör aşçıların profesyonel menüler çıkarması için güncel teknolojiler ile uyumlu üretilirler. Mutfakların sahip oldukları genişliğe göre ergonomik kullanımları öne çıkan modeller de mevcuttur. Ergonomik ve ekonomik alan kullanımlarına açık tarzda tasarımlara sahip olan küçük elektrikli mutfak aletleri konumlandırma açısından kolaylık sağlayan yardımcı ürünlerdir. Küçük elektrikli mutfak aletleri tercihleri ile yapılması uzun zaman alacak kış hazırlıklarında kaliteli zaman yönetimi yapılabilmektedir. Alıcılar tarafından elektrikli mutfak aletleri seti tercih edilebileceği gibi farklı parça adetlerine sahip olan paketler de tercih edilebilir. Paketlerin sahip oldukları ürün içerikleri sayesinde et, sebze, sulu yemek, tavuk, balık, tost, vb. yemeklerin yapılması oldukça pratik hale gelmektedir. Paket içerikleri kullanıcının ihtiyaç duyabilecekleri tüm unsurları gözeterek belirlenir. Elektrikli mutfak aletleri seti içerisinde bulunan ürünler yemek yapımları kadar aperatif, tatlı ve içecek tariflerinde kullanılabilir özellikte üretilirler. Özellikle vaktin kısıtlı olduğu sabah kahvaltıları ve kahveleri için sıkça tercih edilirler. Sağlıklı malzemelerden üretilen ve gelişmiş tasarımsal fonksiyonlara sahip olan bu ürünlerin birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Modeller hakkında bilgi sahibi olma hangi ihtiyaçlara hangi modellerin cevap verdiğini belirleme konusunda etkilidir. Her alıcının zevkine ve kullanım ihtiyacına göre özellikleri çeşitlendirilen ürünlerin modelleri hakkında bilgi sahibi olmak doğru ürünün satın alınması açısından temel bir gerekliliktir.

 Elektrikli Mutfak Aletleri Nelerdir?

Elektrikli Mutfak Aletleri Nelerdir?

Önde gelen markalar tarafından mutfaklara uygun üretilen ve satışa sunulan birçok ürün çeşidi vardır. Bu çeşitlerden birisi ise mutfakta yapılacak işlemlere yardımcı olma özelliğine sahip pratik elektrikli ev aletleri olarak öne çıkar. Alıcıların ve kullanıcıların beğenisine sunulan bu aletlerin sahip oldukları pek çok özellik bulunur. Markalar tarafından farklılaştırılan ürün özellikleri ile çeşitlerin hitap ettikleri ihtiyaç aralığı genişletilir. Pratik elektrikli ev aletleri ilk olarak tek parça ya da takım halinde satışa sunulmaları ile farklılaşırlar. Tek ürün olarak satılan modellerin farklı materyaller kullanılarak belirli bir ihtiyaca yönelik tasarlandıkları görülür. Isıtma, pişirme, kırma, ezme, çekme, doğrama, yoğurma ve karıştırma gibi yemek yaparken ya da içecek hazırlarken doğabilecek ihtiyaçları karşılarlar. İhtiyaçlara en işlevsel şekilde uyumlu olacak modeller farklı özelliklere sahiptir. Materyal türü, yüzey cinsi, rezistans tarzı, ızgara özellikleri, güç, ısıtma kapasitesi, renk ve desen unsurlara bağlı olarak ürünlerin arasında farklar oluşmaktadır. Su ısıtma işlevi gören kettle modellerinin yapımında kullanılan materyal cinsi genel olarak paslanmaz çelik, cam ve inox olarak belirlenmektedir. Aynı cins materyaller sıkça satın alınan semaver ve çay makinesi ürünlerinde de kullanılmaktadır. Bu ürünlerin ısıtma kapasiteleri, güçleri ve sahip oldukları rezistans tarzı ise yine modelden modele değişim göstermektedir. Pişirme işlevi taşıyan buharlı pişirici modellerinde kullanılan dış materyal genellikle plastik malzeme ağırlıklıdır. Izgaralarda pişirme işleminin yapılacağı yüzey materyalleri ise döküm, alüminyum ve yanmaz yapışmaz kaplama şeklinde olan kullanıcı dostu materyallerdir. Kullanım kolaylığı sağlayan özellikte yüzey materyali bulunan modellerin temizlenme avantajı da tercih edilme sebeplerindendir. Her beğeniye hitap edebilecek tarzda renk ve desen çeşitliliği ise diğer bir farklılaşma noktasıdır. Tek olarak üretimi yapılan ürünleri almanın yanı sıra elektrikli mutfak aletleri seti tercih etmek de mümkündür. Firmalar tarafından üretilen tekli ürünlerin çoklu içeriğe sahip olacak şekilde birleştirildikleri setler beğeni alan paketler arasında öne çıkarlar. Elektrikli mutfak aletleri seti tercihlere göre değişebilen paket içeriklerini barındırır. Paketlerde en çok ihtiyaç duyulan belirli modeller yer alır. Bu modellerin satışı genel olarak 2'li, 3'lü ve 4'lü paketler şeklinde yapılmaktadır. 4'lü paket içeriği karıştırma, yoğurma, çırpma ve parçalama işlevlerine hitap eden ürünlerden oluşur. Aynı zamanda ısıtıcı görevi gören ürünler de paket içeriğinde bulunmaktadır. Yenilikçi teknolojiler ile uyumlu bir şekilde donatılan bu modellerin otomatik, yarı otomatik ve manuel kullanımlara göre farklılaştıkları da görülmektedir.

 Elektrikli Mutfak Aletleri Ne İşe Yarar?

Elektrikli Ev Aletleri Ne İşe Yarar?

Elektrikli mutfak aletleri, çeşit çeşit yemeklerin hazırlandığı ve bireylerin bolca vakit geçirdikleri mutfaklar için vazgeçilmez ürünlerdir. Pratik kullanımları ile profesyonel sonuçlar alınmasına olanak sağlarlar. Aynı zamanda soğuk ve sıcak içeceklerin hazırlanmasında da kullanılmaları söz konusudur. Yiyecek ve içecek yapımında söz sahibi olan bu ürünler mutfakların değişmez yardımcısı olarak nitelendirilebilir. Çünkü kullanıcıları için zaman, enerji, yer ve elektrik tasarrufu sağlayabilen özellikte ürünler olarak tasarlanırlar. Oldukça çeşitli renk ve desenlere sahip olmaları ile mutfak dekorasyonunda uyumlu parçalar olarak kullanılabilirler. Mutfak içerisinde vakit geçirenlerin yardımcı aletleri çeşitli ihtiyaçları gidermek için kullandıkları bilinmektedir. Doğrama, çırpma, kesme, parçalama, ezme, karıştırma, kurutma, yoğurma, ısıtma, kızartma, vb. ihtiyaçlar bunlardan sadece bir kısmıdır. Yemeklerin hazırlanması sırasında doğrama ve çırpma gibi ihtiyaçlar sıkça ortaya çıkabilmektedir. Bu tarz durumlarda elektrikli mutfak aletleri arasında bulunan doğrayıcı ve rondo ile birlikte çırpma işlemi için mikser ve blender set bulunması ihtiyaçların kolayca giderilmesine yardımcı olacaktır. Sert bir yapıya sahip olan gıdaların günlük kullanılan bıçaklarla kesilmesi oldukça zor bir iştir. Elektrikli bıçaklar paslanmaz çelik bıçakları ile sert yapıda olan ürünlerin kesilmesi işlemi kullanıcıya enerji ve zaman tasarrufu sağlar. Profesyonel ihtiyaçlara yönelik olarak üretilen bu ürünlerin kullanım alanları ise evler ve işyerleri olarak öne çıkmaktadır. Diğer yandan sabahın erken saatlerinde kahvaltı yapmak için kısıtlı bir vakti olan bireyler bulunmaktadır. Vakit kısıtlaması olan ve olmayan zamanlarda pratik aletlerle kısa zamanda maksimum lezzetlere ulaşmaları mümkündür. Hıza önem veren kullanıcılar için tost makineleri elektrikli mutfak aletleri tavsiye listelerinin üst kısmında yer alır. Aperatif ve sıcak tostlar hızlı kahvaltılar için uygun gıdalar olarak tercih edilebilmektedir. Kahve makineleri ise elektrikli mutfak aletleri tavsiye listelerinin hızlı ve pratik sabah ürünleri olarak yer alır. Sensör özelliği ve kullanım çeşitliliği ile dikkat çeken modeller bu kategoride oldukça sık tercih edilen ürünler arasındadır. Aynı zamanda ergonomik ve ekonomik bir tasarıma sahiplerdir. Ekonomik olmaları ile tasarruf sağlanmasında da avantaj sağlamaktadırlar. Birden çok ihtiyaca cevap veren mutfak robotları sıkça satın alınan elektrikli mutfak el aletleri modellerindendir. Yemeklerin hazırlanması ve yapılması aşamalarında çırpma, dilimleme ve rendeleme ihtiyaçları ortaya çıkar. Çok fonksiyonlu bu ürün tüm ihtiyaçları giderebilecek tek bir ürün olarak sıkça tercih edilmektedir. Ürünlerin sahip oldukları hızları, hazne hacimleri, materyal türleri ve ağırlıkları satın alınacak ürüne göre değişim göstermektedir. Sizler de tüm tost makinesi çeşitlerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 Elektrikli Mutfak Aletleri Neye Göre Seçilmeli?

Elektrikli Mutfak Aletleri Nasıl Seçilmeli?

Geçmişten bugüne kadar bir işi yaparken çeşitli eşyalara ihtiyaç duyarız. Yemek ve içecek hazırlamak gibi aktiviteler için de aynı durum geçerlidir. İhtiyaçlara yönelik satın alınması gereken ürünler hakkında araştırma yapmak oldukça önemlidir. Araştırma ve bilgi edinme şartları ise seçim yapmak için tek başlarına yeterli değildir. Çünkü seçim esnasında elektrikli mutfak aletleri tavsiye ve görüş alınan ürünlerdendir. Tavsiyeler markalar hakkında olabileceği gibi farklı unsurlar üzerine de olabilirler. Kullanım amacı, alanı ve işlevleri göz önünde bulundurulması gereken elektrikli mutfak aletleri tavsiye alanlarıdır. Ürünler farklı amaçlara hizmet eder. Reçel, ekmek, yoğurt, kahve, yemek, vb. gıdaları hazırlama amaçlı kullanılacak ürünler değişik özelliklere sahiptir. Bu makineler değişen ergonomik boyutlarda, teknolojik özelliklerde ve kapasitelerde ürünlerdir. Yapılacak işleme olan uygunluklarına göre modeller arasından seçim yapılmalıdır. Kullanıcıların kişisel zevklerine hitap eden, temizliği kolay ve sağlıklı malzemelerden üretilmiş olan ürünler ise yine elektrikli mutfak aletleri önerileri arasında sıkça yer alır. Krep makinesi kişisel zevklere hitap eden ve öncelikli olarak kahvaltılarda tercih edilebilecek bir modeldir. Endüstriyel ve ev içerisinde kullanım alanları farklılaşan şekilde tasarlanırlar. Tasarımlara bağlı olarak boyutları değişmektedir. Üretimlerinde kullanılan bazı ana maddeler ile temizlenmeleri oldukça basit bir şekilde gerçekleştirilir. Elektrikli mutfak aletleri önerileri içerisinden birisi de ekmek kızartma makineleridir. Vintage ve modern tasarımlar ile yapılan bu ürünler öğün fark etmeksizin kullanılmaya açıktır. Hijyen ve kalite temelli üretilen birçok modele sahiptir. Ürünler arasından tercih yapılırken modelin kaplayacağı alan, ağırlığı, saklama kolaylığı, taşıma kolaylığı ve dekorasyona uygun nitelikte olması da göz önüne alınır. Küçük elektrikli mutfak aletleri saklaması ve taşıması kolay bir yapıya sahiptirler. Kahve değirmeni ve öğütücüler baharatları da kapsamaları ile çok yönlü küçük aletler arasında yer alırlar. Bu aletler ile kahve, tarhana, baharat ve tahıl gibi ürünleri öğütmek pratiktir. Çıkarılıp takılabilen parçalar ile sorunsuz bir şekilde temizlik işlemleri de yapılabilmektedir. Taşıma kolaylığının dikkate alınması gereken ilk parça fritözdür. Modeller sağlıklı yapıda olan, teknoloji ile uyumlu geliştirilen ve kolay temizlenen şekillerde satışa sunulurlar. Böylelikle kullanıcıların herhangi bir olumsuz durum ile karşılaşmaları engellenmiş olur. Modeller hakkında araştırma yapmak, bilgi sahibi olmak ve seçim kriterlerini göz önüne almak doğru ürün tercihlerinde olmazsa olmaz seçim aşamalarıdır.

 Elektrikli Mutfak Aletleri Çeyiz Seti

Elektrikli Mutfak Aletleri Çeyiz Seti

Evlilik hazırlığında olan gelin ve damat adayları yeni kuracakları yuvaları için oluşabilecek tüm ihtiyaçları gözetirler. Çeyiz, yeni çiftlerin bu ihtiyaçlarını giderebilecek fonksiyonda olan ürünlerin satın alınması ile ilgili bir kavramdır. Çeyizliklerde yeni kurulacak olan evin her odasının farklı ihtiyaçlarını karşılayan eşyalar tercih edilir. Oturma odası, salon, mutfak, banyo, yatak odası ve daha birçok ev alanı için satın alınan ürünlerin özellikleri değişebilmektedir. Mutfak, bireylerin en sık vakit geçirdikleri alanlar arasında yer alır. Çeyiz dizimi sırasında mutfak için alınacak eşyalar hem teknolojik ürünler hem de dekoratif ürünler olarak öne çıkar. Elektrikli mutfak aletleri çeyiz seti de bu ürünler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Özellikle mutfaklarda kullanımı yaygın olan teknolojik aletlerin işlevsel fonksiyonları ön plana çıkarılır. Bu işlevsel fonksiyonlar ise mutfakta geçirilen zaman zarfında oluşabilecek tüm ihtiyaçların çözüm ortağıdır. Yiyecek ve içecek hazırlama aşamalarında kullanılan pratik elektrikli mutfak aletleri ile kullanıcı birçok avantaj elde etmiş olur. Bu avantajlardan birçoğu çeyiz setinin içeriğinde bulunan temel ürünlerin fonksiyonları ile ilgilidir. Çeyiz takımları pratik elektrikli mutfak aletleri arasında çoklu parçalara sahip olan paketlerdir. 2'li, 3'lü ve 4'lü ürün içerikleri ile satışa sunulurlar. Mutfakta kullanımlarının avantajlı olmaları ise bu ürün içeriklerinin özellikleri ile bağlantılıdır. 2'li ürünlerde gıda ve içecek yapımını baz alan 2 adet ürün bulunur. Yemek hazırlanması sırasında pişirme ve ısıtma gibi ihtiyaçlara cevap veren ürün işlevleri bulunur. 3'lü paket içeriklerinde pişirme, ısıtma ve karıştırma gibi işlevleri ile zamandan tasarruf yapılmasını sağlayan özellikte ürünler bulunur. Son olarak 4'lü paket içeriklerinde ise çırpma, karıştırma, hazırlama, öğütme, doğrama ve ısıtma gibi yorucu işlemlerde hem zaman hem de kol gücü tasarrufu sağlayan ürünler bulunmaktadır. Ürün sayısının az olması işlev sayısının da az olması anlamına gelmemektedir. Çünkü paketlere dahil olan içerikler arasında çok fonksiyonlu özellikte olan modeller de mevcuttur. Mutfaklarda kullanılacak çeyiz takımı modelleri genel olarak ergonomik tasarım çizgilerine sahiptir. Çünkü mutfaklarda alan tasarrufu yapılmasına ferahlık açısından önem verilmektedir. Elektrikli mutfak el aletleri ergonomik tasarım konusunda oldukça etkili ürünler arasında ilk sıralarda yer alırlar. Setlere dahil olan aletlerin az yer kaplamalarının yanı sıra dekoratif olarak diğer mutfak ürünleri ile uyum sağlayabilmeleri mümkündür. Çünkü üretici firmalar tarafından her zevke uygun olabilecek tarzda renk ve desene sahip yüzlerce ürün elektrikli ev aletleri sayfamızda satışa sunulmaktadır.

 Elektrikli Mutfak Aletleri Fiyatları

Elektrikli Mutfak Aletleri Fiyatları

Firmalar tarafından kullanıcı güvenliği ve sağlığı esas alınarak üretilen elektrikli mutfak aletleri belli başlı kriterlere bağlı olarak fiyatlandırılırlar. Fiyatlandırma konusunda ilk olarak teknoloji öne çıkar. Ürünlerin sahip oldukları teknolojik donanımlar ile modeller arasında farklılaşma görülür. Teknoloji seviyesi ile değişik işlevlere hitap edebilecek tarzda ürünler geliştirilir. Teknoloji seviyesine bağlı olarak ise piyasa için geçerli olan ürün etiketleri değişmektedir. Eski model ürünler ve son teknoloji ürünler arasında fiyat sıkça farklılıkları görülmektedir. Elektrikli mutfak aletleri fiyatlarında etkili olan ikinci kriter ürünlerin tasarımsal özellikleridir. Üretim aşamasında kullanımı tercih edilen ana madde türü, ergonomik ve ekonomik tasarımlar etiketler üzerinde etkili olurlar. Malzemesi farklı olan ürünlerin fiyatlarında farklılık görülebilmektedir. Mutfakta kullanılacak olan eşyaların işlevsel özellikleri ise etikette etkili olan bir diğer kriterdir. Genel olarak doğrama, dilimleme, kesme, karıştırma, çırpma, öğütme, kurutma, ölçme, kırma, ezme, pişirme, kaynatma, kızartma gibi işlevlere sahip ürünlerin üretimleri ağırlıklı olarak yapılmaktadır. Bu işlevlerin hitap ettikleri belirli kullanıcı ihtiyaçları vardır. Etleri çekme işlevi için satın alınacak olan kıyma makineleri ağır yapıda ve profesyonel ürünlerdir. Dolayısıyla kullanım kolaylığı ve dayanıklılık kullanıcıların bu ürünlerde en çok aradığı kalite fonksiyonlarındandır. Bu amaçla satın alınan ürünler küçük elektrikli mutfak aletleri ile aynı işlevi görmezler. Bu sebeple fiyatları da diğer aletlere oranla farklılaşmaktadır. Tekli şekilde çoklu fonksiyona sahip ürünlerin fiyat aralıkları tek işlevlilere göre değişiklik gösterir. Tek ürün satışları yapıldığı gibi elektrikli mutfak aletleri seti olarak satılan paketler de mevcuttur. 2'li, 3'lü ve 4'lü olarak modellenen paket çeşitlerinin içerdikleri aletlerin sayısı da değişiklik gösterir. 14 adet parça bulunan modeller sıkça satışa sunulan modellerin arasında yer almaktadırlar. Paket içeriğine ve aletlerin sayısına göre ise setlerin etiket fiyatları belirlenmektedir. Seçim sonrası ürüne ödenecek ücret üzerinde üretici firmaların markalaşmaları da etkili olmaktadır. Markaların yürüttükleri üretim aşamasından satış sonrası hizmetlere değin süren bir süreç vardır. Bu aşamada üretim ve hizmetler için geliştirilen süreçlerin maliyetleri değişir. Pazarlama süreçleri fiyatlandırma politikası üzerinde etkili olmaktadır. Firmaların markalaşmaları ise pazarlama süreçleri gibi etiketlerde etkili olabilen bir unsurdur. Uzun yıllardır sektörde aktif olarak bulunan köklü ve pazar lideri markaların kategoride yer alan tüm ürünlerin fiyatlandırma politikaları üzerinde etkili oldukları görülmektedir. Üretici firmaların alıcı ve tüketici nezdinde değişen marka algıları da fiyat etiketlerini etkileyen bir diğer faktördür.